Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12

Θέμα: Ιστοριες για αγριους

Προεπιλογή Ιστοριες για αγριους

Ξεκίνησα αυτόν τον σερβερ με το acc Mad Doyz ,με πολλούς φίλους από τον πρώτο speed και από τον 3 καθως επίσης και πολλούς << εχθρούς >> από τον 3 ,που τους σεβόμουν γιατί είχαν περισσότερη εμπειρία από εμένα στο παιχνίδι ,αυτοί οι τύποι με κάλεσαν στην συμμαχία τους , τους πρώτους Hero .
    Βγάζοντας το λογαριασμό μου σε λανθασμένο τεταρτημόριο (συνηθίζω να κάνω κάτι τέτοιες πατάτες ) βρέθηκα κοντά στην συμμαχία Α και σε αρκετούς hero που όμως βρισκόμασταν μακριά από τα υπόλοιπα παιδιά ,τότε γνώρισα το ζεύγος Αλεξ –Έλενα ,με τους οποίους αναπτυχτήκαμε παράλληλα και κάναμε αρκετά ξενύχτια στο skype,τα οπια θα μεινουν αξεχαστα και στους αντιπαλους μας .Σε αυτό το σημείο οι γείτονες μας A είχαν αδειάσει ήδη την γειτονία μας ,μεταφέροντας τις caps τους ,έτσι είχαμε μείνει ουσιαστικά μόνοι να φαρμαρουμε και να κλέβουμε χωριά όσων ήταν κοντά μας .
    Κάπου εδώ πρέπει να αναφέρω ότι στις πρώτες επιθέσεις που δέχτηκα ,η αμυντική βοήθεια από την συμμαχία ήταν ελαχίστη ,ανύπαρκτη θα έλεγα ,για τα δεδομένα μας ,η ανύπαρκτη αυτή αμυντική βοήθεια με ανάγκασε να βρω αλλά 2 acc και να τα κάνω αμυντικά (1 ρωμαίο και 1 Γαλάτη ο ρωμαίος έφτασε στους 220κ πραιτοριανούς ,ο δε Γαλάτης δεν ξέρω με ακρίβεια γιατί έβγαλε αρκετές άμυνες κατά την διάρκεια του σερβερ ) .
    Το κλίμα στην συμμαχία ήταν αρκετά καλό τα παλικάρια μας αρκετά δραστήρια και όλα τότε κυλούσαν ομαλά ,τότε έφτασε το καλοκαίρι τα παλικάρια άρχισαν να σκάφτονται τις διακοπές (κ εγώ μέσα σε αυτούς να είναι καλά ο Αριστείδης ) κάπου εκεί έφτασε το τέλος της συμμαχίας OMG , η μέχρι τότε νο1 συμμαχία σε pop έγινε η νο1 φάρμα ,επιτρέποντας σε ανύπαρκτους παίκτες όπως ο kons να γίνουν οι νο1 επιθετικοί του σερβερ ,βέβαια επειδή καυχιέται ότι έπαιξε έξυπνα etc ,etc δεν τον είδα καμιά φορά να έρχεται προς τα χωριουδάκια μου ( ή μάλλον ήρθε, αλλά η ύπαρξη του μεγάρου σε ένα χωριό μου τον ανάγκασε να πάρει τον … ) παρα μονο να χτυπαει παρατημένα acc
    Σε εκείνο το σημείο έγινε ίσως η ποιο συντονισμένη επίθεση σε σερβερ από συμμαχία ,αναγκάζοντας μας να χάσουμε 11 χωριά και να φάμε (δλδ ο van pelt) μόνο έναν επιθετικό στρατό .Ένα μπράβο εδώ στην οργάνωση της επίθεσης , μπορεί όμως να έκλεψαν τόσα χωριά αλλά δεν μας έκαναν τίποτα σαν acc ,η πρωτεύουσα άθικτη και ο στρατός μας ακέραιος ,βέβαια ο στόχος τους επιτευχτεί εάν αναλογιστούμε ότι έριξαν το ηθικό των υπόλοιπων συμμάχων .Από εκείνη την επίθεση και μετά η καταστροφή των caps των υπολοίπων ήταν ένα σχεδόν καθημερινό φαινόμενο ,με πολλούς επιθετικούς στρατούς που βρισκόταν μέσα να καταστρέφονται
    Κάπου εκεί εξαφανίστηκε ο αλεξ και η συμμαχία έγινε για τα πανηγύρια , εδω πρέπει να αναφέρω τον Γιώργο που μέχρι τέλους προσπαθούσε να μαζέψει τα αμάζευτα ξοδεύοντας πολλές ώρες επάνω στο pc.
    Ο καιρός περνούσε μέχρι που εμφανιστήκαν οι νατάριοι ,τότε κάναμε ίσως το μεγαλύτερο λάθος σαν παίκτες ακούσαμε το support και πήγαμε να καταστρέψουμε το χωριό των ναταρίων που ήταν κοντά μας μη θέλοντας να το κρατήσουμε και να φτιάξουμε ένα ακόμα θαύμα σαν συμμαχία ,εγωιστικό μεν αλλά αυτή ήταν η απόφαση μας .ο μη εξαφανισμός του χωριού των ναταρίων ανάγκασε τον Αριστείδη να πει ότι δεν ασχολείται άλλο με το game και να οδηγήσει το acc ένα βήμα πριν το del ,μετά ακλούθησε και η στουκα πάνω στον αναπολις και χαραμίσαμε το hammer μας αλλά αυτό το περιστατικό με πείσμωσε ,γιατί επέτρεψα σε ανύπαρκτους παίκτες να μας περιγελούν και αποφάσισα να ρίξω ένα αξιοπρεπές hammeraki στο θαύμα των αντιπάλων ,αυτή η απόφαση βεβαία βγήκε σε καλό γιατί κατάφερα να φάω 4-5 αξιόλογους στρατούς ,με αποκορύφωμα του σκόρπιου lol και να πάρω λίγο από το αίμα μου πίσω .
    και κάπου εδώ το acc έφτασε στο τέλος μαζί με τον σερβερ ,καλή συνέχεια στην ζωή σε φίλους και αντιπάλους ,θα τα ξαναπούμε σε κάποιον μελλοντικό σερβερ ή για κανένα ποτάκι

Σχολια

evi : I love you mother ,έστω και αργά τελικά έπαιξες στον 4 ,κρατώντας acc φαρμες και βγάζοντας αμυνουλες ,περάσαμε πολλά ευχάριστα βράδια ,προσπαθώντας να σε πείσω να μου την δώσεις ,αλλά δυστυχώς ακόμα προσπαθώ lol

lorenaz : τρόμπα πάρε κανένα τηλ

van pelt : Θανάση καλή συνεχεία ,ήσουν απλά καταπληκτικός ,περιμένω να πάμε για καμία βότκα lol

lia : μπράβο Θοδωρή ,πολλοί χρησιμοποιούσαν προγραμματακι ,ή φαρμαραν δικα τους acc αλλά ελάχιστοι κατάφεραν αυτό που έκανες εσύ

biggeorge : ογκόλιθος τόσο στο παιχνίδι ,όσο και στην real life

manthop : μπάρμπα πάμε να βγάλουμε καμία άμυνα ,τελικά με πέρασες στους αμυντικούς ,άθλιε lol

yumi : εάν και γνωριστήκαμε αργά ,χάρηκα που έπαιξα μαζί σου ,έστω και σαν αντίπαλος

sarakhnos : καμιά μαντινάδα δεν με έστειλες με την πορεία της συμμαχίας lol

arxontas : ίσως ο ποιο γλοιώδης τύπος που συνάντησα στην διάρκεια όχι μόνο του σερβερ αλλά και του παιχνιδιού ,ήθελε να τα έχει καλά με όλους γλείφοντας τους πάντες

και τελος

zoyzoyna : ίσως το μεγαλύτερο αμυντικό acc σε απλό σερβερ με 15κ απειραχτες ακόμα αστραπές ,I love you my guardian angel

izza boy –13-- : 250.000 πραιτοριανοί δεν περνανε ποτέ απαρατήρητοι , η άμυνα στελνόταν πάντα προληπτικά και ήταν συνέχεια στο δρόμο 17 ωρες ηταν αυτές

Καλή συνέχεια κ καλή πρωτοχρονιά με υγεία και χαρά

Προεπιλογή Τι περίμενες;

Τι περίμενες φίλος;

Όταν κάνεις σκοπό σου να κερδίσεις χωρίς να νοιάζεσε τον τρόπο που θα κερδίσεις, τότε ο server καταντάει ..... .

Πολλοί ξενέρωσαν με τι τσατσιλίκη, την κομπίνα και την ψευτιά που έπεσε στον server και έκαναν delete.

Προεπιλογή

ΑΠΑΙΤΩ EDIT ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΝΙΟ....ASAP

ΕΕΕΕΕΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ

Η ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ VODAFONE 3G ΜΕ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ.....
    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΜΩΣ..ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ

Το avatar του χρήστη poromenos
    Περιοχή
    pantoy

Προεπιλογή

εγω ειδα το θαυμα !!!
    ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ........

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lorena(z) Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΠΑΙΤΩ EDIT ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΝΙΟ....ASAP

ΕΕΕΕΕΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ

Η ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ VODAFONE 3G ΜΕ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ.....
    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΜΩΣ..ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ
    Οντως λαθος,ο δαιμων του τυπογραφειου συγγνωμη
    Ο αλεξ μας αφησε για τεχνικους λογους ,βλεπε 3G
    Αν και πραγματικα ηταν ο lia και εγω ο yumi οπως ακουστηκε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristomenis Εμφάνιση μηνυμάτων
    yumi : εάν και γνωριστήκαμε αργά ,χάρηκα που έπαιξα μαζί σου ,έστω και σαν αντίπαλος
    Μάλλον είσαι το γούρι μου! Μετά από ένα χρόνο αφλογιστίας, άρχισα να βρίσκω το ρυθμό μου με τις μπεκάτσες.

Καλή πρωτοχρονιά!
    s2 tzavelasf NMS-Babel, s4 yumigeo S.E. - So wat?, s1 (second) Hell Angel N-=M=-S - Cont End

Προεπιλογή respect

Αγαπητέ Αριστομένη,

Μπαίνω να απαντήσω και να τοποθετηθώ, μόνο και μόνο γιατί σε εκτιμώ σαν παίκτη (και τους 2 σας).

Γνωρίζεις ότι από τα μέσα του σερβερ προσπαθησαμε να ενώσουμε όλο το +|-, δεν το κατορθώσαμε και γι αυτό βάλαμε κάτω την κατά μέτωπο σύγκρουση με την έταιρη δύναμη στο τεταρτημόριο O-Mygot. Ξέραμε τι θα αντιμετωπίσουμε, μιας και είχαμε τις πληροφορίες μας.
    Έτσι βάλαμε κάτω υλοποιήσιμα σχέδια για την αποδυνάμωσή σας.
    Την ιδέα της επίθεσης στο λογαριασμό mad doyz, την έριξε ο Τάσος (yumigeo) και εγώ έβαλα κάτω τον σχέδιο με τον πιο ρεαλιστικό τρόπο, ώστε να γίνει το δυνατόν αρτιότερη.
    Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι και τόσο δα εύκολο να βάλεις 30 παίκτες να πάνε συντονισμένα και στην ώρα τους. Το ότι καταφέραμε να κατακτήσουμε 11 στα 15 χωριά, για μένα είναι μεγάλη επιτυχία, αν προσθέσεις μέσα και τα ανθρώπινα λάθη στην επιχείρηση.
    Ο σχεδιασμός δεν έγινε για να κάνουμε καταστροφή του λογαριασμού, αλλά για την επικράτηση ηθικού, μιας και ήσαστε πρώτοι στην κατάταξη της συμμαχίας σας και 4οι ή 5οι αν θυμάμαι καλά, στο σέρβερ.
    Γι αυτό συμφωνώ σε όλα μαζί σου, εκτός από ένα...
    Το κομμάτι που αναφέρεσαι στον arxontas78. Είσαι άδικος... Ο Γιώργος ήταν κύριος σε όλα όσα προγραμματίζαμε για την συγχώνεψη των συμμαχιών. Και αν βάλεις κάτω και την επιβίωση της συμμαχίας που ηγούνταν μέσα στο κέντρο της O-mygot, τότε τον κάνει μεγάλο διπλωμάτη...
    (αυτό ήταν και η αιτία που του έριξες το χάμερ σου, που δεν ήταν αναγκαίο για το συνασπισμό, αφού ήταν πολύ πίσω το θαύμα του).

Καλή χρονιά με υγεία και Οικογενειακή Ευτυχία!!!!!!
    Κώστας

Υ.Γ. Σου έχω το σχέδιο κατάκτησης των χωριών σου σε Word, έτσι για την ιστορία... όταν μπεις σκάιπ, βρες με να στο δώσω. (karaiskakis4)
    Y.Γ.1 Στον επόμενο σέρβερ που θα πάρουμε μέρος σε θέλουμε μαζί μας...
    Υ.Γ2 Έμαθα γνώρισες και το mοntana (Γιώργο) γιατί αλλιώς μέχρι να τελείωνε ο σέρβερ θα σε κυνηγούσε... χαχαχαχα
    katsantonis Inner Peace gr.2 v3 WiN
    caligae (S.g & VLS) gr.4 v.2 WIN
    LORD OF HORROR gr.2 ? WW v.2 WIN
    angel killer gr.1 Cont End v.2 WIN
    kara gr.4 So wat? WIN
    katsatnonis | GALATHS end game gr.2 Babel WIN

Το avatar του χρήστη Arian
    Περιοχή
    Πειραιάς

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsantonis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ Αριστομένη,

Μπαίνω να απαντήσω και να τοποθετηθώ, μόνο και μόνο γιατί σε εκτιμώ σαν παίκτη (και τους 2 σας).

Γνωρίζεις ότι από τα μέσα του σερβερ προσπαθησαμε να ενώσουμε όλο το +|-, δεν το κατορθώσαμε και γι αυτό βάλαμε κάτω την κατά μέτωπο σύγκρουση με την έταιρη δύναμη στο τεταρτημόριο O-Mygot. Ξέραμε τι θα αντιμετωπίσουμε, μιας και είχαμε τις πληροφορίες μας.
    Έτσι βάλαμε κάτω υλοποιήσιμα σχέδια για την αποδυνάμωσή σας.
    Την ιδέα της επίθεσης στο λογαριασμό mad doyz, την έριξε ο Τάσος (yumigeo) και εγώ έβαλα κάτω τον σχέδιο με τον πιο ρεαλιστικό τρόπο, ώστε να γίνει το δυνατόν αρτιότερη.
    Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι και τόσο δα εύκολο να βάλεις 30 παίκτες να πάνε συντονισμένα και στην ώρα τους. Το ότι καταφέραμε να κατακτήσουμε 11 στα 15 χωριά, για μένα είναι μεγάλη επιτυχία, αν προσθέσεις μέσα και τα ανθρώπινα λάθη στην επιχείρηση.
    Ο σχεδιασμός δεν έγινε για να κάνουμε καταστροφή του λογαριασμού, αλλά για την επικράτηση ηθικού, μιας και ήσαστε πρώτοι στην κατάταξη της συμμαχίας σας και 4οι ή 5οι αν θυμάμαι καλά, στο σέρβερ.
    Γι αυτό συμφωνώ σε όλα μαζί σου, εκτός από ένα...
    Το κομμάτι που αναφέρεσαι στον arxontas78. Είσαι άδικος... Ο Γιώργος ήταν κύριος σε όλα όσα προγραμματίζαμε για την συγχώνεψη των συμμαχιών. Και αν βάλεις κάτω και την επιβίωση της συμμαχίας που ηγούνταν μέσα στο κέντρο της O-mygot, τότε τον κάνει μεγάλο διπλωμάτη...
    (αυτό ήταν και η αιτία που του έριξες το χάμερ σου, που δεν ήταν αναγκαίο για το συνασπισμό, αφού ήταν πολύ πίσω το θαύμα του).

Καλή χρονιά με υγεία και Οικογενειακή Ευτυχία!!!!!!
    Κώστας

Υ.Γ. Σου έχω το σχέδιο κατάκτησης των χωριών σου σε Word, έτσι για την ιστορία... όταν μπεις σκάιπ, βρες με να στο δώσω. (karaiskakis4)
    Y.Γ.1 Στον επόμενο σέρβερ που θα πάρουμε μέρος σε θέλουμε μαζί μας...
    Υ.Γ2 Έμαθα γνώρισες και το mοntana (Γιώργο) γιατί αλλιώς μέχρι να τελείωνε ο σέρβερ θα σε κυνηγούσε... χαχαχαχα
    Προσκληση δε μας εστειλες ομως
    Ξεχνας (και μας αδικεις) οτι καναμε retake το 55% των χωριων σε χρονο dt
    το hammer το ριξαμε εκει γιατι βαριομασταν να παιζουμε με -220,000 την ωρα σε εναν server που δυστυχως για εμας (σαν συνασπισμος μιλαω) ηταν χαμενος απο χερι
    το προηγουμενο βραδυ της επιχειρησης ο arxontas μιλαγε προσωπικα με εμενα και μου δινε και ιατρικες συμβουλες (γιατι ημουν σε κακιστη κατασταση απο πλευρας υγειας)
    προφανως και ηξερε τι θα γινει, και ηταν αυτος που εψαξε τον Αλεξ. Οταν ο Αλεξ του ειπε οτι μιλαει μαζι μου (και μια συμπαθεστατη δεσποινιδα αρτι αφιχθεισα στην OMG, ονοματα δε λεω), ζητησε να μπει ο ιδιος στη συζητηση.
    Για μενα ενας ανθρωπος που εχει φιλοτιμο, δεν καθεται να μπει σε μια τετοια κουβεντα, δειχνει οτι εχει σκοπο να χλευασει το "θυμα" του, κοινως να κανει πλακα.
    Το παιδι δε το γνωριζω, παρολα ταυτα θεωρω τη κινηση του απαραδεκτη, και οτι και αν μου πεις δε μου αλλαζεις γνωμη
    Ο montana ειναι γνωστος απο τα παλια (βλεπε s3) και ουσιαστικα χαρη στον φυλακα αγγελο του λογαριασμου mad doyz, συναψαμε ενα προσωπικο nap

Υ.Γ. ΑΛΕΞ ΑΝ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΣ SKYPE ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕ 20,000 CATAS ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΟΥ
    s3: Arian / WC-300
    spd1: Arian / TF
    spd2: Reservoir Dogs / ARTEMIS
    spd4: Galatakos ~ Arian / RESPECT
    spd6: Guest ~ l2p
    spd7: tarantino / ML
    s4: Mad Doyz / M.M.
    s5: Galatakos / Rence

Προεπιλογή Άγνοια...

Είναι κάποια πράγματα που δεν μπορείς να τα υπολογίσεις.
    Εκείνο το βράδυ, μου είπε ότι μιλούσατε, και μου ζήτησε να του πω τι έβγαλα στο σχέδιο.
    Επειδή ήξερα ότι είχατε γενικά επαφή, δεν ήθελα να τον φέρω σε δύσκολη θέση και δεν του είπα ποιο σκοπό είχα.
    Έχω και τα μηνύματα που έστειλα σε κάθε έναν ξεχωριστά, ώστε να μην υπάρξει διαρροή στην επιχείρηση και πάει στο βρόντο...

Ο arxontas78 δεν είχε ιδέα ποιο ήταν το τελικό σχέδιο, δηλ, δεν το έμαθε κανένας ολοκληρωμένο, απλά κάποιοι ρώτησαν ο ένας τον άλλο και είδαν ότι είχαν σχέδιο κατάκτησης και οι δυο τους.
    Και στα μηνύματα στο σκάιπ μου έλεγαν, καλά ρε Κώστα και ο τάδε πάει για κατάκτηση σε άλλο χωριό... χααχαχα τι να τους έλεγα;

Σου είπα, το ξέραμε ότι θα τα ξαναπάρεις πίσω, δεν είχαμε σκοπό να τα κρατήσουμε... όσα μπορέσαμε τα καταστρέψαμε...
    Και κάτι που ξέχασα, είχαμε υπολογίσει την αντίδραση στις επιθέσεις μας, και είχα ζητήσει τριπλά κύματα. Όσον αφορά τις μετέπειτα στούκες πάνω σου, και αυτό το πρόβλεψα και είχα ζητήσει από τους συμπαίκτες μου παύση πυρός προς τους mad doyz…κάποιοι δεν το κατάλαβαν…

Υ.Γ. Τα στεγανά μεγάλων επιχειρήσεων πρέπει να είναι απαραίτητη προϋπόθεση.
    katsantonis Inner Peace gr.2 v3 WiN
    caligae (S.g & VLS) gr.4 v.2 WIN
    LORD OF HORROR gr.2 ? WW v.2 WIN
    angel killer gr.1 Cont End v.2 WIN
    kara gr.4 So wat? WIN
    katsatnonis | GALATHS end game gr.2 Babel WIN

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο volman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι περίμενες φίλος;

Όταν κάνεις σκοπό σου να κερδίσεις χωρίς να νοιάζεσε τον τρόπο που θα κερδίσεις, τότε ο server καταντάει ..... .

Πολλοί ξενέρωσαν με τι τσατσιλίκη, την κομπίνα και την ψευτιά που έπεσε στον server και έκαναν delete.
    Mάλιστα. Μόνο εσύ μας έλειπες να πεις τη γνώμη σου. Αλήθεια εσύ γι'αυτό έκανες delete? Γιατι απ'όσο ξέρω (που τα ξέρω καλά) εσύ έφυγες από κοντά μας όταν τα θαύματα και ο συνασπισμός So-Wat ήταν όνειρο ακόμα. Όσο για τσατσιλίκι , κομπίνα και ψευτιά οκ μπορείς να μιλήσεις εσύ ειδικά. Είσαι ο πλέον κατάλληλος. Αλήθεια αυτή η ψυχή ο Vagelious ο κολλητός σου που στην ευχή χάθηκε? Xαιρετίσματα να του δώσεις.
    s4 : S.E.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές