Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: xXx

Προεπιλογή

Να πω και γω 2 πραγματάκια.

Κατ αρχάς θα ήθελα να ευχαριστήσω απο καρδιάς τον Μιχάλη ( PREZAS ) και τον Δημήτρη ( zoolander ) τα οποία παιδιά εκτός απο πολύ καλοί παίχτες ήταν και πολύ καλοί σύμβουλοι στο τρόπο παιξίματός μου.

Να στε καλά παιδιά όπου και αν βρίσκεστε !!

Και πάμε στη συμμαχία μου..

Ποτέ μα ποτέ δεν περίμενα οτι θα συναντήσω τέτοια "ατμόσφαιρα" και τέτοιο χαβαλέ. Τα γέλια που κάναμε στο skype έχουν μείνει στην ιστορία

Απο πλευράς μου θα ήθελα να αναφερθώ σε 3 άτομα τα οποία κατ εμέ έπαιξαν πολύ σημαντικό ρόλο στη πορεία του παιχνιδιού.

sk3 : Χρήστο, μόνος σου εναντίων gng, τα πήγες ΠΕΡΙΦΗΜΑ !!

paiktarakos : Bαγγελάρα, άξιος !

Mkar : Μάκη, να σαι καλά, βοήθησες όπου και σε ότι σου ζητήθηκε !!

Για τα υπόλοιπα ρεμάλια δε θα πω τπτ άλλο, ξέρουν και οι ίδιοι την άποψή μου γι αυτούς....

Καλή Χρονιά σε όλους !!!

e3oristos-xXx-Στελιος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη smidis3 : 29-12-09 στις 11:50

Προεπιλογή

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχισμένο το 2010.

Τι να πρωτοπώ για την συμμαχία μου. Μεγάλα ρεμάλια όλοι τους. Δεν θέλω να αναφέρω κανέναν ξεχωριστά γιατί μερικοί ζηλεύουν. Οι περισσότεροι από εμάς μπαίνανε στο game 15 λεπτά και 8 ώρες κλαίγαμε(από τα γέλια)στο skype.Οι υπόλοιποι μπαίνανε μονό στο skype. Συναντήσεις έχουν γίνει αρκετές και θα γίνουν και άλλες γιατί υπάρχει έρωτας και αγάπη. Πιστεύω ότι δύσκολα να υπάρξει ξανά τέτοιος server σαν τον s4.Οι πιο πολλοί ξέρετε πως αισθάνομαι για εσάς.

Υ.Γ 1 Respect στους EPR για τα άπειρα ξενύχτια και άπειρες επίσης ώρες στο keeping του ww (ακόμα σιτάρια ψάχνω ).xafie να σας ζήσει η κορούλα.. czaraf,markmx,angel ακόμα γελάω.

Υ.Γ 2 ακόμα περιμένω κάποιους να έρθουν άντε να δούμε πότε.

xXx rules

Γιώργος thermo geo-xXx

Προεπιλογή xXx

Γεια σας παιδάκιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! (ε ρε Μήτσο να μην το αποθανατίσω στις σελίδες του forum??? )

Καταρχήν καλή χρονιά σε όλους μας!!!Τι να πω για την xXx?τα λόγια είναι περιττά...οι xXx είναι μια υπέροχη παρέα που μου κράτησε συντροφιά και μου χάρισε αμέτρητα γέλια!Ειλικρινά δεν μπορώ να ξεχωρίσω κανέναν γιατί όλοι γίναμε φίλοι σε χρόνο dt και αυτό δείχνει το ήθος όλων σας.Τι να πω και για ποιον?θα αναφερθώ απλά σε μερικά ονόματα με τους οποίου βρέθηκα πιο κοντά:
    ....microlab: ο τέλειος bro και ο τέλειος επιθετικός (bro & Δημήτρη αντίστοιχα )
    ....dannyd: απίστευτη πλάκα, συμβουλάτωρ και πάντα δίκαιος
    ....thermo geo: ο μέγας δάσκαλος (αν και φοβάμαι πως θα με πετάξει έξω για το μέγας )
    ....fixxxer7: ο πρώτος άνθρωπος που μίλησα στο travian, απερίγραπτος, πάντα εκεί και πάντα ψάχνει να παρκάρει τον στρατό του
    ....sergap: αρχηγός όνομα και πράγμα (δεν με δίνω για 5 χωριά.... )
    ....wolfighter: η ήρεμη δύναμη
    ....eliza: η γλύκα της παρέας
    ....nikos1406: ο άνθρωπος για όλες τις δουλειές (ακόμη και για taxi ) & μέντορας (δεν χάνω ούτε sec πια... )
    ....eleni_tse: η άλλη γλύκα της παρέας (θα έρθω ξέρεις που για ποτάκι )
    ....markos7: πολύ γέλιο και ο μόνος που καταλαβαίνει τα νανοσωματίδια μου
    ....mikelix: πάντα ήρεμος και ο τέλειος γείτονας (ο,τι όαση ήθελα πολύ απλά την έπαιρνα )
    ....e3osristos: μπήκε γρήγορα στην παρέα και έχει γίνει ίδιος με τους dannyd και thermo geo οπότε τα λόγια είναι περιττά και πάλι...
    ....tseligas: τι να πω για τον βοσκό μας? απλά perfect σε όλα!
    ....saleas: ακόμη περιμένω κάτι λουκουμάκια
    ....loulas: ο "αφανής" ήρωας

όσους δεν ανέφερα είναι απλά πως δεν μίλησα μαζί τους στο skype αλλά είναι όλοι τους υπέροχοι!Εάν όλοι αυτοί δεν απαρτίζαμε την xXx, τότε δεν θα αποτελούσε μια τέτοιου βεληνεκούς συμμαχία!Ε, λοιπόν ναι είμαστε όλοι υπέροχοι!
    Bravoοοοοοοοο μας παιδάκιαααααααααααααα!!!!!!!!!

Επίσης θα ήθελα να αναφερθώ και στην astarte και να της πω το εξής....έκπληξη στην οποία εμπλέκονται και άντρες.....πολύ απλά δεν μπορεί να επιτευχθεί

και τέλος στη φίλη μου nioz για τις αμέτρητες νύχτες γέλιου και κουβεντούλας! (μία είναι η αλήθεια.....η αλήθεια ..... mon Dieu )

Σας ευχαριστώ όλους!!!Θα μου λείψετε!!!
    Φιλάκιαααααα παιδάκιαααααααααα (μην ξεχνιόμαστε )!!!!

xXx rules
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Magnetica : 02-01-10 στις 16:59

Προεπιλογή

χρονια πολλα

Εγω τι να πω. Νομιζα οτι θα μαθω να παιζω τραβιαν αλλα δεν ξερετε και πολλα πραγματα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vasilis (vvv) : 02-01-10 στις 23:49

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Magnetica Εμφάνιση μηνυμάτων

Επίσης θα ήθελα να αναφερθώ και στην astarte και να της πω το εξής....έκπληξη στην οποία εμπλέκονται και άντρες.....πολύ απλά δεν μπορεί να επιτευχθεί
    Αυτό ξαναπέστο
    Αλλά "το παιδί για όλες τις δουλειές" ήταν πολύ διακριτικό..... εξάλλου δεν θυμάσαι τις φάτσες τους όταν σε είδαν φάντη μπαστούνη???
    Χάρηκα πολύ ρε Άφρο που σε γνώρισα και εύχομαι να ανταμώσουμε σύντομα!!!!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές