Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 52

Θέμα: TGR

Προεπιλογή

Stan ο δικτάτωρ που τα έκανε όλα λάθος (aka Stanlin)[/QUOTE]
    Και δεν εννοει να το καταλαβει!
    Μπορει κατα την αποψη σου να ειμαι η Μις Πουθενα και καμια αντιρηση.. δεν με ενδιεφερε ποτε στο τραβιαν να ειμαι ΚΑΠΟΙΑ.. δεν περιμενα ενα παιχνιδι για να με κανει να νιωσω κατι στην ζωη μου..σε αντιθεση με εσενα, δοξα το Θεο για τους δικους μου ανθρωπους και τουσ φιλους μου ειμαι ΚΑΤΙ και αυτο μου αρκει! Για αυτο και μπορω να κρατω την αξιοπρεπεια μου. Εσυ απο την αλλη κανεις οτι εκανες παντα.. χαρακτηριζεις ανθρωπους χωρις επιχειρηματα σαν φτηνη κατινιτσα!!! Να μην αναφερθω και στα δεκαδες ψεματα που λες δεξια και αριστερα σαν επισης φτηνη κατιναρα! Γιατι ουτε τα κοτσια τα εχεις ουτε τιμας και τα παντελονια που φορας για να φερθεις σαν αντρας!
    Οσον αφορα για τα συγχαρητηρια που σου δινουν και τα μαιλ μεταμελειας :P που δεχεσαι, αυτο το λες μονο εσυ! Αυτο που ακουγεται ομως ειναι το ποσο αποτυχημενος εισαι μεταξυ αλλων που δεν μπορω να αναφερω διοτι δεν μου το επιτρεπουν οι τροποι μου!
    Αλλωστε τα γεγονοτα εδειξαν απο μονα τους το τι εισαι σαν leader! Τα λογια ειναι περιττα.. και δεν θα ηταν τοσο ασχημα ολα αυτα εναντιον σου αν δεν διατιμπανιζες μονος σου το ποσο καλος leader :P εισαι!
    Οσον αφορα τα υπολοιπα δεν χρειαζεται να σχολιασω κατι.. ειναι φαμφαρφες δικες σου και φαντασιες του μυαλου σου!! Αυτο που δεν ξερω ειναι αν θελεις να πεισεις κανεναν αλλον εκτος απο τον εαυτο σου!
    Το να μιλας εσυ για το ποιος ειναι ο χειροτερος αρχηγος ειναι το λιγοτερο αστειο! Το να λες οτι η σολ χαρη σε εσενα ηταν οτι ηταν επι ενα χρονο ειναι και παλι αστειο.. εσυ ησιυν αφαντος στο μεγαλυτερο κομματι του σερβερ και αυτοι που κρατησαν την σολ εκει που ηταν.. ηταν ο Βαρβαρος Το μπιφτεκι και τα υπολοιπα παιδια που παλευαμε και ειμασταν συνεπεις σε οτι μας ζητηθηκε να κανουμε και σε μερικους απο εμας κατω απο δυσκολες συνθηκες στην ζωη μας δεν τα παρατησαμε και ειμασταν συνεπεις.. κι ας βγει καποιος να με διαψευσει σε αυτο (οχι εσυ φυσικα γιατι δεν υπηρχες). Εσυ, οταν στον σ3 δεν καταφερες να παρεις το ΠΘ τοτε αποφασησες να επανελθεις στον σ4 μηπως και καταφερεις κατι εδω! Γιατι ολα αυτα που λες περι προβληματος συνδεσεις και ολα τα υπολοιπα δεν σε εμποδισαν να ασχολεισαι με το ΠΘ του σ3! Ας μην πω περισσοτερα.. ας σε αφησω να εκθιαζεις τον εαυτο σου μονος σου .. το χεις αναγκη!
    Οσον αφορα τον Κωστακη.. καλυτερα αν θελει να σου απαντησει ο ιδιος! Εγω το μονο που θα σου πω ειναι οτι ο Κωστακης κερδιζει τον σεβασμο για αυτο που ειναι σε αντιθεση με εσενα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Skyshadow : 02-01-10 στις 13:40

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....tiverios ειχε διπλα του τον φλογοβολο και του κανε το μαγκα αφου τα κατας του φταναν πιο γρηγορα απο τα αλογα μας στην περιοχη λιγο του ριξε και 2-3 χωρια και μετα την πατισε κι αφτος...
    Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους

Φίλτατε Dimios, δεν έκανα καθόλου το μάγκα και ούτε την πάτησα απο κανένα revenge
    Ξεκίνησα το παιχνίδι 1/3/09, δηλαδή 3μίση μήνες μετά από το σύνολο του σέρβερ. Ένα μήνα πριν το τέλος παράτησα το ακάουντ, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και ενασχόλησης με τον σέρβερ 1. Το ακάουντ χρησιμοποιήθηκε από άτομα της συμμαχίας για τροφοδοσία του ww
    Το τέλος του σέρβερ με βρήκε στην θέση 161 επιθετικών, παίζοντας στα 2/3 του παιχνιδιού, σε ένα σέρβερ αποθέωση του simcity. Αφήσατε ένα παίκτη που έπαιξε πρώτη φορά (είχα παίξει και μισό σπιντ) και ξεκίνησε 3 μιση μήνες μετά, να βαράει μέλος του επιτελείου της συμμαχίας σας, να του ρίχνει μόνος του καπ, έστω και λίγο, να του σπάει 2 πολυσίταρα ( το 1 έσβησε απτο χάρτη, το άλλο αχρηστεύτηκε ), να χάσει τα λίγα επιθετικά του και 2-3 6άρια. Τον βάραγα κάθε 4-5 μέρες, είχατε όλο το χρόνο να στήσετε άμυνες. Ήθελα να στουκάρω τον στρατό μου για να σταματήσω το σέρβερ και μια άμυνα δεν μπορούσατε να μου βγάλετε. Για να την "πατήσει και αυτός" όπως είπες, έπρεπε να στείλω μόνή αττάκ (χωρίς φεικ σε άλλο χωριό) στο καπ του του χωρίς ανίχνευση, μπας και καταφέρετε να βγάλετε μια άμυνα. Συγχαρητήρια!!!!!
    Είπα αποθέωση του simcity, αφού ενώθηκαν όλοι οι simcitάδες (πλυν λίγων εξαιρέσεων) και κάναν την so-what βγάζοντας άμυνες και δίνοντας σταρια σε θαυμάτα.
    Δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα, που έπαιξες και πολύ καλά μάλιστα, αλλά στο σύνολο των συμμάχων σου. Ειλικρινά μακάρι να μου έκανες επιθέσεις όταν παρακολουθούσα το παιχνίδι. Δεν θα σε κέρδιζα (ήμουν ανίσχυρος εκεί κάτω) αλλά θα δεχόμουν και καμμιά επιθεση (δεν δέχτηκα ούτε μία από revenge) και ίσως να αποκτούσε ενδιαφέρον ο σέρβερ για εμένα. Οι δικές σου ήταν όταν είχα παρατήσει το ακάουντ. Συγχαρητήρια πάντως για το παιχνίδι που έκανες.
    Όσο αναφορά την συμμαχία μου, όλα τα παιδιά είναι καταπληκτικά, στηρίξαν ένα ww (δυστηχώς μόνο 2 βγηκαν στην περιοχή μας) και ταυτόχρονα πάιξαν πόλεμικό παιχνίδι σε όλη τη διαρκεια του σέρβερ.
    Μέσω του φόρουμ θα ήθελα να σας ευχαριστώ όλους που έπαιξα μαζί σας και να δώσω συγχαρητήρια για όλη τη προσπαθεία που κάνατε μόνοι σας, χωρίς κανένα σύμμαχο και σε ένα σέρβερ γεμάτο εχθρούς.
    Καλή Χρονια σε όλους η ευτυχία να πλυμμηρίζει την ζωή σας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flogovolos : 01-01-10 στις 17:39

Προεπιλογή

χαχαχαχαχα τελικα εχεις πολυ πλακα στρατηγε του -/-
    ποτε να ερχοσουν να εσπαγες την TRG????
    καταλαβαμε τι εισαι οταν εκανες επιθεση στον ser που τα λεγατε καθημερινα.Και μετα απο 6 με 7 μηνες ηρ8ες σαν στρατηγος ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ??????????????????

τον Διμιο που δεν ξεραμε που λες τον σπασαμε εσεις
    ασε μην μου πεις ΤΙΠΟΤΑ...
    κανε λιγο ακομα τον καμποσο εδω μπας και κερδισεις τιποτα......

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
    ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝΕ ΕΜΑΣ (REVENGE) ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΡΓΑΝΩΣΙΑ ΜΑΣ(ΚΑΙ ΚΑΛΑ...) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΠΑΛΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ( ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...) ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ...
    ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΥΒΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ... (ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΕΓΩ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΠΗΓΕΣ) ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΜΕΙΣ ΤΡΟGΩΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΕΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΠΑΖΟΥΚΑΣ!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ REVENGE AΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!!! ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΔΩΣΑΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ TRAVIAN ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Εκτος απο πολυ ελαχιστες εξαιρεσεις!).

Υ.Γ: ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ ΣΑΣ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΚΑΛΟ!
    Υ.Γ 2 : ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ TGR ME TA OΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ ΤΑ ΦΑΓΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ.

Προεπιλογή

Λοιπον παιξαμε και χασαμε!!!!!
    Το τελοσ του server μας βρηκε ητημενους!!!!Αλλα μπορω να πω οτι σε ολη την διαρκεια του server οτι παιξαμε καλα και οτι ημασταν μια απο τις καλητερες συμαχειες του σ4!Το μονο λαθος μας ηταν οτι δεν εξαφανισαμε την black οταν μπορουσαμε.
    Οσο για αυτα που λεει ο dimios,εχει ξεχασει να αναφερει και αλλα πολλα capital!και δυστηχως για αυτουσ τα χωραφακια που λεει ειναι ολα τα χωραφια απο τα 15αρια τουσ και το ξερω γιατι περιμενα τα δευτερολεπτα για να δω τις αναφορες!
    Και μια η αλλη λεμε για αναλογιες κτλ κτλ στα -,- οι αναλογιες ηταν ευνοικες για μας αλλα εκει που ειχατε παει οταν εγο εκανα 25 ωρες με κατασ να σας ερθω μπορουσαν να σας στειλουβ αμυνες και απο το 200,200 αρα οτι λετε δεν ισχυει.Μια η αλλη η αμυνα που βγαλατε στον idomenea ειχε μεσα εναν ολοκληρω συνασπισμο αν δεν κανω λαθος!
    Τεσπα εμενα με ενδιαφερει οτι περασα καλα , εκανα οτι μπορουσα και γνωρισα καποια ατομα τα οποια γιναμε φιλοι,για τα αλλα δεν μου καιγετε καρφι!!!!

Με εκτιμιση Rocknrolla!!!!!!

Προεπιλογή

θα ηθελα κι εγω με τη σειρα μου να πω τα συγχαρητηρια στην υπεροχη συμμαχια TGR που εδωσε την ευκαιρια σε ολους μας να παιξουμε μεχρι την τελευταια ωρα ασχετα με το τελικο αποτελεσμα κατι που ηταν πολυ δυσκολο να αλλαξει ετσι οπως διαμορφωθηκε ο server.Δε θα αναφερθω σε ονοματα γτ μπορει να ξεχασω καποιους και ειναι πραγματικα αδικο,αλλωστε δε νομιζω να χρειαζεται ιδιαιτερα αφου ο καθε αντιπαλος ειχε και απο ενα εφιαλτη!Μπραβο ρε μαγγες περασαμε καλα!τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στον μεγιστο σκηνοθετη stanley που δε μας εσπασε(καμμια φασολαδα εφαγες?)και ελπιζω να μπηκες στα ρουχα σου επιτελους...χειμωνας ειναι και μπορει να κρυωσεις...

Προεπιλογή

παιδακια επειδη μαλων εχετε μπερδευτει λιγο θα ηθελα να σταματησουν οι αναφορες σε σχεση με την σολ και τον κιουμπρικ γιατι δεν τιμα κανεναν μας αυτο...

αν ο οποιοσδηποτε απο εσας νοιωθει πως εχει κατι εναντια στην σολ μπορει να μιλησει μαζι μου και οχι να ψαχνει στα ερειπια για φαντασματα

καλο χρονο να εχουμε !!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BAGIOKO Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδακια επειδη μαλων εχετε μπερδευτει λιγο θα ηθελα να σταματησουν οι αναφορες σε σχεση με την σολ και τον κιουμπρικ γιατι δεν τιμα κανεναν μας αυτο...

αν ο οποιοσδηποτε απο εσας νοιωθει πως εχει κατι εναντια στην σολ μπορει να μιλησει μαζι μου και οχι να ψαχνει στα ερειπια για φαντασματα

καλο χρονο να εχουμε !!!!
    ????!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TGRnikos.001 Εμφάνιση μηνυμάτων
    epeidi akouo toses blekeies edo mesa na mpei kai ligo taksi re paidia gia poio cap milate -9 -19 to cap pou eixa epeitides proteuousa gia na min mporeite na to parete etoimo? i to cap pou eriksa monos mou ola ta ktiria kai ebaza ton gkirani na mou kanei epitheiseis na pesoun ta xorafia gia na min to parete etoimo? gia rotiste to gkirani na sas pei gia to minima pou tou esteila na paei na parei to xorio giati tora to afino eno toso kairo exete xasei TON STRATO pano se ena xorio.... auta ta ksexname vlepo kai ta prospername giati sas voleuei SOSTA? i mipos na anafero oti to sigkekrimeno xorio to pire sti sinexeia o arxigos kai kala na xei na mas leei oti espase to xorio.... Ksanarotiste ton gkirani pou me 10 xoria geitonas den mporouse na spasei oute spithami apo ta xortaria ekso apo to xorio oso ego to ithela... kai mas lete tora gia spasimata kai aidies.. Ta mona xoria pou spasate san proteuouses itan tou fabian sto kentro (6ari) apomakro apo to soma mas kai tou steliou pou meta apo polles epitheseis ton SOL mpikate kai seis + tou dimiou pou to midenisate. Kai epeidi mas tin lete sinexeia oti sas tin ferame sto telos tou server mathaite oti to paixnidi den eixe teleiosei opote kai sas midenisame proteuouses sas spasame kai xorafia gia na min exete sitaria gia to thauma kai kataksodeutikate sta NPC ti allo thelete na mas peite tora oti eixame lathos stratigiki kai kerdisame ton server xaxaxaxaxaxa i mipos thelete na mas peite oti to thauma to piran oi alles REVENGE kai emeis apla xeirizomastan to thauma tou TEUTO? Kai gia na min ksexniomaste gia tin arxi tou server pera apo oles tis apateonies pou kanate kai pleon tis kserei olos o server gia na kriveste piso apo to daktilo sas an eisastan sti thesi mas kai antimetopizate 3 dinates simmaxies sta -- + ta wings tous pou ftanan se aritmo ta 6 kai bale sta protes ki olas ebdomades tha tin eixate kanei oloi me elafria pidimatakia kai delete opos kananate kai tora sto telos tou server pou siniditopoiisate oti to xete xasei. Tora oti kai na mas lete panta tha menoun ftines dikaiologies toso ftines oso eisaste kai seis san xaraktires kai auto einai eukolo na to dei kaneis akomi kai tora rixnontas mia matia sta profil sas na dei ti grafete gia mas... ante kai kali tixi magkes.... ston epomeno s4 edo tha eimaste pali xo xo xo

Προεπιλογή

Τελικα οσο κραξιμο ειχες ακουσει σε ολη την διαρκεια του server σου αξιζε και με το παραπανω.Λες ανακριβιες και ασυναρτισιες !!!!

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές