Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: Κωδικους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο almos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε, άμα με ρωτάς που να βάλεις τον κωδικό, τι να σου απαντήσω;

Προτείνω στα παιδιά των Κούρων να δώσουν επιτέλους τον κωδικό στο forum ώστε να μπορεί να επισκέπτεται ελεύθερα το WW οποιοσδήποτε το επιθυμεί. Εξάλλου, είναι τιμή σας που παίκτες από διάφορες συμμαχίες ζητάνε να δουν το θαύμα σας και σημασία έχει μόνο ότι νικήσατε, το παιχνίδι τελείωσε και αυτό δεν αλλάζει ό,τι κι αν κάνουν τυχόν κακόπιστοι επισκέπτες.
    Εμα δεν μου απαντας εγω σκευτομουν οτι θα μου εδινες password και code και θα τα εβαζα στο login τωρα αυτο που μου εδωσες τι να το κανω

Περιοχή
    Chania, Creta

Προεπιλογή

Προφανώς σου έδωσε μόνο τον κωδικό.
    Το όνομα χρήστη είναι προφανές φίλε μου.
    Σκέψου λίγο και ξαναδιάβασε το πρώτο post.
    Together we stand, divided we fall.........

Περιοχή
    Κολοπετινιτσα Παρανασιδος το νόμιμον, Μαστακλανιον Πινδου το αυθαίρετον

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socrates G.13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αααα τελειωσε? και εγω τους θελω τοτε παιδια , plzzzzzzzz , πρωτη φορα θα το δω!!! (αν ειναι)
    Σελω και γώ ... Ιζα μονο στον σπηντ πως ειναι και ζεν καταλαβα γιατι πηγαινε πολυ γρηγορα ... Πλήζ
    Eιμαι ο Paul Janes. Πάντα και εις όλα τα παίγνια το ίδιον πσεβδωνύμιον, όσους εχω πικράνει αλλουθεν μπορούν να βγαλουν το άχτι τους εδώθεν.

Προεπιλογή

παίδες οποιος ξέρει τον κωδικό να μου τον πει. θέλω να μπώ για λίγα δεύτερα να δω λίγο το π.θ στο επίπεδο 100.

ευχαριστώ πολλύ.
    ΑΝ ΚΑΙ Η ΠΡΑΞΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟΥΛΑΓΙΣΤΩΝ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΤΕ ΤΟ TRAVIAN.GR ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ http://help.travian.gr/?from=gr ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ (ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΕΝΗΣ ΠΡΟΣΟΜΙΩΤΗΣ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) (ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΡΗΣΗΜΟ) http://kirilloid.ru/travian/index.php
    ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

Προεπιλογή Κωδικοι για το ΠΘ..

Οι δικοι μου κωδικοι ειναι οι πρωτοι που δωθηκαν στο φορουμ....
    Δεν χερω αν εκανα καλα...
    Σταλθηκαν υβριστικα συνθυματα απο το acc μου,μα πατζουρογκομενα μου εκλεψε και 26 χρυσο και αλλεσ λοιπεσ μαλακιες.....
    Οποτε οταν το κλιμα ηρεμισει λιγο και βρουν αλλη ασχολια αυτοι οι ανεγκεφαλοι μαλλον τοτε ολοι θα δωσουν τουσ κωδικουσ τουσ για παρατηρησουν,να μαθουν και να ωγαλουν συμπερασματα αυτοι που θελουν....

ξαναδινω και σε αυτο το τοπικ τουσ κωδικουσ...
    ονομα:crs
    passlatanakia

KAI EΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΥΧΩΝ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΛΑΒΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ........

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο efst Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ
    Ούτε αυτή τη φορά κατάλαβες τι έγινε. Απάντησαν απλώς στο δικό μου κράξιμο, όπως είχαν κάθε δικαίωμα.

Υ.Γ.: Και είσαι και εκτός θέματος, οπότε για πολλοστή φορά τα συγκεκριμένα μηνύματα θα διαγραφούν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη almos : 04-06-09 στις 12:54
    "Αν ήρθατε για προσηλυτισμό, είμαστε Χριστιανοί Ορθόδοξοι!", (Σωσώ Παπαδήμα, Εγκλήματα).

Lightbulb ελεος κυριοι!

efst καταληγεις να εισαι το ιδιο εμπαθης,κολλημενος και μικρος οσο και αυτος που κραζεις τοσο καιρο..

almos σε εχουμε συνδεσει με κα'ι'ρο εδω και καιρο ολη η sxmx και το ξερεις....... μεταφερτε λοιπον την κοντρα σας σε προσωπικα μυνηματα και σταματηστε να ασχολειστε με την sxmx .. την λερωνετε και οι δυο σας και μονο που την πιανετε στο στομα σας..
    ΜΠΕΡΔΕ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ... ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο litsa1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    efst καταληγεις να εισαι το ιδιο εμπαθης,κολλημενος και μικρος οσο και αυτος που κραζεις τοσο καιρο..

almos σε εχουμε συνδεσει με κα'ι'ρο εδω και καιρο ολη η sxmx και το ξερεις....... μεταφερτε λοιπον την κοντρα σας σε προσωπικα μυνηματα και σταματηστε να ασχολειστε με την sxmx .. την λερωνετε και οι δυο σας και μονο που την πιανετε στο στομα σας..
    Εκτός θέματος και εκτός τόπου και χρόνου, γενικά (οι sxmx δεν είστε τα "γνωστά" 3-4 άτομα).
    "Αν ήρθατε για προσηλυτισμό, είμαστε Χριστιανοί Ορθόδοξοι!", (Σωσώ Παπαδήμα, Εγκλήματα).

Το avatar του χρήστη indefix_95
    Περιοχή
    Αθήνα/ΆγιοιΑνάργυροι

Προεπιλογή

ρε παιδια , συζητηστε τα μεταξυ σας και οχι στο φoroum...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο efst Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΠΡΑΒΩ ΠΑΙΔΕΙΑ
    1. Μπράβω, μπράβεις, μπράβει...

2. Ψωμί, παιδεία, ελευθερία...

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές