Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 62

Θέμα: Διεθνείς server

Περιοχή

Talking

Α,ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΝ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ MIG

Προεπιλογή

Ζητουνται εμπειροι παιχτες για Χ10 σερβερς μολις ανοιξουν κανονικα
    ελπιζω να υπαρξουν αρκετοι υποψηφιοι για να δειξουμε πως δεν ειμαστε παιχτες των ελληνικων σερβερ μονο

ΠΣ: Υπαρχουν παιδια που θελουν multi gia ton org επικοινονηστε μαζι μου αν σας ενδιαφερει η εμπειρια του Χ10 σερβερ εχουμε κανα δυο account free ακομα πιστευω

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Thumbs down MIG itx

Ειμαστε μια μικρη παρεα απο παικτες που μπηκαμε στον ιταλικο σπιντ και καναμε την MIG-Macedonia is GREECE.
    Αν θελετε κι εσεις να μπειτε απλα στειλτε ΡΜ ειτε σε εμενα ειτε στον tasisg4.
    Υ.Γ. Δεν παμε για το Θαυμα,θελουμε ομως ενεργους παικτες.
    Με τιμη,ο Ιδρυτης της MIG στον itx(ιταλικο σπιντ)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galata gul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαστε μια μικρη παρεα απο παικτες που μπηκαμε στον ιταλικο σπιντ και καναμε την MIG-Macedonia is GREECE.
    Αν θελετε κι εσεις να μπειτε απλα στειλτε ΡΜ ειτε σε εμενα ειτε στον tasisg4.
    Υ.Γ. Δεν παμε για το Θαυμα,θελουμε ομως ενεργους παικτες.
    Με τιμη,ο Ιδρυτης της MIG στον itx(ιταλικο σπιντ)
    εγω εχω μπει με dual acc με name Mr. ferrari αμα θελετε στειλτε μ προσκληση
    Γίνε μέλος κι εσύ στην Εθνική Ελλάδος κάνε εγγραφή στο forum:Εθνική Ελλάδος

Exclamation Ανοικτο καλεσμα στην MIG-Hellas Travian Players

Καλησπερα.Οπως καποιοι ισως να γνωριζετε ηδη,εδω και μερικες εβδομαδες εχουμε αρχισει μια (αμιγως) ελληνικη συμμαχια στον
    σπιντ σερβερ της Ιταλιας με το ονομα Macedonia is Greek(MIG).Αυτο το εγχειρημα το ξεκινησαμε για διασκεδαση αρχικα,τωρα ομως αποφασισαμε(μιας και φτασαμε τα
    περιπου 20 μελη)να ασχολειθουμε σοβαρα και να προσπαθησουμε για το καλυτερο δυνατο.Ψαχνουμε λοιπον και για νεα μελη.Οχι μο
    νο για τον Ιταλικο σπιντ,αλλα για οποιονδηποτε σερβερ του εξωτερικου αφου σκεφτηκαμε να διευρηνουμε την ελληνικη εκπροσωπη
    ση σε οσους περισσοτερους σερβερ του εξωτερικου μπορουμε!Προσπαθησαμε και στον Πορτογαλικο σπιντ σερβερ αλλα δεν μπορεσαμε
    λογω υποχρεωσεων να μαζευτουμε αρκετα ατομα.Για αυτο προχωραμε σε ενα ανοικτο καλεσμα,σε οσους θελουν να ερθουν στην παρεα
    μας!!Οσοι ενδιαφερονται να επικοινωνησουν με προσωπικο μηνυμα μαζι μου.
    Γίνε μέλος κι εσύ στην Εθνική Ελλάδος κάνε εγγραφή στο forum:Εθνική Ελλάδος

Προεπιλογή speed com

O speed com ξεκιναει
    Θα γινει μια προσπαθεια να εμφανιστουμε πρωτη φορα ως Ελληνικη Ομαδα
    Οσοι εχουν σκοπο να παιξουν ας μιλησουν μαζι μου να δουμε τι προλαβαινουμε να κανουμε

Προεπιλογή latvia

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adis Εμφάνιση μηνυμάτων
    O speed com ξεκιναει
    Οσοι εχουν σκοπο να παιξουν ας μιλησουν μαζι μου να δουμε τι προλαβαινουμε να κανουμε
    μιας και αναφεραται αμερικη ιταλια θα ηθελα να προτεινω την λεττονια σ2
    ειμαι με ο ονομα akis07 οποιος θελει ασ μπει στο -/+ να με ειδοποιησει να φτιαξουμε μια συμμαχια που ισως χτυπησει τον σερβερ αν ειμαστε πολλα ατομα με ορεξη για το παιχνιδι και οργανωμενοι
    0-49 μηνύματα={Clubswinger}
    50-199 μηνύματα={Imperian}
    200-499 μηνύματα={Theutates Thunder}
    500-1000={Teutonic Knight}
    1000 και ανω={Νatarian Knight}
    S5:your-life-a Proud Member of Travian Is Just A Game

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adis Εμφάνιση μηνυμάτων
    O speed com ξεκιναει

Θελω να μου δωσετε τα ονοματα των παικτων που θα ειναι στην ηγεσια.

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή welt AT

Στον σερβερ welt AT που ξεκινησε σημερα θα κανουμε μια προσπαθεια να στησουμε μια ελληνικη συμμαχια.Και παλι χωρις βλεψεις για το θαυμα,και παλι με απολυτη δημοκρατια και παλι για ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.Οποτε θελουμε και ΠΑΛΙ ενεργους παικτες.Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικο μηνυμα εδω στο φορουμ.

εντιτ:Ειμαστε στα + - για οσους θελουν

Προεπιλογή travian.gr @ s7.com

Καλημέρα, καλό μήνα, καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!

Με μεγάλη μου χαρά θα ήθελα να σας ανακοινώσω πως θα προσπαθήσουμε να δημιουργήσουμε μία πάρα πολύ δυνατή ΑΜΙΓΩΣ ελληνική συμμαχία στον επόμενο server που θα ξεκινήσει στους com servers.

Ο server αυτός είναι ο s7.com και αναμένεται να ξεκινήσει περίπου στο τέλος του μήνα ή στις αρχές του επόμενου.

Στον s7.com αναμένεται να υπάρξει συμμετοχή από αρκετές γνωστές δυνατές συμμαχίες του travian.com, ο s6 που ξεκίνησε πριν λίγο δεν έχει παρά ελάχιστη συμμετοχή και φαίνεται πως όλοι περιμένουν τον s7

Το επίπεδο των ελλήνων παικτών του travian είναι πάρα πολύ υψηλό και πιστεύω πως αν συνεργαστούμε όλοι μαζί θα μπορέσουμε τόσο να διεκδικήσουμε με αξιώσεις τον server όσο και να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι που τόσο μας έχει "κάψει" όσο ποτέ άλλοτε.

Με αρκετούς από εσάς έχουμε ήδη συζητήσει αυτό το θέμα και νομίζω πως ήρθε η ώρα να το κάνουμε πράξη... πολλοί επίσης έχετε αναφερθεί σε αυτό τις τελευταίες ημέρες.

ΠΑΜΕ λοιπόν, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, φίλοι, σύμμαχοι, οχτροί και αντίπαλοι στους ελληνικούς server του travian να τρομοκρατήσουμε τους com servers, να θυμηθούμε οι παλιότεροι τις παλιές ένδοξες στιγμές της Hellas του s1.com & του s2.com αλλά και τις πιο πρόσφατες της Hellas του s6.com.

Όνομα της συμμαχίας μας θα πρέπει να είναι κάτι ελληνικό, πρότασή μου δεν θα μπορούσε να είναι άλλη από το Hellas, εδώ είμαστε όμως για να συζητήσουμε και για το όνομά μας. Προτείνετε λοιπόν ότι θέλετε και θα κάνουμε μία δημοσκόπηση και ψηφοφορία για να βγάλουμε το όνομά μας.

Αρχηγός της συμμαχίας δεν θα υπάρχει κανένας από εμάς, όσοι γνωρίζετε θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω και να πείσω τον ChronisT να ηγηθεί της προσπάθειάς μας αυτής και όλοι εμείς να γίνουμε εργάτες και στρατιώτες του και να αναλάβουμε ότι ευθύνες και αρμοδιότητες αποφασίσει ο ίδιος να μας δώσει. Σε περίπτωση που δεν το επιθυμεί είμαστε πάρα πολλοί άξιοι και ικανοί να βοηθήσουμε σε κάθε πόστο της συμμαχίας μας και θα λειτουργήσουμε ομαδικά με ένα ηγετικό team με εκπροσώπους όλων των συμμαχιών του ελληνικού travian που θα έχουν όρεξη και χρόνο για να βοηθήσουν.

Εγώ προσωπικά πέρα από τις γνωριμίες που έχω στους com servers, τις οποίες και θα θέσω στη διάθεση της ηγετικής ομάδας της συμμαχίας, θα είμαι ένας απλός παίκτης και θα είναι χαρά μου να βοηθήσω όπου, όταν και όποτε με χρειαστεί η συμμαχία.

Όσοι ενδιαφέρεστε λοιπόν γράψτε τις ιδέες σας εδώ και επικοινωνήστε μαζί μου είτε σε prive μήνυμα εδώ είτε στο skype, είτε στο τηλέφωνο όσοι τα γνωρίζετε.

Στόχος μας είναι να μαζευτούμε πάνω από 500 άτομα... θα τα καταφέρουμε ?

Και πάλι καλό μας Πάσχα
    DimAth

p.s. ας το κάνουμε εμείς μεταφορά λοιπόν αφού "απαγορεύεται" να βρίσκεται αλλού...

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. server 2
    By natasha in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-13, 18:19
  2. Server 5
    By indefix_95 in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-10, 16:12
  3. Grx server
    By jamesbond1 in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-09, 13:17
  4. server 4 &2
    By GEIA SAASS in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-09, 14:53

Δικαιώματα - Επιλογές