Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: S4 επικοινωνία και χαβαλές

Προεπιλογή

@pate

με τον jackpot γνωρίζομαι εδώ και πολύ καιρό και όσοι μας ξέρουν καταλαβαίνουν ότι το Νο2 ποστ που έγραψε το έγραψε για χαβαλέ χωρίς να με προσβάλει. ο sner χωρίς να γνωρίζει παρεξήγησε και επιτέθηκε φραστικά στον jackpot.

@mod

να αφαιρεθούν όλα τα μηνύμα από το Νο4 και κάτω για να συνεχίσουμε αυτήν την προσπάθεια που αρχίσαμε χθες το απόγευμα με μεγάλη επιτυχία. Αν είναι απαραίτητο για την ομαλότητα του νήματος να αφαιρεθεί και το μήνυμα Νο2.

Μέχρι στιγμής έχουμε καλή συμμετοχή και όσο πάμε τα άτομα που μπαίνουν μέσα αυξάνονται. Περιμένω περισσότερα μηνύματα από όλες τις συμμαχίες!!!

Προεπιλογή

1 ΞΑΝΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΡΙΩΣΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΚΕΜΒΡΙ !!!!!!
    2 ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΡΑ !!!!!
    3 ΞΕΡΩ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΤΑΣ
    4 ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΟΥΤΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΦΤΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ
    5 Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΤΟ GAME ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΑ
    6 ΕΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΛΙΚΙΟ ΝΑ ΜΙΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΛΑ ΜΕ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΛΗΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΝ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΒΡΕΙΣ
    ΚΑΛΙΝΙΧΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΑ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jackpot : 30-12-09 στις 03:58

Προεπιλογή

ρε παιδιά ηρεμία....
    κύριε pate νομίζω γίνεστε άδικος με τον jackpot. γνωρίζει καλύτερα απ' όλους μας τον παίκτη που άρχισε το topic και απλά έκανε το καλαμπούρι του, όπως θα έκανε και ο οποιοσδήποτε στην πραγματική ζωή. Και η πραγματική ζωή συνήθως πάντα είναι γεμάτη ενδείξεις του επιπέδου του καθενός... δεν χωράει αμφιβολία ότι και όποιος βρίζει εδώ δεν είναι παραπάνω καλύτερος στην καθημερινότητά του.
    Αν θεωρείτε ότι ο παίκτης jackpot πρόσβαλε τον santo007 πιστεύω το πρέπον είναι να ρωτήσουμε τον ίδιο πώς ένιωσε με εκείνο το post.... θεωρώ πως θα διευκρινιστούν κάποια πράγματα....
    Αυτοί που πρέπει να απομακρύνονται από το κεντρικό forum είναι όσοι για δικούς τους λόγους χρησιμοποιούν υβριστικές και προσβλητικές εκφράσεις....
    ήθελα απλά να εκφρασω τη γνώμη μου

καλή πρωτοχρονία σε όλους!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lady Vamp : 30-12-09 στις 04:09

Το avatar του χρήστη thanos 95
    Περιοχή
    μπροστα απο τον Η/Υ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pate Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειστε απαραδεκτοι.Παραβιαζετε τους κανονες και μιλατε απρεπεις,σαν να ειστε στο γηπεδο.Θα επρεπε να ντρεπεστε για την συμπεριφορα σας,μιας και εκπροσωπειτε τον ιδιο σας τον εαυτο.
    Το θεμα εχει προωθηθει στον moderator του forum για ΑΜΕΣΟ κλειδωμα-ban.
    ΥΠΟΨΙΝ:Δεν θα απαντησω σε οποιοδηποτε σχολιο σας αφορα εμενα σε τυχων αντιρισεις σας στα παραπανω λεγομενα μου.
    εσυ εισαι ο vk που εφαγε βαν?

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pate Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και ειπα να μην απαντησω,αλλα με βγαζεις απο τα ρουχα μου με αυτα που γραφεις.Αληθεια,καταλαβαινεις τι λες???Εσυ δηλαδη βγαζεις την ουρα σου απ'εξω???
    Εαν εσυ εισαι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ,ΔΕΝ θα προσβαλες ΠΡΩΤΟΣ και κυριως,δεν θα συνεχιζες το επιπεδο οποιουδηποτε.Εγω δεν ειδα να σε βρισει πρωτος και κυριως δεν ειδα οτι κρατηθηκες και δεν επεσες στο επιπεδο του,εκτος εαν αναφερεσαι για αλλο topic.
    Δεν θελω να σας κανω ουτε τον δασκαλο σας,ουτε τον κηδεμονα σας ποιος εβρισε πρωτος ποιον,αλλα μην λεμε και παραλογα πραγματα.Οτι και να σου πει οποιοσδηποτε,ειναι απαραδεκτο να απαντησεις με υβρις και απρεπεις εκφρασεις.
    αν και υποσχεθηκα καπου οτι δεν θα ξαναμπω εδω, για καποιο λογο ετυχε και το ειδα. η αντιπαραθεση μεταξυ των 2 υπαρχει και σε αλλα topik, με κυριο χαρακτηριστικο οτι ο jackpot ουδεποτε εβρισε η πειραξε η απαντησε ειρωνικα στον sner. ο δε δευτερος ειναι πιθανων μικρο παιδακι (συγουρα στο μυαλο....) και θα επρεπε απο την αρχη οι admin να το ειχαν δει και να τον στειλουν σπιτακι του.... γιατι μεσα απο ενα forum ολοι ξερουμε να κανουμε τους μαγκες και να λεμε οσα λεμε (για πανε "κυριε" sner αν σου βασταει να τα πεις face to face στον jackpot.... πορτοκαλαδα στο νοσοκομειο θα σου εφερναν οι συγγενεις σου....)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sergpap Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και υποσχεθηκα καπου οτι δεν θα ξαναμπω εδω, για καποιο λογο ετυχε και το ειδα. η αντιπαραθεση μεταξυ των 2 υπαρχει και σε αλλα topik, με κυριο χαρακτηριστικο οτι ο jackpot ουδεποτε εβρισε η πειραξε η απαντησε ειρωνικα στον sner. ο δε δευτερος ειναι πιθανων μικρο παιδακι (συγουρα στο μυαλο....) και θα επρεπε απο την αρχη οι admin να το ειχαν δει και να τον στειλουν σπιτακι του.... γιατι μεσα απο ενα forum ολοι ξερουμε να κανουμε τους μαγκες και να λεμε οσα λεμε (για πανε "κυριε" sner αν σου βασταει να τα πεις face to face στον jackpot.... πορτοκαλαδα στο νοσοκομειο θα σου εφερναν οι συγγενεις σου....)
    οπα ρε μαγκα φοβη8ηκα τωρα τρεμω δεν με μπλεπεις;Και τι ειναι αυτος ο τζακποτ καρατεριστασ;OΧ με αυτα που μου ειπες εχω φοβι8ει τωρα(βοη8ειαααααααααααααααα)

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sner Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπα ρε μαγκα φοβη8ηκα τωρα τρεμω δεν με μπλεπεις;Και τι ειναι αυτος ο τζακποτ καρατεριστασ;OΧ με αυτα που μου ειπες εχω φοβι8ει τωρα(βοη8ειαααααααααααααααα)
    ισως να επρεπε, αλλα δεν θα το κρινω εγω αυτο.... τζαμπα μαγκας σαν και σενα δεν γινομαι, ουτε πεφτω στο επιπεδο σου, γιατι δεν αξιζεις ουτε το λιγοστο σαλιο που 8α χρησημοποιησω για να μιλησω.... οι "μαγκες" δεν γινοντε με λογια εδω μεσα, οταν το καταλαβεις (και μεγαλωσεις λιγο) θα εχεις γινει χρησιμος στον κοσμο αυτο (γιατι πραγματικα εισαι αχρηστος.....και λυπαμαι γι αυτο...).

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Ήμουν σίγουρος ότι τελικά θα υπάρχει κάποιος τιτανοτεράστιος καραγκιόζης στο φόρουμ που 8α κατάφερνε να νευριάσει και με τον jackpot!!!! ¶ ρε jackpot άρχοντα τη τραβάς και εσύ!!!
    Είδε ο άλλος το χαβαλέ του jackpot και επιδή νόμιζε ότι βρίζει πήγε να το παίξει νταής...η μαλάκινση ορισμένων πιτσιρικάδων έχει ξεπεράσει κάθε όριο...!!
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές