Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: ΗΕRO ODD

panadoul
    Guest

Προεπιλογή

(κατσε να το γραψω και με ελληνικους χαρακτηρες)

δεν λες καλα που προλαβα κ επεσα, αλλοι ειναι ακομα στον δρομο
    και αλλοι πακεταρουν τον στρατο τους για τον σ4

οπου σ=s
    για σενα το γραφω τεο μηπως δε το καταλαβεις

Προεπιλογή Για γερά μολύβια

Για να δούμε τι θυμόμαστε.....:

1.Ποια ήταν η πρώτη ερώτηση του Κρατερού όταν ξεμέναμε από σιτάρι?

2.Πόσο τρομακτικά είναι στην πραγματικότητα τα cookies?

3.Με πόσους τεύτονες ιππότες αντιστοιχεί ο ήρωας του Κρατερού?

4.Σε τι αριθμό θα έχουν φτάσει σήμερα οι πραίτωρες του Χάννιμπαλ?

5.Υπάρχει αρνητικό μέγεθος στο κτίσμα πλατεία Αθλημάτων (π.χ. -20) και ποιος τους ξεπέρασε όλους στην αρνητική κατάταξη?

6.Ποιος κρύβεται πίσω από τον παίκτη Καμπαμαρού?

7.Γιατί ο Χικ και ο Μπρρρρ θα έπρεπε υποχρεωτικά να είναι Ρωμαίοι?

8.Πόσο συνέβαλαν οι μπύρες στην τελική νίκη / ήττα?

9.Ποιος εξαφάνισε τα ψάρια από τη φυλή των Ναταρίων?

10.Τι σημαίνει jelim και από ποια γλώσσα προέρχεται?"

11.Ποιος παίκτης είναι ικανός να χάσει την κατάκτηση ενός χωριού σε απόσταση 1.30 ώρας, ενώ έχει υπεροπλία δυνάμεων και 12 αρχηγούς από 4 διαφορετικά χωριά?

12.Πού ήταν ο Jiovanni μετά το τέλος του σέρβερ 2?

13.Πόσους καταπέλτες είχε τελικά ο τρομερός στρατός του Βασιλάκη? Υπάρχει αυτόπτης μάρτυς ή ήταν από την αρχή ένας μύθος?

14.Πόσοι αρμόδιοι πρέπει να υπάρχουν για να χάσεις έναν σέρβερ?

15.Σε τι αριθμό θα είχε φτάσει ο στρατός του Μπεκάτσε, αν δεν είχε υπάρξει ο Γκέτζο?

16.Ποιος παίκτης κόλασε τους αντιπάλους του με τις επιθέσεις του τη Σαρακοστή? Υπήρξαν κάποιες διαμαρτυρίες?

17.Ποιοι παίκτες είχαν ακόμη αρουραίο, 3 μέρες πριν λήξει ο σέρβερ?

18.Ποιος τελικά κρυτόταν πίσω από την μάχη στο Aden?

19.Ποιοι πρώην σύμμαχοι συναντήθηκαν φορώντας τα προσωπεία του CrazyMaster και του Hacker?

20.Επίκειται συνένωση Hero-TDE και, αν ναι, σε ποιο σέρβερ?

21.Ποιος ήταν ο πραγματικός αρχηγός των Hero-Odd? Ποια θέση πήραν οι Hero-Tal απέναντι σε αυτό το θέμα? Ήταν γνήσια ή όχι τα δημοψηφίσματα που διεξήχθησαν? Υπήρξαν απόπειρες δωροδοκίας εκ μέρους κάποιων συμμάχων? Ποιος ήταν επιτέλους αυτός ο Ιζνογκούντ???????

22.Ποιοι συνέγραψαν την προσευχή των Hero και ποιος μπορεί να την απαγγείλει σήμερα?

23.Ποιος ευχήθηκε "καλή επιτυχία στους FFH" με τα αναμενόμενα και γνωστά αποτελέσματα?

24.Ποιος παίκτης δέχτηκε τηλεφώνημα από τον GreatMerlin ενώ ήταν σε σύσκεψη στο αρχηγείο των Hero?

25.Ποιος παίκτης δέχτηκε πληθωρα μηνυμάτων εν όψει της Eurovision?

26.Ποιος είναι ο μέγιστος αριθμός παικτών που μπορούν να είναι ταυτόχρονα στο θαύμα των Odd?

27.Τι είπε ο Κρατερός στον σίττερ του όταν έμαθε ότι είναι και οι δύο ταυτόχρονα μέσα στο θαύμα?

28.Πόσες φορές τη μέρα μιλούσε ο Κρατερός με τον Κρις στο τηλέφωνο?

29.Ποιος παίκτης έγραψε το γρηγορότερο μήνυμα στον σέρβερ και υπό ποιες συνθήκες?

30.Πού θα πάει φέτος διακοπές ο Κ.Α.Ι.Ν.?

31.Ποια λέξη δεν αναφέρεται ΠΟΤΕ δίπλα στην λέξη Δρυίδης?

32.Ποιος παίκτης τράβηξε άμυνα από το ww για να υπερασπιστεί το κάπιτάλ του?

33.Τι κάνανε οι Odd όταν έμαθαν ότι τους χτυπάει ο Σβάρνας (σκεπτόμενοι ότι έχει πολύ μεγάλο στρατό)?

34.Ποια είναι η γρηγορότερη επίθεση που δέχτηκε το θαύμα των Odd και από ποιον?

35.Ποιος παίκτης των Odd θεωρήθηκε από τους συμπαίκτες του ως το Παγκόσμιο Θαύμα προσωποποιημένο?

36.Γιατί οι Odd μισούνε τους γαλάτες?

37.Ποιος ήταν ο κύριος στόχος του Ρόκουλα στο τέλος του σέρβερ?

38.Ποια ήταν η απάντηση του Κρατερού όταν τον ρωτούσες αν ήθελε βοήθεια?

39.Ποιες ήταν οι δικαιολογίες του Κρατερού όταν ήθελε να πάει για ύπνο?

40.Γιατί οι Odd κρύβονταν από τον αρχηγό τους?

41.Ποιο είναι το νεότερο τιμής ένεκεν μέλος των Hero-Odd?

42.Τι αναφωνούσε ο Αριστείδης πριν από κάθε μεγάλη επίθεση στο θαύμα?

43.Από πού ήταν τα ψεύτικα λινκ που δώσανε στον αρχηγό μας τα ρεμάλια του, με αναφορές απίστευτων στρατών (και καλά?)?

44.Ποιο είναι το αγαπημένο συγκρότημα των Hero-Odd και ποιες οι τρεις μεγαλύτερες επιτυχίες του?

45.Τι έψαχνε επί μία εβδομάδα ο Alhaar?

46.Ποιος παίκτης των Hero-Odd είχε νυχτερινές επισκέψεις?

47.Ποιος παίκτης των Hero δεν ήξερε ποτέ με ποιον μιλάει στο σκάιπ?

48.Τι είπαν οι Hero-Odd όταν είδαν να έρχεται η επίθεση του Mpecache?

49.Ποιος ήρωας ήταν απανταχού απών?

50.Πώς γλίτωναν οι Hero-Odd τα χωριά τους από επιθέσεις?

51.Ποια ήταν η πιο συνηθισμένη κλητική προσφώνηση στο σκάιπ?

52.Ποια ήταν η πιο συνηθισμένη αντιφώνηση στο σκάιπ?

53.Ποιος Hero-Odd δεν δέχτηκε ούτε μία επίθεση σε 11 μήνες?

54.Ποιο μικρόβιο κατατρόμαξε τον Panadoul μέσα σε ένα νετ καφέ στη Θεσσαλονίκη?

55.Πόσες ανιχνεύσεις χρειάστηκε να γίνουν στον Dunosayros πριν αποφασίσει τελικά ο (?) να του επιτεθεί και να χάσει το στρατό του από τη μεγάλη του προσοχή?

56.Ποιος παίκτης των Hero ήταν μονίμως ανήσυχος?

57.Γιατί η μη εφαρμογή της έκδοσης Τ3 στον σέρβερ 3 δημιούργησε τραύμα στα αδέλφια της Hero-Odd?

58.Ποιος προκάλεσε πανικό σε pet shop, ζητώντας τροφή για Ιδουανούς?

59.F5?

60.Ποιος παίκτης έφαγε αποβολή επειδή έχασε το στρατό του?

Το ερωτηματολόγιο απευθύνεται στους κατοίκους του -/-....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JoC : 04-08-09 στις 23:23

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panadoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι και να πω για τους HERO-ODDS ειναι λιγο
    περασα απιστευτα μαζι σας κ δεν μετανιωνω στιγμη οταν σαν TEMPLARS αποφασισαμε να ερθουμε στον συνασπισμο των SAINTS και να πουμε ΟΧΙ στους T.D.E. και στον merlin σε προταση που μας ειχε κανει.

το οτι χασαμε ειναι το ελαχιστο εξαλλου παντα με ενδιαφερει το ταξιδι κ οχι ο προορισμος

οι ODDS κερδισαν να ειναι ομαδα, παρεα
    πολυφωνικοι, γκρινιαριδες, ποτες, ξενυχτιδες,

μαζι με τους HERO-EKT και τους HERO-TAL καναν εναν δυνατο κ αδιασπαστο πυρηνα στα νοτιοδυτικα
    που παρολο που ειχαν να αντιμετωπισουν σχεδον ολες τις εχθρικες συμμαχιες αντεχαν και μαλιστα ανεβαζαν κ μονοι τους θαυμα με αξιωσεις μεχρι το τελος

ευχαριστω:

ΚΡΑΤΕΡΟΣ: ο Αρχηγος μας, ο ανθρωπος που πραγματικα κρατησε μια ολοκληρη συμμαχια στις πιο δυσκολες καταστασεις, οταν τον εγκατελειψαν κ οι ιδιοι οι φιλοι του ηταν εκει να κρατησει την συμμαχια κ να την οδηγησει μεχρι το τελος!

VERX: αξιος συνδιοικητης, ο βραχος στα βορεια που με τις οδηγιες του μας εκανε την ζωη πιο ευκολη, συμπαραστατης, μπορουσε κ αυτος να τα παρατησει κ ομως δε το εκανε

ROCKULAS: οταν εμπαινε απο τους INSANE δεν θα μπορουσα να φανταστω οτι θα μας στηριζε μεχρι τελους, ξεκαθαρος παικτης, απο την αρχη ηξερε ποιος ειναι ο εχθρος κ εμεινε πιστος, πηρε κ κρατησε την συμμαχια και αυτος σε δυσκολες ωρες

JOC: η καταπληκτικη αυτη ψυχη, πραγματικη αρχηγος των HERO-EKT, η ιωαννα που παντα ηταν εκει για να υποστηριξει τον οποιοδηποτε συμμαχο χρειαζοταν βοηθεια, ετρεχε παντου να βγαλει αμυνες, οι θρυλικοι της δρυιδιδες της ηταν πισω απο καθε μεγαλη αμυνα,συγκαταβατικη στηριζε μεχρι το τελος καθε αμυντικη προσπαθεια της συμμαχιας

ALGE: η ηρεμη δυναμη, αρχηγος των HERO-TAL, ακουγε κ ετρεχε για βοηθεια παντου, η συμβολη του ηταν καθοριστικη για να μην σβησει η συμμαχια των ΤΑL, στο τελος βιαστικε κ εφυγε κ με λαθος συμπερασματα, λαθη ομως γινονται

