Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 36 από 36

Θέμα: Τέλος grx. Συμπεράσματα - Ευχαριστίες

Gastone-HellasWW
    Guest

Προεπιλογή

Ειπα στον εαυτο μου να μην σου ξανααπαντησω γιατι δεν ξερω ποιος εισαι αλλα εσυ ξερεις...
    Οποτε τελευταια απαντηση που σου δινω,μεχρι να μου πεις ποιος εισαι...

ΥΓ1: Λεωνίδα δεν πας να ανεβάζεις κανένα κεντρικό k καμια αποθηκούλα σε κανένα θαύμα και να μου δόσεις k μένα ένα?
    Αμα δεν ειχε τελειωσει ο σερβερ κατι θα καναμε και για σενα...

ΥΓ2: και τώρα πέρα από την πλακα, βγάλε το hellasww από το name του account σου... ο iliosporos k ο vouris να το βάλει ok, αλλα όχι και ο οποιοσδήποτε...
    Οταν εφτιαξα το account στο forum(για να δωσω απαντησεις σε κατι χαζες ερωτησεις σαν και τις δικες σου) ειχα WW οποτε ημουν και εγω στην HellasWW..Αμα ηθελα εμενα και εκει χωρις να εχω καν WW(οχι επειδη ειμαι ''μαγκας'' και θα κανω ο,τι γουσταρω κτλ,αλλα για αλλους λογους)...Τωρα δεν θα καθομαι να φτιαχνω καινουργια mail για να κανω εδω accounts επειδη το θες εσυ...

Προεπιλογή

Ελα ρε ΛΕΩΝΙΔΑ αν θες σου λεω εγω ποιος ειναι αυτος ο liquidforce ειναι που ειχε και αυτος τρεις λογαριασμους και τον εναν τον διαγραψανε μαλιστα ισως ομως κανω λαθος και μπορει να ειναι και ο iguananidri παιζει και αυτο αν θελει ας μας πει το παλικαρι δεν ειναι ντροπη νομιζω. ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΛΟ ΚΛΟΚΑΙΡΙ.

Προεπιλογή

το συμπερασμα ειναι οτι μαζευτηκε ο μισος σερβερ και νικησε...ε οκ δεν γινοτανε να ξαναμαζευτει ο μισος σερβερ και να χασει παλι απο τους ανυπαρκτους, ελεος

Gastone-HellasWW
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tonyx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ρε ΛΕΩΝΙΔΑ αν θες σου λεω εγω ποιος ειναι αυτος ο liquidforce ειναι που ειχε και αυτος τρεις λογαριασμους και τον εναν τον διαγραψανε μαλιστα ισως ομως κανω λαθος και μπορει να ειναι και ο iguananidri παιζει και αυτο αν θελει ας μας πει το παλικαρι δεν ειναι ντροπη νομιζω. ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΛΟ ΚΛΟΚΑΙΡΙ.
    Ξερω φιλε μου...Τεσπα τωρα ο,τι εγινε εγινε, να μην μας την λενε ομως και απο πανω σε αυτο το θεμα...
    Καλο καλοκαιρι και σε σενα,ευχομαι να ξανασυνεργαστουμε και σε αλλους σερβερ!Μου αρεσει να ειμαι σε συμμαχια με εμπειρα και ανοιχτομυαλα ατομα σαν εσενα...

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Στις 19.06.2009 και ώρα Ελλάδος 07:00.
    θα κάνει επανεκκίνηση ο speed.travian.gr

η ζωη συνεχιζετε..ξεπεραστε το..

Προεπιλογή

καλημερα και απο εμενα. θα ηθελα να κλεισω αυτο το ρουμ λεγοντας σας κατι πολυ απλο. βγητε στην παραλια να δειτε κανα ποπο που να φοραει μπραζιλιαν. τον νοεμβριο εδω 8α ειμαστε παλι με τους διπλους λογαριασμους, τους ρουφιανους, τα ξενυχτια και ολα τα καλα που εχει να μας προσφερει το τραβιαν

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. Speed τέλος
    By gloukop in forum Αρχείο Speed 17
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-15, 13:16
  2. Nekromantis - Ευχαριστίες (part 2)
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-11, 10:50
  3. Τέλος grx6
    By thodorh in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-11, 11:20
  4. Τέλος! συγχαρητήρια και ευχαριστίες !
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 220
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 23:48
  5. Αλήθειες για το τέλος του σ2...
    By katsantonis in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-09, 11:32

Δικαιώματα - Επιλογές