Σελίδα 3 από 64 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 634

Θέμα: So We Are Together

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hfaistos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειπα ποτε οτι ειναι ο χειροτερος σερβερ, εχω περασει αψογα εδω. Ο 3 ηταν πολυ χειροτερος.
    Το "δωσατε το πλανο" το ειπα ως αναγνωριση σωστης στρατηγικης. Αν επιμενεις να το βλεπεις αλλιως δεν φταιω εγω.
    Το "Ολοι εσεις και εμεις μονοι μας" το ειπε αλλος αλλα μου αρεσει και λεω να το υιοθετησω κι ας μην ισχυει!
    Ετσι για το χαβαλε του πραγματος.
    Προφανώς και δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά. Ούτε και όλα τα παραπάνω τα είπε ένας φίλος. Είναι πράγματα που έχουν ειπωθεί τις τελευταίες μέρες από τη μία πλευρά συνολικά.

Αφου λοιπον το παιχνιδι ειναι στρατηγικης, γιατι πρεπει η στρατηγικη μας να ειναι τετοια που να αφηνει τους αλλους ησυχους να εφαρμοσουν τη δικη τους. Πειραζει να προσπαθησουμε να τα κανουμε λιγο μπαχαλο;
    Σαφέστατα και μπορείτε να εφαρμόσετε τη στρατηγική σας (όποια και να είναι αυτή), όπως κι εγώ μπορώ να πω τι βλέπω (έστω και λάθος) από την πλευρά μου. Ίσως για να εμποδίσω κι εγώ λίγο (όσο περνάει από το χέρι μου) να πετύχει η δική σας

Τωρα αν σε μια προσπαθεια να παρει λιγο φωτια το φορουμ εσυ βλεπεις υστεροβουλιες και υπουλα πολιτικα παιχνιδια so be it. Δεν μπορω να κανω κατι. Εμενα παντως μου αρεσε που σημερα ανταλλαξα αποψεις με καποιους που θεωρω αξιους αντιπαλους.
    Αφενός δε νομίζω να θέλεις να πιστέψω πως τα σχόλια ήταν για "να πάρει λίγο φωτιά το φόρουμ", θα ήταν αφελές από μέρους μου να το κάνω - ασέ που αυτοαναιρείσαι αφού λίγο πριν είπες πως ίσως είναι μέρος της στρατηγικής σας
    Αφετέρου, ακόμα και να το πιστέψω, προφανώς κι εσύ μπορείς να πάρεις τα δικά μου σχόλια ώς λάδι για να φουντώσει η φωτιά που άναψες, άρα που το πρόβλημα; Ίσα ίσα που βοηθάω στο να πετύχεις το στόχο σου

Και ξαναλέω για να μην παρεξηγούμαι... Δεν κατακρίνω τίποτα από αυτά που έχουν ειπωθεί, απλά είπα κι εγώ την άποψή μου. Κάθε τακτική είναι σεβαστή (στο παιχνίδι) και όλοι/όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα

Περιοχή
    homeless

Προεπιλογή

Μάλιστα , σ' αυτό το τόπικ ο αγαπητός Katsantonis μας παρουσιάζει την υπερσυμμαχία των SO-Wat που απο τι φαίνεται αποτελείται από ...500 συμμαχίες.

Τελευταία νέα είσοδος η revenge.

Στην αρχή φοβόμουν πως η κόντρα S.E - OMG θα μπορούσε να φανεί καταστροφική επιτρέποντας στο απόλυτο outsider την revenge να κάνει την εκληξη!!!

Γρήγορα διαψεύστηκα φυσικά.

Είναι τέτοιο το μένος και η μανία των S.E στο να κυριαρχήσουν στον 4ο σέρβερ που δε θα μου κανε εντύπωση στο τέλος και εφόσον δουν πως δε τα καταφέρνουν να ζητήσουν να συμμαχήσουν ακόμα και με τους GNG ή την OMG .....ή μήπως οχι ;

Ευχομαι εις ανωτερα , βέβαια οι φιλόδοξοι "νικητές" θα πρέπει να το αποδείξουν στην πράξη αυτό...

Ευελπιστω σε έναν μελλοντικό σέρβερ με 10 ισάξιες συμμαχίες να μαχονται για το θαύμα από τη πλευρά της η κάθε μια.Είναι ο μόνος δρόμος ώστε να αποκτήσει ενδιαφέρον το παιχνίδι αυτό.

Προεπιλογή

Μαλιστα....

Απολυτο outsider η ρεβεντζ
    με ενα τεταρτημοριο δικο της...
    και τουλ 5 συμμαχιες κορυφης...

τελικα μαλλον απλα δεν εχετε καλη κριση..
    κα φανηκε απο την φανερη υποτιμηση σε μια συμμαχια
    π απο πλευρας ακκ κ μονο..εχει την μεγαλυτερη δυναμη...

Αν το outsider ξεκιναει με 4 θαυματα και 4 σχεδια..τι να πω..
    ειχες πεσατε μεσα!

Πονεσε πολυ τελικα,που φτιαξαμε δυνατο συνασπισμο..
    παρα πολυ..
    Και το χειροτερο απο ολα ειναι
    οτι ακομα πιστευετε οτι υπαρχουν συμμαχιες...
    Οποιος απο τον συνασπισμο κ αν κερδισει...
    εμεις θα ειμαστε το ιδιο χαρουμενοι...

αν σε εσας δεν ισχυει το ιδιο...καντε συμφωνα μη επιθεσης...και οχι συμμαχιες
    προφανως ειστε απλα..παρτακηδες
    s4:val-Revenge
    s1:dorinaki- CB
    grx4 alokotes_meres Μ.Λ
    grx5 Clyde ΕΛΛΑΣ
    grx6 alokotes_meres/LoT/Bonnie Μ.Λ
    s2 v4 Bonnie & Clyde

Προεπιλογή

Kαλησπέρα και απο μένα..

Καλώς ή κακώς ( δε θα το κρίνω εγώ ), συνέβησαν πολλά γεγονότα απο την αρχή του σέρβερ και φτάσαμε στο σημείο της σημερινής "μορφολογίας" στις συμμαχίες.

Αν και προσωπικά ευχαριστήθηκα ( πλην ελαχίστων εξαιρέσεων ) τη κάθε μέρα του σέρβερ διαβάζω "γκρινιάρικα" ποστ.

π.χ. μας λέει ο φίλος eniac ( ποιος είναι αραγε ), οτι έπρεπε να δημιουργηθεί ένας συνασπισμός μόνο και μόνο να κατακτηθεί ο σέρβερ.

Είναι όμως έτσι ; Ή κάτι άλλο φταίει ;

Θεωρώ οτι συνέβησαν πολλά μα πολλά γεγονότα ώστε το 70 % περίπου να εναντιωθεί απέναντι στον συνασπισμό OMG και να υπάρχει σήμερα φαβορί για τον σέρβερ.

Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο σε συμμάχους και αντιπάλους.

Υγ : Scorp Monk, πλάκα είχε ο παραλληλισμός σου με τις ομάδες. Ειδικά ο πανιώνιος με Ρεκόμπα-Εσκογιανωφ-Μπάλαμπαν, επιθετικά είναι "φωτιά"..

e3oristos-xXx
    Στέλιος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη smidis3 : 04-11-09 στις 15:23

Περιοχή
    homeless

Προεπιλογή

Αγαπητέ φίλε Val_ φυσικά και θα γνωρίζεις πως η έκταση του χώρου(τεταρτημόριο) δεν συνεπάγεται αυτόματα και ...δύναμη.

Outsider είναι μια συμμαχία όταν βρίσκεται στο τέρμα...θεού και μάλιστα δεν εμπλέκεται σε καθημερινό πόλεμο όπως συμβαίνει με δυο πιο δυνατές συμμαχίες , S.E και OMG .Σαφώς ο χρόνος της ανεμελειάς της επιτρέπει να προοδεύει αλλά μέσα από την καθημερινότητα του πολέμου προκύπτουν και οι πιο δυνατοί.

Το εαν θεωρείς μεγάλο επίτευγμα το να ενωθεί ο υπόλοιπος σερβερ προκειμένου να αντιμετωπίσει την OMG και την GNG τότε αυτό μας τιμά ιδιαίτερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eniac : 04-11-09 στις 15:34

Το avatar του χρήστη Arian
    Περιοχή
    Πειραιάς

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Der_rote_baron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη η άλλη συμμαχία δεν είναι οι Gng, TRG, SOL, OMG, Rence,G-TOPO, μάζι με όλα τους τα wing (οι πρώτες 5 δεν είναι μέσα στο top -10 των συμμαχιών?) οπότε τι μας λες ότι εσείς εισατε λιγότεροι??
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο val_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα....

Απολυτο outsider η ρεβεντζ
    με ενα τεταρτημοριο δικο της...
    και τουλ 5 συμμαχιες κορυφης...

τελικα μαλλον απλα δεν εχετε καλη κριση..
    κα φανηκε απο την φανερη υποτιμηση σε μια συμμαχια
    π απο πλευρας ακκ κ μονο..εχει την μεγαλυτερη δυναμη...

Αν το outsider ξεκιναει με 4 θαυματα και 4 σχεδια..τι να πω..
    ειχες πεσατε μεσα!

Πονεσε πολυ τελικα,που φτιαξαμε δυνατο συνασπισμο..
    παρα πολυ..
    Και το χειροτερο απο ολα ειναι
    οτι ακομα πιστευετε οτι υπαρχουν συμμαχιες...
    Οποιος απο τον συνασπισμο κ αν κερδισει...
    εμεις θα ειμαστε το ιδιο χαρουμενοι...

αν σε εσας δεν ισχυει το ιδιο...καντε συμφωνα μη επιθεσης...και οχι συμμαχιες
    προφανως ειστε απλα..παρτακηδες
    ωραια αλληλοαναιρειστε παντως
    ο 1ος λεει οτι ο συνασπισμος Ο ειναι 5 συμμαχιες
    ο 2ος λεει οτι η REVENGE ειναι solo ενα τεταρτημοριο και 5 γεματες συμμαχιες
    αυτο και μονο θα επρεπε να σας κανει να πατε μονοι

ο eniac συνοψιζει ακριβως τα λεγομενα μου, μονο που δε ξερω τελικα ποιος εκανε τη πρωτη κινηση
    η συμμαχια "τεταρτημοριο" ή η ετερη πλευρα...

αγαπητε val εισαι πολυ λαθος
    δεν πονεσε καθολου
    ισα ισα που σε περιπτωση ηττας δεν εχει να σου προσαψει κανεις τιποτα, ενω σε περιπτωση νικης...
    s3: Arian / WC-300
    spd1: Arian / TF
    spd2: Reservoir Dogs / ARTEMIS
    spd4: Galatakos ~ Arian / RESPECT
    spd6: Guest ~ l2p
    spd7: tarantino / ML
    s4: Mad Doyz / M.M.
    s5: Galatakos / Rence

Περιοχή
    homeless

Προεπιλογή

Αγαπητέ φίλε smidis3 το πόστ σου πραγματικά με συγκινεί.

Το ότι ευχαριστήθηκες την κάθε μέρα του σέρβερ με γεμίζει με αισιοδοξία καθώς ότι και να συνέβαινε , συμβαίνει ή θα συμβεί , εσύ θα συνεχίζεις να απολαμβάνεις την κάθε μέρα του σέρβερ.

Ενώθηκαν όλοι ενάντια σε 2 συμμαχίες όπως λές και πως κάτι έφταιγε γι αυτο.Πες μας ποιο είναι αυτό το κάτι που έφταιξε για να συμβεί αυτό και μη συνεχίζεις να αοριστολογείς.

Χωρια πως και συ απλά ......με επιβεβαιώνεις.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ φίλε smidis3 το πόστ σου πραγματικά με συγκινεί.

Το ότι ευχαριστήθηκες την κάθε μέρα του σέρβερ με γεμίζει με αισιοδοξία καθώς ότι και να συνέβαινε , συμβαίνει ή θα συμβεί , εσύ θα συνεχίζεις να απολαμβάνεις την κάθε μέρα του σέρβερ.

Ενώθηκαν όλοι ενάντια σε 2 συμμαχίες όπως λές και πως κάτι έφταιγε γι αυτο.Πες μας ποιο είναι αυτό το κάτι που έφταιξε για να συμβεί αυτό και μη συνεχίζεις να αοριστολογείς.

Χωρια πως και συ απλά ......με επιβεβαιώνεις.

Πολύ ευχαρίστως να σ απαντήσω, αλλά για να συμβεί αυτό θα ήθελα να ξέρω με ποιον μιλάω.

Πάντως, είπα οτι συνέβησαν ΠΟΛΛΑ γεγονότα για τα οποία υπάρχουν οι συγκεκριμένες συμμαχίες και οι συγκεκριμένοι συνασπισμοί. Δεν είναι 1 γεγονός.

Και πίστεψε με αγαπητέ, δεν έχω σκοπό να αοριστολογώ, θεωρώ οτι δεν αοριστολογώ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Περιοχή
    homeless

Προεπιλογή

Αγαπητέ smidis3 η επιμονή σου στο να μάθεις με ποιον μιλάς με τιμά ιδιαίτερα.

Δεν ξέρω αν έχει τόση σημασία όμως αυτό όσο τα λεγόμενα μου και εκεί σου ζηταω να προσπαθήσεις να επικεντρωθείς όσο δύσκολο και αν σου είναι.

Επιτέλους απάντησε μου ποια είναι αυτά τα πολλά γεγονατα που συνέβησαν εδω και τόσο καιρό που όμως φέρανε τόσες συμμαχίες κοντά το τελευταίο καιρό.

Δεν παίζουν τόσο ρόλο τα ονόματα όσο παίζουν τα ΓΕΓΟΝΟΤΑ.

Δυστυχώς και μετα λύπης μου το λέω πως δεν ξεφεύγεις από την αοριστολογία των προηγούμενων πόστ σου.

Προεπιλογή

Ήθελα να γελάσουμε λίγο αλλά τελικά ξέρετε μόνο απο διχώνιες κι ακόμα και στο δικό μου σχόλιο είδατε τέτοιες...

Ας δούμε λοιπόν τι προκάλεσε τη συμμαχια GnG-OMG & SOL-TGR...

Μήπως η διάσπαση της μεγάλης τότε συμμαχίας HERO και η απειλή ότι αν συνεχίσουμε οι GnG να συνεργαζόμαστε με τους OMG (μερος των HERO πριν τη διασπαση) τότε δεν θα μπορούμε να είμαστε πια σύμμαχοι;;;

Τωρα για τις γελοιότητες που ακολουθησαν με τις διαγραφες των BLOOD και HERO που ήταν οι μεγαλυτεροι μας αντιπαλοι εκεινη τη στιγμη (πριν τη συμμαχια με SOL και TGR) μπορώ να μιλήσω μόνο σαν προσομοίωση με Χαιδάρι (BLOOD) και Εθνικό Πειραιώς (HERO) για να μην χαλάω και τα τεταρτημόρια!

Γι΄ αυτό συμμαχίσαμε κι όταν πονεσατε πανω στον Βασιλάκη ζητήσατε "Εκδίκηση"... Να δούμε τώρα αν την πάρετε.

Μονκ. Γκανγκστερς.

Υ.Γ.: Κρίμα που κάποιοι χάνουν τη συνοχή στα λεγόμενά τους κατηγορώντας άλλους για ασυνέχεια...
    Υ.Γ.2: Τζαβέλλα, πού εισαί;;;;;;;;;;;;;

Σελίδα 3 από 64 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές