Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 155

Θέμα: ΥΑΤΑ

Προεπιλογή

καλα και πάλι πιστεύω πως αν δεν έχετε παίχτες όπως ο dps, efaga to plus και άλλοι πολλοί που λένε πως δεν θα παίξουν δεν θα είστε ούτε στους 40 ας πουμε (την γνώμη μου λέω πάντα )

Προεπιλογή

Ετσι λενε

Προεπιλογή

bammmmmmmmmmmmmm i katastah
    tha mou steileis prosklhsh

Προεπιλογή

ΟΟΟ ο ειμαι απο χωριο
    απο ποιο χωριο εισαι?

ΥΓ
    ε?

Προεπιλογή

xwriatisssss leme twra tha ginw o eimai zamponnn hahahha sto methepomeno tha eimai o eimai mpeikon klp xaxaxxa kali sinexeia se olous pou ksekinane to speed elpizw na perasete to strato pou parousiasame :P

Το avatar του χρήστη ARAGORN5
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eimai apo xwrio Εμφάνιση μηνυμάτων
    xwriatisssss leme twra tha ginw o eimai zamponnn hahahha sto methepomeno tha eimai o eimai mpeikon klp xaxaxxa kali sinexeia se olous pou ksekinane to speed elpizw na perasete to strato pou parousiasame :P
    τς τς τς τς τς τς και μετα λετε εμενα ψωναρα
    Aragorn5

Προεπιλογή

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΟΝΟΜΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΕΙΝ ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ
    ΚΙ ΕΣΥ DPS ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΜΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΔΑΦΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥΣ
    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑΝ ΜΑΖΙ !
    ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΑΠΕΧΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ....
    ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΤΟΜΑΚΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΩ ΜΑΖΙ...
    ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑΞΙΔΙ ΦΕΤΟΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ....

Προεπιλογή

καλησπερα.και στους 2 speed που εχουν παιχτει ηταν τα ιδια σχεδον ατομα τουλαχιστον ο πυρηνας των συμμαχιων.Μιλαω για ERASTES και ΥΑΤΑ.Ειχα την τυχη να ειμαι και τις 2 φορες στις συμμαχιες αυτες στις main.Αυτο που θα ηθελα να πω και θα συμφωνησω με μερικους απο το φορουμ (και εδικα με τον dps)ειναι,ναι μην κανετε απομιμισεις σε συμμαχιες η ακομα και σε ονοματα παιχτων....ισως οι περισσοτεροι απο εμας θα τα πουμε παλι στον χειμωνιατικο speed....καλο παιχνιδι σε ολους....

Το avatar του χρήστη ARAGORN5
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο montparnes Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα.και στους 2 speed που εχουν παιχτει ηταν τα ιδια σχεδον ατομα τουλαχιστον ο πυρηνας των συμμαχιων.Μιλαω για ERASTES και ΥΑΤΑ.Ειχα την τυχη να ειμαι και τις 2 φορες στις συμμαχιες αυτες στις main.Αυτο που θα ηθελα να πω και θα συμφωνησω με μερικους απο το φορουμ (και εδικα με τον dps)ειναι,ναι μην κανετε απομιμισεις σε συμμαχιες η ακομα και σε ονοματα παιχτων....ισως οι περισσοτεροι απο εμας θα τα πουμε παλι στον χειμωνιατικο speed....καλο παιχνιδι σε ολους....
    sorry αποσω ξερω οι ΥΑΤΑ ηταν ERASTES με U αν κανω καπιο λαθος ζητω συγνωμη.

Υπ. το ιδιο εγινε σε καπιες απο της Hellas
    Aragorn5

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pate Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ,ΕΙΜΟΥΝ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΤΗΝ ΥΑΤΑ-Ι.
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΪΔΡΥΣΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ,ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ DPS KAI KARTALOS.ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ,ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ.Η ΥΑΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΟΧΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.
    ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ WING,Ή ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ,ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
    ουδεποτε εχει συμβει αυτο και θα παρακαλουσα να μην αναφερετε το ονομα μου χωρις λογο..ειπα πριν λεω και παλι πως ΥΑΤΑ απο εμας δεν θα γινει..επισης κατι που εγινε και στον speed που μολις τελειωσε ηταν να μπουν στην αρχη πολλα ατομα με το ονομα μου(η παραλαγες του)και να ιδρυσουν συμμαχιες λεγοντας πως ειμαι εγω η ο πονος κλπ..δεν θα βγαινω καθε τρεις και λιγο να το λεω..εμεις δεν θα ειμαστε..οποιος θελει να λεει τα δικα του προβλημα δικο του..

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΥΑΤΑ -VIP -ΜΑC -GR LIGHTS ΚΛΠ ΚΛΠ
    By Chief_piranha in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 158
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-10, 23:12
  2. ΥΑΤΑ
    By Emperor+Asdektor in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-09, 18:16
  3. ΥΑΤΑ
    By SpitFire in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-09, 06:42
  4. ΥΑΤΑ
    By sonakoC in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 09:43
  5. που ειναι οι ΥΑΤΑ;
    By Fusitiras in forum Αρχείο Speed 2