Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: ΕΤΣΙ ΕΠΑΙΞΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ +

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

συγχαρητηρια παντως γιατι τελειωσες κατι οπως ακριβως το ειχες σχεδιασει τοτε που τα λεγαμε και θελει κοτσια για να σου βγει ακριβως ετσι 12 μηνες μετα..καλο η κακο σωστο η λαθος δεν εχει σημασια..(σε ζηλευω γιαυτο γιατι εγω οπως πολλοι αλλοι στη μεση τα παρατησαμε)

δεν ερχεσαι μια βολτα απο το προπο τωρα γιατι βαρεθηκα??αντε πολυλογα!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητηρια παντως γιατι τελειωσες κατι οπως ακριβως το ειχες σχεδιασει τοτε που τα λεγαμε και θελει κοτσια για να σου βγει ακριβως ετσι 12 μηνες μετα..καλο η κακο σωστο η λαθος δεν εχει σημασια..(σε ζηλευω γιαυτο γιατι εγω οπως πολλοι αλλοι στη μεση τα παρατησαμε)

δεν ερχεσαι μια βολτα απο το προπο τωρα γιατι βαρεθηκα??αντε πολυλογα!!
    Υποκλίνομαι και έρχομαι

Thumbs up Respect

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opalos-paros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτα και πάνω από όλα σε ευχαριστώ για τις ευχές σου
    στις παρατηρήσεις τώρα :
    1) Είναι αλήθεια ότι προηγήθηκαν στρατοί των doom είναι στην διακρητική ευχαίρια των παιδιών να βγάλουν όλες τις αναφορές μαζί ώστε να δούμε όλοι και τις άμυνες που υπήρχαν στο κατα την γνώμη σου υπο εγκατάληψη WW, όσο και το τι ζημιά θα προκαλούσαν οι επιθέσεις μας από μόνες τους .
    2) Πραγματικά όπως και εσύ λες σε επόμενο σου post δεν νιώθω καλός παίχτης μαθαίνω συνέχεια και αν μου έλεγε μερικά μυστικά και ο χρίστος όταν συναντιώμαστε ίσως να ήμουν καλύτερος Aλλά μαθαίνω γρήγορα και στον επόμενο σου δίνω τον λόγο μου θα είμαι καλύτερος (ειλικρινά και παρακαλώ να μην παρεξηγηθεί)
    3) Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ για την ομαδική συμμετοχή στην δημιουργία του συνόλου αλλά ένιωσα και νιώθω βαθιά υποχρέωση σε αυτά τα δύο παιδιά και την εξέφρασα δημόσια στο forum αποδίδοντας τους τα εύσημα .
    3α) δεν υποστηρίζω ότι είναι το καλύτερο αποτέλεσμα αλλά δεν είναι και άσχημο για νεό παίχτη με εμπειριά μισού σέρβερ πριν τον ς2
    3β) είμαι ο πρώτος παίχτης χωρίς WW χωριό που βγάζω τον κωδικό μου στο forum ώστε να μπορούν νέοι παίχτες να δουν από μέσα τα χωριά μου και να διαλέξουν τα στοιχεία αυτά που ταιριάζουν στο δικό τους στιλ παιχνιδιού και να τα εφαρμόσουν στο μέλλον .Άρα ανοίγομαι στην κρητική όλων περιμένω να κάνουν το ίδιο και άλλοι .
    3γ) το πρόβλημα της σίτησης το έλυσα μόλις στο τέλος του γενάρη και με έναν απόλυτα τίμιο τρόπο και όχι στέλνοντας μπινελίκια δεξιά και αριστερά από δεύτερους λογαριασμούς ώστε να κλειδώνονται (ξέρεις σίγουρα και τι και ποιούς εννοώ) και είχε και θετικά και αρνητικά αποτελέσματα αφού 3 λογαριασμοί δεν έβγαζαν στρατό για να εξυπηρετούν τις ανάγκες του δικού μου
    Όσο για την το αν έπαιξα, εάν ευχαριστήθηκα το παιχνίδι, αν έπαιξα σιμ κ.λ.π.
    θα σου πω ότι είχα πει και στον Γιάννη speed προ καιρού σε μία αντιπαράθεση σχετικά με κάποιον/κάποια παίχτη/παίχτρια και για την μαχητικότητα του/της . Λοιπόν δεν υπάρχει μετάλλιο για την μαχητικότητα ο καθένας από την θέση του επιλέγει τον τρόπο που θα παίξει και οι υπόλοιποι απλά τοπν δεχόμαστε .ΤΕΛΟΣ.
    Στο τέλος όλοι κάνουν ταμείο, κρίνουν και κρίνονται, κυρίως όμως το αποτέλεσμα δείχνει ποιοί κάνανε τις καλύτερες επιλογές, τα λιγότερα λάθη και αν θέλεις είχαν και την τύχη με το μέρος τους
    Κάνοντας το δικό μου ταμείο βάζω στα συν
    α) ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ http://s2.travian.gr/spieler.php
    α1) υπήρξα μέλος της 2ης συμμαχίας του σέρβερ http://s2.travian.gr/statistiken.php?id=4
    β) την 3η θέση των επιθετικών http://s2.travian.gr/statistiken.php?id=31
    γ) την 5η θέση του ηρωά μου ΜΠΡΑΒΟ sarkaki τους δάγκωσες γερά http://s2.travian.gr/statistiken.php?id=8
    δ) την 71η θέση στην κατάταξη των παιχτών στην οποία με έριξε η frabala από την συμμαχία των sxmx και μπράβο στην Ανθη αφού μου πήρε την τελευταία εβδομάδα ένα χωριό και μου έσπασε 4-5 είχα και εγώ βέβαια τις επιτυχίες μου αλλά δεν είναι της ώρας
    ε) όταν με το καλό ξαναπαίξω την ίδια τακτική θα ακολουθήσω άρα μπορείς να συμπεράνεις ότι ευχαριστήθηκα από αυτό τον τρόπο παιχνιδιού
    στ) ΚΕΡΔΙΣΑ και καμιά 25αρια φίλους με σάρκα και οστά που βγένουν έξω για καφέ, τρώνε πίτσες και σουβλάκια, πίνουν ουίσκια και μπύρες σαν τρελλοί, συντροφεύουν εμένα στο νοσοκομείο όταν αρρώστησα και τον γιάννη στο σπίτι όταν έπεσε με την μηχανή, και θα πάρουν αύριο τα αμάξια τους να πάνε στην Πάτρα σε ένα κομβόι νίκης και πανηγυρισμών
    ζ) όπως βλέπεις μέτριος παίχτης και εγώ σίγουρα μετριότερος από εσένα που στον ς1 μου είχες κάνει και μιά επιθεσούλα με κατς ( εγώ το θυμάμαι ) αλλά ύστερα από ένα και μόνο μνμ μου με ένα μόνο ? από μόνος σου μου είπες ότι δεν θα ξαναστείλεις πράγμα που τήρησες μέχρι τέλους . Αυτά κάνουν τους μεγάλους παίχτες κατά την γνώμη μου και όχι τα μετάλια
    Στα μείον βάζω τις ώρες που έκαψα και ότι δεν μπόρεσα να βοηθήσω όσο θα ήθελα και εγώ και αρκετοί συμμαχοί μου στην πιό έγκαιρη ένωση των +/- σε έναν ενιαίο συνασπισμό
    ΥΓ χαλαράαααα και την πλάκα μας
    Χαίρομαι αφάνταστα που το travian έχει παίκτες και ανθρώπους σαν εσένα!

Eίμαι σίγουρος πως την επόμενη φορά που θα ξαναπαίξεις, εφόσον το θες, θα είσαι ένας παίκτης που θα ζηλεύουν πάρα πολλοί.

p.s. μετά από αρκετούς server που έχω παίξει είπα κι εγώ να ακολουθήσω κάτι παρόμοιο με το δικό σου παιχνίδι αλλά όχι σε ελληνικό server ακόμα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Οπως παντου ετσι και εδω!!!!!!
    By maria1 in forum Αρχείο Server 4 (3)
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-11, 19:07
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-09, 15:08

Δικαιώματα - Επιλογές