Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 26

Θέμα: REVENGE THE BIGGEST ALLY IN S4

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Ρε φίλε τεύτο επιδή αναφέρεσε στο όνομα μου,για θύμησε μου κάτι.Έβγαλες ποτέ άμυνα σε εμένα στην οποία να μην πέρασα στις αρχές του σέρβερ έστω και με αρκετές απώλειες?Όχι τπτ άλλο αλλά το χάμμερ το έχασα 1 μήνα πριν το τέλος του σέρβερ,και μέχρι τότε αν δε κάνω λάθος πέρασαν όλα μου τα αττάκ σε κάπιταλ.Αν κάνω λάθος κάπου διώρθοσε με...!

Από το πικρόχολο σχολιάκι σου καταλαβένω ότι μάλλον είχες τρέξει πολύ εκείνες τις εποχές.Είσαι τυχερός που μετά ασχολήθηκα με Blood.
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

σου είχαμε βγάλει άμυνα όχι σε capital σε χωριο που έπεφτες με λίγα κάτας απλά επειδή ήθελες την περιοχή δικια σου εσύ και οι φίλοι σου... μιλάμε για τον πρώτο μηνα του server περίπου... δεν θυμάμαι σε ποιον παίχτη μπορεί να θυμετε ο ian... από κει και πέρα ασχολούμαι μαζί σου γιατί εσύ και ο κολλητός σου ο cesk ήσασταν πολύ προκλητικοί... και θρyαμβολογουσατε,... hammer για ακόμα ένα server δεν έβγαλες ελπίζω στον επόμενο... όσο για το τι έκανες στην αρχή... το τραβιαν είναι game που γελάει καλύτερα οποιος γελάει τελευταίος...:.

Προεπιλογή

Teuto... Εισαι αστερι!!! Νομιζω μας καλυψες ολους
    Bravo για όλα καμαρι!!!!

Μετα από ένα τοσο ζορικο ετος στα -/-, οφειλω να πω καποια ευχαριστω.. κ καποια bravo.. Συγχωρειστε το long message αλλα νομιζω ότι πρεπει να αναφερθουν κ καποια αλλα πραγματακια
    ________ \\ ________
    Συγχαρητηρια λοιπον σε ολη τη REVENGE κ τη SO WAT για ολη την προσπαθεια, το τρεξιμο, τα ξενυχτια κ φυσικα το τελειο αποτελεσμα!! t

Special respects to REVENGE+.. ΤΑ ΣΠΑΜΕ..και το ξερουμε!!
    Σας ευχαριστω ολους μεσα απ΄ την ψυχη μου για τη συνεργασια αλλα κ τα απιστευτα επιτευγματα!! Οι κακες στιγμες ισχυρες αλλα ελαχιστες κ τις προσπερναμε.. Ησασταν ολοι εκπληκτικοί!!
    Ζητω συγνωμη από ολους αλλα δε μπορω να μην ξεχωρισω για ιδιαιτερους ingame λογους τους..:
    Idomeneas: ***THE BEST DEFENCE WAS HERE***
    Dimios(antonis): κωλοπαιδο εισαι γαμω τα παιδια τελικα! κ απιστευτος… “αμυντικος” … χαχαχαχα
    Lysistrath(rania): section 1 was yours! bravo κουκλα μου!
    The Spartians (gianni): είναι τρελλος ο αρχηγος!! lol.. στον κοσμο σου αλλα παντα ξεχωριστος κ…. Chief..!!
    Fabian(alex): μεγαλη…Μεγαλη...ΜΕΓΑΛΗ βοηθεια!! Φιλε μου σ’ ευχαριστω για όλα σ’αυτή τη δυσκολη χρονια!
    Niarcho(Nikos): Σε αποσταση αναπνοης κ παντα ετοιμοπολεμος για να φωρτωσει το περιβοητο BALTHAZAR.. thanks κ φιλια στη ρωμη.. but we're not done yet
    Panos1979: just that...οσοι ξερουν γιατι..ξερουν.. οι υπολοιποι δε μας νοιαζουν... lol
    Teuto..: Δε θα μιλισω για το θαυμα.. αλλα για ολη την τρελλη στηριξη κ βοηθεια στις αμετρητες συγκρουσεις μας στον s4! Ευχαριστουμε αγορινα
    Val(alex): Ηρωας....!!!!! (νομιζω τα λεει ολα)

and last but not least...
    Loucas: ο ανθρωπος που με κολλησε…travianιτιδα… (ναι αγαπημενοι εχθροι μου καλα καταλαβατε, αυτος φταιει για τα βασανα σας ), που με στηριξε οσο κανενας.. που δεν ειχα παντα κ την καλυτερη σταση απεναντι του.... ένα απιστευτο μυαλο που αξιζει το σεβασμο ολου του server.. ενας απιστευτος διαπραγματευτης… ενας απιστευτος ανθρωπος.. Εισαι ηγετης αγορι μου..!!
    ________ \\ ________
    Για οσους ανεφερα....οσους ξεχασα... οσους παρελειψα απλα επειδη αναφερθηκαν πληρεστατα από τον teuto… για τη REVENGE+ … τη REVENGE ολοκληρη… τη SO WAT…
    <<Ηταν τιμη μου να σας γνωρισω κ να παιξω μαζι σας στον πρωτο μου server!! Ειστε στην καρδια μου.. >>
    Κ ελπιζω οι δρομοι μας να ξανανταμωσουν..
    (Για οσους με υποστουν κ real life.. τι να πω.. περαστικα )

KALH XRONIA SE OLOUS!! me ugeia, eutuxismenes stigmes k epituxies!!

Me ektimisi
    Natassa / ???????? ??????

Υ.Γ.: ένα τελευταιο μικρο ευχαριστω στην TGR.. χωρις εσας.. η REVENGE+ δε θα ειχε ανακαλυψει ποτε μεχρι που μπορει να φτασει κ ποσα πολλα αξιζει…!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη N.A.T : 07-01-10 στις 02:00

Περιοχή
    blacky s2

Προεπιλογή

ειπες και εμενα ειπες και εμενα??
    να εισαι καλα φιλος τα λεμε στο νεο game αλλα ms-13 ολοι!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο glafkos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειπες και εμενα ειπες και εμενα??
    να εισαι καλα φιλος τα λεμε στο νεο game αλλα ms-13 ολοι!!!!!!!!!!
    εσένα θα ξέχναγα??? απλά την ώρα που έφτασα σε σας είχα ήδη κουραστεί στο γράψιμο και δεν μπορούσα να γράψω περισσότερα... μπράβο αγορίνα

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teutos.... Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπλά μπλά μπλά.. από κει και πέρα ασχολούμαι μαζί σου γιατί εσύ και ο κολλητός σου ο cesk ήσασταν πολύ προκλητικοί... και θρyαμβολογουσατε,... hammer για ακόμα ένα server δεν έβγαλες ελπίζω στον επόμενο... μπλά μπλά μπλά
    Αρχηκά δεν είμαι κολλητός με τον Cesk,άσχετο αν τον πάω με ταμπούνια και θεωρώ ότι ήταν μακράν του δεύτερου ο καλύτερος επιθετικός παίχτης όλων των ελληνικών σέρβερ μέχρι τώρα.
    Τώρα στα περί χάμμερ,χάμμερ είχα και ήταν πάνω από 130κ κρόπ,άσχετο αν έμεινε παρκαρισμένο περισότερο απ'οσο έπρεπε σε μία όαση μου και ένα βράδυ κάποιος έφαγε το 1/2 του με επίθεση στην όαση...το άλλο 1/2 έσπασε την επομένη τις επίθεσης 6 χωριά από έναν ρέμπελ,μέχρι που μετά από 1 μέρα δέχτηκα γύρω στα 3-4 χάμμερ και άλλες 40 επιθέσεις στο cap μου κ ώς άλλοι γιούρι γκέλερ οι ρέμπελς το εξαφάνησαν...και πάλι όμως μάν...χάμμερ σ4 μπορεί σε ww να μήν έστειλα αλλά "παρθένος" δεν έμεινα...λίγο μετά το καλοκαίρη αν έπαιζες σπίντ θα είχες δει αυτό....
    http://www.travian-reports.net/gr/ra...p?id=7b4a285d1
    http://www.travian-reports.net/gr/ra...fd,11446ea17b2 (το ράμμερ)
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

απορεια τι ειναι καλητερο

να εχεις μια γκομενα στο κρεβατι για ενα χρονο η για δυο μερες οποιος μπορει ας μου πει!!!

Το avatar του χρήστη dannyd
    Περιοχή
    Περιστέρι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BAGIOKO Εμφάνιση μηνυμάτων

να εχεις μια γκομενα στο κρεβατι για ενα χρονο η για δυο μερες οποιος μπορει ας μου πει!!!

Εννοείται για δύο μέρες αδερφέ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BAGIOKO Εμφάνιση μηνυμάτων

Λοιπόν σύμμαχε του άλλου σέρβερ
    Αν αξίζει η γκόμενα και είναι να σου μείνει και για μετά τις δυο μέρες τότε το δεύτερο
    ... Nικημένο μου ξεφτέρι δεν αλλάζουν οι καιροί, με φωτιά και με μαχαίρι πάντα ο κόσμος προχωρεί...

s2 Black Knight

Προεπιλογή

teuto τι να πω ρε φιλε,έγραψες πάλι
    κουράστηκα να διαβάζω και δεν σου ξέφυγε ούτε λεπτομέρεια,απ όσα ξέρω κι εγώ

Συγχαρητήρια πρώτα απ όλα σε όλη τη REVENGE και τη SO WAT για τη νίκη,μπράβο παίδες,τους δείξαμε τα δόντια μας!!

οφείλω κι εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ,1ον που με βάλατε στην παρέα και στη συμμαχία(δεν ήμουν από την αρχή και δεν γνωριζα κανεναν σας απο προηγουμενο σερβερ) και
    2ον για τη βοήθεια στο στήσιμο του λογαριασμού(ειδικά το δεύτερο το χρωστάω 100% σε σένα teuto
    αν θυμάσαι με την πρωτεύουσα,τι τράβηξες για να με πείσεις...μάλλον είχες δίκιο τελικά,xaxaxaxa )

ΥΓ 1.είσαι chief με τα όλα σου
    ΥΓ 2.ενα ευχαριστώ στο φίλο mario(tsackattack) που ήταν απίκο στα ζορικα και στο ταξίδι του στρατού,που δεν ήταν και τόσο εύκολο να τρέχει ένα χωριο με -290k,φιλε ζωγράφισες!!!(να συνεχίσω να φαρμαρω η φτάνουν οι ύλες?? xaxaxa)
    ΥΓ 3.μαθητούδι του "συνταξιούχου" ,αυτό παίζεται τώρα τελευταία , Agrinio_7 η Ιταλού,οι παλιοί ξέρουν...OMERTA

καλη χρονια με υγεια σε σας και τις οικογενειες σας

φιλικα BHT/ γιώργος/REVENGE~

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Smiles στο ally chat
    By johnyb in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-10, 14:19
  2. Revenge S4(Restart)
    By val_ in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-10, 02:44