Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 93

Θέμα: ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

Προεπιλογή ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

Επειδή τα πράγματα δεν εχουν πάρει και την καλύτερη τροπή, και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις, και επειδή βλέπω πως άλλοι πολύ θα θέλαν να είχαν έστω και το 0,1% συνεισφοράς για τα σχέδια που κλέψαμε, άλλοι ότι υποκινηθήκαμε απο τους hunders, άλλοι οτι ειχαμε βοήθεια απο μέσα απο τους force και γενικά ο κάθε πικραμένος λέει οτι θέλει...

Ως αρχηγός των ΑΕΤΩΝ™, δηλώνω εκμέρους και όλων των υπόλοιπων αρχηγών των ΑΕΤΩΝ οτι δεν είχατε καμια συνεισφορά πουθενά . Για πάρτη μας παίζαμε, παίζουμε, και θα παίζουμε για όσο χρονικό διάστημα ακόμα χρειαστεί....

Αποδείξαμε οτι πέρα απο τους στρατους σε αυτό το παιχνίδι παίζει και το μυαλό για όσους το έχουν ξεχάσει... το διαθέτουμε και το χρησιμοποιήσαμε.... Τα πραγματα ειναι τοσο απλά που δεν τα βλέπετε....

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά,τους ΑΕΤΟΥΣ μας, σε ολες τις συμμαχίες μας, για την άψογη συνεργασία μας και την ανταπόκριση τους σε οποιοδήποτε κάλεσμα των αρχηγών.

Ευχαριστώ τον Τρισμέγιστο (Φώτη) - Xristos2008 (Χρήστο) - Shadow (Κώστα) - Old holborn (Κώστα) - Greece4188 (Σήφη) - Bab Gaelia (Κατερίνα) - Εri (ερη) και πολλούς άλλους, και συγνώμη αν δεν μπορώ να αναφέρω όλα τα ονόματα, για τα ατελειωτα ξενύχτια και τις ατελειωτες κουβέντες μας, τα γέλια μας, τα χωσίματα μας, τα μαλλώματα μας, την φασαρία μας, την ησυχία μας, τον ενθουσιασμό μας, την λυπη μας, την χαρά μας. Αν μη τι άλλο όλα ήταν για πάρτη μας και οτι έγινε ήταν για το καλύτερο τον ΑΕΤΩΝ κατα την δική μας εκτίμηση. Το χαρήκαμε και αυτό μετράει...

Τιμή μου αρχηγέ Γιάννη, σε ευχαριστώ που ημουν δίπλα σου. Οσο μας βρίζουν με πορώνουν, μαζόχα στο ειχα πει, τελικά κάναμε πολλά καλά όπως θα έλεγαν και οι φίλοι μου Κύπριοι!!!!!

Σας ευχαριστώ... περασαμε υπέροχα.

Crush - Λίτσα (Lavrakas)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lavrakas : 12-11-09 στις 23:18

Περιοχή
    Central Greece

Προεπιλογή

ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΛΙΤΣΑ ΤΙΠΟΤΑ @ ?

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Αν και αντιπαλοι στον σερβερ απο εμενα εχετε συγχαρητηρια

Περιοχή
    Central Greece

Προεπιλογή

ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ LINK ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΣΗΣΤΕ
    http://www.youtube.com/watch?v=Leb11...eature=related

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ (force),
    ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

ΚΟΙΤΑ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΤΟ SPEED ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΑ ΠΙΣΤΕΨΑ ΚΑΙ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΜΑΖΙ
    ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ PLUS MA ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ 8Α ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΖΗΤΑΣ
    ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΦΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ, ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ

http://travian-reports.net/gr/raport...39,9642ee025f2

http://travian-reports.net/gr/raport...f2,9954370b4d1
    ΣΤΕΛΝΩΝΤΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑ ΕΓΩ ΔΕ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΜΜΕΝΑ.

ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΚΟΝΤΡΑΡΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ(τραγουσατε οσο θελετε τωρα) ΓΙΑΥΤΟ ΠΕΤΑΩ.......($AETOI$)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Σ ΝΑ ΑΓΓΙΞΟΥΝ
    ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ Τ ΑΚΟΥΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ
    ΔΕ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ( πολλα τα σχεδια που χασατε)
    ΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ

ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΝ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΩ (HUNTERS - L.P.)
    ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΕΞΩ
    ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΥΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ

ΜΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
    ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΕΝΑ (-/-) ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΠΡΕΥ ΒΑΜΜΕΝΑ
    ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΣΠΙΤΙ (ΟΙΚΟΣ ΑΕΤΩΝ) ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΛΥΠΗ....

ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΜΠΩ (ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ) ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ
    ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ LOGIN ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ
    ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑΣ

ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΜΠΩ (ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ) ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ
    ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ LOGIN ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ

ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΑΚΡΙΑ Σ ΧΑΝΟΜΑΙ

ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑ ΜΑ ΕΣΥ ΔΕ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΔΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΑΣ
    ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΡΥΒΩ
    ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΡΙΒΩ
    ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ
    ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΟΤΑΝ Η ΣΤΙΓΜΗ ΧΑ8ΕΙ
    (ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΝΝΟΩ http://www.travian-reports.net/gr/ra...id=128507ebe1a)

ΓΙΑΥΤΟ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΥΣΥΧΙΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ( ο speed )
    ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ
    ΜΕ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ,,,

http://speed.travian.gr/berichte.php?id=18859440

ANAΠΑΝΤΗΤΑ, ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ
    ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΕΛΕΓΕΣ FINITO VMAX99 LEVEL
    ΑΝ ΗΤΑΝΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ
    ΜΑ ΕΣΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕΣ ΤΑ ΟΠΛΑ
    ΚΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ (psycho Ο λογαριασμός θα διαγραφεί σε 65:15:32.τελος το ονειρο)
    ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛ8ΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ
    ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ Σ'ΑΓΑΠΑΩ
    ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ
    ΕΙΣΑΙ ΟΣΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ....

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.... ΓΙΑ ΣΕΝΑ

ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ
    ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΑΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ.......

AYTH EINAI H AΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΑΕΤΟΣ

Ρ.Ι.P. TO BOBKELSO[/B]

Το avatar του χρήστη ZefiroS
    Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

@Kailander
    Και στους hunters3 γιατί μπήκες;
    Once you 'll have me, you will love me!
    antrikoS @ GRX

Περιοχή
    Central Greece

Προεπιλογή

ΕΙΧΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΝ OSIRIS,

Προεπιλογή

ο καθενας τωρα στο τελος προσπαθει να δικαιολογησει τις θεσεις και τα πιστευω του οσο αφορα την συμμαχια του, σε ενα σερβερ που απο την αρχη ειναι ενα τεραστιο μπουρδ.....
    ειναι θεμιτο και αξιο. να πω βεβαια κ εγω τον πονο μου.....
    δυστυχως καποιοι ξεχνανε πως μεγαλωσαν και γιγαντωθηκαν οι συμμαχιες τους. με ποιον τροπο οι αετοι ( κ οχι μονο ) εφτασαν τοσο ψηλα.......... και μαγκια τους βεβαια.....
    ξεχνανε οτι καποιοι απο τα ονοματα που αναφερονται πιο πανω ησαν σε ομιλο συμμαχιων (HELLAS) και σε μια νυχτα ενας ενας εφευγαν διαλυοντας συμμαχιες για πλακα.....
    ξεχνανε --- ισως δεν το ξερουν--- βραδινα μηνυματα σε μελη συμμαχιας οτι εχουν σταλει προσκλησεις για εισοδο σε --τοτε -- αετοι fga κ.λ.π. ενω οι αρχηγοι και ιδρυτες δεν ηξεραν τιποτα.....
    ξεχνανε οτι ο Φωτης (τρισμεγιστος) τον οποιο εκτιμω και θαθελα να ηταν μαζι μας, σε μενα και σε αλλα μελη ειχε στειλει καμποσα μηνυματα για εισοδο στους αετους. και κεινη την στιγμη αρκετα μελη με παροτρυνση δικη μου πηγαν. εγω σαν ιδρυτης επρεπε να φυγω τελευταιος. αλλα πιστος στις αρχες μου (και ισως λιγο ρομαντικος) αποφασισα να μεινω πιστος στην HELLAS , ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ. (ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ). και τοτε ηταν που καποιοι απο τους αετους πρωην συμμαχους αποφασισαν , γνωριζοντας οτι ολος ο στρατος μου ηταν στο θαυμα να μου την πεσουν. (ευτυχως καθαρισε ο επιταλιο σε συννενοηση με τον τρισμεγιστο......τους ευχαριστω)
    βεβαια και οι αρχηγοι της HELLAS σε καποια θεματα δεν ειναι αμοιροι ευθυνων, δυστυχως......εγιναν αρκετα λαθη.......
    ο σερβερ αυτος τελειωνει (αγνωστο βεβαια το ποτε ετσι οπως παει), ελπιζω και ευχομαι στον νεο speed οι φιλιες και οι γνωριμιες που εγιναν με αρκετα παιδια να γινουν το εναυσμα για μια νεα ισχυρη συμμαχια που σκοπο θα εχει το ΄΄ εμεις ΄΄ και οχι το καθε ΄΄εγω ΄΄.
    [ ΤΡΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ NW ~ 1 ΣΤΟΝ ΚΛΑΣΣΙΚ ]. για καποιους που ξερουν.....

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
    ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΒΑΡΙΕΣ ΙΣΩΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ....ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ.....

ΝΙΚΟΣ ............. ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ (τεως πια) ''HELLASIL''.
    KAI MEΛΟΣ ΤΗΣ ''HELLAS''.

Προεπιλογή

speed.gr-1

RESPECT

για να ΘυμωμαστΕ

Το avatar του χρήστη vk..
    Περιοχή
    didimoteixo

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kailander Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΙΧΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΝ OSIRIS,
    χιχι!!!
    επισκευτητε το προφιλ μου!

Προεπιλογή

Μπράβο σου Νίκο, χαιρομαι που ακομα υπάρχουνε και άνθρωποι με ρομαντισμό και που θυμούνται τελικα σαυτόν το σπεεντ πραγματα και καταστασεις. Προσπαθήσαμε πολύ, ξενυκτήσαμε, παλεψαμε δώσαμε τον καλυτερο εαυτό μας και όλα αυτά για την HELLAS. Δεν πουλήσαμε κανέναν, δεν προδώσαμε κανεναν αν και τα πισόπλατα μαχαιρόματα ήταν πολλά σαυτόν τον σέρβερ. Δεν κραταμε κακία σε κανεναν γιατί μέσα από όλες τις συμπληγάδες που περάσαμε βγήκαμε αλόβητοι και δυνατοί. Είμαστε τώρα ενωμένοι όσο ποτε γιατι η δυναμη της συμμαχίας δοκιμάστηκε και αντεξε μέσα απο τις φουρτούνες. Καπετανιος στο τιμόνι πάντα δυνατός ο αρχηγός μας επιταλιο. Σε ευχαριστούμε για όλα αρχηγέ. Φάνηκες αντάξιος του τίτλου σου. Ευχαριστώ και δήμοσια τον kokleo, niko,rico,manias για όλη την βοήθεια τους. Μαζί είμαστε δυνατοί. HELLAS
    MARIA2001

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Εμεις θελουμε να νικησει ο σακης....
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-11, 09:03
  2. Που ειναι οι ΑΕΤΟΙ?
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-10, 04:13
  3. ΑΕΤΟΙ
    By Τρισμεγιστος in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-10, 14:19
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-09, 19:32
  5. ΑΕΤΟΙ VS SAINTS
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 245
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-09, 07:38

Δικαιώματα - Επιλογές