Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Θέμα: Ιστοριες για αγριους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mάλιστα. Μόνο εσύ μας έλειπες να πεις τη γνώμη σου. Αλήθεια εσύ γι'αυτό έκανες delete? Γιατι απ'όσο ξέρω (που τα ξέρω καλά) εσύ έφυγες από κοντά μας όταν τα θαύματα και ο συνασπισμός So-Wat ήταν όνειρο ακόμα. Όσο για τσατσιλίκι , κομπίνα και ψευτιά οκ μπορείς να μιλήσεις εσύ ειδικά. Είσαι ο πλέον κατάλληλος. Αλήθεια αυτή η ψυχή ο Vagelious ο κολλητός σου που στην ευχή χάθηκε? Xαιρετίσματα να του δώσεις.
    Άσε παίχτουρα, κύριε "μην με βαράτε γιατί είμαι πρώην σύμμαχός σας και σας παρακαλώ λυπηθείτε με".

Όνειρο η So-Wat; Το έργο το έχω ξαναδεί. Και η So-Wat επέλεξε να κερδίσει παίζοντας σε διπλό ταμπλό.

Καλά τα λέει ο Αριστομένης. Και τα περισσότερα παιδιά από OMG και GNG έπεξαν έντιμα και τίμια.

Διπλωμάτης ο Άρχοντας; Ο άνθρωπος εκμεταλλεύτηκε τους OMG όσο καλύτερα μπορούσε.

Και όταν τα παιδιά από OMG το κατάλαβαν, τον σούταραν και συμφώνησαν με HSR. Καλά τα λέει ο αριστομένης γιατί ήξερε από πρώτο χέρι τι γινόταν και τι ζητούσε κάθε φορά ο Arxontas.

Ξεχάσατε που έβασε την OMG να βαράει HSR και wing και κανείς άλλος δεν έκανε επίθεση;

Τάσο και Κάρα, θέλετε να λέγεστε η καλύτερη συμμαχία στο τέλος. Άλλος όμως έχει την χάρη και ότι και να κάνετε, όλοι οι παίχτες GNG θα ξέρουν ως την καλύτερη συμμαχία.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο volman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσε παίχτουρα, κύριε "μην με βαράτε γιατί είμαι πρώην σύμμαχός σας και σας παρακαλώ λυπηθείτε με".

Όνειρο η So-Wat; Το έργο το έχω ξαναδεί. Και η So-Wat επέλεξε να κερδίσει παίζοντας σε διπλό ταμπλό.

Καλά τα λέει ο Αριστομένης. Και τα περισσότερα παιδιά από OMG και GNG έπεξαν έντιμα και τίμια.

Διπλωμάτης ο Άρχοντας; Ο άνθρωπος εκμεταλλεύτηκε τους OMG όσο καλύτερα μπορούσε.

Και όταν τα παιδιά από OMG το κατάλαβαν, τον σούταραν και συμφώνησαν με HSR. Καλά τα λέει ο αριστομένης γιατί ήξερε από πρώτο χέρι τι γινόταν και τι ζητούσε κάθε φορά ο Arxontas.

Ξεχάσατε που έβασε την OMG να βαράει HSR και wing και κανείς άλλος δεν έκανε επίθεση;

Τάσο και Κάρα, θέλετε να λέγεστε η καλύτερη συμμαχία στο τέλος. Άλλος όμως έχει την χάρη και ότι και να κάνετε, όλοι οι παίχτες GNG θα ξέρουν ως την καλύτερη συμμαχία.

Mάλλον έχεις παραισθήσεις από τους πολλούς κουραμπιέδες. Δε σε παρεξηγώ μέρες που είναι. Για το μέγα στρατηγό Vagelious δε μας είπες όμως. Καταστρώνει πάλι κανένα σχέδιο? Ή παρακολουθείτε μαζί τις κινήσεις μου ακόμα και τώρα που τελείωσε ο server?
    s4 : S.E.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές