Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 26

Θέμα: REVENGE THE BIGGEST ALLY IN S4

Προεπιλογή REVENGE THE BIGGEST ALLY IN S4

Δεν θα μπορούσα να μην ανοίξω ένα θέμα με την μεγαλύτερη συμμαχία (πληθυσμιακά) σε ελληνικό server... δεν έχω ασχοληθεί με τα στατιστικά και τα νούμερα... δεν ξέρω αν ήμασταν οι χειρότεροι η οι καλύτεροι η ήμασταν κάπου στην μέση... ήμασταν μια συμμαχία που αποτελούταν κατά κυρια βάση από 5 wing 20adas 5 wing που δεν κάναν μεταξύ τους μετακινήσεις για να μαζέψει ένα τους καλύτερους ( γιαυτο και δεν διεκδικούσαμε θέση στης επιθετικές συμμαχίες) οι μεγάλοι παίχτες ήταν μοιρασμένοι και οι κορμοί κάθε wing έμεναν ίδιοι... από τα 5 wing μονο ένα κοιτούσε πολύ το pop και προσπαθούσε να κάνει κινήσεις ώστε να ανεβαίνει συνεχώς στην σχετική λύστα κάτι που δεν επηρέασε όμως τους υπολοιπους... μιλούσαμε καθημερινά όλο αυτό τον χρόνο οι υπεύθυνοι από τα 5 αυτά wing καθημερινά... η συνεργασία μας άψογη σε οτιδήποτε χωρίς εγωισμούς σαν μια οικογένεια... το όνομα revenge το βάλαμε τον ιούνιο μετά τα πολλά που έγιναν τότε και μας επηρέασαν με αποτέλεσμα να χάσουμε συμμαχους που αγανάκτησαν που τότε είχαν αναλάβει το επιθετικό κομμάτι της συμμαχίας...
    όπως έγραψε και ο ian τότε ξαφνικά αφού έφυγαν αρκετοί έπρεπε κάποιοι άλλοι να αναλάβουν το θέμα της καθοδήγησης και της οργάνωσης.. άτομα όχι με την ίδια εμπειρία... συγκεκριμένα η revenge αποτελούταν από παίχτες που σε ποσοστό 90% δεν είχαν εμπύρια από θαύματα και άλλους server... αυτό το έκανε πολύ δύσκολο γιατί καλοντουσαν άτομα που δεν είχαν εμπειρία να πάρουν μεγάλες αποφάσεις και να ψηφίσουν για όλη την συμμαχία... το θετικό ήταν ότι αφού δεν υπήρχαν πολλοί έμπειρoi παίχτες δεν είχαμε έτσι και αντάρτες ώστε να χαλάσουμε την χημεία μας... είχαμε παιδιά που που χάρη στην ωριμότητα τους έριξαν πολύ νερό στο κρασί τους και για να μην πάει χαμένη όλη αυτή η προσπάθεια και η πορεία τραβήχτηκαν πιο πίσω...
    στην revenge δεν είχαμε αρχηγούς στην ουσία... αρχηγοί ήμασταν όλοι οι αποφάσεις ήταν δημοκρατικές με της οποιες αψιμαχίες μερικές φορες... αυτό που μου μένει είναι ότι γινόταν κατά την γνώμη μου σωστή δουλειά σε pollla παρα πολλά acount... οποτε χρειάστηκε να σβήσουμε χωρια από το χαρτί το κανεμε και οποτε χρειάστηκε να βγάλουμε άμυνες πάλι ήμασταν όλοι παρόν...

βασικοί μας αντίπαλοι στο τεταρτιμοιο μας οι SOL-,+(G-ΤΟΠΟ)οι οποιοι και εξαφανίστηκαν στην πορεία λόγο της πίεσης μας... υπήρχαν και μερικοί TGR που και αυτοί suxgoneutikan από G-ΤΟΠΟ η πάτησαν DELETE.. ΣΤΟ -,- είχαμε την REVENGE+ εκεί οι TGR είχαν ορκιστεί να τους εξαφανίσουν.. δυστυχώς όχι μονο δεν το κατάφεραν αλλα οι REVENGE+ ήταν ο βασικός υποστηριχτής του θαύματος που πήρε τον server μέχρι και το 80lvl
    σαν συμμαχία πατυχαμε τα εξής.. κυριαρχήσαμε ένα ολόκληρο τεταρτημόριο βγάλαμε 58hammer και 6 ράμερ διαφορων μεγεθών τα μισά από αυτά κουβαλούσαν πάνω από 8k κάτας πήραμε 4 θαύματα και 4 σχέδια(δυο από τα οποια τα κλέψαμε μέσα από περιοχές αντιπαλων). χωρίς τα μέλη μας να έχουν την εμπύρια των αντιπαλων μας ακολουθώντας της οδηγίες μας προχώρησαν και φτάσαμε στην νίκη...(σαν συνασπισμός μιλάω και δεν προσωποποιώ την νίκη στην revenge μονο) το σημαντικότερο που εμενα μου μένει... παίξαμε τίμια δεν κάναμε που@@ties δεν huckarame λογαριασμούς δεν εκμεταλλευτήκαμε λογαριασμούς άλλων... το προφίλ μας ήταν χαμηλό και ταπεινό... ενώ είχαμε μεγάλους παίχτες σε οργανωμένες επιθέσεις δεν δίναμε προσβλητικά ονόματα στους αντιπαλους μας.. δεν βρίσαμε σε μαζικά τους αντιπαλους μας δεν χρησιμοποιήσαμε εκφράσεις του τύπου (να τους πάρουμε τα string) (τους "αμπαλους") (τους noobades) (πάμε να τους πιούμε το αίμα) σεβόμασταν πάντα τους αντιπαλους μας γιαυτο και φροντίσαμε να είμαστε όσο πιο προετοιμασμένοι γινόταν...

το μαγαλυτερο πλήγμα αλλα ίσος και ο λόγος που ενωθήκαμε και βάλαμε τα κεφαλια μέσα ήταν τα καραγκιοζιλίκια του ιουνίου με τον basilaki όταν ο cesk πήρε το έτοιμο account να κάνει μαγκιές με ξένα @@ ακόμα και αυτό το τελειώσαμε και χαίρομαι πολύ που θυσίασα εγώ προσωπικά τον στρατό μου για όλη την συμμαχία μου πάνω εκεί... όπως έδειξε η συνεχεια όχι μονο δεν χάσαμε.. αλλα και ράμερ πρόλαβα να ρίξω και το θαύμα να σηκώσω(πάντα με την βοήθεια oloou του συνασπισμού)
    το όνομα του χωριου του θαύματος ΑΜΠΑΛΟ!!! και όνομα του θαύματος Will το Win!! το όνομα του χωριου το βάλαμε τιμής ενεκεν στους TGR που μας έλεγαν αμπαλους τελικά το ΑΜΠΑΛΟ τερμάτισε το δικό τους έμεινε στην θέση που του άξιζε με αποθήκες στα 200k
    όπως και το θαύμα του CESK που μας παρακαλούσε και μας προκαλούσε με DELETE και έβαζε ονομασίες στης επιθέσεις τους ΤΣΟ ΛΟ (πολύ έξυπνο ομολογώ..) τερμάτισε με την μεγαλύτερη άμυνα που σήκωσε ποτε θαύμα σε ελληνικό server αλλα και πάλι για την SO WAT ήταν πολύ πολύ εύκολο να το κάνει οικόπεδο... αυτό νομίζω ότι ήταν το πραγματικό ΤΣΟ ΛΟ....

το τέλος όλου αυτού το έγραψε και ο kara
    Αγαπητοί παίκτες του Travian,

Ο ήλιος έχει δύσει, αλλά ακόμα οι εργάτες της μητρόπολης WW .TO ΑΜΠΑΛΟ!!!
    Συνεχίζουν τις εργασίες τους για να τελειώσουν το μεγαλοπρεπές μνημείο τους. Συνέχισαν να δουλεύουν μέχρι τελικά στις 06:57, μετά από εβδομάδες με αίμα, δάκρυα και ιδρώτα, ένας εργάτης έβαλε τον τελευταίο λίθο στην πιο μεγαλοπρεπή κατασκευή στην ιστορία του Travian μετά την πτώση της Αυτοκρατορίας των Νατάριων.

Μαζί με την συμμαχία “So-Wat?”, o “Teutobodos” ήταν ο πρώτος που τελείωσε το Παγκόσμιο Θαύμα, χρησιμοποιώντας εκατομμύρια πρώτες ύλες που προστάτεψε με χιλιάδες γενναίους στρατιώτες. Γι΄ αυτό το λόγο είναι ο παίκτης “Teutobodos” που έλαβε τον τίτλο του «Νικητή αυτής της εποχής»!

Ο παίκτης ”lia” ήταν ο άρχοντας της μεγαλύτερης αυτοκρατορίας, ακολουθούμενος από τον “eleni” και τον “wolfighter” .
    O παίκτης “kons” έσφαξε περισσότερο από κάθε άλλο και ήταν ο πιο τρομερός αρχηγός.
    Ο παίκτης “alcol” ήταν ο πιο πετυχημένος αμυντικός παίκτης, σφαγιάζοντας όλους τους εχθρούς του στις πύλες του, γεμίζοντας τις κοιλάδες γύρο από τα χωριά του με αίμα.
    Εμείς σαν ομάδα του Travian θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους εσάς που μείνατε μέχρι τέλους και για την πίστη σας και την κατανόηση που μας δείξατε όταν τα πράγματα δεν πήγαν όπως έπρεπε.

Σας χαιρετούμε,
    Με εκτίμηση,
    Η ομάδα του Travian

Να ευχαριστήσω μέσα από τα βάθη της καρδια μου όλους τους συμμαχους που ήταν διπλα μου και ήμουν διπλα τους όλο αυτό το χρόνο... και ιδιαιτερα την συμμαχία μου REVENGE εύχομαι καλές γιορτές υγεία και ευτυχία σε όλους ...

filika teutobodos/giwrgos

Προεπιλογή

μέσα εδώ έκανα πολλούς φίλους που θα ήθελα να τους αναφέρω ξεχωριστά....
    αν ξεχάσω τον οποιονδήποτε απλά μπορεί να μου το αναφέρει και να τον προσθέσω... γιατί ανθρωπας είμαι.....

θα ξεκινήσω με τους keeper του θαύματος
    πρωινή βάρδια για δυο μήνες ήταν ο vag44/βασίλης 6:30-8:00(και πολλές πολλές άλλες ώρες) βασίλη σε ευχαριστώ... τελικά ήταν μεγάλη τύχη που ο βαγγέλης άφησε το account του και το αναλαβεις εσύ...
    την σκυτάλη έπαιρνε ο zisaras/ζήσης συνήθως κρατούσε μέχρι της 12:00 αλλα πάντα είχε τον νου του μέχρι της 17:00 το απόγευμα... στης 11 αναλάμβανε ο madore/ορέστης οδοντίατρε πέρα από της πολλές ώρες sitting το account σου και του αδελφού eleuterio σου απλά ήταν μια από της οάσεις του θαύματος, μεσημέρια οι REVENGE+ έπιανε δουλειά natassa/?????? ??? dimios/αντώνης lysistrath/ράνια noiarchos kolokotronitsi loucas εναλλάξ βγάζανε της δυσκολότερες μεσημεριανές ώρες
    6-8 marbal/μαρια 11-2 the spartians/γιάννης 2-6 sitalkas/δημήτρης μητσάκο πολύ παρέα τα βραδια όπως και το τελευταίο μου στην πάτρα που σηκώναμε το θαύμα ήρθες σπίτι να το γιορτάσουμε... αν έβρισκες και την γκόμενα μια βδομάδα αργότερα θα ήσουν super thanks φίλος

zavoliaris/τάκης [/COLOR]και τελευταία μεταγραφή αφού το θαύμα άρχισε να φορτώνει panos69 πάνo περίμενε με κοζάνη!!!
    μην ξεχάσω τους υπερπολύτιμους μπαλαντέρ filimonas/αλέκος(παρα πολλές ώρες) BHT/γιώργος διαφορες ώρες αλλα κύριος σκ πρωινά gello (συνεχεια) sikelos/βαγγέλη val/alex (τρελή βοήθεια και στον συντονισμό)
    αλλα και αυτούς που μπήκαν όσο μπορούσαν σαν έκτακτες συμμετοχές στα δύσκολα ιάσονας/κέλη (και ας είχε τα mwraa) ian/γιάννης (sitiing και πολλά στάρια) ktm_21 alex fokix yiotis/πάνος stavroulaki kostaswin lup0 και προς το τέλοςtaniko/tania xipis/μπάμπηςειδικά τον μπάμπη με άφησε άφωνο από τον τρόπο που τους είχε ζαλίσει όλους για sitariaaa έπρεπε να σε είχα ανακαλύψει nwriteraaaa

η ιδέα για το Will το Win ήταν της νατάσσας
    σας ευχαριστώ όλους θερμά για την βοήθεια αλλα ευχαριστώ και όλους όσους έστελναν τα εκατομμύρια σιτάρια τους και άμυνες τους από όλο τον συνασπισμό!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teutos.... : 31-12-09 στις 18:55

Προεπιλογή

και δεν τελειώνουμε εδώ στην revenge ήμασταν παρα πολλοί νοματαίοι...
    Συνεχίζω με REVENGE+ πρώτα γνώρισαlouca kai the spartians/ giannh από τα ιδρυτικά μέλη και από τα άτομα που γνώρισα αρχικά στο game λουκά σύντροφε σε εκτίμησα παρα πολυ σαν άνθρωπο ελπίζω να σε συναντήσω και από κοντά κάποια στιγμή και σε ευχαριστώ και για της συμβουλές σου όταν ξέφευγα με της φωνές μου και έχανα την μπάλα ήσουν πράγματι άξιος στυλοβάτης μαζί με τον γιάννη που μπορεί να μην φαίνονταν τόσο αλλα έκανε από ότι ξέρω τρελή δουλειά... ο γιάννης που με βοηθησε οποτε και όπου τον χρειάστηκα.. στην συνεχεια γνώρισα την natassa/????? ??? όταν xreiaastike να βγάλουμε τρελες άμυνες και ήμασταν συνεχώς σε επικοινωνία.. την νατάσσα που την γνώρισα καλύτερα σε καιρούς θαύματος και που ήταν μια γυναικα που έντεινε και την ψυχή της για το game...
    μάθαινα ότι η revenge+ έχει ένα παίχτη στης τάξης της με τρελή έμφαση στο farming στο να ανιχνεύει αντιπαλους στρατούς και να τους κατασπαράσσει... tondimio/ antoni σε θεωρώ πολύ πολύ δυνατό παίχτη..
    stellios/megastellios που όταν του έσπασαν το capital χρειαστήκαμε 2 μέρες να το ξαναφτιάξουμε....
    panos69 σε γνώρισα σε εποχές θαύματος πολύτιμος και δυνατός παίχτης με πολύ πολύ βοήθεια
    topdesign φιλε ξεκίνησες αργότερα το game από τους υπολοιπους η ανάπτυξη σου και το game σου πολύ καλο... αν δεν είχες και αυτό το κώλυμα με της οάσεις τότε θα ήσουν υπέροχος
    idomeneas kai Mitsos1987 συνώνυμο της λέξης αμυντικοί παίχτες.... με δεκάδες χιλιάδες μονοσιταραμέσα στο θαύμα...
    μην ξεχάσω τον sitalkas/mitsos φιλε σε γνώρισα από κοντά... μυαλό ξουράφι που μαθαίνει γρήγορα το τραβιαν. κρατούσες στατιστικά έφτιαχνες XLακια και αναλάμβανες πολλά βραδια μέχρι αργά.. ήσουν εκεί όταν ήμουν ψυχολογικά χαλια με το game και τα πίναμε... thanks a lot.
    H REVENGE+ γενικά ήταν το wing που λόγο του συνεχούς πολεμου σε όλο το server τους νοιαζόμουν όσο και το wing μου ήταν πολύ δεμένοι και γενικά πολύ ξεχωριστό wing στον συνασπισμό μας που έκανε την διαφορα με την συμμετοχη του... είμαι πολύ περήφανος που παίξαμε μαζί παιδιά να είστε όλοι καλά....

Προεπιλογή

FREEDOM εκεί γνώρισα σαν αρχηγό αρχικά τον iancode/γιάννη με βοηθησε στης αρχές του server να βγάλουμε άμυνες σε fixxxer/τeρι και lizard(όταν είχε ακόμα στρατούς στης αρχές του server μετά είπαμε ερωτεύθηκε) γιάννη από της αρχές του server μέχρι και να τελειώσει η voih8eia σου ήταν υπερπολύτιμη ακόμα και όταν δεν φαινόσουν λόγο δουλειάς και οικογενειακών υποχρεώσεων πάντα είχες το νου σου στο game.. λειτουργούσες πάντα ώριμα όταν σε προκαλούσαν διαφορες καταστάσεις και αυτό τελικά είχε μονο θετική κατάληξη πέρα από αυτό το μαγαζί σου (που το κρασί σου με πειράζει μετά τα 2 κιλά) ήταν χώρος συνάντησης για όλη την παρέα της συμμαχίας με έναν ποντικό να τρυπώνει πάντα ανάμεσα μας από την xxx, εκεί έμαθα ότι ήσουν παντρεμένος με έναν iasonas: κάποιος babakas σύχναζε εκεί που αν εξαιρέσεις τους γοητευτικούς γκρίζους κροτάφους του έκανε πλάκες γελούσε και πείραζε όλο τον κόσμο σαν μικρό παιδί αυτοσαρκάζοντας συνεχώς τον εαυτό του απίστευτο άτομο πολλές φορες παρορμητικό αλλα από τα καλύτερα παιδιά βασίλη συνέχισε έτσι... στο ίδιο μαγαζί έσκαγε ένας τυπάκος με μουσάκι KTM_21 η αλλιώς alex... έβγαζε στρατούς για να τους σπάει και με τα 1000 ζόρια κατάφερε να κρατήσει έναν τελευταίο να τον στουκάρουμε σε θαύμα... μέχρι τότε έσπαγε όπου έβλεπε γύρο γύρο με αγαπημένο του χόμπι να κλέβει χωρια από g-τόπο.. alex thanks για της ώρες που τα λέγαμε τα βραδια...
    το ίδιο μαγαζί είχε και μια μουρλή γκόμενα οποιος έχει το σκύρε της έχει θαυμάσει και την gatalouda της σε επίμαχο σημείο... έπαιζε τραβιαν για την παρέα με ένα μικρό διάλειμμα, θέλει να με κάνει και γαμπρό της βοηθήστε meeeeeeee!!!! ναταλία περιμένω τηλέφωνο να ακούσω την sexy φωνoula σου... τέλος μιας και έπιασα την συγκεκριμένη παρέα να πω για τον ποντικό.... fixxxer στο τραβιαν τeρι στην παρέα... ωραίος ο ποντικός αν και τα σπάσαμε για μερικές ώρες... αλλα αυτό ήταν απλά για να περάσει, λευτερη τα λέμε στον επόμενο φιλε μου...
    και έρχεται στο μαγαζί αυτό ένα παιδί που έχει ταλέντο στο να ζωγραφίζει πάνω σε σοκολάτες χωρια με 20αρισμενα χωράφια και να κάνει πολλά τέτοια περίεργα το όνομα αυτού MASTER GEORGE είστε απίστευτο παρεακι και εύχομαι να τα λέμε για αρκετά χρονια και μετά το game...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teutos.... : 31-12-09 στις 18:54

Προεπιλογή

συνεχίζω αναφέροντας ονόματα πρόσωπα και καταστάσεις από τον ένα χρόνο τραβιαν που έπαιξα.....
    VAL/alex φιλε χαίρομαι που παίξαμε μαζί... στην έξω ζωή δεν ξέρω κατά ποσο η αν θα μπορούσαμε να κάνουμε ποτε παρέα... εκτιμώ και σέβομαι την προσφορα σου στο game ήσουν εκεί και παρόν τους τελευταίους 5 μήνες όσο καιρό σε γνώρισα δηλαδή νωρίτερα δεν ξέρω πως ακριβώς είχε η κατάσταση στο wing σας.... αν με κάποιον ήθελα να συνεννοηθώ τώρα στα θαύματα για οτιδήποτε θα ήσουν εσύ έμπαινες και έκανες βάρδιες σε όλα τα θαύματα είχες πολλά θετικά όπως και αρνητικά... σημασία έχει ότι όλα τελειωσαν πήραμε τον server και τα λάθη δεν μας επηρέασαν στην έκβαση του παιχνιδιού... στόχος μας εξάλλου δεν ήταν το τι παρέα θα κάνουμε μετά το game αλλα το να πετύχουμε... και νομίζω ότι τα καταφέραμε μια χαρά... να σου πω συγχαρητήρια για τον πραγματικά μεγάλο στρατό που έβγαλες και βούλωσες αρκετά στόματα...τα υπόλοιπα στο σκύρε αν σε ενδιαφέρουν τώρα που τελειώσαμε...
    noiazei/τίμος τιμo είσαι από τα καλύτερα παιδιά χάρηκα πολύ που σε γνώρισα το μονο που θέλω να σου ζητήσω τώρα είναι την επομενη φορα που θα σε δω από κοντά να είναι πουθενά πιο έξω με καμια μπούρα στο χέρι!!!
    sikelos/βαγγέλης τρελο αριανακι από την ιταλία... αν και πρώτος σου server είσαι πολύ διπλωμάτης και ένα πολύτιμο εργαλείο για να κρατάει ισορροπίες μέσα σε ένα μεγάλο συνασπισμό δεν έχω παρα να σου βγάλω το καπέλο και να σου πω να είσαι πάντα καλά στην ζωή σου ότι και αν κανεις....
    pandirius/δημήτρης φιλε μήτσο θα σου κάνω παράπονο και θα σου πω ότι λόγο των πολλών σου ευθυνών στο σ2 μας αφίσες λίγο τώρα στο τέλος που σε θέλαμε χάρηκα που σε γνώρισα και που συνεργαστήκαμε.. συμβουλή μου και αν θες την κρατάς... το τραβιαν είναι game που θέλει παίχτες μάχιμους και όχι simcitades μην λυπάσαι να διώξεις από την συμμαχία σου αυτόν που δεν προσφέρει, κάνει κακό και όχι καλο και σταματα να κοιτάς το pop ενός wing... είναι καθαρά πλασματικό... στο τραβιαν ρολο παίζουν οι στρατοί... αν παρακολούθησες το endgame του σ4 θα το διαπίστωσες..
    Der_Rote_Baron/γιάννης εσείς οι κριτικοί είστε πολύ πολεμοχαρείς... όλο τον server δεν κουραστικές λεπτό να βαράς... γιάννη αν και πρώτος σου server έπαιξες πολύ καλά bravo για αυτό και bravo που κράτησες και συγχώνευσες τους heros στην υπόλοιπη συμμαχία τους μήνες της κρίσης.. θα τα λέμε πιστεύω και εκτος game συνέχισε δυνατά....
    asdrubalos... σε γνώρισα καλύτερα σε καιρούς θαυμάτων κι εσένα... το ότι επιλέξαμε εσύ να σηκώσεις θαύμα ήταν πολύ σωστή επιλογή νομίζω.. εμπειρία, νοιάξιμο hummor ηρεμία... μερικά από τα στοιχεια που χαρακτηρίζουν τον έναν από τους δυο οδοντιατρους της συμμαχία μας... αστέριε χάρηκα φιλε πολύ που σε γνώρισα...
    foti21 φώτη ο κόσμος είναι μικρός όπως είδες η πορεία σου στον server πολύ καλή και είμαι πολύ περήφανος που ήμασταν και στο ίδιο wing... έβγαλες δυο στρατούς ήσουν άξιος keeper παρόλα τα προβλήματα και σε εμπιστευόμουν με τα 1000 γιαυτο και όταν λέγαμε για το θαύμα που πήρες σε πρότεινα με κλειστά ματια... να με περιμένεις πετρούπολη....
    να χαιρετίσω επίσης OUGA (παλικάρι μέχρι τέλους) whoiswho (όπως είδες δεν μας επηρέασε πολύ το λαθάκι) ήσουν άψογος..
    της κυριες AERIKO, ralia, lili(αντρέας) ntinaki e.k. για την συμμετοχη τους όπου χρειαστήκανε.
    τα clear των ναταριωχωριων Mr.Christmas (που φαρμαρε και μηδένισε και θαύμα) xaxass pipin eleuterio hub τα glear τον σχεδίων ralia slipknot.
    τους kostas_xalkida pame morh omada, iridanos ,tassospeed από την grknol ac

από ms-13 και ας σπαζομασταν στης αρχές stel500 , sakisfocus glafkos μάγκες θα τα πούμε από κοντά σίγουρα....
    το κορίτσι που έχει φιλιες με τους πάντες σε αυτόν και στον επόμενο server... που δημιούργησε πάθη ίντριγκες και πολλά κουτσομπολιά που το σκύρε της χτυπάει συνεχώς από πριβέ μηνύματα που θέλει να βλέπει φίλους ευτυχισμένους που δεν της αρέσουν οι τσακωμοί και που βοηθησε πολύ στα θαύματα μας όπως και στο να κρατήσει ένα wing DonKathi/ καιτούλα συμβουλή μου καιτούλα κλείσε το σκύρε σου και μην ασχολείσαι με τους αυνανες που βγάζουν τον αντρισμό τους πίσω από μια οθόνη επιδεικνύοντας τι παιχταράδες είναι... και προσπάθησε να μην τα προκαλείς εσύ όσα δεν σου αρέσουν... χάρηκα που σε γνώρισα να προσεχεις....

Προεπιλογή REVENGE~

και να πάμε στο wing μου...
    πρώην GRKNOT στην συνεχεια REVENGE~... το είχε φτιάξει ο evasion ο οποιος μας παράτησε στην διάρκεια λόγο ανελιμενων υποχρεώσεων... το παρέλαβα εγώ στόχος μου ήταν ένα wing που θα είναι όλοι για έναν και ένας για όλους... που δεν θα αφήναμε αντιπαλους να μας δημιουργήσουν προβλήματα χωρίς αρχιγιλίκια και νταβατζιλίκια με συμμετοχη στα κοινά όλων μας όπου θα γίνετε σωστή δουλειά με στόχο να είμαστε στην πλευρά των νικητών... προσπαθούσα συνεχώς να τους έχω ενήμερους για οτιδήποτε... δεν μας ένοιαξε ποτε η βαθμολογική κατακταξη (γιαυτο και πέσαμε στην 13 8esh από την 5) αυτό που μας enoiaze ήταν ένας στιβαρός κορμός από αρχή μέχρι τέλους χωρίς πολλά μέσα-έξω συμμαχων... κάποτε ήμασταν 60 και ο τότε υπεύθυνος ήθελε να λεγόμαστε μητρική GRKNOL, εγώ ποτε δεν έδωσα βάση σε τέτοιους τίτλους εμείς δεν είχαμε μητρικές ούτε αρχιγιλίκια η πορεία μας ήταν κοινή με την υπόλοιπη συμμαχία με κοινές αποφάσεις και γνώμες... σήμερα τελειώσαμε 43 μέλη τα καλά και όσα άντεξαν μέχρι τέλους... emfanisame sto sunolo 24 stratous 20 hammer kai 4 rammer

και αρχίζω με Kobe.Bryant/τασούλης 16χρόνος τυπάκος που εμφάνισε 9800 ρωμαϊκά κάτας παίζουμε μαζί από τον σ2 τον παλιό όλο το καλοκαίρι που δούλευα ο τασούλης είχε αναλάβερι τα δύσκολα της συμμαχία τασούλη σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου...
    abubakari/giwrgos marbal/maria ζευγάρι και μάμω!! τα παιδιά μέχρι τα μισά του server με βοηθούσε ο γιώργος και από κει και πέρα ανέλαβε η μαρία τα δύσκολα...
    τα κάτας τους ακόμα καπνίζουν στα οικόπεδα του basilakis.o ηλίας και κώστας απίστευτη βοήθεια σε όλο τον server με πολύ πολύ ξύλο μάγκες μου σας ευχαριστώ πολύ τιμή μου που είμαστε στην ίδια γειτονιά...
    BHT/ γιώργος.... έβγαλε μονο 14500 κριούς η ζημια όμως που έκανε συγκρίνετε με τα μεγαλύτερα ράμερ σε ελληνικό server καϊά υτό προέκυψε από την συνοδεία των 108k peziko 35k ippiko.. ο γιώργος έμπαινε πάντα clear από την αρχή του server ποτε μα ποτε δεν μπορεσαν να του φάνε τον στρατό του... γιώργο απλά ήσουν άψογος και παράδειγμα
    piitaroma katse tiberios fratzolas stavroulaki kaka cestino bpikas eleutheria sacri dethecus asarcos Baba 4t0m05 άξιοι πολεμιστές που συμμετείχαν σε ότι τους είχε ζητηθεί από την συμμαχία
    η παρέα από την τζια fokix giorgosderm sakis-16 nicolas ...ενεργότατοι σαν παρέα ήρθαν κάπου στον μάιο και έμειναν....(αν ξεχνάω κάποιον διορθώστε με γιατί είναι και αργά...)

τα γειτονάκια kouloxeris/jimis kai yiotis/panos άλλος μουρλαμένος αρειανός ταξιτζής πολλές ώρες μπλαμπλά... φιλε γιώτη ελπίζω να μην σε απογοήτευσα... μου είχες ζητήσει να είσαι μέσα στα πράγματα και δεν σου χάλασα χατίρι... όπως ασφαλώς δεν μου χάλασες κι εσύ και έβγαλες πολύ πολύ στρατό!!!!είσαι από τα άτομα που θέλω οπωσδήποτε να γνωρίσω... χαιρετισμούς στην μαρία
    τον πολεμιστή kisuke_7 ο φίλος που με θαρρεί πρωτεύουσα εμφάνισε 10okay κάτας και πολύ πολύ στρατό...
    Στον pelekano... στον καλύτερο αμυντικό της revenge~ που με τα φαλάγγια του και της ύλες του και τα σιτάρια του ήταν πολύτιμη pugh για το θαύμα....
    τα παιδιά από τον πλακιά κριτής και γειτονάκια μου στο χάρτη orfanoudaki kai hariszoum ήταν σε μια πολύ μικρή summaixa κάποτε και μετακόμισαν σε μας... σα ευχαριστώ για την τιμή που μας κάνατε...
    τους φίλους afentiko zisara loukilouk van4867 που έμειναν στο τέλος 2 από τους 4 αλλα άφησαν πίσω τους δυνατά account για δούλεμα...

τέλος κράτησα να χαιρετίσω τα δικά μου άτομα...
    τους φίλους μου και από την real ζωή filimonas/ αλεκος kai akahissa/Aκης που τους κολλούσα με αυτό το κολοπαιχνιδο και χάσαμε τον ύπνο μας πολλά βραδια και όπου βγαίναμε για καφέ με παρέα μας έβριζαν που μιλούσαμε για travian
    τελος το gellaki μου που με έπεισε να ξεκινήσουμε μαζί αυτό το account χωρίς βεβαια να υπολογίσει τι χώσιμο θα έτρωγε αφού αυτή περίμενε να παίξουμε ένα απλό account χωρίς καμια αρμοδιότητα... φιλενάδα ευχαριστώ παρα πολύ που με ανεχτικές 2 ολόκληρα χρονια(από τον προηγούμενο σ2) ειδικά τον τελευταίο... σίγουρα χωρίς εσένα θα τα είχα παρατήσει κάπου στον τρίτο μηνα....

κύριοι και κυριες τιμή μου που έπαιξα ένα χρόνο μαζί σας... ελπίζω να μην έχετε παράπονα από μένα όπως δεν έχω κι εγώ... και αν καμια φορα πίεζα ήταν απλά για να πετύχουμε το αποτέλεσμα που είχαμε... κουράστηκα πολύ φέτος αλλα γέμισα φίλες εμπειρίες και πολλά πολλά συναισθήματα... καλές γιορτές να έχουμε όλοι...

φιλικά teutobodos/REVENGE~/ SO WAT
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teutos.... : 31-12-09 στις 08:24

Προεπιλογή

Γιατι δεν ευχαριστεισ και τους spy που ειχατε για να μαθουμε και τα ονοματα τους!!!!!!
    Συνχαρητηρια για την νικη και οι spy ειναι θεμιτη αλλα τα παρουσιαζεισ ολα ροδινα!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Laruto_kun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι δεν ευχαριστεισ και τους spy που ειχατε για να μαθουμε και τα ονοματα τους!!!!!!
    Συνχαρητηρια για την νικη και οι spy ειναι θεμιτη αλλα τα παρουσιαζεισ ολα ροδινα!!!!!!!!!!!!
    καλά τα λες... όταν οι πάντες παίζουν με spy αν εσύ δεν έχεις τότε είσαι πίσω στο game... αναγκαστικά έπρεπε να έχουμε και εμείς παίχτες μέσα στης συμμαχίες των αντιπαλων μας όπως είχαν κι αυτοί σε μας... σκεψου ότι εμείς από spy χάσαμε 15 παίχτες τον ιούνιο που πάτησαν delete γιατί account που το τροφοδοτούσε όλη η συμμαχία αποδείχτηκε spy gejo και basilakis... οποτε τουλάχιστον εμάς που πάθαμε τόσα με της ευλογίες του server δεν μπορεί να μας κατηγορήσει σε αυτό το σημείο κάννης...

Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ που με αναφέρεις αν και δεν νομίζω οτι στάθηκα ανάλογος τον δικών μου αλλά και των δικών σου προσδοκιών. Ελπίζω να ξαναβρεθούμε μαζί σε κάποιο server και οπού θα είμαι κ πολυ πιο ενεργός αυτή την φορά

Συνχαρητήρια σε όλη τη REVENGE αλλα και σε όλους του αντίπαλου στρατοπέδου οπού χωρίς αυτούς δεν θα είχε αξία η νίκη αυτή.

Προεπιλογή

σωστα τα λες ....
    καλη μας χρονια ..
    Θανασης ... german ..απο REVENGE
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη german : 31-12-09 στις 19:10

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Smiles στο ally chat
    By johnyb in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-10, 14:19
  2. Revenge S4(Restart)