Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 19

Θέμα: Ευχαριστω ΣΟΛ!

Thumbs up Ευχαριστω ΣΟΛ!

Σήμερα κλείνω ακριβώς ένα χρόνο στον σ4, ένας χρόνος που θα μου μείνει αξέχαστος σαν εμπειρία, τόσο για το ίδιο το παιχνίδι όσο και για τα καταπληκτικά άτομα που γνώρισα, φίλους και ¨εχθρούς¨.

Συγχαρητήρια σε όσους αντέξαμε ως το τέλος και σε όσους είχαν την επιμονή και υπομονή να χτισουν χωριά, να κάνουν χάμμερς/ράμμερς, να οργανώσουν επιθέσεις και άμυνες, να σιτάρουν τα θαύματα, ακόμα και αυτούς που έτρεχαν πολλαπλούς λογαριασμούς! Γνωρίζοντας τι σημαίνει να έχω ένα μόνο λογαριασμό και αυτόν μέτριο, καταλαβαίνω τι χρόνο, χρήμα και θυσίες στην προσωπική ζωή τους χρειάστηκαν όσοι παίξαν ακόμα πιο σοβαρά.

Ευχαριστώ όλους σας που κάνατε αυτό το παιχνίδι να γίνει σημαντικό κομμάτι της ζωής μου, ανεξάρτητα στρατοπέδου, αλλά θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά της ΣΟΛ για όλα όσα περάσαμε μαζί, ευχάριστα και δυσάρεστα. Περάσαμε πολύ καλά (αν και εγώ έχασα όλα τα τσιμπούσια και το παγωτό μπιφτέκι ), στο σκάιπ είχε απίστευτο γέλιο (σορρυ παιδια, με το wifi πάντα σαν γρατζουνισμένος δισκος ακουγόμουν ), μάθαμε και καινούργια τραγούδια, εκφράσεις, μπίνγκο και, γιατί να το κρύψομεν άλλωστε, συνταγές μαγειρικής!

Δεν ξέρω πραγματικά πως τα καταφέρατε στις άλλες συμμαχίες, αλλά εμείς είχαμε την τοπ τριάδα φουλ-ταιμ σιττερς (Κώστας-Στανλευ, Αγάπη και Βαγγέλη) που πραγματικά αφοσιώθηκαν στο θαύμα και δεν το αφήσαν ούτε λεπτό μόνο του ως λίγο πριν το τέλος (και αποτέλεσαν το παράδειγμα για την υπόλοιπη ηγεσία και την ομάδα των 10-15 ατόμων με υποστηρικτικό ρόλο). Οργανωτικά τουλάχιστον πρέπει να είμασταν η καλύτερη συμμαχία όσο αντέξαμε το ρυθμό. Νομίζω ότι όλος ο σερβερ μας σεβάστηκε σαν συμμαχία (είμασταν το ν1 στο μεγαλύτερο μέρος του και η μόνη μεγάλη συμμαχία νομίζω που είναι σταθερή από την αρχή, χωρίς συγχωνεύσεις) και σίγουρα μας υπολόγιζαν ως το τέλος. Πιστέψαμε πραγματικά στη νίκη, αν και ξέραμε ότι δεν εξαρτάται μόνο από εμάς. Δύο πράγματα όμως μου έμειναν από τις νυχτερινές συζητήσεις που νομίζω ότι λένε πολλά για τη φιλοσοφία της συμμαχίας:
    • ¨Δεν με νοιάζει τόσο αν νικήσουμε εμείς στο τέλος, αρκεί να ξέρουμε ότι κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε¨
    • ¨Δεν μπορούμε να το παρατήσουμε τώρα, 200 άτομα περιμένουν από εμάς¨

Παιδιά, νομίζω ότι κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε και ακόμα παραπάνω!

Συγχαρητήρια προκαταβολικά σε όποιον κερδίσει τελικά το σέρβερ και καλές γιορτές σε όλους!

Καληνύχτα-νύχτα-νύχτα!

Πάνος (panosSev)

Προεπιλογή Αντίο

Αγαπητοί φίλοι, σύμμαχοι "εχθροί",
    κάπου εδω πέφτουν οι τίτλοι τέλους για τον s4.gr. Θα ήθελα και γω από μέρους μου να ευχηθώ σε όλες και όλους ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ και ΠΟΛΛΑ.

Καταρχήν θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο και να δώσω συγχαρητήρια σε όλα τα παιδια της οικογένειας της SOL που μας άντεξαν όλο αυτό το διάστημα. Ο καλύτερος στρατηγός χωρίς στρατιωτες είναι άχρηστος. Λάθη κάναμε όλοι και ας μην διεκδικούν κάπποιοι το αλάθητο του Πάπα. Αυτό που κρατάω μέσα από το παιχνίδι τώρα που τελείωσε οριστικά για μένα είναι τα 5 - 10 άτομα που γνώρισα και ήπιαμε έναν καφε και όχι μόνο μαζί.

Φυσικά ιδιαίτερη μνεία θα πρεπεί να κάνω στα άτομα που πέρασα τον περισσότερο καιρό μαζί τους στην πορεια μας στον server:

Stanley Kubrick: Ο απόλυτος Στάνλιν αρχηγός με όλη τη συμμασία της λέξης με τα ελλατώμματα και τα προτερήματα του. Κώστα να μιλάς με όλους και όλες και δε χρειάζεται να βάζεις νερό στο κρασί σου, σε αυτες τις περιπτώσεις πιες νερο.

Μontexristo: Ήταν απίστευτος ήξερε με ένα μαγικό τρόπο να ξεχωρίζει τις real από τις fake επιθέσεις και να στήνει σφήνες. Χρήστο με το καλό να δεχτείς τον ερχομό του μικρού και περιμένω πρόσκληση για τα βαφτίσια.

Barbaros: Καλοκουρδισμένη γερμανική μηχανή στην κατάλληλη θέση την κατάλληλη στιγμή. Γιάννη εμεις σαν "πατριωτάκια" θα τα λέμε τα καλοκαίρια και όχι μόνο.

to mpifteki: Ο αρχιαμυντικός της συμμαχίας μάζευε τις άμυνες σε χρόνο dt. Κώστα τελικά πως δημιούργησες το Big Bang?

Chaostar Chaos: Η γλυκειά στηλοβάτιδα της ομάδας χαοτική όνομα και πράγμα. Αγάπη δεν ξεχνώ την υπόσχεση μου θα γκρεμίσω τα κάστρα και θα τον βρώ τον πέτρο μόνο που αυτη τη φορά δε θα βάλω μπάλες φωτιας στα catas αλλα ...

Και φυσικά θα πρέπει να συγχαρω τους "αντιπάλους" μας για την νίκη τους.
    Άλλωστε η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή.

Κλείνοντας θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες και όλους για τις υπέροχες στιγμές που μου χαρίσατε, και να ζητήσω συγνώμη από όλους εσας που στεναχώρησα άθελα μου πιστέψτε με.

Και πάλι χρόνια καλά και καλή χρονιά σε όλες και όλους

The End

Vaggelis

Cool eyxaristw!

kalhmera se olous tous symaxous ths SOL,

8a h8ela na ekfrasw kai egw me th seira mou ena poly MEGALO EYXARISTW se OLOUS ESAS pou akolou8hsate thn SOL sthn poreia ths ton enan xrono pou perasame mazi.
    ksekinhsa thn epafh mou me thn SOL otan mou ekane epi8esh o stanley kai o montexristo. sto telos ftasame na sitaroume mazi to 8ayma.
    endiamesa einai arketes wraies stigmes. tous tsexous pou dialysame mazi, tous antipalous pou katapeltiazame mazi me po8o ktlp.
    dystyxws ayth h poreia eixe kai arnhtikes stigmes, opws mia antarsia pou kontepse na dialysei thn sol kai odhghse sthn apoxwrhsh pollwn paixtwn, pou kapoioi apo aytous 8a mporousan na einai pio xrhsimoi se emas, para ekei pou epeleksan na pane telika.
    se aythn mas thn poreia yphrksan atoma pou edwsan ta panta gia to synolo, alla kai atoma pou evalan ton proswpiko tous egwismo panw apo thn omada. atoma pou ean leitourgousan etsi opws 8a eprepe shmera isws na htan diaforetiko to apotelesma.
    sigoura kai emeis ws dioikhsh kaname la8h, opws proanefere o vaggelis kai prwtos egw pou me mia lan8asmenh genikh epi8esh sxetika stis arxes tou server odhghsa thn symaxia mou sthn apwleia polytimwn strateymatwn. oti kaname, to kaname omws me gnwmoma to geniko symferon.
    se kapoia fash tou paixnidiou, kapou ekei stis arxes htan akomh o stanley ws arxigos anangasthke gia proswpikous logous na engataleipsei to paixnidi. ekei htan pou anelave o mpifteki, xarh ston opoio syngrath8hke h sol kai den odhgh8hkame se dialysh. oi amynes pou kator8wne kata kairous na organwsei 8a parameinoun pragmati sthn istoria. kwsta, opws sou eipa kai thlefwnikws 8a ta poume me thn prwth eykairia sthn a8ina.
    aksious symparastates eixe:
    thn elena. dystyxws provlhmata syndeshs, ka8ws kai proswpikoi kai oikogeneiakoi logoi thn w8hsan na engataleipsei kai ayth me thn seira ths to paixnidi.
    thn agaph: oti kai na peis gia ayto to koritsi einai ligo. akourasth douleutarou pou sto telos eftase na sitarei 14 wres to 8ayma kai na ergazetai taytoxrona akourasta olh thn hmera.
    ton yianni-urawa: boh8ouse epitelika se olous tous tomeis. epagelmatikes ypoxrewseis ton ebgalan omws ektos apo kapoia fash kai meta. yianni, mia mera 8a ta poume sigoura sto magazi sou.
    ton xristo-montexristo: apisteutos an8rwpos pou sympa8hsa para poly an kai den ton exw synanthsei apo konta akomh. xristo, ektos megalou aprooptou to pasxa 8a pinoume tsipouro mazi. oso afora to paixnidi ta exei pei ola o vaggelis.
    kai edw erxetai kai o dikos tou rolos siga-siga. ksekinhse deila-deila kai sto telos esthse olh thn arxitektonikh tou 8aymatos mas. enos 8aymatos pou opws apodeixthke eixe thn kalyterh ypodomh, thn kalyterh amyna ws kai 10 meres peripou prin apo shmera kai tis kalyteres prooptikes na ftasei ws to telos. dystyxws la8h olwn mas afhsan to io maria na ksefygei, kati pou odhghse para pollous dikous mas symmaxous na apogohteutoun blepontas to io maria na prohgeitai 20 lvl se sxesh me to diko mas. ean den synebaine ayto kai pistevan perissotera atoma se mas prosferontas tis analoges boh8eies twra sto telos pou to eixame anangh isws kai pali na milousame diaforetika. pantws patriwtaki mou 8a synexisoume na ta leme sigoura eite edw sthn larisa eite sto hrakleio, alla oxi gia travian, ka8ws den prokeitai na to glytwsoume to ksulo apo tis gynaikes mas.
    mias kai milaw gia patriwtakia 8a h8ela na anafer8w kai sto allo mou to patriwtaki ton dimi. foverh morfh kai xairomai para poly pou ton gnwrisa apo konta. dimi mou, sou exw yposxe8ei oti 8a er8w a8ina kai 8a to kanw, na eisai sigouros gia ayto, ektos kai ean mas pesei o hlios sto kefali.
    yphrxan kai mia seira apo allous paixtes pou prosferan para polla sthn symaxia mas. epigramatika 8a anaferw: panossev (makari na mporesw na er8w sevilh me thn gynaika mou), nosre, 1mn, skouli (a re pan8hra mou), xionati (mou zhthses na epite8eis ston lia kai den mporousa na sou xalasw xathri) ktlp. zhtw sygnwmh apo aytous pou den anaferw edw proswpika, alla as mh platiazoume me onomata.
    kapou sth mesh tou game exoume thn megalh epistrofh tou stanley. analambanei kai pali ta hnia kai odhgei thn sol na parei ena 8ayma pou eixe opws proanefera arketes aksiwseis gia thn telikh nikh.
    den einai omws ola aspra-mavra sthn zwh kwsta mou, yparxei kai to gkrizo. kai san kalos kapetanios 8a eprepe na parameineis sto timoni ws to telos. lypamai pou logoi ygeias se e8esan ektos, alla mia kalhmera kai enas kalos logos 8a htan arketos. apo apopsh organwshs sou dinw arista, apo apopsh dioikhshs an8rwpinou dynamikou kai psyxologhshs proswpikothtwn sou bazw katw apo thn bash. den einai oloi kalokourdismenes mhxanes kwsta mou, einai an8rwpoi me synais8hmata kai se ka8enan 8a prepei na briskeis to koumpi tou. se eyxaristw pantws gia ola kai elpizw otan er8w a8ina na ta pw kai mazi sou opws kai me ton dimi kai ton mpifteki.
    yparxei bebaia kai o hlias-polemarxos pou mia proswpikh apsimaxia me stanley ton e8ese ektos paixnidiou. hlia lypamai pou ayto to gegonos den mas epetrepse na se eixame mazi mas ws to telos.
    8a h8ela na ekfrasw ena poly megalo eyxaristw se olous aytous pou prosfer8hkan na boh8hsoun sto megisto sthn teleutaia fash tou paixnidiou. den gnwrizan polla pragmata, alla antapokri8hkan aksioprepws sto sitarisma tou 8aymatos. petro kai niko sas eyxaristw para poly mesa apo thn kardia mou.
    o teleutaios logos anhkei ston amena (niko). 7:02 teleiwse o server, 8:39:59 eskage h epi8esh tou me mono stoxo to 8ayma. 10.000 catas den prolavan na kanoun thn douleia tous. krima, alla isws kai kalytera, ka8ws mono parathsh 8a dinane isws kai den 8a mas epetrepan na kanoume xristougenna makria apo opoiodhpote anxos kai skepseis gia to game.
    emena 8a afhsw allous na krinoun. elpizw na sta8hka sto ypsos twn peristasewn, an kai egw anangasthka na apousiasw apo to paixnidi arketo megalo xroniko diasthma gia epagelmatikous logous kai logw mh dynatothtas syndeshs sto diadiktyo.
    gia allh mia fora ekfrazw ENA POLY MEGALO EYXARISTW SE OLA TA PAIDIA THS SOL. ENAS GIA OLOUS KAI OLOI GIA ENAN.

filika
    barbaros (giannis)

Cool

Eπιτέλους κ ένα thread σοβαρό!!! Ευχαριστούμε Πάνο που το άνοιξες...

Για ακόμα μια φορά κ λίγο πιο εκτενώς θα ήθελα κ γω να ευχαριστήσω ΟΛΑ τα μέλη της συμμαχίας σε ΟΛΗ την διάρκεια του παιχνιδιού, είτε άντεξαν την αυταρχικά απαιτητική μου καθοδήγηση, είτε όχι... κ κυρίως τους δεύτερους...γιατί με έμαθαν να αξιολογώ καλύτερα τους ανθρώπους κ αναπτέρωσαν την εμπιστοσύνη στο ένστικτό μου, το οποίο εξ αρχής είχε βγάλει τα ορθά συμπεράσματα για σχεδόν όλους όσους γνώρισα στο τράβιαν γενικώς, εντός κ εκτός SOL, εντός κ εκτός s4...

Δεκτά τα παραπάνω σχόλια περί διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού, αλλά η απάντησή μου είναι ότι αν ξανάρχιζε ο σέρβερ από την αρχή θα ήμουν ακόμα πιο αυταρχικός κ σίγουρα πολύ πιο απαιτητικός...Γιατί καλώς ή κακώς αποδείχθηκε κ στην πορεία κ εκ των υστέρων πως ό,τι είπα κ ό,τι έκανα ήταν 99% σωστό. Τέλος πάντων δεν θα υπεισέλθω σε λεπτομέρειες, όποιος κατάλαβε κατάλαβε...

Από εκεί κ πέρα για να μην αναφέρω έναν έναν ξεχωριστά θα τονίσω γενικά πως 9 στους 10 Ηλιακούς Μαχητές ήταν (ή έγιναν...) ΑΨΟΓΟΙ, ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΙ κ ΠΕΙΘΑΡΧΗΜΕΝΟΙ παίχτες κ σύμμαχοι...Φυσικά είχαμε κ τις εξαιρέσεις μας, αλλά τι να κάνουμε αυτές επιβεβαιώνουν τον κανόνα...

Τέλος θα ήθελα να τονίσω πως είναι μεγάλη μου τιμη που με ακολουθήσατε κ ανεχθήκατε την αυστηρότητα κ την πολυλογία μου κ πως νιώθω εξαιρετικά υπερήφανος που "πολέμησα" στο πλευρό σας όλους αυτούς τους μήνες. Το μόνο για το οποίο λυπάμαι ειλικρινά de profundis είναι που δεν κατάφερα να τηρήσω την υπόσχεσή μου, να είμαι παρών δλδ ως το τέλος αλλά τα συνεχόμενα 12ωρα+ που χτύπησα προκειμένου να συντηρήσω μαζί με τα άλλα παιδιά την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ που έστησε σε οποιοδήποτε ΠΘ όλων των ελληνικών σέρβερς ΜΟΝΟ ΜΙΑ συμμαχία, μου προκάλεσαν αρκετά σοβαρά προβλήματα υγείας...παρ όλ αυτά κ πάλι ζητώ συγγνώμη από όλους όσοι έμειναν μέχρι τέλους πιστοί στην ηλιακή μας λατρεία

Έτσι για τα πρακτικά, επειδή ίσως διαβάσετε πολλά κ διάφορα στις σελίδες αυτού του forum για νικητές κ πράσσειν άλογα θα ήθελα να σας αναφέρω πως τα 147 συνολικά μέλη μας (συμπεριλαμβανομένων αρκετών ανενεργών) μάζεψαν μέχρι την ημέρα που παρακολουθούσα εκ των έσω τον ΗΛΙΟ μας αμυντικά στρατεύματα που κατανάλωναν 5.700.000 σιτάρι (-2.850.000 στο ΠΘ) κ εκπαίδευσαν περίπου 30 επιθετικούς στρατούς (hummer κ rammer). Τα συμπεράσματα δικά σας...

Πάνο όντως κάναμε ό,τι καλύτερο μπορούσαμε κ μάλιστα με το παραπάνω...
    Βαγγέλη οι βρυκόλακες δεν πίνουν νερό ούτε κρασί...μόνο αιματάκι κ να ναι φρέσκο παρακαλω...
    Γιάννη καλημέρα!

Θα είστε ΟΛΟΙ πάντα στο μυαλό κ την καρδιά μου
    άιντε μπαγάσικα συγκινήθηκα πάλι...

Προεπιλογή

Μιλωντας με στοιχεια:

Θαυματα

asdrubalos: αποθηκες 850.000 στρατος 800.000
    noiazei: αποθηκες 990.000 στρατος 1.700.000
    foti21: αποθηκες 1.350.000 στρατος 800.000
    teutobodos αποθηκες 1.210.000-->μετα απο τον MONTEXRISTO 900.000 στρατος 4.400.000
    (χαρη στα αλογα του συνασπισμου πηγαμε στα 5.200.000)

συνολικα στα θαυματα μας ειχαμε κοντα στα 8.000.000 αμυνα(7.700.000)

αριθμος στρατων:55

Αριθμος στρατων με κροπ πανω απο 150.000: 14 (3 πανω απο 250.000)
    Αριθμος στρατων με κροπ πανω απο 100.000: 12

αριθμος θαυματων:4
    αριθμος σχεδιων :4 τα 2 τα κλεψαμε,ενω ειμασταν σε μειονεκτικη θεση..

αριθμος παικτων:440(εχω βαλει οτι γραφει revenge δηλ free-rvg,rev-eros ακομα και revenge?)
    +4keepres
    =444

Επιθετικοι ποντοι Revenge
    REVENGE 4727408
    REVENGE+ 3488282
    REVENGE~ 2634452
    REVENGE* 2393325
    REVENGE^ 1175066
    FREE-RVG 1094613
    REVENGE= 271740
    REVENGE$ 183683
    REVENGE! 178695
    REVENGE? 111424
    foti21 129272
    teutobodos 164748
    asdrubalos 298650
    noiazei 117719

Συνολο 16.969.077

Αν παλι καποιος πει ναι αλλα αυτοι ειναι 444ατομα οχι 60!
    η απαντηση ειναι:9.853.134

τοσο εχουν οι 60 καλυτεροι μας παιχτες!

Οσο για εμενα που καθομουν και κοιτουσα!:
    Ο στρατος μου:103.000 ξιφη 34500 αλογα 11500 καταπελτες συνολο κροπ 276.000
    Επιθετικη δυναμη:13.350.000

Καλες γιορτες σε ολους

*Stanley Kubrick σε αγαπαμε τουλαχιστον τοσο οσο τον lizard!
    Περιμενω να μου πεις (παλι) οτι ελεγες,να παρεις κ τις καταλληλες απαντησεις!

@Van Pelt αν δν εκλεινε ο τευτο θα εκλεινε ο νοιαζει,το ιο μαρια(μπορει να ειναι κ αναποδα αυτα τα 2) κ μετα ο foti21
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη val_ : 24-12-09 στις 22:48
    s4:val-Revenge
    s1:dorinaki- CB
    grx4 alokotes_meres Μ.Λ
    grx5 Clyde ΕΛΛΑΣ
    grx6 alokotes_meres/LoT/Bonnie Μ.Λ
    s2 v4 Bonnie & Clyde

Περιοχή
    Chaos

Wink

1 2 1 2 φφφ ροντοι λαμβανουν???Χρονια πολλα κ καλα πανω απο ολα!Πως παει η απεξαρτηση???
    για νικες κ ηττες να ξερετε πως δν θα μιλησω.οσοι απαρτιζαμε την σολ ξερουμε πολυ καλα ποια ειναι η αληθεια κ τι προσπαθειες καναμε μεχρι να αγγιξουμε τα ορια μας.

Δεν θα ηθελα να σας κουρασω αλλο,το εκανα ηδη στελνοντας σας μμ ,αλλα ειναι απαραιτητο να σας ευχαριστησω ξανα ολους οσους μεινατε στο πλευρο μας μεχρι το τελος!ευχαριστω λοιπον..!
    Οσο για το πιο τρελο τιμ που θα μπορουσα να ανηκω...ενα ευχαριστω δν φτανει κ το ξερετε ολοι σας ,για λεπτομερειες ξερετε που θα δειτε.
    Για να κλεισω το μνμ μου νομιζω πως θα πρεπε να ασχοληθω κ λιγο μ αυτους που περιμενουν να αρπαξουν μια λεξη για να φανε.μισο να σερβιρω...
    οι φαρμακογλωσσες εντος...εκτος...κ επι τα αυτα μπορουν ελευθερα να χρησιμοποιουν διαφορες εικασιες κ ονειρωξεις που ευχαριστουν τον εγωισμο η την βλακεια τους,μια λεπτη γραμμη τα χωριζει αυτα τα δυο.Μερικες φορες μαλιστα στοματα τρομπες,η τουβλα που οι τρυπες τους σφιριζαν ανεμελα σκοπους μαγευτικους στα αυτια μας...κ ετσι παρεσυραν μωρους στο καλεσμα τους,εμεις απλα ευχαριστουμε που μας βγαλατε απο τον κοπο(ο κοπρος του αυγια καθαρισε νωρις).ακουσαμε τοσα λογια...λογια...λογια...κουραση.-
    ***κ επειδη ειμαι σιγουρη πως καποιοι θα βρουν κατι να πουν ενημερωτικα τους πληροφορω πως δν ημασταν αλανθαστοι...αντιθετα καναμε λαθη βασικα κ ηδη τα γνωριζουμε κ δν θα σπαταλησουμε 6-7 μηνες να αναρωτιομαστε γτ χασαμε τον σερβερ.Περιμενουμε κ το ευχαριστω απο τους Χοιρους....που τους βγαλαμε απο την διαδικασια. Aν χανανε κ αυτον τον σερβερ θα εκλειναν σε φιλικες τιμες...ομαδικες συνεδρειες στον κυριο φροιντ(μεχρι κ ανασταση θα σηκωνε η περισταση)...με θεμα "πως χασαμε κ αυτον τον σερβερ vol II".(μεταξυ μας τωρα...το ξερατε αλλα ησασταν γουρουνια(Χοιροι-hero) με φτερα κοτας κ φοβοσασταν μεχρι κ να το σκεφτειτε).welldone anyway...

Y.Γ.Ειναι 4:30...κ ακομα εδω ειμαι...γμτ ειναι κ κυριακη αυριο κ ο βαγγελης θα αργησει...
    Υ.Γ.2. φιλακια σε ολους σας...θα μου λειψετε πολυ
    τα σεβη μου
    Sol Invictus above...
    Chaos

Προεπιλογή

Θα ήθελα να εκφράσω το σεβασμό μου στα παΐδια της SOL, δεν γνώρισα κάποιον από σας προσωπικά αλλά οφείλω να σας αναγνωρίσω ως μια απ τις μεγαλύτερες και δυνατότερες συμμαχίες του s4, την αξιοθαύμαστη άμυνα στο θαύμα σας (η μεγαλύτερη συμμαχικά η οποία ήταν οδηγός για εμάς που παλαβώναμε με τους αριθμούς σας και πιεζόμασταν να σας φτάσουμε) καθώς και τους sitter του WW σας (δε ξέρω για πόσο καιρό τράβηξε αλλά όταν άκουσα για συνεχόμενες 8ωρες βάρδιες μου ήρθε ίλιγγος). Συγχαρητήρια παιδία!

ΥΓ: Val_ μη συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, REVENGE δεν υπάρχει, εσείς σηκώσατε 200 post μπας και μας πείσετε για αυτό… Μόνο so-wat?

Warpunk GnG Χρήστος

Προεπιλογή

Βαλιτσάκι/Ντορινάκι τα κουβαδάκια σου κ σ άλλη παραλία...πήγαινε στο νότιο ημισφαίριο που είναι καλοκαιράκι...όσους αριθμούς κ να αραδιάσεις παίχτης σαν τον χειρότερο της SOL δεν πρόκειται να γίνεις ΠΟΤΕ...περιμένεις δλδ επειδή από σπόντα έτυχε να κερδίσει ένα ΠΘ του μπουλουκιού/συμμαχίας μασκοφόρων εκδικητών να σου πούμε κ μπράβο;;

Ξέρουμε ΟΛΟΙ πολύ καλά τι θα καταφέρνανε τα 4 τσαντίρια σας με την μεγαλύτερη συνολικά (LOL) άμυνα τους...άιντε βάλε μυαλό γιατί συνεχίζεις να παίζεις κ τράβιαν μην πάνε τσάμπα τα λεφτά που σου τρώνε οι Γερμανοί...αλλά κάτι μου λέει ότι όσες πρωτιές κ αν καταφέρεις (από σπόντα) ΠΑΝΤΑ τελευταίος θα σαι...

Αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου κ αντί να πεις κ ένα ευχαριστώ βγάζεις κ γλώσσα στο thread της συμμαχίας που όμοιά της ΠΟΤΕ δεν θα φτιάξεις...κ ίσως (από σπόντα πάλι) τύχει να συμμετάσχεις.

ΟΙ ΑΚΤΙΝΕΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΘΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ

Προεπιλογή

edw eimai k egw

osa eixa na pw, ta eipa me to MM pou esteila prin liges meres, einai dinaton omws na min edina to parwn m edw? thnx p anoikses to thema sto forum pano (ano-ano-ano)

Alli mia fora thnx gia osa perasame ena xrono twra sti SOL, entos alla kai ektos paixnidiou (pagwto mpifteki, epitrapezia, kafedes, akomi k sto gipedo mazi arketoi apo mas).
    To paixnidi teleiwse kai to mono pou afise itan omorfes anamniseis kai wraioi antrwpoi sti zwh mas.

mpiftekouko i seira sou plisiazei... oloi athina me pagwta mpiftekia den tha to glitwseis na ksereis

ki etsi gia na apantisw k sto dorinaki, eiste wraia noumera telika!!!

Ho Ho Ho

Kales giortes na exoume oloi
    SOL kai ta miala sto mixer!

skouli

Προεπιλογή

Καλησπερα και απο εμενα απο αυτο το βημα. ενα μπραβο στον Πανο που το σκεφτηκε. να μην μακρυγορισω και εγω οπως εσεις.

ενα εχω να πω, ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ!!!!

δεν πειραζει που δεν νικησαμε, τουλαχιστον το παλεψαμε απο την αρχη εως το τελος του σερβερ,με οποιες καταπονησεις ειχε ο καθενας μας σε ολο αυτο τον χρονο.

τουλαχιστον απο την πλευρα μου χαιρομαι μεσα σε αυτο τον χρονο που γνωρισα καποια παιδια εδω στον σ4, (καποια παιδια ξερω ειδη απο σ3 ). ευχαριστω Βαγγελη και Γιαννη για τα καλα σας λογια .

δωσαμε μια μεγαλη ανιση μαχη για μενα γιατι ειμασταν σαν συνασπισμος ουτε το 1/3 του σ4 και το παλεψαμε εως στο τελος με οτι ειχαμε και δεν ειχαμε σαν συνασπισμο.

απλα οι περισοτεροι μεινανε και δεν αντεξανε γιατι φτασαμε ολοι μας στα ορια μας οπως λετε. τωρα μου βγαινουν και σε εμενα καποια

αλλα ειμαι χαρουμενος γιατι δωσαμε τα παντα για την ΣΟΛ και να μην κρεμασουμε οπως λετε τους υπολοιπους συμπαιχτες μας, φτασαμε εκει που φτασαμε.

ενα εχω να πω ο καθενας μας εβαλε το λιθαρακι του στο χτισιμο της συμμαχιας και τα πηγαμε παρα πολυ καλα εως στο τελος.

θα μου μεινει αξεχαστη η εμπειρια που ζησαμε σε ολη την διαρκεια του σερβερ, αλλα ποιο πολυ περισοτερο μετραει για εμενα που σας γνωρισα και τραβηξαμε την πορεια της συμμαχιας, μερα-νυχτα με οποιο κοστος για να στηθει η ΣΟΛ.

Ειμαι χαρουμενος που δειξαμε οτι η συμμαχια μας ηταν η καλυτερη στον σ4.

εεεεε μην χαθουμε, ξεκουραστειτε για την ωρα, καλη πρωτοχρονια και ευτυχισμενο το 2010 με υγεια και χαρες συν οτι αλλο επιθυμειτε στην ζωη σας.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Ευχαριστω σε ολο τον S5!
    By gtheodor in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-10, 00:05
  2. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-06-10, 23:01
  3. Ξεχασα να ευχαριστω τους Κρητικους
    By WhiteShark in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 15:15

Δικαιώματα - Επιλογές