Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 93

Θέμα: ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΟΙΔΩΝ

Προεπιλογή ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΟΙΔΩΝ

Απο ΥΑΤΑ ειχαμε παραδοχη οτι υπηρχαν 5-6 χαμμερς ακομα
    Απο ΣΝ ειχαμε παραδοχη οτι υπηρχαν περιπου 10 χαμμερ ακομα
    Οι ΑΕΤΟΙ ειχαν 6 χαμμερς + 4 μικρα για αδεια θαυματα....

Αντε οι ΑΕΤΟΙ λογικα δεν τα εσκασαν πουθενα (πρωτοι ηταν δεν ηταν κοροιδα να στειλουν χαμμερ στον δευτεροτριτο)

ΥΑΤΑ και ΣΝ αισθανεστε δικαιωμενοι με την επιλογη σας να μην στειλετε χαμμερ?
    Μηπως πιαστηκατε λιγο κοροιδα απο αρειμανιο και ολντ χολμπορν?

Ειδικα εκει σε ΣΝ που ειχατε και κοινο skyperoom και τα λεγατε οι "αρχηγοι" πως αισθανεστε που και χασατε τον σερβερ και γελανε μαζι σας οι ΑΕΤΟΙ? Τι νομιζετατε οτι θα ακουγατε ευχαριστω που δεν στειλατε χαμμερ?

ΚΡΙΜΑ ρε πραγματικα ΚΡΙΜΑ. Αντε τωρα να δικαιολογηθητε στα παιδια που σκασαν τα φραγκα τους να φτιαξουνε χαμμερ και ακομα το βλεπουνε στο χωριο τους.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΦΩΤΗ ΚΑΙ ΚΩΣΤΑ ΠΙΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΟΙΔΩΝ
    vamos arianara

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων

Αντε οι ΑΕΤΟΙ λογικα δεν τα εσκασαν πουθενα (πρωτοι ηταν δεν ηταν κοροιδα να στειλουν χαμμερ στον δευτεροτριτο)

Ειδικα εκει σε ΣΝ που ειχατε και κοινο skyperoom και τα λεγατε οι "αρχηγοι" πως αισθανεστε που και χασατε τον σερβερ και γελανε μαζι σας οι ΑΕΤΟΙ? Τι νομιζετατε οτι θα ακουγατε ευχαριστω που δεν στειλατε χαμμερ?

ΚΡΙΜΑ ρε πραγματικα ΚΡΙΜΑ. Αντε τωρα να δικαιολογηθητε στα παιδια που σκασαν τα φραγκα τους να φτιαξουνε χαμμερ και ακομα το βλεπουνε στο χωριο τους.

Σα να τα λες σωστα εδω περα , για να κατσουμε να το ρωτησουμε , τι ακριβως εγινε ? και στις 3 πλευρες

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Για να κλεισω το (προσωπικο μου ) show στον grx4

Λιγα πραγμα μονο

Ο σερβερ ηταν ισορροπημενος , η διαρκεια και τα χαμμερς που βγηκαν μιλανε απο μονα τους
    Ηταν αρκετα ενδιαφερον για αρκετους χρηστες , εγω τον διασκεδασα αρκετα , ευχαριστω οσους με ανεχτηκαν και στο φορουμ και στο παιχνιδι και φυσικα τα παιδια της συμμαχιας μου. Πρ όλο το ότι επιτιθεμαι συχνα σε μερικους στο φορουμ , να μη μου κρατατε κακια πλακα κανω

Αλλα εχω και μια αλλη διαπιστωση
    Αν ημουνα νεος χρηστης με ολα αυτα που συνεβησαν μεσα στο παιχνιδι , (το φορουμ ειναι ασχετο απ το παχνιδι , οπως και να το κανουμε κατ ουσιαν πλακα σπαμε και λεμε το μακρυ και το κοντο μας )
    , φυσικα ακομα περισσοτερο αν διαβαζα και το φορουμ ...θα ενοιωθα οτι απλα ειμαι ενα πιονακι που το χρησιμοποιουν και μαλιστα μερικες φορες με ασχημο τροπο ειδικα στο τελος του παιχνιδιου . Θα εκοβα περα και μη ειδατε το Παναγη

Καλο καλοκαιρι σε όλες και όλους και πρωτα απ ολα με υγεια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να κλεισω το (προσωπικο μου ) show στον grx4
    to skype sou steile mou..min xathoume..

Προεπιλογή

κυριε μονοαρη ,

ειμαι ενα απο τα παιδια της CN που εσκασα τα φραγκα μου και εκανα χαμερ που δεν επεσε ποτε
    αλλα δεν με νοιαζει το ξερεις πολυ καλα οτι τα κομμωτηρια δεν περνανε κριση
    και ετσι βοηθησα και κατι συμπαιχτες μου
    οποτε ο αρχηγος μας ειχε το ελευθερο να κανει τα χαμερ μας οτι ηθελε του τα εμπιστευτηκαμε και ειμαστε περηφανοι και για την αποφαση του
    ξερεις πολυ καλα γιατι το ειδες και εκ των εσω οτι ημαστε η καλυτερη παρεα
    αααααααα και μη ξεχνας ειμαστε και large

τα σεβη μου
    κατερινα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karerina0021 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κυριε μονοαρη ,

ειμαι ενα απο τα παιδια της CN που εσκασα τα φραγκα μου και εκανα χαμερ που δεν επεσε ποτε
    αλλα δεν με νοιαζει το ξερεις πολυ καλα οτι τα κομμωτηρια δεν περνανε κριση
    και ετσι βοηθησα και κατι συμπαιχτες μου
    οποτε ο αρχηγος μας ειχε το ελευθερο να κανει τα χαμερ μας οτι ηθελε του τα εμπιστευτηκαμε και ειμαστε περηφανοι και για την αποφαση του
    ξερεις πολυ καλα γιατι το ειδες και εκ των εσω οτι ημαστε η καλυτερη παρεα
    αααααααα και μη ξεχνας ειμαστε και large

τα σεβη μου
    κατερινα
    Εσυ να μην μιλας , εισαι προνομιουχα ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ να μην μιλας , εισαι προνομιουχα ...
    ήρεμα τιγρη γρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Προεπιλογή ΦΑΒΟΡΙ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ SPEED....

Παρα πολλοι οπως κι εγω πιστευαμε οτι στο τελευταιο speed θα νικησει ο σσυνασπισμός της C.N !!!
    Απογοητεύτηκα όταν έμαθα οτι η C.N άφησε στο τέλος αχρησιμοποίητα τόσα hummers ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων

-------οποιος εχει αμυντικα κοντα στο -105 -98 μεχρι 12.57 ή 2.40 να τα βαλει μεσα τωρα...---
    τραβατε και απο ωραια θεα αν ειστε κοντα.....
    2 επιθεσεις βλεπουμε παμε να κρατησουμε......

ειναι το μηνυμα που στειλαμε μαζικα στο σκαιπ για παραπλανηση.... αυτο ειδανε ολοι οι αρχηγοι και νομιζαν οτι εστειλε ο αλλος χαμμερ...

πραγματικα ομως οποιος θελει να νικησει ετσι δεν ξερει να παιζει .... τι σημαινει περιμενω τον αλλον να τον ριξει??? καλα ρε εχετε 200 χαμμερ και κανετε οικονομια για τον επομενο???
    βγαζετε μηνυματα στο φορουμ δεν εχω αλλα...και κλετε και μετα δεν παπατσες βγαζετε χαμμερ στο φορουμ???
    το πιο τρελο ειναι οτι μας αφησανε λενε οι φιλοι μας... αλλα πριν 3 φορες στο 99 καναν ασκησεις ετοιμοτητας...
    παιδια εγω ξερω οτι οταν ο αλλος ειναι 99 τον κτυπας αν θες να νικησεις.... κανονικα δεν περιμενεις
    αλλον... ετσι δεν νικας...κρατηστε λοιπον τον αναπνοη σας μεχρι να σκασετε και τα χαμμερ για τον επομενο... και πειτε την αληθεια... πατησατε και οι δυο μπανανοφλουδα...

Γεια σου ΑΡΗ ... καλο μας καλοκαιρι....!!!

Προεπιλογή

Ἔ, ὅλοι ἔχομεν τὰς ἀδυνάτους πλευρὰς τοῦ χαρακτῆρος μας, ἄλλος τἠν μεγαλομανίαν, ἄλλος τὰς ἰδιαιτέρων προδιαγραφῶν ὑπάρξεις. Δὲν βαρύνεσθε κ. Φώτιε...
    Ordo domus Sanctae Mariae Theutonicorum Hierosolymitanorum

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-09, 20:06
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-09, 22:06
  3. από που μπαινω στην σύνοψη?
    By alkasios in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 20:51
  4. 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ 1ος
    By KAFROS4EVER in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 18:12
  5. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...
    By ntella23 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-09, 17:37

Δικαιώματα - Επιλογές