Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: xXx

Το avatar του χρήστη dannyd
    Περιοχή
    Περιστέρι

Προεπιλογή xXx

Καλησπέρα και από εμένα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεία και ευτυχία...

Ανοίγω αυτό το ''Θέμα'' για να πω τη γνώμη μου για τον Σ4 και να ευχαριστήσω μερικά άτομα

Πριν καλά καλά τελειώσει ο Σ2 κανονίσαμε να παίξουμε στον Σ4 για την πλάκα μας και μόνο, να φύγουμε μακριά από το ''κέντρο'' με σκοπό να έχουμε την ησυχία μας, αυτός είναι ένας από τους δύο λόγους που είμασταν λίγα άτομα και δε δεχτήκαμε άλλους ( εκτός εξαιρέσεων ).
    Δε θέλαμε να συμμαχήσουμε με καμία συμμαχία και το κριτήριο μας για την επιλογή των ''στρατοπέδων'' ήταν μόνο ο τρόπος συμπεριφοράς ( ευγένεια, ειλικρίνεια, σεβασμός και γενικά όλα αυτά τα στοιχεία που σαν άνθρωποι έχουμε ξεχάσει ).

'''''''Διαβάζω αυτά που γράφονται στο φόρουμ και αναρωτιέμαι : Οι περισσότεροι εδώ είναι παιδιά;;;; Με αυτά που βλέπουν τα ματάκια μου μάλλον ναι. Λίγοι είναι αυτοί που ξέρουν και μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι.'''''''

Να πω ένα μεγάλο μπράβο στους ''αντιπάλους'' μας για το εκπληκτικό παιχνίδι που αυτοί δημιούργησαν ( και δε το λέω ειρωνικά, το εννοώ ), εάν δεν ήταν έτσι όπως ήταν δε θα είχε νόημα ο server...κατά την γνώμη μου ήταν η ποιο επιθετική συμμαχία, γνώρισα ingame λίγους από αυτούς και τους εκτίμησα...

Δε θα αναφερθώ στους νικητές του server, δεν έχει για εμένα σημασία, αυτά που έχουν είναι τα παρακάτω :-)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---Χαίρομαι που έπαιξα με τους---

-wolfighter ( Σταύρος ) : Η μηχανής στο τρενάκι από Ορεστιάδα μέχρι την Κρήτη, βάστα γερά Στάυρο, ότι και να κάνουν μερικοί δε θα μπορέσουν να σε ''καθαιρέσουν''

-e3oristos ( Στέλιος ) / markos7 ( Μάρκος ) /aiollus ( Θάνος ) Paean ( Μάριος ) : Ήρθαν σαν σφηφοπ0υτσες στη συμμαχία μας και τους κάναμε σαν τα μούτρα μας... Να είστε καλά ομορφάντρες

-jimakos_ore ( Δημήτρης ) : Στο ''κουτούκι του Τζιμάκου μαζευόταν όλη η Ορεστιάδα και τα έπιναν...περιμένουμε τσίπουρα κορίτσια.

-eliza ( Ελίζα ) : Το Ελιζάκι μας που μας ανέβαζε με τα μηνύματα της

-microlab ( Κώστας & Δημήτρης ) : Όπως μία ολοκληρωμένη οικογένεια έτσι και εμείς είχαμε τους γιατρούς μας, όχι πως μας έκανα και κάτι, εμείς τους αρρωστήσαμε χαχαχα ( γιατρέ, ακόμα έχω ένα πόνο, κάνε κάτι )

-Magnetica ( Αφροδίτη ) : Παιδάκιαααααααααααααααααααααα χαχαχαχαχα...Την Αφροδίτη την είχαμε για τα νανοσωματίδια μας ( κανείς δεν είναι τέλειος ) α ρε Άφρο, απορώ εάν έχει ακούσει ( διαβάσει ) άλλη γυναίκα ότι έχεις δει εσύ στο skype :-)

-mikelix ( Μιχάλης ) : Ο κρητικός μας...Το παίζει σοβαρός, δεν είναι

-fixxxer7 ( Λευτέρης ή Τέρης ή Λούγκρα ) : Τι να πω για την πάρτυ του;;;!!! Σκέτη απόλαυση το μόνο που δε πρέπει να του ζητήσετε είναι ενίσχυση, δε ξέρω πόσες φορές έστειλε επιθέσεις στο ww μας χαχαχαχαχαχα

-saleas ( Γιάννης ή καράφλας ) : Από τη Σύρο μας έστελνε τα λουκούμια του και μερικά βίντεο από την πισίνα που εργάζεται, το τι κάνει εκεί με ρωτήσετε...και καλά δουλεύει...καράφλααααααααααααααααααααααααααα

-zubrikos ( Χρήστος ) : Ο Ιπτάμενος Ολλανδός μας :-)

-billbat ( Γίαννης ή Ρουφ ) : Με την πλάκα που μου έκαναν ήθελα να τον φάω ζωντανό!!!!!! :-)

-Tseligas ( Λάμπρος ή Βοσκός ή μπεεεεεεεεε ) : Και αυτός σεμνός ήταν ( πριν μπει στο skype room μας ) αλλά ''ελευθερώθηκε γρήγορα....Βοσκέ σαν δώρο για τα τις γιορτές θα ήθελα ένα πρόΓατο...

-Stranger ( Μάνος ) : Καλά αυτόν τον τρώω στη μούρη συνέχεια, κάφρος είναι και αυτός

-nikos1406 ( Νίκος ή 7865384658365836 ) : Νίκο εσύ πουλί μου το έπαιζες δύσκολος για μερικούς μήνες αλλά μετά ξεσάλωσες και ήσουν μέσα σε όλα, ο άνθρωπος για όλες τις δουλειές :-)

-Viviann ( Νίνα ή το νινί μας ) : Να είσαι καλά νινί εσύ και τα βιντεάκια σου :-)

-sergpap ( Σάκης ή σαύρας ή γ@μόσαυρος ) : Δε θα παίζαμε στον Σ4 εάν δεν ήταν ο Σάκης αρχηγός, αυτή ήταν η συμφωνία...Ο άνθρωπος με τα 324 κουστούμια, τις 98 γραβάτες και τις 121 κάλτσες χαχαχαχαχαχ

-Loulas ( Λευτέρης ) : Είχες και την αφιέρωση σου αγόραρε!!!!!!! :-)

Τελευταίο κρατάω την αγάπη μου, τον έρωτα μου, την ζωή μου την ίδια ( δε συνεχίζω γιατί να μας κράξουν )......τον thermo geothermo geothermo geothermo geothermo geothermo geo......εσένα ξέρεις που σε γράφω κατά κύριο λόγο ε;;;;;;;;

Έχουμε και νέους φίλους :
    czaraf, xafies, nemesislyk, FiDeL7, papazaxos, angel..., kwnstantina, Salvia., san giorgio, thomasfort...ελπίζω να μη ξέχασα πολλούς :-) Χάρηκα πυ σαν γνώρισα κυρίες και κύριοι :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Αποτοξίνωση τώρα για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα....να είστε όλοι καλά!!!!!!!

Προεπιλογή

εγω φιλε μου δεν επιαξα στο s4 και δεν 8α πω λοιπον τιποτα για τον server αλλα εγω θα μεινω σε κατι που ειπες('''''''Διαβάζω αυτά που γράφονται στο φόρουμ και αναρωτιέμαι : Οι περισσότεροι εδώ είναι παιδιά;;;; Με αυτά που βλέπουν τα ματάκια μου μάλλον ναι. Λίγοι είναι αυτοί που ξέρουν και μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι.''''''')τι ακριβως εννοεις?οτι εμεις οι μικροι δεν ξερουμε να μιλαμε σωστα και σαν ανθρωποι?16 ειμαι για να γνωριζεις την ηλικια μου.

Προεπιλογή

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και την ουσία που δώσατε σε 1 γεμάτο χρόνο στο παιχνίδι! Οι καλύτεροι του συνασπισμού σας. Μπράβο!

Warpunk GnG Χρήστος

baben
    Guest

Wink

Οχι μόνο οι καλυτεροι του συνασπισμού τους, αλλά και αρκετοί απο αυτούς ποιοτικά παιδια...ποτέ δεν διαβασες σε φόρουμ βρισιές, ασχημα λόγια, προκλητικές απαντήσεις...
    προσωπικά έτυχε να μιλήσω με 2-3 ατομα απο αυτούς κατά τη διάρκεια του game και μόνο τα καλύτερα εχω να πω...
    καλή συνέχεια σε όλους σας...

airman-gng

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s8g4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω φιλε μου δεν επιαξα στο s4 και δεν 8α πω λοιπον τιποτα για τον server αλλα εγω θα μεινω σε κατι που ειπες('''''''Διαβάζω αυτά που γράφονται στο φόρουμ και αναρωτιέμαι : Οι περισσότεροι εδώ είναι παιδιά;;;; Με αυτά που βλέπουν τα ματάκια μου μάλλον ναι. Λίγοι είναι αυτοί που ξέρουν και μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι.''''''')τι ακριβως εννοεις?οτι εμεις οι μικροι δεν ξερουμε να μιλαμε σωστα και σαν ανθρωποι?16 ειμαι για να γνωριζεις την ηλικια μου.
    μιλαμε για πιο μικρα παιδια.... κατω των 10......

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

τι να πω γι αυτην την συμμαχια..... οτι και να πω ειναι πραγματικα λιγο.....
    η ιδεα της συμμαχιας παρθηκε απο 4 ατομα μεσω skype, ολοι παικτες στον τοτε s2, wolfighter, dannyd, fixxxer7 & sergpap. ο πρωτος στην ορεστιαδα και οι υπολοιποι στην αθηνα..... ετσι μαζευτηκαμε σε μια μπυραρια στο περιστερι (οπου τιμης ενεκεν, ξαναμαζευτικαμε για να κλεισουμε τον κυκλο μας στον s4) και εκει αποφασισαμε και τον τροπο λειτουργειας, και τα καθηκοντα αλλα και το ονομα....ενα ονομα που πραγματικα εκανε εντυπωση σε ολους..... οι περισσοτεροι μας ελεγαν "τσοντακιδες" λογο των γνωστων ξενοδοχειων και ενιοτε ταινιον..... αλλα η αληθεια ειναι αλλου, το χΧχ προηλ8ε κυριως απο την γνωστη ταινια του van disel αλλα και απο την παλια αγαπημενη μας συμμαχια στον τοτε s2, X-MEN. στη συμμαχια μας θα εμπαιναν μονο γνωστα μας ατομα, που παιζαμε σε αλλους servers, και ετσι γιναμε μαι τεραστια παρεα, οπου σκοπος μας δεν ηταν να κερδισουμε το game, αλλα να βρισκομαστε εξω, και να διασκεδαζουμε, οπως και καναμε (αξεχαστες οι στιγμες στο κουκλακι, πασιφαϊ, χαλαλη, και σε αλλα ακομα μαγαζια (οπου εγω μονο τσιμπουσα...το τονιζω) ολα τα αλλα βεβαια ειναι καταγεγραμμενη ιστορια..... 2-3 πραγματακια κραταω περισσοτερο απο τον s4, τους κολιτους φιλους που εκανα, τα ατομα που γνωρισα απο αλλες συμμαχιες, και κυριως το οτι εδω γνωρισα εναν αγγελο τον οποιο και ερωτευτικα, και δοξα το θεο, ειμαστε μαζι.

Προεπιλογή

εμένα Μήτσο, πουθενά ρε????????

οκ την επόμενη φορά θα κοιτάξω να γλείφω καλύτερα τον κεφτέ......

Προεπιλογή

τιμή μου παιδιά που συμμαχήσαμε αν και δεν σας ξέρω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους... ο συνδετικός κρίκος με τους xxx Ήταν ο λευτερης η τέρης η fixxer η ποντικός τον οποιο τον γνώρισα στο μαγαζί του ian από κοντά αλλα πρωτοσυνατιθικαμε στο game όταν έπρεπε να του βγάλω άμυνες τον πρώτο μηνα του game που έχει βγάλει ήδη 1200 μανιασμένα ροπαλάκια σε ένα account που είχα πρόσβαση.... μετά ξαναήρθε και έχει χρειάστηκα και την βοήθεια του ian και πάλι άμυνα... και πάλι ερχόταν χωρίς αυτά τα άχρηστα ανθρωπάκια για τον λευτερη( τους ανιχνευτές) lefterhhhhh κάνα ανιχνευτή ρε fileeee φιλε χάρηκα που σε γνώρισα και πιστεύω θα τα πούμε πολλές φορες ακόμα... στεναχωρήθηκα πολύ όταν για μερικές ώρες μονο μέσα σε αυτόν τον έναν χρόνο στραβώσαμε μεταξύ μας... πάντα σε εκτιμούσα και σεβόμουν να την γνώμη σου...
    thanks και στον thermo geo τον αρχηγό της συμμαχίας SO WAT γιώργο χάρηκα για τα όσα είπαμε στην προσπάθεια μας να ενώσουμε της δύναμης ,μας...
    xxx μια συμμαχία που μπορεί μεν να μην πήρε θαύμα γιατί απλά δεν το ήθελε η τύχη αλλα ήταν μέσα σε αρκετά θαύματα σαν keeper είχε στρατούς είχε εμπύρια είχε σχέδιο... άξιοι σύμμαχοι για μια υπερσυμμαχία την SO WAT...
    Πάμε για αλλα μάγκες... εδώ κερδίσαμε συνεχίζουμε δυνατά... και μην ξεχνιόμαστε ας κανονίσει κάποιος την συνάντηση...

Προεπιλογή Mpeeeeeeee

"Ιγω εβουσκα τα προυβατα εικι παραπερ και μι ειπανη να παιξου travian...ηβαλα λοιπον αυτο το....πους του λιεν...ιντιρνιτ....κι αρχισαμαν τα χουρια και τις φανταρις... "

Μετα τον S3,και εχοντας απο εκει καλους φιλους οπως fixxxer,thermo geo,microlab,magnetica,dimitris20v,ttolis και το κολυταρι μου Loulas,γνωρίσαμε και τα υπολοιπα παιδια των χΧχ που ήταν επίσης μια δεμένη παρέα απο S2 και δημιουργήθηκε μια φοβερη ομάδα για τον S4.Απ'την αρχη είχαμε στοχο απλα να γουσταρουμε και να περασουμε οσο καλυτερα γινεται,κατι που το πετυχαμε 100%
    Διαλέξαμε τυχαια το +|+, βρήκαμε αξιόλογους συμμάχους, με GnG δε μας βγήκε η συμμαχια αν και προσωπικά μου άρεσε η ιδέα μιας και γνωριζα μερικούς. Όμως αυτό ισως έκανε πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι...
    Ένα μεγάλο μπραβο σε όλα τα παιδια της συμμαχιας μου, στον κάθε έναν για το ξεχωριστό λογο, αλλα σε όλους για το ήθος και την τιμή που τους διακρίνει. Γνωρισα εξαιρετικούς ανθρώπους και αυτο είναι το μεγαλύτερο κέρδος για εμένα σε αυτό το παιχνίδι. Έγινε ένα πολύ καλό game με έντονες συγκινήσεις σε πολυ καλό επίπεδο και εύχομαι να βρεθούμε ξανά σε καποιο σερβερ (μετά το διάλειμα που θα χρειαστώ )
    Ένα μεγάλο μπράβο επίσης στους αντιπάλους, κυρίως τους GnG (Άρη,στο επόμενο σερβερ ειναι σειρα μου να προλάβω το 15αρι 150% ) για το πολυ καλο παιχνίδι τους, αξιοι αντιπαλοι, γνωστες του παιχνιδιου με εμπειρία.

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και ευτυχία.

Παω να ηρεμίσω και τα πρόβατα μου στη στάνη, γιατι από τα πολλά simulation αρνιά vs λύκοι (όπως έιπε και ο thermo geo ) τελευταια τα έχουν παίξει!!!

S3 - LambrosG - Hero PRO
    S4 - Tseligas - xXx

Το avatar του χρήστη dannyd
    Περιοχή
    Περιστέρι

Προεπιλογή

Είμαι απαράδεκτος.....
    Δεν ανέφερα την Astarte και τον mkar όπου πραγματικά αποδείχτηκε άψογο παλικάρι!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστούμε :-)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές