Σελίδα 2 από 23 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 221

Θέμα: Τέλος! συγχαρητήρια και ευχαριστίες !

Προεπιλογή THE END

Και τι θα κανουμε τα βραδια τωρα που τελειωσε ρε σεις..?
    Ποτε ξεκιναει ο καινουργιος..?
    Immortal - Hunters ΜΠΡΑΒΟ ρεεεε....
    Η πλακα ειναι οτι αν δεν επεφτε το "αδελφικο" η "αδελφιστικο" (οπως θελετε πεστε το) μαχαιρωμα του αντρικου (νασαι καλα κοριτσι μου)... θα τον κερδιζαμε κι αυτον τον ΣΕΡΒΕΡ...
    Αυτον που ξεκινησαμε ετσι κι αλλοιως για πλακα, για κραταμε σε φορμα τον στρατο και τα οπλα μας... (πως τα λεω ο καργιολης) για να εχουμε να ξυνουμε τα νυχια μας τα βραδια (και να μη χαλαμε το κεφαλι η τ' απιδια μας). Γιναμε λοιπον και μια πραγματικα μικρη παρεα χωρις wings και παρακλαδια και καταφεραμε να φτασουμε μια ανασα απο τη τυπικη νικη. Θα ηταν αχαριστια να μην πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια της FML που παλεψαν με οτι ειχαν και δεν ειχαν μαζι μας γι' αυτη τη νικη. Και λεω νικη γιατι ΝΙΚΗΣΑΜΕ πραγματικα το ξερουν και οι φιλοι και οι αντιπαλοι... Κι επειδη ο διαχωρισμος δεν ειναι σαφης, ας καταταξει ο καθενας απο μονος του ευτον σε μια απο τις δυο κατηγοριες.
    Κανονιστε να παμε να τα πιουμε στην υγεια του αντρικου και της FORCE που εστεψαν εμας ηθικους νικητες και τη συμμαχια μας Hunters - L.P. ουσιαστικους.
    Οι Hunters ηταν ετσι κι αλλοιως το φαβορι απο την αρχη του ΣΕΒΕΡ. Συγχαρητηρια παλληκαρια.
    Τελικα φανηκε οτι οι αλλοι απλα υπηρχαν εκει για να ξοδευουν Plus και να μαθαινουν.
    Για αλλη μια φορα αποδειχτηκε οτι ολα τα παιχνιδια και κυριως τα πολεμικα κερδιζονται με ΗΘΟΣ.
    Αν εχετε αγνωστες λεξεις στο κειμενο, ρωτηστε τη FORCE ... αυτοι ξερουν.
    Να ειστε ολοι καλα, ραντεβου στον επομενο με την ΥΑΤΑ (η και αλλοιως, δεν με χαλαει)
    Κωστας WooLF

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zwgrafos Hunters : 12-11-09 στις 10:59

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zwgrafos Hunters Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφια και αντίπαλοι που πρέπει να αναφέρω να ευχαριστήσω και να τους τα χώσω χιχιχιχιχι:

κατρακίλες : ανέλαβε το δυσκολο διπλωματικό κομμάτι των χάντερς με επιτυχία!!

ιμμόρταλ: πολλες φορες με την ηρεμία του χαρακτήρα του αποφύγαμε συγκρούσεις (και με ηρεμούσε!!!) στέλιο ξέρεις εσυ!!!συγχαρητήρια για τη νικη που μας χάρισες σε όλη τη hunterlp.

che oekriktikos: Για τα σφηνακια που ήπιαμε ρε μαμώτο!!!!

Tzannetakos: ο συναρχηγός μου της hunters2 που απο την αρχή και ειδικά στο τέλος ανέλαβε επ'άξια τις περισσότερες αρμοδιότητες και τράβηξε απειρα ξενύχτια στο ww μας!

Petros: Πήρε το ww κάνοντας βόλτα στο πάρκο και αφηνε μέχρι και τη δουλειά του για να το σαπορτάρει!!
    φίλε σε περιμένουμε Αθήνα!!!!

όλα τα παιδιά που ξενυχτήσανε με βάρδιες στο ww μας:
    spartak0s
    pop2pop
    mtm
    posoulis
    maria7
    vroytos
    mixalis2
    antzip
    (ελπίζω να μη ξέχασα κανέναν)

όλα τα αδέρφια μας από τη hunters2 που αν και νέοι παίκτες στην πλειοψηφία τους αποδείχτηκαν άξιοι παίκτες και πάντα τρέχανε για τα αδέρφια μας και τη συμμαχία και στο τέλος που το παιχνίδι εχασε το ενδιαφέρον του εστελναν συνέχεια ύλες και σιτάρι!

Τα αδέρφια μας από την L.P. και ειδικότερα τους trampala dps και gloukop, που με κάνανε να αλλάξω τη γνώμη που είχα στον προηγούμενο σερβερ. Ειδα το ηθος τους οπότε τους χρωστάω και μία συγνώμμη για αυτά που τους είχα κατηγορήσει! Τώρα είμαι σίγουρος ότι δε θα το κάνανε ποτέ και εννοω καθε λέξη!!!
    (βλ. προηγούμενο speed)

Τη συμμαχία tgr-Aetoi: αν και διαφωνήσαμε για ένα πλάνο όπως φάνηκε στη πορεία δε χρειαζότανε σε κανέναν!! εδωσε 3 η force!!! (να τα χιλιάσετε κυριοι!!!) Για μένα αν και αντίπαλοι, είστε και εσείς νικητες, με τον δικόσας μοναδικό τρόπο!!!

συγχαρητήρια στον shadow που αν και νεαρός απέδειξε ότι είναι πιο ικανός και με περισσότερο ήθος από πολλούς αρχηγους του σερβερ και δεν επέτρεψε στη συμμαχία του να γίνει υποχείριο κανενος!!! μέσα απο τη καρδιά μου συγχαρητήρια φίλε και σε ευχαριστώ για την άριστη επικοινωνία μας από την αρχή του σερβερ!

Τον tsaros o protos για τους ίδιους ακριβώς λόγους

Τον trismegistos αρχηγό των $αετοι$ που δε δέχεται αδικίες και ξέρει να παίζει δείχνοντας οτί είναι αρχηγός με @@ και όχι @@ αρχηγός!!!

την συμμαχία FML και τους αρχηγούς της lucief και georgef (συγνώμμη για το λάθος στο τέλος) που βοήθησαν ουσιαστικά και με όλες του τις δυνάμεις ένα από τα ww μας!

Τη συμμαχία force που είχε κανονικές και άτυπες συμμαχίες με σχεδόν όλο το σερβερ και στο τέλος έχασε!!! Νικητης δε γίνεσαι υποσκάπτωντας ανήθικα τους συμμάχους σου, ο σκοπός κύριοι τελικά ΔΕΝ αγιάζει τα μέσα, και οι λέξεις εντιμότητα ήθος και ανδρεία δεν υπάρχουν στο λεξιλογιο σας!!! (φυσικά μιλάω για τους αρχηγούς και όχι για το σύνολο των παικτών!!) περιμένουμε τα συγχαρτηρια σας όταν τελειώσει ο σερβερ!!

Την συμμαχία 1821 που εστειλε τοn spy της νωρις και δε καταφερε τιποτα!!!

Τη συμμαχία macedon kai gw που λόγω απειρίας στείλανε όλα τους τα χαμμερ νωρίς, μας κάνανε να γελάμε και μας βάλανε σε έξοδα! (έπρεπε να αγοράσουμε κυάλια για να τους δούμε στην κατάταξη!!!)

Ασχέτως παιχνιδιού σας υπενθυμιζω το meeting που εχουμε την παρασκευή. δε γράφω πάλι διευθυνσεις (όσοι θέλετε, το skype μου είναι panos.enstikto)
    τέλος το travian αρχίζουνε τα σφηνακια!!!!!!
    αερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααα

Είμαστε οι πρώτοι...
    Είμαστε οι καλύτεροι...
    Είμαστε οι Hunterslp!!!

Zwgrafos / panagiwths

Hunters

Tα θερμά συγχαρητήρια σε όλους όσους ξενύχτισαν, σε όλους όσους έστειλαν ένα σιταράκι, ένα φανταράκι στα θαύματα της Hunterslp, είναι όλοι τους νικητές και μπράβο τους και πάλι.

@ ΑΕΤΟΙ, σπάσατε το ρεκόρ... 3 plan κατακετημένα από την ίδια συμμαχία εύγε.

@ FORCE, το ότι δεν γνωρίζατε που παν τα 4 για το παιχνίδι έχει φανεί από τις πρώτες μέρες του server (και σίγουρα δεν μιλάω για όλα τα μέλη της force...)

@ Hunters, Ελπίζω να καταλάβατε ότι οι ιστορίες του τέλους του προηγούμενου server ήταν ανυπόστατες (το αποδέχεστε πάντως οπότε μπράβο σας και γι'αυτό, ποτέ δεν είναι αργά να αναγνωρίζεις δημοσίως τα λάθη σου).

@ LP, ξεκινήσαμε όλοι μαζί κάνοντας πλάκα και χαβαλέ, στην πορεία και λίγο πριν τις διακοπές του καλοκαιριού αποχώρησα κι εγώ (ως kounia_mpela που ήμουν ) μαζί με τον Πάνο, χαίρομαι αφάνταστα για το που κατάφερε να φτάσει αυτό το παρεάκι, ειλικρινά δεν νομίζω να έχει περάσει ποτέ ξανά παρόμοια συμμαχία από ελληνικό server και ούτε και θα ξαναυπάρξει... μπράβο και ξανά μπράβο σας.

@ MACEDON, κανένα απολύτως πρόβλημα από μέρους σας που δώσατε στο τέλος το plan στους FORCE, την κίνηση από μέρους σας την θεωρώ πάρα πολύ καλή διπλωματικά είτε αυτό είχε συμφωνηθεί από πριν είτε όχι, παίξατε, χτυπήσατε, σας χτύπησαν, χάσατε, αλλά κάτι κερδίσατε κι εσείς από αυτόν τον server... μην εμπιστεύεσαι τους άσχετους...

Kάποιον πρέπει να ξέχασα σίγουρα και ζητώ συγνώμη γι'αυτό, εξάλλου δεν έχω ενεργό ρόλο στον server από τον Αύγουστο και μετά οπότε δεν τα ξέρω ούτε και τα θυμάμαι όλα, sorry.

Kλείνοντας το μηνυματάκι μου θα ήθελα να πω σε όλους όσους έφτασαν στο τέλος αυτού του speed ότι παρά το χλεβασμό που του ρίχναμε οι περισσότεροι καταφέρατε να τον κάνετε ίσως τον πιο ενδιαφέρον server από όλους όσους έχουν παιχτεί ως τώρα! Εύγε και σ'ανώτερα σε όλους.

Προεπιλογή

συγχαρητηρια στους νικητές αλλα και σε ολους οσους επαιξαν εναν τοσο περιεργο σερβερ μεσα στο κατακαλοκαιρο που λιγο ελειψε να φτασουν χρσιτουγεννα για να ολοκληρωθει

καλη συνεχεια σε οτι κανετε

RebelArmy

Περιοχή
    Heraklion

Thumbs up WW HUNTERS

Gia na mas thimonte osi mas AGAPANE

Προεπιλογή

Την συμμαχία 1821 που εστειλε τοn spy της νωρις και δε καταφερε τιποτα!!!

Είμαστε οι πρώτοι...
    Είμαστε οι καλύτεροι...
    Είμαστε οι Hunterslp!!!

Τα συγχαρητήρια μου λοιπόν κι από εμένα...
    Βλέποντας αυτό πρέπει να σου ανοίξουμε και το τελυταίο μας χαρτί...
    Ο σπάι δεν ήταν της 1821 αλλά των αετών τόσο καιρό δε μιλούσα γιατί 1ον έλειπα όταν δημιουργήθηκε το θέμα κι όταν επέστρεψα είχανε σβηστεί τα πάντα και 2ον γιατί μου το εμπιστεύτηκε "φίλος" και δεν μπορούσα να καρφώσω...Κρίμα είναι όμως κλείνοντας ο σέρβερ να υπάρχει αυτό το σκοτεινό σημείο στο όνομα της συμμαχίας που γράφει το όνομα μου στο προφίλ της....Αν και με τα λεγόμενα του αρχηγού εγώ έκανα διακοπές αλλά είπαμε portokalada χωρίς demi δεν γίνετε,όπως και demi χωρίς portokalada...
    Είστε όντως οι καλύτεροι και με διαφορά μακράν σαν HuntersLp τουλάχιστον,σα hunters όπως όλες οι συμμαχίες έχετε τα ψιλοκολληματάκια σας (βλέπε ασυντόνιστες επίθέσεις με χαμμερ στον πορτοκαλάδα).
    Από τη μία το ευχαριστήθηκα αρκετά εκείνο το πρωινό,από την άλλη λυπήθηκα το ξενύχτι (αν και με καλή παρέα όλα ξεχνιούνται)...Είστε πάρα πολύ καλοί αντίπαλοι και σας χαίρομαι και σας χάρηκα και τότε...
    Λυπάμαι που στο τέλος εξελίχθηκαν έτσι τα πράγματα κι έπρεπε ,ακόμη και ο λογαριασμός όπου φέρει το όνομα μου στο προφίλ του, να διαχωριστεί και ο μισός να στέλνει ύλες,σιτάρια κι ενισχίσεις στoν Τραμπάλα κι ο άλλος μισός λόγο ηθικής να συνεχίσει να στέλνει στο κατακερματισμένο θαύμα του Δήμου...
    Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά της 1821 που παίξανε, κυρίως τους καινούριους που μάθανε κοντά μας μερικά πράγματα και φυσικά στους παλιούς γιατί είχα με κάποιον να μαλώνω για τα λάθη που γινόντουσαν (βλέπε κατάληψη ww village με έναν αρχηγό Που ακούστηκε αρχηγιέεεεεεεε μου???? )
    Είμασταν μια συμμαχία 10 ατόμων στην ουσία και σε συνεργασία μας με την ΤΝΤ καταφέραμε οτι καταφέραμε...Οτι κι αν είναι αυτό,δεν έχει σημασία...Δεν πηγαίναμε για την νίκη χωρίς βοήθεια από το συνασπισμό,αν μας βοηθούσαν ίσως να το συζητούσαμε!!!

ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:
    Στο Μάκη(makter) που μέχρι τελυταία στιγμή τραβούσε τα μαλλιά του για το όλο αυτό μπάχαλο...("Πιαστήκαμε κορόιδα Δήηηημητρα!!!-Έλα βρε Μάκη τι άλλο μπορούνε να κάνουνε???" Κι όμως το άλλο το κάνανε, συμμαχία με τον εχθρό")
    Το Νίκο(epanastash) που μου έβαζε της φωνές για την εκάστοτε λαλακία που του έλεγα αλλά και γιατί με ηρεμούσε όταν τσατιζόμουνα με το Μάκη ...
    Στον Άγγελο (portokalada) που παρ'όλο που δεν έπαιξε τον σέρβερ έτσι όπως αυτός ήθελε λόγω προσωπικών προβλημάτων ήταν πάντα εδώ και παρακολουθούσε τις εξελίξεις με το μοναδικό του γνώστο τρόπο(ΗΡΕΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑ το χαρακτηριστικό του mate μου σε αντίθεση με την ΤΣΑΝΤΙΛΑ τη δική μου).
    Στο Μιχάλη (artios και σαν sitter του Teo) που μας έβγαλε ασπροπρόσωπους με την εξυπνάδα του για την αρπαγή και του artifact από τον immortal και του πλάνου από τον Χάμπο.Παρ'όλο που τρωγόμαστε σαν τα κοράκια μέσα στα ρουμς του σκάιπ όταν είμαστε μαζί έξω κάνουμε τον κόσμο μπ@@@λο ...Ξέρεις οτι σε εκτιμώ και ξέρω οτι είναι αμιβαίο...
    Στον Άλεξ(zoolander) που ακόμη και χθές πάλευε με τα σιτάρια και τις ύλες ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ...
    και σε όλους τους άλλους που βάλανε το ληθαράκι τους γι'αυτή τη συμμαχία...
    Δήμο αγορίνα μου δε σε έχω ξεχάσει και δεν πρόκειται να σε ξεχάσω ποτέ...Επίτηδες σε άφησα τελευταίο για να σε ξεχωρίσω από τη μάζα (Μάκη μου, ναί κι εσύ δεν είσαι σαν τους άλλους )...Αν και τα έχω πεί και σε άλλο τόπικ είσαι ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ αγόρι μου κι ας ήταν ο πρώτος σου σερβερ...Έχεις @@@ και μας το έδειχνες καθημερινά με τα ξενύχτια σου πάνω σ'αυτή την αηδία που θέλει να λέγεται και θαύμα...Με 2 ώρες ύπνο και με χιλιάδες υποχρεώσεις in real life εσύ ήσουν ΠΑΝΤΑ εδώ!!!Είπες οτι δε θα τερματίσεις τελευταίος και τα κατάφερες...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΕΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ:
    Στον Τάσο (keravnos), ξέρω ειπωθήκανε βαριές κουβέντες ματαξύ μας αλλά ξέρεις οτι σε εκτιμώ παικτικά και ξέρω πως κι εσύ το ίδιο αλλά πάνω στην τσαντίλα πολλές φορές χάνουμε τον έλεγχο...Ίσως αν δείς το ποστ να τα πούμε στο σκάιπ αν και με έχεις μπλοκάρει κι εγώ το ίδιο ...Θα τη βρούμε την άκρη ...Το οτι οι διπλωματικές σου κινήσεις δε μου άρεσαν δε σημαίνει και τίποτα παιχνίδι είναι το ρημάδι και το έχουμε κάνει ζωή...Είσαι ο αρχηγός πάντως που σίγουρα θα ήθελα να έχω,αλλά όχι με αυτούς τους συμβούλους που είχες σε αυτόν τον σερβερ.
    Στον Γαρύφαλο(vagios) που την ημέρα που έριχνα το hammer του έβαλα τις φωνές,αν και δε θυμάμαι το λόγο,βλέποντας τις εκατοντάδες επιθέσεις να αυξάνονται και να πληθύνονται...
    Σε κάποια από τα καινούρια παιδιά που με άκουγαν στα ρούμς να κράζω για τις αηδίες που κάναμε και κάποιοι σίγουρα με έιπανε ψωνάρα (Νίιιιιιιιιιικο-trelos000)
    Και τέλος στον immortal ,Αθάνατο, που με την καυστική καζούρα μου τον έκανα να βγεί εκτός εαυτού...
    Τη λεμόναδα θα ήθελα να την πιούμε ρε φίλε,όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά για να μπορέσεις να καταλάβεις οτι δεν είμαι κανένα κωλόπαιδο...

ΛΥΠΑΜΑΙ:
    Για όλο αυτόν τον κατα φαντασίαν συνασπισμό και για όλους αυτούς που μας παρουσιάσανε σαν πορνείο πολυτελειάς...
    Και για την Καλλιοπίτσα (moysa)που τελευταία στιγμή μας άφησε γιατί μπήκανε τα προσωπικά της στη μέση... Ευχαριστούμε τουλάχιστον που έριξε το hammer της εκεί που της είπαμε αν και με καθυστέρηση...

Σας κούρασα παιδαράδες μου και το ξέρω αλλά όταν αρχίσω να γράφω ξεχνίεμαι,που να αρχίσω και να μιλάω

ΤΕΛΟΣ να ευχαριστήσω το Γιάννη (alfa romeo) και τον Πάνο (dps) που αν και αντίπαλοι,μάθανε στη noobissa να παίζει speed...Προσκυνώ παιχταράδες μου!!!

Καλή συνέχεια στις σας ζωές παιδιά, σε ΟΛΟΥΣ ανεξαίρετως.Στον επόμενο ακόμη ο portokaladas δεν έχει αποφασήσει αν θα μπούμε.Προς το παρόν μεγαλοπιαστήκαμε με τους international servers

Φιλικά
    Δήμητρα
    demi - portokalada
    1821
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη demi : 12-11-09 στις 10:45
    Shadow ~I~mmortals
    Καλύτερα ορφανή παρά με αυτόν "πατέρα"...
    Μας τα λέγατε....δε μας τα λέγατε???Καλά να πάθουμε...

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ HUNTERSLP
    ΘΈΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΕΚΤΙΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΙΘΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ.
    Hunters(1,2,3,M,I,AC)
    HuntersCB
    LP
    FML
    ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΑΜΕ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ SERVER
    ΈΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

(ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ:ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ,ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ,ΚΑΙ ΕΠΙΛΥΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΕΥΓΕΝΕΙΑ,ΜΕ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΤΗΡΕΥΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ.
    ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ.ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ Η ΑΠΕΙΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.ΟΛΟΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΡΗ.ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ.
    ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΑΠΟ 14 ΕΩΣ 55 ΚΑΙ ΒΑΛΕ.
    ΕΠΟΜΈΝΩΣ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΝΑ ΔΙΔΑΞΟΥΝ ΗΘΟΣ,ΤΙΜΙΟΤΗΤΑ,ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΗΘΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ.
    ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥΣ)
    (ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ HUMMER: Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΥΣ ΜΙΑ ΑΣΠΙΔΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ.ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΧΑΜΗΛΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΕΚΤΕΣ ΣΑΣ.
    ΧΩΡΊΣ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
    ΠΟΛΛΈΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ;ΑΥΤΌΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ HUMMER;;;
    ΔΗΛΑΔΉ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΤΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;
    ΠΩΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΦΤΕΙΑΞΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΡΑΤΟ;
    ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙ)

(ΠΡΟΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ:ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ)

ΑΥΤΆ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΗΣ Η ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ ΜΕΛΟ Η ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ «ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ......»
    ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΜΟΥ
    ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΙ MACEDON,1821,GW,TNT:
    ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΥΠΕΛΛΟ(SERVER) ΠΟΤΕ ΟΕ ΟΕ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΝΜ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ:ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ TRAVIAN ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ WAR GAME ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ.
    ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Immortalle : 12-11-09 στις 12:07

Προεπιλογή

1. alitaki
    2. Luna Park
    3. stevevoyage
    4. H.B.
    5. errina
    6. easycolor
    7. schwarzeman
    8. nidri2009
    9. ariel
    10. MATRIX
    11. mpifteki
    12. filal
    13. marilou
    14. Profitis
    15. manoulos
    16. matrox
    17. takas58
    18. katrakiles
    19. louan
    20. Farmakotrifths
    21. mapa
    22. Che oEkriktikos
    23. tiramola
    24. popa
    25. neofytos
    26. Rivedom
    27. baxefo
    28. menelaos
    29. microchip
    30. tontarelli
    31. 72resta
    32. nix
    33. mariag
    34. ARAXNH
    35. Gom
    36. babulas
    37. theblade
    38. ANAKODA
    39. luc
    40. titanas
    41. Gennaro
    42. RASCAL
    43. eleni_tse
    44. TyraelTehNoob
    45. steliospad
    46. fata morgana
    47. Romeo
    48. Shisha
    49. Dimitris300
    50. anikitos
    51. tzampol
    52. FLASH
    53. eddy
    54. maria24
    55. fotakis
    56. PROISTAMENOS
    57. Stelaras
    58. pxristos

Τα πραγματικα συγχαρητηρια ανηκουν σε αυτα τα παιδια που ηταν συνεχως εκει οταν το θαυμα μας χρειαζοταν κατι (σιταρια/υλες/αμυνες) και φυσικα στον Immortal και σε οσους δουλευανε στο WW.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Immortal (Στελιος) που με δεχθηκε στην συμμαχια του στις αρχες του server.Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που γνωρισα κατα τη διαρκεια και με εκαναν να ευχαριστηθω το παιχνιδι.

P.S Πανο (Zwgrafos) μια συμβουλη,ελεγξε φιλε λιγο τα νευρακια σου εισαι ενταξει ατομο.Κριμα που δεν θα ειμαι την παρασκευη αθηνα να κερασεις κανα σφηνακι.
    P.S Ελπιζω να με δεχθειτε και στον επομενο server (στον Immortal αναφερομαι).Στελιο ακομη περιμενω την ωριαια που μου ειχες ζητησει στις αρχες !!!
    P.S Αν ξεχασα καποιον ας με συγχωρησει καθως ολη η οικογενεια Hunters συνεβαλε στην κατακτηση του server.
    P.S Tzanetakos χαρηκα πραγματικα που σε γνωρισα...

Φιλικα Farmakotrifths (Χρηστος) Τα λεμε ξανα στον επομενο speed.........

Το avatar του χρήστη ZefiroS
    Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

Πολλά συγχαρητήρια στους νικητές του server Hunters στα wings και στις συμμαχίες τους για τη νίκη τους σε ένα χρονοβόρο και κουραστικό speed.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ FORCE, το ότι δεν γνωρίζατε που παν τα 4 για το παιχνίδι έχει φανεί από τις πρώτες μέρες του server (και σίγουρα δεν μιλάω για όλα τα μέλη της force...)
    από τις πρώτες μέρες που ήμασταv πρώτοι ή από κάτι άλλο;

μετα το τελος του σερβερ θα σου απαντησω! παντως δεν ειχε σχεση οτι ητανε φορσε και οι αλλοι χαντερς
    Άντε λοιπόν ΟΛΑ στη φόρα!
    Once you 'll have me, you will love me!
    antrikoS @ GRX

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ZefiroS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά συγχαρητήρια στους νικητές του server Hunters στα wings και στις συμμαχίες τους για τη νίκη τους σε ένα χρονοβόρο και κουραστικό speed.

από τις πρώτες μέρες που ήμασταv πρώτοι ή από κάτι άλλο;
    Mπράβο σου για τα συγχαρητήρια που στέλνεις, όσο για τα σχόλιά σου σε παρακαλώ σταμάτα να εκτίθεσαι κι άλλο.

Σελίδα 2 από 23 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. συγχαρητήρια..μας βλέπουν!
    By afigitismc in forum Αρχείο Server 6 (1)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-12, 09:10
  2. συγχαρητήρια
    By Thou in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-12, 18:28
  3. Nekromantis - Ευχαριστίες (part 2)
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-11, 09:50
  4. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-09, 11:48

Δικαιώματα - Επιλογές