ALHAAR-NIKOLAKI:2 παικτες φιλοι μου, ο γιαννης κ η νικη, μαζι τους μοιραστηκα πολλα κ ουσιαστικα μαθαμε μαζι το παιχνιδι, ακολουθουσαμε κοινη γραμμη σε ολα κ με τον γιαννακη οπως κ σε καθε παιχνιδι το φτασαμε μεχρι το τελος

ARISTIDES-CHRIS: 2 αδερφια που τα γνωρισα αργα, ανελαβαν ολο το θαυμα σχεδον μονοι, ανεξαντλητοι μεχρι το τελος, ολο ΘΑ τα παρατουσαν αλλα ευτυχως για ολους τους υπολοιπους δε τα παρατησαν ποτε! θρυλικα τα παρτυ στο ΛΑΤΟΜΕΙΟ!, θα ακολουθησουν κ αλλα καθως κ βραδιες διαλογισμου μετα μπυρας κ ρουμιου ΧΙΚ!!ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!

SIR NIK-JOGY-FATAOYLAS: αυτα τα 3 ξαδερφια τα κατεστρεψα εγω!!! τους εδειξα το παιχνιδι, τους ελεγα τι θα κανουν κ αυτοι πωρωθηκαν και κατεληξαν αξιοι συμμαχοι κ συμπολεμιστες, θρυλικες αμυνες κ μαχες εχουν γινει στα χωρια τους

TSEPE: τον φιλο Βλασση απο Καβαλα, φιλος απο παλια που ηρθε να βοηθησει εμενα κ τον alhaar στο καινουργιο αυτο παιχνιδι, εμεινε μεχρι τελους οπως παντα εκανε, δεν εγκατελειψε

DUMATHOIN-DEZEKIEL-KVELDULV-BLACKADDER-LITTLENIKI-PARCIFAL-ANTHELIOS-HANNIBAL-ELEKTRA-RED-LOMARIUS-NITRO: ολα τα καμαρια των ΤEMPLARS, ξεκινησαμε μαζι να μαθουμε κ να οργανωθουμε σε αυτο το παιχνιδι, ως παρεα αρχικα, αλλοι τα καταφεραν, αλλοι βαρεθηκαν, αλλοι σταματησαν αλλα η ουσια ειναι οτι ηταν η πρωτη οργανωμενη προσπαθεια να παιξουμε ολη η παρεα επιτελους σε ενα παιχνιδι! κ πηραμε κ σημαντικες αποφασεις σε κρισιμα σημεια που δεν μετανιωσαμε οπως το να παμε ολοι στους SAINTS! ρεμαλια παμε επιτελους για μπυρες!!!!

GREATMERLIN: Ο Αντιπαλος, πραγματικα πολυ καλος παικτης, οργανωτικος κ αξιος εχθρος, ο λογος που δεν τα παρατησαμε οταν αρχισαμε να βαριομαστε το παιχνιδι, ανταγωνιστικος, εδινε νοημα στο παιχνιδι η υπαρξη της δικης του συμμαχιας, αν δεν ηταν αυτοι σιγουρα θα χαμε βαρεθει κ δεν θα χαμε στοχο

GEJO: O τεως αρχηγος της SAINTS, των γιωργο τον ευχαριστω γιατι μου εδειξε την κακη εικονα του παιχνιδιου, γεματος λαθη στη στρατηγικη του, χαρακτηριστικη η ατακα του στα μεσα δεκεμβριου στο skype:"εμεις αν θελουμε μεσα σε μια βδομαδα μπορουμε να διαλυσουμε τους t.d.e."..λιγοψυχος και υπεροπτης, εγκατελειψε στα δυσκολα, πηρε αλλο λογαριασμο κ παλι δεν προλαβε!!!
    καταφερε να γινει απο τα πιο μισητα προσωπα, να προδωσει συμμαχιες ολοκληρες, να αλλαζει λογαριασμους, αποψεις, φιλιες, συμμαχιες, με σκοπο να κερδισει κ στο τελος....δεν καταφερε τιποτα!

ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΤΟ ΒΟΛΟ!
    αχαχαχ οποιον saints και αν σηκωσεις, μιζερια θα βρεις απο κατω, αυτο λες με λιγα λογια φιλε μου ε;

panadoul
    Guest

Προεπιλογή

ο καθενας βγαζει συμπερασματα φιλαρακι κ ο καθενας εχει γνωμη κ αποψη, αν εσυ καταλαβες οτι απο ενα ευχαριστηριο μηνυμα προς ολα τα παιδια που μοιραστηκα μαζι τους πολλες ωρες για ενα ολοκληρο χρονο, βγαινει μιζερια αποψη σου, αλλα κανεις λαθος

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη 4ever

Προεπιλογή

Λάθος τραγικό κάνεις.Που την είδες την μιζέρια.O panadoul εκφράζει τα συναισθήματα και τις καταστάσεις που του έμειναν στο μυαλό μετά από αυτόν τον καταπληκτικό σέρβερ.
    Δεν ξέρετε πως να αποφύγετε το φάρμινγκ.Πατήστε http://forum.travian.gr/showthread.p...E4%E7%E3%FC%F2 για να μάθετε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tinker Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχαχαχ οποιον saints και αν σηκωσεις, μιζερια θα βρεις απο κατω, αυτο λες με λιγα λογια φιλε μου ε;

Πάνα! Μην πτοείσαι! Ελάχιστα άτομα ήταν σε θέση να κάνουν ανασκόπηση και κριτικό απολογισμό του σέρβερ.... Το πολύ να ήξεραν πέντε πράγματα για το τεταρτημόριό τους στον χάρτη, άντε κι αυτά με ελλείψεις. Ε, κι ακόμη λιγότερα μπήκαν στον κόπο να καταθέσουν εδώ την προσωπική και ολοκληρωμένη τους άποψη....

Respect to a true Hero! Hats off!

Προεπιλογή Τι να πρωτοπω για τους HERO αλλα και για τους εχθρους μου

Αργησα πολυ να μιλησω για τους HERO και για τη συμμαχια μου ειδικοτερα....

Πραγματικα ομως μου ειναι δυσκολο να ξεχωρισω ατομα και γεγονοτα σε ενα φορουμ...ειναι ενα παιχνιδι που εβαλα την σχεση μου, την οικογενεια μου και σχεδον ολους τους ανθρωπους που ειναι φιλοι μου και ειναι κοντα μου... πιστευα οτι το περιβαλλον μου ηταν ηδη εδω... και ομως ξεγελαστηκα...

Αν περιμενετε κατι συντομο, καλυτερα να μην διαβασετε το παρακατω ποστ... δεν θα ειναι σιγουρα μικρο και ουτε ολοκληρωμενο....ενας ολοκληρος χρονος περασε.... και ακομη και τωρα προσπαθω να ξεχωρισω καταστασεις και προσωπα... παρολο που αφησα αρκετο χρονο να περασει απο το τελος του σερβερ....

Ξεκινησα ως Templar με μια παρεα φιλους ... πολλοι εγκατελειψαν στην πορεια οπως και εγω σε μια στιγμη οπου ενιωσα κουρασμενος ... υπηρξαν στιγμες που μιλουσα σκεφτομουν και επαιζα travian πυρετωδως.... προσπαθησα να βοηθησω τον παλιο μου αρχηγο Dumathoin σε μια στιγμη που απλως τα παντα επεσαν επανω του... εκει βρεθηκαν ολοι οι παλιοι μου συμμαχοι Hannibal Nikolaki Panadoul LittleNikki καθως και αλλοι και δεθηκαμε πραγματικα ακομη περισσοτερο... στην πορεια βρεθηκα μερος της οικογενειας των SAINTS εχοντας επικεφαλεις τον Κρατερο και τον Gejo που και οι δυο με στιγματισαν για διαφορετικους λογους και οψεις ο καθενας....

Μαζευτηκαμε με ενα κοινο εχθρο.... τους TDE... οι οποιοι πραγματικα με εκαναν να μεινω στο παιχνιδι σε περιπτωσεις οπου απλως δεν υπηρχε ενδιαφερον... δοκιμασα και αλλους σερβερς... ομως κανενας δεν ηταν σαν την "Σκοτεινη Αγκαλια" του πιτσιρικα (ο μονος που με ενδιεφερε να μιλησει για την συμμαχια των HERO και τον ευχαριστω γιαυτο...απλως respect στο παιχνιδι και εξω απο αυτο..εδειξε την αξια του και στις δυο περιπτωσεις...και παλι μπραβο, σε εκρινα λαθος)....παρακολουθωντας καποιους καθως και μιλωντας εμαθα το game... ο πρωτος σερβερ με εφερε αντιμετωπο με μια καλα οργανωμενη παρεα που μου εδωσε ερισμα να παιξω... αυτοι ηταν το ερεθισμα να συνεχισω και , εν μερει, να ξαναρθω στο παιχνιδι...

Εν τελει, εγινα μελος της οικογενειας των HERO , οπου γνωρισα παρα πολλα παιδια που θελω να παραμεινω φιλος, εστω και αν για καποιους ακομη δεν εχω ενα προσωπο να τους συνδεσω...

Γυρισα σε μια δυσκολη εποχη για την συμμαχια των SAINTS... η HERO ODD αν προτιματε.... οπου πιστεψα οτι θα ηταν κρισιμη στιγμη για την online Οικογενεια μου με σκοπο να βοηθησω...Ηθελα τουλαχιστον αν δεν μπορουσα να το αποτρεψω να μη την εγκαταλειψω... και εκανα οτι μπορουσα και οτι θεωρησα σωστο ακομη και σε περιπτωσεις αντιπαραθεσης, με ανθρωπους που εμπιστευομαι την κριση τους σε δεδομενα του παιχνιδιου....

Το αποτελεσμα του σερβερ με αφηνει αδιαφορο... καποιος θα ηταν νικητης αυτο ειναι γνωστο... αλλα το να πω οτι ειμαι χαμενος...απλως ειναι κατι τελειως αταιριαστο και αγνωστο για αυτο που εζησα μαζι με τους φιλους μου για ενα χρονο...προκαλω τον οποιοδηποτε να πει το αντιθετο... φιλο η τεως εχθρο...
    ΑΝ υπαρχει εστω και ενας, χεχε κριμα για αυτον...

ΘΕλω να πω πολλα αλλα ηδη θα εχω κουρασει τον καθε αναγνωστη του ποστ....

Δεν θα ονομασω κανεναν γιατι θεωρω οτι ειναι αδικο και ασκοπο... πολλοι απο αυτους δεν θα διαβασουν τις ευχαριστιες αυτες, και αυτοι που θα το κανουν το ξερουν ηδη ποσα τους χρωσταω...

Εχθροι και φιλοι... συγχαρητηρια για τη νικη σας και οι υπολοιποι γιατι πραγματικα κερδισμενοι βγηκαμε ολοι...

Ηταν τιμη μου που μοιραστηκα το πεδιο της μαχης μαζι σας....
    Ελπιζω να τα ξαναπουμε online ξανα γιατι in real life να ειστε σιγουροι οτι θα γινει

Ραντεβου τον Σεμπτεμβρη στον Βολο....ΗΕRO να σαι και μη φοβασαι

Για τελευταια φορα στον σερβερ 3...

Με τιμη...
    ALhaar

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές