Σελίδα 86 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 3676848586
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 851 έως 856 από 856

Θέμα: Speed - Επίλογος

d14blo0o0o0
    Guest

Προεπιλογή

ρε παιδια καμια αανφορα θα δουμε /?

Προεπιλογή

ενα βράδυ του Απρίλη, ο λογαριασμος rfcp έπαιρνε χωριό από έναν αντίπαλο παίκτη με επιθέσεις διαφοράς μερικών λεπτών λόγω έλειψεης ικανού αριθμού φυλάρχων.

Επεφταν επιθέσεις ανα 5-10 λεπτά με μερικές χιλιάδες άλογα-τσεκουρια κλπ για να μην φτάσουν άμυνές του στο μεσοδιάστημα αν και επρόκειτο για remoted παίκτη με την πιο κοντινή δική του ενίσχυση πολλές ώρες μακριά και γύρο γύρω μόνο ΥΑΤΑ παίκτες (και "ΣΥΜΜΑΧΟΙ" της ΑΕ). Για λόγους ασφάλειας όμως πήγαιναν διαρκώς επιθέσεις. Εως ότου μία επίθεση βρήκε μέσα 4-5κ ακόντια, 2-3κ παλατινούς και κάτι ψιλά πρετόριανς δικά του που είχαν δημιουργηθεί στο μεταξύ.

QUIZ: ΠΟΙΟΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ και ΑΣΧΕΤΟΣ παίκτης της ΑΕ έβγαλε άμυνα σε σύμμαχο χωρίς να έχει ρωτήσει από πού δέχεται επίθεση κατάληψης χωριού Η ΦΑΡΜΑ της περιοχής του; Την απάντηση ο λογαριασμός rfcp την πήρε από τον ίδιο τον άμπαλο. Αφού έγινε τούρκος και άρχισε να στέλνει μηνύματα σε όλους τους γύρω ΑΕ, ένας του απάντησε "μα καλά, εσύ επίθεση να πάρεις χωριό από σύμμαχό σου κάνεις;". Ούτε καν είχε προσέξει αφότου έκανε τη βλακεία ότι έβγαλε άμυνα σε σύμμαχο, ενώ αυτός επιτίθετο σε ΜΗ ΣΥΜΜΑΧΟ.

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ από τους παίκτες που έπαιξαν ως τέλους στην ΑΕ ήταν άσχετοι και ανεπίδεκτοι μάθησης και ο Πύραυλος εξακολουθεί να προσπαθεί να βγει κι από πάνω. ΛΑΘΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, αλλά οι άντρες και οι τίμιοι παίκτες έχουν τα cojones να τα αναγνωρίζουν και να ζητούν συγνώμη. Οχι να μας λένε ότι βγάλαμε και άμυνες σε επίθεσή τους. Σε ποιον; Μπας και είχε άλλο επιθετικό στρατό η ΑΕ εκτός του Πύραυλου, του Λάβρακα και κάνα-δύο μικρούς ακόμα; Cojones είχε.

Πύραυλε, σύνελθε... εγινε από λάθος; έγινε επίτηδες; έγινε επειδή είσε -όπως λες- άσχετοι; ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ και παρά τα όσα λέει ο Μονοάρης αν δεν έβρισκαν μέσα οι Ραβ τις άμυνές σας δεν θα γινόταν η ζημιά που έγινε στο θαύμα του μπομπ.

Τέλος πάντων, είναι ξεκάθαρο πως οι ΥΑΤΑ θα κέρδιζαν το σέρβερ έτσι και αλλιώς. Είχαν ακόμα στρατούς ενώ οι αντίπαλοί τους όχι.

* Αυτός που είπε πως οι Ραβ έκαναν επίθεση με 15κ ραμς σε ww χωρίς ο τείχος πρέπει να είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΜΠΑΛΟΣ. Αν ήξεραν ότι θα φτάσει άλλης συμμαχίας επίθεση ενωρίτερα και θα το ρίξει, θα έφευγαν 14κ ραμς; Αλλά ξέχασα, όταν παίζεις σαν "συμμαχος" με άμπαλους που ούτε καν λένε που θα βαρέσουν και πότε, τι περιμένεις;
    ** Διαχείρηση στρατών έγινε μία χαρά από τη Ράβ. σε ποσοστό 90% γιατί υπάρχει και ένα μαύρο 10% που έφυγε για λάθος σκοπό, για να παρθεί δεύτερο χωριό προς χάρη της προσωπικής τέρψης ενός παίκτη, μην το συνεχίσω και σφαχτούμε.
    *** Το χωριό ο τασούλης το πήρε στα ίσα, Πύραυλε, δεν του το παραχώρησε κανείς. Και το πήρε στα ίσα γιατί η οργάνωση του παίκτη που το ήθελε για προσωπική του τέρψη ήταν τέτοια που έμενε άδειο από ισχυρές άμυνες για τόσο χρόνο ώστε να προλάβει ο τασούλης, ο βολτσεκ και άλλος ένας ΥΑΤΑ-Κ (δεν θυμάμαι ποιος) να χαλάσουν ένα χάμερ και δύο ...ημι-χάμερ στρατούς και να το ανακαταλάβουν.
    **** Προς ΥΑΤΑ-Κ: Προφανώς και αξίζετε συγχαρητήρια γιατί παίξατε καλά, αλλά το ότι παίζανε στη συμμαχία σας τρίδιπλοι λογαριασμοί (και όχι μόνο αυτοί που λέει ο πάτμαν, έτσι τζιμ-σπρσσ είναι γεγονός. Κι εσείς από τη μεριά σας να έχετε τα cojones να παραδεχτείτε πως ΝΑΙ, ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΑΚΑΟΥΝΤΣ. Μην κάνετε τις παρθένες, ήμαρτον.

με εκτιμηση
    irlandikos gorilas (φιλος της mamoudi)

PS.: ΛΕΦΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ RebelArmy

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Οι φορές που τα Κοράκια βρήκαν μπροστά τους άμυνες των "συμμάχων" ΑΕ ήταν περισσότερες από μία. Περισσότερες και από δύο. Ισως από λάθος, λόγω έλλειψης εμπειρίας ή, γνώσεων του παιχνιδιού. Αλλά σίγουρα οι ΑΕ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΤΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΚΟΡΑΚΙΑ, ποτέ όμως, ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ και όλα τα υπολοιπα είναι παραμύθια φούρναρης. Ετσι δεν ειναι Π;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amfitriti62 : 08-06-09 στις 14:47

Προεπιλογή

αμφιτρίτη62 στο λέω παρα πολύ ευγενικά γιατί εγώ δεν ξέρω από κερκυραίικα βρισίδια ξέρω από αλλα βρισίδια που δεν θα πέσω στο επίπεδο σου για να τα χώσω. ανακάλεσε ότι είπες η καλύτερα διέγραψε όλο το μήνυμα γιατί τέτοιες κατηγοριες είναι παρα πολύ βαριές να ρίχνεις για όσα παιδιά είναι στην ΑΕ και δεν σου έφταιξαν σε τίποτα. τώρα άμα σου βάζουν λόγια η άλλη και δεν ξέρεις να μιλήσεις και δεν έχεις άποψη σε κάποια πράγματα εσύ καλύτερα να μην μιλάς καθόλου άσε να milanε όλοι η άλλοι που ξέρουν.

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

αγαπητη αμφιτριτη παραβιασες στο προηγουμενο ποστ πολλακις τους κανονισμους , χρησιμοποιωντας επανειλημενα κεφαλαιους χαρακτηρες , συνεπως βλεπω οτι εχεις διακριτικη μεταχειρηση απο τους ΜΗ
    χχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχο

+ αυτο μα@@ία χχοχοχοχοοχοχοοχοχοχοχοχοχοοχοχο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 08-06-09 στις 14:42

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bill21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμφιτρίτη62 στο λέω παρα πολύ ευγενικά γιατί εγώ δεν ξέρω από κερκυραίικα βρισίδια ξέρω από αλλα βρισίδια που δεν θα πέσω στο επίπεδο σου για να τα χώσω. ανακάλεσε ότι είπες η καλύτερα διέγραψε όλο το μήνυμα γιατί τέτοιες κατηγοριες είναι παρα πολύ βαριές να ρίχνεις για όσα παιδιά είναι στην ΑΕ και δεν σου έφταιξαν σε τίποτα. τώρα άμα σου βάζουν λόγια η άλλη και δεν ξέρεις να μιλήσεις και δεν έχεις άποψη σε κάποια πράγματα εσύ καλύτερα να μην μιλάς καθόλου άσε να milanε όλοι η άλλοι που ξέρουν.
    Αν ξέρω εγώ ή, αν ξέρεις εσύ, είναι ένα ζήτημα. αλλά αλλού είναι το αυγό. Ποιος μίλησε για όλους τους ΑΕ; Μάθε να διαβάζεις ελληνικά: "ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ από όσους έπαιξαν ως τέλους στην ΑΕ" έγραψα και οι "περισσότεροι" ποτέ δεν είναι "ολοι".

Και ποιες κατηγορίες; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΙΝΑΙ φιλε μου... ΓΕΓΟΝΟΤΑ. οχι κατηγορίες. εκτός αυτού; έχεις κάτι αλλο να παρατηρησεις; είχατε στρατους; και αν ναι γιατι τους κρατήσατε; είχατε εμπειρία; και αν ναι γιατί βγαζατε αμυνες σε συμμαχους; άλλα λόγια να αγαπιόμαστε;

να σου πω εγώ λοιπόν τι είχαν οι ΑΕ στο τελος. Μερικούς καλούς παίκτες και ενα σωρο παλτα δίφοδρα (με διπλή φόδρα). Κατεταξε τον εαυτό σου οπου θες η, οπου αξιζει να βρισκεται. Αλλά να διαγράψω την αλήθεια, δεν το θέλει ούτε ο θεός ούτε ο διάβολος.

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Χαίρετε,

από ότι βλέπω το θέμα έχει εξελιχθεί σε ανταλαγή ύβρεων μεταξύ παικτών και δεν έχει καμία σχέση με την αρχική του ταυτότητα.

Ο server τελείωσε.

Φιλικά,
    ixydakis

-Closed-
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 86 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 3676848586

Παρόμοια Θέματα

1. Speed
    By Big Solder in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3