Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 64

Θέμα: Η αλήθεια για τον speed

Προεπιλογή

Εμένα πάντως μου άρεσε πολυ το βιντεάκι....πολυ γέλιο

Και για να τελειώνουμε, όλοι όσοι ασχολήθηκαν, έστω και για λίγο, σοβαρά με το travian κατάλαβαν το πόσο ικανοί τελικά είναι οι ΥΑΤΑ. Δυστυχώς χωρίς ρουφιάνους δεν πας μπροστά. Έτσι όμως είναι η ζωή έτσι και αυτό το παιχνίδι. Νίκησαν αυτοί που είχαν τους καλύτερους ρουφιάνους όχι τους καλύτερους παίκτες ή την καλύτερη συμμαχία.

Προεπιλογή

αρα εσυ αποκαλεις τους yata ρουφιανους! τι να σου πω ρε φιλεε ! ελεος!
    otan hmoun mikros h mana m m elege na faw olo to faghto gia na paw sxoleio...! k egw o m$%#%#s to etrwga...

Προεπιλογή

ενα εχω να πω και θα το δειτε και εσεισ το απογευμα εχουμε video αποδειξεις και θα ανεωει σημερα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο messias Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα εσυ αποκαλεις τους yata ρουφιανους! τι να σου πω ρε φιλεε ! ελεος!
    Ρουφιάνοι υπάρχουν παντού. Και αν εσυ θέλεις να πιστεύεις οτι οι ΥΑΤΑ αποτελούν εξαίρεση δικαίωμα σου. Χωρίς παρεξήγηση απλά καλό θα ήταν να μην είσαι τόσο αφελής.

Προεπιλογή

σας αποκαλυπτω το βιντεο του μανολαρα
    http://www.youtube.com/watch?v=Qhx3y...eature=related
    κλαψε τωρα χαχαχα

Προεπιλογή

ρε φιλαρα που κολαει αυτο???

Προεπιλογή KOMPARSOS

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΤΑ ΧΑΝΤΕΡ,ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΡΟΛΑΚΙ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ!!!!

Προεπιλογή

Δυστυχώς ρουφιάνοι υπήρχαν μέσα στην ΥΑΤΑ αλλά δεν ήταν όπως ακριβός τα λες τα πράγματα.

Το θαύμα των hanter όντος έφαγε επίθεση από "μέλος" (δώσε προσοχή στα εισαγωγικά) της YATA A&A μόνο που..... Το συγκεκριμένο "μέλος" μόνο σύμμαχός δεν ήταν. Όχι μόνο δικός σας. Αλλά και δικός μας.

Το αν σας ήρθε με εντολή κάποιου (σίγουρα όχι κάποιου από ΥΑΤΑ γιατί πολύ απλά δεν μιλούσε με κανένα) ή μόνος του για να κάνει ζημία στο μεγαλύτερο εκείνη την στιγμή θαύμα θέλοντας να καλύψει την ακόρεστη δίψα του για αυτοπροβολή και δόξα ... Είναι ένα ερώτημα.

Το θέμα είναι ότι ΕΓΩ φταίω που δεν αγνόησα τις εκλύσεις κάποιων συμπαικτών μου να τον στείλω από πολύ πολύ νωρίτερα για αυτό και δικαιολογημένα τα άκουγα από την ηγεσία των ΥΑΤΑ.

Για αυτό και για μένα προσκοπικά ο σερβερ τελείωσε ακριβός εκείνη την μέρα με την hanter νικητές και δεν ασχολήθηκα καν να ξεκλειδώθεί ο λογαριασμός μου που κλειδώθηκε (υποτίθεται ότι έβρισα αλλά πότε δεν το έκανα αυτό) και τον άφησα να διαγραφεί με την ησυχία του.

Αν θες να ρίξεις κάπου το φταίξιμο αυτός είμαι εγώ. Σε πολύ μεγάλο ποσοστό.
    Σίγουρα όχι ο καρτάλος η ο DPS....

Τέλος πάντων. Τα παθήματα μαθήματα. Οποιοσδήποτε από εδώ και πέρα βρεθεί στο δρόμο μου και μοιάζει έστω και αμιδρα με τον αγαπητό μας ρουφιάνο τις Α&Α........ Δεν θα με ενδιαφέρει αν έχουν πρόβλημα οι υπόλοιποι συμπαίκτες μου. Θα "καλοπεράσει". Γιατί τον "πάρα χαϊδέψαμε" και μας έκανε τελίος ρεζίλι.

Για την ΥΑΤΑ Α&Α
    msx

Προεπιλογή

φιλε μου δν σε κατηγορώ εξαλου εχω μιλισει με τον στελιο και ξερεισ κατι?

εκτελοθσε διαταγεσ απο κεντικη yata!!!!

stelios_gr_2000 έγραψε:

re si einai dinaton na exo hummer edo?gia toso afeli me exis?o logariasmos aytos ekane tin doulia tou ektelese tis diatages pou eixe pari apo kentriki yata alla epidi den peksane kalo pexnidi 8a me vroun mprosta tous kali sinexia

αυτα οχι σε εμενα παιδια

ΥΓ
    προσ μοδερατορς σορυ για το μινιμα με τα λατινικα γραμματα

Προεπιλογή

παιδια παντου υπηρχαν ρουφιανοι και πολι αντιyataδες μην ξεχναμε ολες τις 25-Μ που ξεκινησαν πολεμο μαζι μας yata++1 επιδι απλα ειμασταν yata.Ειχαν βαλει ποσους ρουφιανους μεσα στη συμμαχια νομιζοντας οτι δεν τους περναμε χαμπαρι προσβαλλαν συνεχια πολλα μελη της συμμαχιας και αρχιγους.Απο την αρχη ηταν 'συμαχιες' vs YATA.

Ειμασταν πιο ικανοι απο ολους παραδειγμα ας πουμε την Yata++1 οπου ειμουν και εγω εκει.

1η φαση

Μας λεγαν οτι η κεντρικη Yata δεν θα μας δινει σημασια εκει που ειμαστανκαι δεν θα ενδιαφερετε για εμας απλος μας ηθελαν για να κανουμε πολεμο με εκεινους.( πως τυχενουν τα πραγματα ε??? οταν γιναμε Yata γιναμε γιατι μας βαρουσαν οι 25-M ) Και θελαν να παμε και μαζι τους...(ουδεν σχολιο) και το καλυτερο οταν μιλουσαμε για να σταματησουν οι επιθεσης και τους ειπαμε : σταματηστε τις επηθεσης να μιλησουμε για λιγο.Μας αποκριθηκαν εμεις εχουμε μεγαλους ανθροπους δεν μπορουμε να λεμε μια σταματιστε τις επιθεσης και την αλλοι ξεκινιστε επιθεσης.Μονο αυτο αρκει για να δειτε οτι δεν ηξεραν απο στρατηγικες

Οσοι αναρωτιουντε γιατι λεγοντε 25-Μ θα σας πω εγω .Λεγανε παντου οτι στις 25-Μ θα χτιπησουν τους Τουρκους....αλλα τιποτα 25-Μ χτυπαγαν εμας.Τους ρωτησαμε εσεις 25-Μ δεν θα βαραγαατε τουρκους
    και μας απαντουν,τελικα δεν μπορεσαμε λογο προβληματων,δηλαδι μισο μηνα συγουρα αν οχι ποιο νωρις ειχαν παρει αφτη την ονομασια και δεν μπορουσαν να το σχεδιασουν αν ειναι δυνατον

2η φαση

Μετα απο πολλες συνομιλες καταληγουμε σε πολεμους μια yata που πεζαμε σχεδον ολοι εκτος 3-4 παιδιων 1 φορα speed με τους αυτοοαποκαλουμενους πεχταραδες και βρυκολακες.
    Μας ενοσαν τοσο πολυ που καναμε και πολυ καλες φιλιες και παρεες π.χ εγω με τον Boul.1 .
    Το παιχνιδι ειχε γυριση απο τη πλευρα μου σε προσωπικες μονομαχιες ηθελα να φαω ολο το στρατο των 25-Μ. Κοιμομουνα 2 ωρες μονο και πηγενα σχολιο μετο που γυρνουσα στο pc κατευθιαν.

Οταν αρχισαν οι μαχες τα βρηκαν σκουρα .αρχιζαμε να βγαζουμε τρελες αμυνες και να χανουν πολυ στρατο.Ηταν διπλασιοι και τριπλασιοι σε εκινο το σημειο που ειμασταν 100+/100+ βαρουσαν 2 και 3 λογαριαζμοι εναν δικο μας και παλι χαναν.

Προς το πασχα αρχισαν μερικοι απο εμας να τα την κανουν διοτι οπως ειναι φισικο χασαμε 2-3 λογαριαζμους μαζι και των δικο μου,Εγω συνεχησα απο της μανας μου το λογαριαζμο μαζι της διοτι στην αρχη ειχε μπει απλα για να με βοηθαει αλλα επιδι ηταν γαλατης το γεμιζα στρατο αμιντικο και τελικα εγινε πολυ δυνατος λογαριαζμος (evdokia)ετσι λεγοταν ο λογαριαζμος.

τελος ο θαυματουργος g-x-g ειχε παρει πανω απο 10 χωρια των 25-Μ και ολοι τον βαρουσαν και ηταν ατρωτος καθος ηταν yatas. .Και οι τυποι δεν ξεραν απο στρατιγηκη διοτι τους ειχε στειλει οι ΑΕ σε αφτοι την περιοχει για να παρει καποιος ενα σχεδιο.Απορω πως τους διαλεξαν!!!!Υπηρχαν καλοι παιχτες αλλα πολυ λιγοι.

Συμπερασμα οι yata++1 να περνει συνχαριτιρια απο ολους και πολλοι απο 25Μ να λενε λαθος που μπλεξαμε με αυτους.

Ευχαριστο πολυ ολα τα παιδια των 25-Μ που μου 1)ανηξαν τα ματια(υπαρχη τεραστια ρουφιανια καθε μερα και εναν κατασκοπο πηγεναν να βαλουν).2)τιποτα δεν παει τζαμπα( πηραμε θαυμα!!!!)
    και 3)Ειμαι πολυ καλος στα παιχνιδια στρατηγικης και πολυ εχεμηθος.

Οτι λετε λοιπον για ρουφιανιες και λυπα κοιταξτε τη συμμαχια σας πρωτα και ποσους ρουφιανους ειχατε βαλει.Παραδεχτητε οτι χασατε και οχι σαν το βιντεακη : μας φαγαν το μπιφτεκι!!!!

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. speed
    By marinoula91 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-12, 13:00
  2. Speed
    By chessknight in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-11, 21:27
  3. Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-10, 06:59