Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 64 από 64

Θέμα: Η αλήθεια για τον speed

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Elendur Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου θυμηζουν τον πολντο απο τον ποπαυ με τα χαμπουργκερς...χαχαχαχαχαχαχαχχααχχα

γεια σου ρε πανο μπιφτεκοφαγε

tsaros
    Guest

Thumbs up

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Elendur Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου θυμηζουν τον πολντο απο τον ποπαυ με τα χαμπουργκερς...χαχαχαχαχαχαχαχχααχχα

γεια σου ρε πανο μπιφτεκοφαγε

καλα γελατε εσεισ νηστικο με αφησατε το σαββατο φαγατε ολα τα μπιφτεκια και μενα τιποτα
    μονο μπυρεσ μου βαζατε και επινα

χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχχχα

Giannis7
    yata4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο avrilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποιος απο τους μεγαλους GR βρεθει στα -/- που θα παω αυτη τι φορα θα φαει καλα χαχαχαχα
    τιν αλλη φορα φτιαχτε χωρια στα 400/400 για να συνεχιζετε να παιζετε και να λετε τα δικα σας οπως παντα χαχαχαχαχαχα
    οσο για τον babis_c που εβαζε τα ονοματα τον ww στα χωρια του του λεω το εξεις κριμα που σε αφισανε να παρεις ww χαχαχαχαχα
    προφανώς είτε έχεις τρομερό πρόβλημα κατανόησης, είτε δεν ξέρεις ανάγνωση. Οι Gr-Rav αν έχουν ασχοληθεί με κάτι στο φόρουμ είναι με την ΑΕ και μία ομαδική άμυνα που έβγαλαν σε αντίπαλο παίκτη την ώρα που επιτίθετο στο ww του bob kelso. Στη ΥΑΤΑ δώσαμε τα συγχαρητήριά μας από την πρώτη στιγμή που κέρδισε το σέρβερ. Τι δεν κατάλαβες;
    Οσο για το που θα έρθεις και τι θα μας κάνεις, το αφήνω προς απόδειξη σε επόμενο σέρβερ, είτε μπεις σαν Ουρανός, είτε μπεις σαν άστρο, είτε μπεις με 2 και 3 ακάουντ, φρόντισε να είσαι μακριά, γιατί ανκάτι μας ενοχλεί είναι οι άτιμοι στο παιχνίδι τους, οι φαφλατάδες, οι αμπλαούμπλες και προβληματικοί κοινωνικά τύποι. Οχι πως έχουμε βρει τίποτε τέτοιους, αλλά να χαμε να λέγαμε.

α, και μην ξεχάσω... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑ

πφφφφφφ, κουτσαβάκια της μαύρης ωρας....

ou re (που θα λεγε και η αφέντρα)

* Με τον babis_c1 τι πρόβλημα έχεις; έφαγες καμία καλή κατραπακιά και σου μεινε κουσούρι;

Χώρα προέλευσης Αμπαλιστάν..................

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amfitriti62 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προφανώς είτε έχεις τρομερό πρόβλημα κατανόησης, είτε δεν ξέρεις ανάγνωση. Οι Gr-Rav αν έχουν ασχοληθεί με κάτι στο φόρουμ είναι με την ΑΕ και μία ομαδική άμυνα που έβγαλαν σε αντίπαλο παίκτη την ώρα που επιτίθετο στο ww του bob kelso. Στη ΥΑΤΑ δώσαμε τα συγχαρητήριά μας από την πρώτη στιγμή που κέρδισε το σέρβερ. Τι δεν κατάλαβες;
    Οσο για το που θα έρθεις και τι θα μας κάνεις, το αφήνω προς απόδειξη σε επόμενο σέρβερ, είτε μπεις σαν Ουρανός, είτε μπεις σαν άστρο, είτε μπεις με 2 και 3 ακάουντ, φρόντισε να είσαι μακριά, γιατί ανκάτι μας ενοχλεί είναι οι άτιμοι στο παιχνίδι τους, οι φαφλατάδες, οι αμπλαούμπλες και προβληματικοί κοινωνικά τύποι. Οχι πως έχουμε βρει τίποτε τέτοιους, αλλά να χαμε να λέγαμε.

α, και μην ξεχάσω... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑ

πφφφφφφ, κουτσαβάκια της μαύρης ωρας....

ou re (που θα λεγε και η αφέντρα)

* Με τον babis_c1 τι πρόβλημα έχεις; έφαγες καμία καλή κατραπακιά και σου μεινε κουσούρι;

Χώρα προέλευσης Αμπαλιστάν..................

Λιγα με τον ουρανος μην ερθω και εγω στα -/-.αχαχαχαχαχαχα
    τελειωσε και αυτος ο σερβερ και κερδισε η YATA και με μεγαλη διαφορα.αυτο ελπιζω να το ξερατε ολοι απο την αρχη.
    Πρεπει καπια ατομα να καταλαβουνε πως YATA HUNTERS GETO ειναι μια συμμαχεια και δεν παιζει ρολο το ποιος θα φτασει πρωτος lvl 100.
    elendur μην μασας εγω ειμαι μαζι σου.
    αντε τα ξανα λεμε σε καποιον αλλον σερβερ και ελπιζω εκει να μην εχουμε ρουφιανους αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλες διακοπες σε ολους.

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Παρόμοια Θέματα

1. speed
    By marinoula91 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-12, 13:00
  2. Speed
    By chessknight in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-11, 21:27
  3. Απαντήσεις: 76