Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 62

Θέμα: Διεθνείς server

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή Διεθνείς server

Χαίρετε,

από αυτήν την στιγμή όσοι θα ήθελαν να μιλήσουν για την συμμετοχή τους σε ξένους/διεθνείς server θα παρακαλούσα να γράφουν σε αυτό το θέμα.

Εδώ θα μπορείτε να γράψετε μόνο για ανακοινώσεις νέων server και όχι μηνύματα όπως "Ναι, θα πάρω μέρος και εγώ"," Ποια φυλή θα πάρεις;","Πως να ονομάσουμε την συμμαχία μας;". Αυτά μπορούν να συζητηθούν με προσωπικά μηνύματα. Επίσης θέματα πολιτικής (π.χ δημιουργίες συμμαχιών) απαγορεύονται επίσης.

Όποιος θέλει περισσότερες διευκρηνήσεις είμαι στην διαθεσή του.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

ελπίζω να μην κάνω εγκαίνια με άκυρο μνμ...τέσπα αν είναι άτοπο ας φάει διαγραφή.
    Είχα πάρει μέρος στο S1.com,αλλά απετούσε πολύ περισότερο χρόνο και δεν είναι να μπεις σε τέτοιο σέρβερ αν είναι να μην μπεις χωρίς δεύτερο άτομο στο account,να μήν είσαι dual τουλάχιστον δλδ.
    Επιδή όμως το επίπεδο εκεί είναι καλό συστήνω σε όσους έχουν εμπειρία και χρόνο να το δοκιμάσουν.

P.S μετά το τέλος του S4.gr εγώ με ένα καλό φίλο και πολύ καλό παίχτη θα μπούμε σε κάποιον com.Αν υπάρχουν έμπειροι παίχτες που θέλουν να μπούμε παρέα για αμιγός ελληνική συμαχία και για την πλάκα μας ας στείλουν Prive μνμ να το κανονίσουμε
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

com? εδω χαλασαμε τα ματακια μας στον ελληνικο σπιντ.... απααααπααππα

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη 4ever

Προεπιλογή

Στις 21 Αυγούστου έγινε έναρξη του classic server στον com.3( έκδοση Τ2.5 ) και ξεκίνησα για να πάρω μια γεύση από τον σέρβερ που θα ξεκινήσει εδώ στην Ελλάδα στις 14 Σεπτεμβρίου.
    Eκεί λέω να ιδρύσουμε μια συμμαχία ελληνική με σκοπό να διατηρηθεί ( ελπίζω ).
    Όποιος θέλει να μου το πει σε προσωπικό μήνυμα ...

Προυποθέσεις : 1)Εμπειρία στο παιχνίδι
    2) Να παίζει σοβαρά και όχι για την πλάκα
    3) Να έχει όρεξη και κέφι
    Δεν ξέρετε πως να αποφύγετε το φάρμινγκ.Πατήστε http://forum.travian.gr/showthread.p...E4%E7%E3%FC%F2 για να μάθετε.

Προεπιλογή speed.travian.com

Αρχισαν σημερα οι προεγγραφες για τον σερβερ.Οποιος ενδιαφερεται
    -+ (Northwest) igm ToNi μηπως μαζευτουμε καμποσοι ελληνες και φτιαξουμε καμια συμμαχια.
    Η ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ.

HUMILIATION

Προεπιλογή ΚΩΔΙΚΟΣ ΝΕΚΥΙΑ COM5

Αγαπητοί Έλληνες συμπαίκτες,
    Θα ήθελα να διερευνήσω τη δυνατότητα μου να προσφέρω το κωδικό μου σε κάποιον από εσας. Βαριέμαι εύκολα και ίσως αρκετοί να με γνωρίζετε από διάφορους ελληνικούς κόσμους. Αυτή τη στιγμή που προσφέρω το ΝΕΚΥΙΑ είναι στη κατάταξη 27ος σε σύνολο 26.154 παικτών από όλο το κόσμο. Έχει 3 χωριά, τα δύο 15αρια. Πρέπει να έχει το μεγαλύτερο στρατό ( σε αυτό δεν ορκίζομαι ).
    Δεν ξέρω αν θα ξανασχοληθώ, αν και θα ήθελα που και που να μπαίνω. Θα παρακαλούσα να τον παραλάβει σοβαρός και αξιόπιστος παίκτης. Είναι Τεύτονας. Και τέλος, υπάρχει και χρυσός στο κωδικό.

Ελπίζω για απάντηση σας
    Δημοσθένης †

Προεπιλογή server.x10.org

Έχετε σκεφτεί ποτε έναν server του τραβιαν μικρότερο,πολύ μικρότερο και από τον speed ?
    Όπως μας πληροφόρησε ο asoe το "όνειρο" κάποιον για έναν πολύ μικρό server θα πραγματοποιηθεί
    Αυτός ο δοκιμαστικός server θα αρχίσει στις 22.02.10 (επομενη Δευτερα)και είναι μια ευκαιρία για τους παίκτες του τραβιαν να παίξουν σε ένα μικρό σε διάρκεια server 7 εβδομάδων παρακαλώ !
    Είναι μια ευκαιρία για τους Έλληνες παίκτες να συσπειρωθούν να αφήσουν τις έχθρες από τους ελληνικούς servers και να κατεβουμε εκεί σαν ΈΛΛΗΝΕΣ
    οποια θελουν να συμμετεχουν να μου στειλουν ενα μνμ η να το πουν εδω
    συντεταγμενες,παικτες,αξιωματα και ονοματα συμμαχιων θα τα πουμε αργοτερα αν και εμενα μου αρεσε το MIG-Makedonia Is Greek

Περιοχή
    salonika!!

Προεπιλογή

Ειναι απο τους non-gold σερβερς?
    Η παλι πρεπει να ξοδεψουμε μην πω ποσα?...

Περιοχή
    blacky s2

Προεπιλογή

τελικα τι θα γινει?

Περιοχή

Unhappy

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ34133ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΗΚΕ ΜΠΗΚΕ

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. server 2
    By natasha in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-13, 18:19
  2. Server 5
    By indefix_95 in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-10, 16:12
  3. Grx server
    By jamesbond1 in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-09, 13:17
  4. server 4 &2
    By GEIA SAASS in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-09, 14:53

Δικαιώματα - Επιλογές