Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 76

Θέμα: ALLIANCE - SAINTS - HELLAS - OpusDei®

Προεπιλογή ALLIANCE - SAINTS - HELLAS - OpusDei®

Καλημέρες απο σήμερα και μέχρι το τέλος του σέρβερ οι SAINTS και όλα τα WING τους , οι HELLAS και όλα τα WING τους και οι OpusDei® και ολα τα WING τους είμαστε ένα και θα βαδίσουμε μαζί μέχρι τέλους του σέρβερ ..... Οποιος τα βάζει με ένα απο εμας ...είναι πλέον σε πόλεμο με όλους μας .

Προεπιλογή

Η HELLAS επιβεβαιώνει την παραπάνω δημοσίευση

Προεπιλογή

μα......εγω νομιζα οτι οι SAINTS δεν κανουν συμμαχιες.....μαλλον υποχρεωθηκαν, ή αναγκαστηκαν.....
    πως αλλαζουν οι καιροι.......πολυ γρηγορα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρες απο σήμερα και μέχρι το τέλος του σέρβερ οι SAINTS και όλα τα WING τους , οι HELLAS και όλα τα WING τους και οι OpusDei® και ολα τα WING τους είμαστε ένα και θα βαδίσουμε μαζί μέχρι τέλους του σέρβερ ..... Οποιος τα βάζει με ένα απο εμας ...είναι πλέον σε πόλεμο με όλους μας .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η HELLAS επιβεβαιώνει την παραπάνω δημοσίευση
    Oι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται έτσι εύκολα

Πστ μάγκες παίζω κι εγώ s2...

Ghostrider με λένε και δεν παίζω και μόνος

Έ ρε γλέντια που θα κάνουμε κι εδώ

Προεπιλογή

Aποστόλη, μια και επιβεβαιώνεις τα λεγόμενα του speedkiller, δε μπαίνεις στον κόπο να μου στείλεις και μένα ένα μήνυμα προσωπικό να με ενημερώσεις για τη διακοπή της συμμαχίας μας; Έτσι για το θεαθήναι, βρε αδελφέ. Mη μείνω με την εντύπωση ότι είσαι χ*στης, δηλαδή.

Hippolyte
    "All warfare is based on deception - Sun Tzu"

Talking Μπραβο....

Και οπως βλεπετε κυριες και κυριοι και αυτος ο s2 χαρακτηριζεται απο την εκφραση ''μαπα το καρπουζι''.Οι saints εβαλαν την ουρα στα σκελια και ενωθηκαν με τους ''αντρες χωρις παντελονια'' ή αλλιως hellas μετα απο τις απανωτες αποτυχιες τους να σπασουν την CARTEL.
    Μπραβο ρε ''παληκαρια''πως σκεφτηκατε αυτο το μεγαλοπνοο σχεδιο?Σας πηρε μερες??
    :
    Ααα και μια αλλη μικρη αποριουλα,τωρα με ποιον θα πολεματε εκτος απο τους αξιομαχους CARTEl?Θα βαρατε τα ζωακια και τις οασουλες?

Υ.Γ.Respect στις μυαλουδαρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grekos : 28-09-09 στις 13:26

Smile Πω,Πω ψωρααααααα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να'ταν η ζηλια ψωρα...
    Ναι και επισημως απο σημερα η αναλυση της πραγματικοτητας λεγεται....ΖΗΛΙΑ.
    Ωραια η λογικη σου mister αλλα για να την αναλυσω λιγο μπας και την καταλαβω.

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΗΣ ΖΗΛΙΑΣ

-Αυτοι οι δυο απο πανω λενε αληθειες ρε.Πωωω τι θα κανουμε τωρα μας πηραν πρεφα και στο forum.Λες να μας πουνε και χ..ες επειδη οι ''αντρες που δινουν τα χερια''-hellas και οι ''μονο fake ξερω να κανω''- saints εγιναν εεενα.Αχ το βρηκα.
    Παρολο που οι προλαλησαντες μπορει να ειναι απλοι παρατηρητες ξερω τι κανουν.
    ΖΗΛΕΥΟΥΝ.ΝΑΙ,ΝΑΙ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΡΘΗ ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.
    ΟΥ,ΟΥ ΖΗΛΙΑΡΙΔΕΣ.

Μπραβο ΑΥΤΗ ειναι λογικη.Και ο 5αχρονος ξαδερφος μου ετσι(αν και λιγο πιο εξυπνα)σκεφτεται.

Αντε γεια

Προεπιλογή

Προς αποφυγή ασκόπων εντάσεων και παραφιλολογίας έχω να πω τα εξής:

Δικαίωμα του καθένα είναι να συνάψει συμμαχία με όποιον θέλει, να πουλήσει συμμάχους και τη θεία του μαζί εάν το επιθυμεί. Οι Saints προσέγγισαν πριν από την Hellas την Cartel για να γίνει wing τους. Κατόπιν σκέψεως η συμμαχία μου (Cartel) αποφάσισε να μην το κάνει διότι ήδη είχε συμμαχία με τη Hellas και κάτι τέτοιο θα αποτελούσε, σύμφωνα πάντα με την κοσμοθεωρία μας, "ασυνέπεια" -για να το θέσω κομψά και να μην πω "κωλοπαιδισμό". Στη συνέχεια προφανώς οι Saints (που δεν ήθελαν άλλες συμμαχίες) προσέγγισαν τη Hellas και της πρότειναν να συμμαχήσουν. H Hellas συμφώνησε. Δικαίωμά της. Απλώς εγώ περίμενα (και θα περιμένω στο διηνεκές όπως φαίνεται...) ένα μήνυμα από τον σύμμαχό μου Αποστόλη με μια εξήγηση "χάρηκα για τη γνωριμία, αλλά πάω αλλού". Αυτό είναι και το μόνο παράπονό μου. Κατά τ΄άλλα, όπως έγραψα και στον Αποστόλη "να χαίρονται τους συμμάχους τους, αξίζουν ο ένας στον άλλον".-
    "All warfare is based on deception - Sun Tzu"

Προεπιλογή

τι να πω...συγχαρητηρια...τοσο που πια θελετε την νικη που δεν σας νοιαζει να υπαρχει καποιος απεναντι να σας την διεκδικησει...???

μια απο τα ιδια παλι...κερδιστε και ελατε μετα να μου πειτε οτι πηρατε τον σερβερ...

σας ευχομαι καλη μαχη με τους ναταριους...

να δω αν θα παιξουμε ποτε ωραια σε κανα σερβερ...

Προεπιλογή Ο,τι πεις ρε ΜΑΝΓΚΑ(μη χ...)

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως κύριε crokos έχετε προσέξει ότι δεν βρίσκομαι στην συμμαχία Saints,αλλα σε μια αντίπαλη συμμαχία ? Δεν βγήκα όμως να πω ,μα και μου,και να κλέγομαι στο forum.Τα παιδιά κάνανε ακομα ένα βήμα για να σιγουρέψουν την νίκη και σε αυτόν τον server.
    ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ !!!

ps Πάρε και τον 5χρονο ξαδερφο σου,και ελάτε να κλαφτείτε μετά...

Βρε πανεξυπνε παληκαρα,μηπως λεω μηπως ειδες αυτο ''Παρολο που οι προλαλησαντες μπορει να ειναι απλοι παρατηρητες ξερω τι κανουν.''απλως παρατηρητης ειμαι.Μεσω λογαριασμου ενος φιλου μου βλεπω τι γινεται.
    Σχετικα για το αν σας εχω προσεξει εννοειτε πως οχι διοτι εκτος 15-20 λεπτων τη μερα δεν ασχολουμαι με τον s2.Χαρη κανω σε εναν φιλο και πολυ raiding.Μονο αν εισαι καμια φαρμα του μπορει να σε προσεξω(αν και δεν πιστευω).
    Οσο αναφορα για το δηθεν κλαψουρισμα δεν εχω να προσθεσω τπτ αλλο απο το να δεις λιγο εστω λιγο προσεκτικα κανα μπαμπινιωτη για το τι σημαινει κλαψουρισμα.Δεν μπορω να παρακολουθησω πια αυτη την παιδαριωδη λογικη που ακολουθεις ουτε εχω σκοπο να πιασουμε και ψιλη κουβεντουλα.
    Τελος αμα αυτη ειναι νικη τοτε καημενε δεν εχεις ιδεα τι ειναι πραγματικη νικη.Εκαναν μια συμφωνια για να παρουν τον σερβερ χωρις αντιπαλο ουσιαστικα και νομιζουν οτι εκαναν κατι.Το προβλημα ομως δεν ειναι αν εκαναν οτι εκαναν απο αποψη σρατηγικης,το θεμα ειναι ο τροπος που το εκαναν.Και σιγουρα το να προδιδεις εναν συμμαχο και να κανεις συμμαχια με εναν '''ασπονδο'' ατσαλακωτο ντεμεκ εχθρο δενειναι οτι καλυτερο.Επομενως.
    ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ.

Υ.Γ.Ουτε εγω ουτε ο 5αχρονος ξαδερφος μου κλαιγομαστε ρε μαγκα.Οι αντρες που φορανε πανταλονια και εχουν αρ..ια δεν κλαινε για τετοια θεματακια.
    Αλλα τι να κανουμε δεν ξερουν ολοι πως ειναι οι αντρες...

Και οπως σου ειπα και πριν

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Server 5 starting May 16th 2012 - Join us in Hellas Alliance !!
    By Alexandros o Megas in forum English corner
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-12, 23:15
  2. Alliance???
    By oramatistis in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-09, 21:30
  3. need alliance
    By gerolykos in forum Αρχείο Speed 1
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-12-08, 17:26
  4. Alliance •FF™•
    By mateo59 in forum Αρχείο Server 1 (1)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 06:25
  5. alliance/συμαχια
    By nigodon in forum Αρχείο Server 1 (1)