Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 18

Θέμα: S4 επικοινωνία και χαβαλές

Προεπιλογή S4 επικοινωνία και χαβαλές

Σε συνεργασία με τον thermo geo από xXx™ δημιουργήσαμε ένα κανάλι για γνωριστούμε καλύτερα όλοι οι "οχτροί". Προς το παρόν στο κανάλι υπάρχουν λίγα άτομα από GnG και λίγα από xXx™ αλλά το κανάλι είναι ανοικτό για όλους.

Όποιος θέλει να συμμετάσχει ας στείλει ένα pm σε μένα ή στον thermo geo (εδώ στο forum) ή στον Van Pelt ή στον thermo geo (ingame στον s4). Από κάθε συμμαχία θα οριστούν 1-2 διαχειριστές για να χώνουν στο κανάλι κόσμο από την συμμαχία τους που θέλει να συμμετέχει.

Let the party begin!!!

Προεπιλογή

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΜΠΑΛΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑΛΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ............ ΛΟΙΠΙΣΟΥΜΕ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΙ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΟ ΜΠΙΝΓΚ ΜΠΙΝΓΚ !!!!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΟΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2010 ΡΕ ΝΑ ΣΤΙΝ ΠΕΣΙ GAY ΝΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ...............
    ΟΧΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΕ !!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΤΕ ΑΝΕΒΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ......................

ΥΓ ΤΟ ......... ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ !!!!!!!!!

ΥΓ2 GNG RULES ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ !!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

ADD ΤΩΡΑΑΑ
    Το μονο moto που ακολουθω στη ζωη μου ειναι το moto cross

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jackpot Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΜΠΑΛΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑΛΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ............ ΛΟΙΠΙΣΟΥΜΕ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΙ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΟ ΜΠΙΝΓΚ ΜΠΙΝΓΚ !!!!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΟΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2010 ΡΕ ΝΑ ΣΤΙΝ ΠΕΣΙ GAY ΝΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ...............

skase re malaka poy gemises kai kanalia traba gamisoy poysth pia kai ase mas na exoyme kai 100 kanalia kai sto katw katw ti problhma exeis eeeeeeeee;;;;;;;;

Το avatar του χρήστη indefix_95
    Περιοχή
    Αθήνα/ΆγιοιΑνάργυροι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sner Εμφάνιση μηνυμάτων
    skase re malaka poy gemises kai kanalia traba gamisoy poysth pia kai ase mas na exoyme kai 100 kanalia kai sto katw katw ti problhma exeis eeeeeeeee;;;;;;;;

Περιοχή
    Αιγαλεω

Thumbs down

pwpw auth einai tsantila!!!!!!!!!!!

Το avatar του χρήστη thanos 95
    Περιοχή
    μπροστα απο τον Η/Υ

Thumbs down

file arga i grigora 8a fas ban ke esi ise ola afta pou ipes

Προεπιλογή

Ειστε απαραδεκτοι.Παραβιαζετε τους κανονες και μιλατε απρεπεις,σαν να ειστε στο γηπεδο.Θα επρεπε να ντρεπεστε για την συμπεριφορα σας,μιας και εκπροσωπειτε τον ιδιο σας τον εαυτο.
    Το θεμα εχει προωθηθει στον moderator του forum για ΑΜΕΣΟ κλειδωμα-ban.
    ΥΠΟΨΙΝ:Δεν θα απαντησω σε οποιοδηποτε σχολιο σας αφορα εμενα σε τυχων αντιρισεις σας στα παραπανω λεγομενα μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pate : 30-12-09 στις 01:26 Αιτία: ορθογραφικο λαθος.
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ???
    ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ,ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ!!!

Προεπιλογή

τι ναι αφτα που λεσ ρε βγενει ο αλοσ με βριζει δεν απανταω για να μιν πεσω στο επιπεδο του γιατι τον θεωρω πιτσιρικο
    και θα με πεισ και απαραδεκτο !!!!!!!
    πασ καλα ?????
    αντε βρε τιν εχετε δει ολοι σασ με φενετε

και δεν ξερετε τι σασ γινετε με το γαμοπεχνιδο σασ

κανω χαβαλε στον φιλο μου απο τιν πραγματικι ζωη με βριζει ο ενασ και εσι βγενεισ και με λεσ απαραδεκτο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jackpot : 30-12-09 στις 01:31

Προεπιλογή

τι ναι αφτα που λεσ ρε βγενει ο αλοσ με βριζει δεν απανταω για να μιν πεσω στο επιπεδο του γιατι τον θεωρω πιτσιρικο
    και θα με πεισ και απαραδεκτο !!!!!!!
    πασ καλα ?????
    αντε βρε τιν εχετε δει ολοι σασ με φενετε

και δεν ξερετε τι σασ γινετε με το γαμοπεχνιδο σασ

κανω χαβαλε στον φιλο μου απο τιν πραγματικι ζωη με βριζει ο ενασ και εσι βγενεισ και με λεσ απαραδεκτο
    Αν και ειπα να μην απαντησω,αλλα με βγαζεις απο τα ρουχα μου με αυτα που γραφεις.Αληθεια,καταλαβαινεις τι λες???Εσυ δηλαδη βγαζεις την ουρα σου απ'εξω???
    Εαν εσυ εισαι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ,ΔΕΝ θα προσβαλες ΠΡΩΤΟΣ και κυριως,δεν θα συνεχιζες το επιπεδο οποιουδηποτε.Εγω δεν ειδα να σε βρισει πρωτος και κυριως δεν ειδα οτι κρατηθηκες και δεν επεσες στο επιπεδο του,εκτος εαν αναφερεσαι για αλλο topic.
    Δεν θελω να σας κανω ουτε τον δασκαλο σας,ουτε τον κηδεμονα σας ποιος εβρισε πρωτος ποιον,αλλα μην λεμε και παραλογα πραγματα.Οτι και να σου πει οποιοσδηποτε,ειναι απαραδεκτο να απαντησεις με υβρις και απρεπεις εκφρασεις.
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ???
    ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ,ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές