Σελίδα 3 από 71 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 707

Θέμα: force - macedon

Προεπιλογή

Προσωπικά τέτοια νίκη δεν 8α την ήθελα απο την συμμαχία μου. Οσο για τον tassos14 δεν φταίει το παιδί σε κάτι. στην force όλοι έχουμε φίλους αφου μαζί παίζαμε. Τώρα το πως θα αντιδράσουν θα φανεί.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο balelhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    kυριε πικασο γνωστε φαφλατα !!!δεν εχεις βαρεθει να μας ζαλιζεις ακομα ετσι!!!!!!
    ακου 2 πραγματακια μαγκα μου......
    1)δεν υποκιπτουμε σε καμια απειλη εκβιασμο απο μερους σας
    2)εφοσον μας χαρισανε πλανο πιο το προβλημα το δικο σας μιας και ειμαστε συμμαχοι ακομα?
    3)δεν συμμαχησαμε με κανεναν gw h mac
    4)απλα μαγκα μου τα παιδια ειδαν και καταλαβαν ποιοι ειναι η force και μας το χαρισαν χωρις καμια δεσμευση.....εσενα πιο το προβλημα σου?
    μηπως και νικησουμε εμεις?
    κατσε στα αυγα σου και μην βγαινεις και λες οτι σου καθετε στο κεφαλι(αν και στη θεση σου θα ντρεπομουν να βγω στο φορουμ μιας και σε αμφισβητησε ο αρχηγος σου προχθες)

οκ και η force δεν διαλυετε βαλτο καλα στο μυαλο σου
    αγαπητε βαλελη καραμητρο!! τα ειχατε κανει πλακακια απο την αρχη γιατι ενω εισασταν πρωτοι μας χτυπαγανε εμας στην 3 και 4η θεση!!! ασχετα αν δε μιλαγαμε!!! αντε να δουμε τι συμμαχια εισαστε!!! να πεσουνε τα στοιχηματα!!! καθιστε παρεα με τον stelios_2000gr και εσεις!!

Προεπιλογή

Το ότι πήρανε ένα σχέδιο από μακ δεν λεέί τίποτα θα μπορούσαν να το κλέψουν οι φορς ίσως αλλά οι μακ το δώσανε θέλω να δω την συμμαχία που θα δημιουργηθεί για τον v-max. Tότε θα κρίνω προς το παρών περιμένω. Α και μια ερώτηση προς ζωγράφο αν η φορς σου έλεγε βρήκα σχέδιο βάλε με ξανά στην συμμαχια να χτίσω τι θα έλεγες.

Προεπιλογή

μιλατε ολοι για την force που τα 3/4 τοy σερβερ ειναι wing της και δεν μπορουν να φτασουν το θαυμα τους στο 100 και τους εχουν παρει και ποσα σχεδια η ΑΕΤΟΙ δηλαδη ελεος...εγω εχω να πω ενα οτι στην τελικη θα δουμε ποιος θα παρει τον σερβερ αν και πιστευω οτι οι ΑΕΤΟΙ θα το παρουν γιατι ειναι πιο συγκροτημενει...

Προεπιλογή

Ζωγράφε μπράβο σου. Τα λες όπως είναι.
    Που ακούστηκε τέτοιου είδους συναλλαγές? Τι γελοία απάντηση είναι αυτή μας το χάρισαν γιατί είδαν τι συμμαχία είμαστε!!!!!!!!!!

Προεπιλογή re esis sto speed exete poli gelio

re diavazo kai gelaw me tin psixi mou alazoun ta plan xeria kathe mera ok afto einai astio
    alla to oti exete mia simaxia hanter kai mesa exi 1 ww 94 kai anti na to voithisoun na anevi ton vgazoun ekso epidi eklepse plan apo alou afto einai astio
    looooooooool
    paizo travian 4 xronia proti fora vlepo afto to skiniko na petane ww ektos wing na vrizonte simaxi metaksi tous na min alilostirizonte simaxies
    vlepo ena zografo o opoios mpeni kai koroidevi - krazi simaxous san na theli oposdipote apo tin arxi ton ww na min kerdisoun

malon o kalitexnis - zografos einai me tous aetous den mporo na to dikiologiso alios gia kitaxte ton ligo re sis kai min ton vazete sta ww ton exo ikano na dioksi tis amines gia na kerdisoun oi aetoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zwgrafos Hunters Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγαπητε βαλελη καραμητρο!! τα ειχατε κανει πλακακια απο την αρχη γιατι ενω εισασταν πρωτοι μας χτυπαγανε εμας στην 3 και 4η θεση!!! ασχετα αν δε μιλαγαμε!!! αντε να δουμε τι συμμαχια εισαστε!!! να πεσουνε τα στοιχηματα!!! καθιστε παρεα με τον stelios_2000gr και εσεις!!
    αρχικα ζωγραφε απαντα σε παρακαλω για εκβιασμους και ασε τον στελιο και καθε στελιο .....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ankoriam Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιλατε ολοι για την force που τα 3/4 τοy σερβερ ειναι wing της και δεν μπορουν να φτασουν το θαυμα τους στο 100 και τους εχουν παρει και ποσα σχεδια η ΑΕΤΟΙ δηλαδη ελεος...εγω εχω να πω ενα οτι στην τελικη θα δουμε ποιος θα παρει τον σερβερ αν και πιστευω οτι οι ΑΕΤΟΙ θα το παρουν γιατι ειναι πιο συγκροτημενει...
    φιλε εσυ παιζεισ σε αλλο σερβερ δεν εξιγητε αλιωσ...που ειδεσ τα 3/4??? η φορψε εχει μονο 2 ακαδιμιεσ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zwgrafos Hunters Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα ειχατε κανει πλακακια απο την αρχη γιατι ενω εισασταν πρωτοι μας χτυπαγανε εμας στην 3 και 4η θεση!!!
    Φίλε Picasso, όταν σε όλο το forum κάνεις δηλώσεις του στύλ "Βαράμε ΜΑΚΕΔΟΝ γιατί έτσι μας αρέσει" ακόμα και όταν εμείς είμασταν στην 7 ή 8η θέση ... τότε να είσαστε έτοιμοι να δεχτήτε και τις συνέπειες.

Το ότι δεν βαράμε FORCE και ΑΕΤΟΥΣ το έχει ξεκαθαρίσει ο αρχηγός μας (Alexander GR) εδώ και αρκετό καιρό. Και επειδή προφανώς δεν βοήθήσατε τον v-max (τουλάχιστο όσο χρειαζόταν ώστε να μη χάσει 3 φορές σχέδια) είπαμε να τον βοηθήσουμε λίγο.

Σε πειράζει που θα το πάρει η FORCE? Φυσικά και σε πειράζει ... αφού σε όλο το forum, ακόμα και όταν ο v-max ήταν στο 99 και ήθελε 13'' για να το πάρει έλεγες "Εγώ τα είχα πεί για τη FORCE αλλά είναι σύμμαχοί μας κτλ". Έτσι εσείς στηρίζετε τους υποτιθέμενους συμμάχους σας? Με το να τους κράζετε στο forum?

Και για να ξέρεις, αν χρειαστεί να δώσουμε και στους ΑΕΤΟΥΣ σχέδιο ... θα το κάνουμε!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giwrgos84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    re diavazo kai gelaw me tin psixi mou alazoun ta plan xeria kathe mera ok afto einai astio
    alla to oti exete mia simaxia hanter kai mesa exi 1 ww 94 kai anti na to voithisoun na anevi ton vgazoun ekso epidi eklepse plan apo alou afto einai astio
    looooooooool
    paizo travian 4 xronia proti fora vlepo afto to skiniko na petane ww ektos wing na vrizonte simaxi metaksi tous na min alilostirizonte simaxies
    vlepo ena zografo o opoios mpeni kai koroidevi - krazi simaxous san na theli oposdipote apo tin arxi ton ww na min kerdisoun

malon o kalitexnis - zografos einai me tous aetous den mporo na to dikiologiso alios gia kitaxte ton ligo re sis kai min ton vazete sta ww ton exo ikano na dioksi tis amines gia na kerdisoun oi aetoi
    σωστος!!!!

Σελίδα 3 από 71 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. MACEDON
    By alexander gr in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-10, 15:35
  2. που ειστε Macedon?
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-09, 12:47
  3. Που ειναι η Force????