Σελίδα 1 από 71 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 707

Θέμα: force - macedon

Προεπιλογή force - macedon

όπως θα έχετε δεί ο v-max βρεθηκε εκτος από τη hunterlp!!! ο λόγος είναι ότι πήρε πλάνο από τους μακεδονες με σκοπό τελευταία στιγμή να κάνει αυτό που νομίζα από την αρχη!!

Κάτι ήξερα που δε τους ήθελα συμμάχους!!! Όπως φένεται είχα δίκιο!! επειδή κάποιοι έλεγαν ότι εχουμε κάνει συμμαχία με τα 3/4 του σερβερ, ας μας πούνε τώρα:

ΠΟΣΟΙ ΗΤΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ ΚΥΡΙΟΙ?
    ΠΌΣΟΙ ΤΗ ΠΕΦΤΑΝΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ WW ΚΑΙ ΑΦΗΝΑΝΕ ΤΟΝ V-MAX ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟ?
    ΝΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!

επειδή καποιοι μας έλεγαν ανέντιμους ας μας πούνε τώρα:

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΠΑΤΑΝΕ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ;

ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΗ ΦΟΡΣΕ? ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΥΡΙΟΙ!!

αλλα σκέφτομαι όλους τους παίκτες σας που σας εμπιστευτήκανε και σας υπολογίζανε σαν αρχηγούς!!!

ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΑΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΗ ΦΟΡΣΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΦΑΡΜΕΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΙΤΗΣΕΙΣ!!!

Προεπιλογή

ζωγραφε makedwn

Προεπιλογή

φιλε μου σε αυτο εισαι σωστος η force μονο με τσατσιες ξερει να παιζει...το μονο σιγουρο ειναι οτι η force οσο και να προσπαθει δεν θα παρει τον server....

Προεπιλογή

σιμαχια force to απολιτο κενο.................

Προεπιλογή

παντως προτείνω στη φορσε να ζητησει σιταρια απο τους μακεδονες γιατί ούτε οι δικοί τους δε θα τους στέλνουνε πλεον!!

Προεπιλογή

Απο την αρχή του ww ολοι "εσπρωχναν" τον v-ax να κερδίσει. ακόμα κι εγώ που δεν είχα προηγούμενη εμπειρία το ειχα καταλάβει. Αξίζει όμως μια τέτοια νίκη? για μενα οχι προτιμώ να μη νικήσουμε και να τελειώσουμε το παιγνίδι με ήθος και αξιοπρέπεια όπως παίξαμε όλους αυτούς τους μήνες. Αν ειχε κανει κατι παρομιο η συμμαχια μου θα αποχωρουσα αμεσως.
    marilou

Προεπιλογή

επειδει ολοι ερχετε αρχισει να μιλατε χωρις να ξερετε .και λετε οτι σασ πλασαρει ο καθε ζωγραφως ...δεν θελω να μιλησω..ζωγραφε ποσο χρονων εισαι???δεν εχεισ βαρεθει ρε φιλε να κλεγεσαι συνεχεια??? ειμαι 16 χρονων και φερομαι καλυτερα απο εσενα....αλλα τωρα θα σε μαθουμε? ασε φιλε μου το τραβιαν και αρχισε να παιζεισ με κουζινικα.. οσο για τα αλλα παιδια απο hunters θα ηθελα να πω ειναι κρημα να ειστε καλοι παιχτες και να ακολου8ητε τον ζωγραφω...και μην βιαζεστε να κρηνετε!!!!

Προεπιλογή

eisai mikros kai dikaiologeisai.

Προεπιλογή

πιος εισαι ρε φιλε?

Προεπιλογή

δεν φοβαμαι να κρυφτο και ασ με κανετε δελετε .... ο jtpd ειμαι εγω ειχα τρην καλυτερη επικοινονια με παιδια απο hunters βγαλαμε μαζι αμινεσ και καναμε και επιθεσεισ....αλλα σκευτειτε λιγο γτ κανετε οτι σασ λεει ο κυριοσ ζωγραφοσ εσεισ οι μεγαλοι?

Σελίδα 1 από 71 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. MACEDON
    By alexander gr in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-10, 15:35
  2. που ειστε Macedon?
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-09, 12:47
  3. Που ειναι η Force????
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 3