Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: - Α -

Προεπιλογή - Α -

Λοιπόν δεν μπορούσα να βλέπω ολες τις συμμαχίες εδω να έχουν το θεματάκι τους εκτός της -Α-
    Είμεθα πτωχοί πλην τίμιοι
    Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για την συνεργασία!!!
    Δεν πρόκειται να αρχίσω να γράφω για τον καθένα ξεχωριστά αλλά ο καθένας σας έχει την εκτίμηση μου για τις στιγμές που περάσαμε μαζί και τις ώρες που χαλαλίσαμε πάνω στο κομπιούτερ μας.
    Τέλος καλό ολα καλά ή για να το πω αλλιώς:
    Ρε καθίκια μπείτε και γράψτε στο θέμα για την συμμαχία μας μην πάει "άκλαφτο" γιατί θα σας πάρει και θα σας σηκώσει.
    Στέλνω μήνυμα σε όλους σας και όποιος δεν ανταποκριθεί θα μπει στην μαύρη λίστα του μαύρου ιππότη κοινώς μαύρο σκοτάδι που σας έφαγε!!!
    Μαύρισε η ψυχή μου ρε παιδιά με τόση μαυρίλα ακόμη και αυτό το -Α- αναρχία που είναι μαύρο μου θύμιζε και σας το έλεγα οτι έχω και ιδεολογικές διαφορές πανάθεμα σας που κάθησα και ασχολήθηκα και έπαιξα μαζί σας στην -Α- συμμαχία σας
    Προειδοποίηση: Αν δεν πάρουμε τον σ2 και ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ να ξαναπαίξω τράβιαν και δεν έχετε γράψει στο θέμα μας και σας συναντήσω σε κανένα σέρβερ θα γίνει αυτό που δεν έγινε ποτέ
    Να είστε καλά παιδιά οτι και να κάνετε, υγεία, ευτυχία, καλές μάχες οσοι συνεχίζουν στο τράβιαν.
    Είσαστε μια συμμαχία για την οποία νιώθω περήφανος που ήμουν μέλος της και αυτό δεν αλλάζει

Καλή χρονιά σε όλους τους παίκτες του σ4!!!

Σπύρος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rezvan : 02-01-10 στις 17:33
    ... Nικημένο μου ξεφτέρι δεν αλλάζουν οι καιροί, με φωτιά και με μαχαίρι πάντα ο κόσμος προχωρεί...

s2 Black Knight

Προεπιλογή

σαν ιδριτης αυτης τις συμαχιας θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους ελαβαν μερος σε αυτην την προσπαθεια ακομα και αυτους που εφυγαν....
    Ενα μεγαλο ευχαριστω σε λους και ειδικα στα παιδια που σταθικαν δυπλα μου ως το τελος
    Δεν θα κανω κριτικη για την συμαχια αυτη και την πορεια τις, το αφηνω σε εσας συμπεχτες και αδιπαλους
    με τιμη
    ανδρεαs (geraki)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasbat Εμφάνιση μηνυμάτων
    σαν ιδριτης αυτης τις συμαχιας θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους ελαβαν μερος σε αυτην την προσπαθεια ακομα και αυτους που εφυγαν....
    Ενα μεγαλο ευχαριστω σε λους και ειδικα στα παιδια που σταθικαν δυπλα μου ως το τελος
    Δεν θα κανω κριτικη για την συμαχια αυτη και την πορεια τις, το αφηνω σε εσας συμπεχτες και αδιπαλους
    με τιμη
    ανδρεαs (geraki)
    Πάλι καλά που απάντησες γιατί ήμουν έτοιμος να σε καλέσω σε μονομαχία στο τράβιαν της ζουαζιλάνδης!!!
    Οι απειλές μου έπιασαν τόπο και απάντησε τουλάχιστον ενας!!!
    Πες και σε όλους τους υπόλοιπους (4-5 που μείναμε δηλαδή ) να γράψουν μην έχουμε δράματα και είναι και μέρες αγάπης!!!
    Όπως καταλάβατε σε αυτή την συμμαχία λειτουργούσαμε εξ απο ανέκαθεν!!! δημοκρατικά και τίποτα δεν γινόταν με το ζόρι
    Πως και δεν ζήτησες σιτάρια σε αυτό το μήνυμα Ανδρέα μου?????
    Κάτσε να εμφανιστεί και ο Μάκης να δω αν θα ζητήσει να βάλουμε "σφήνες" πάλι
    ... Nικημένο μου ξεφτέρι δεν αλλάζουν οι καιροί, με φωτιά και με μαχαίρι πάντα ο κόσμος προχωρεί...

s2 Black Knight

Προεπιλογή

Ο,τι και να πω για την -Α- ειναι λιγο.Ο,τι και να πω δε χρειαζεται να το ξερει κανεις αλλος και καλυτερα να κρατηθει σαν επτασφραγιστο μυστικο.Δε θελω να παρεξηγηθω και να επιβεβαιβεωσω μερικων την αποψη που εχουν πανω στο θεμα γνωσης-Ελλαδας ,οτι δηλαδη στην Ελλαδα ειμαστε της αποψης οτι καλυτερα η γνωση να κρατιεται κρυφη οποτε ειμαι στην διαθεση οποιουδηποτε φιλου να του λυσω οσο καλυτερα μπορω καθε απορια,αλλα η αληθεια ειναι οτι -Α- θα ειναι παντα στην τραβιανη (?) καρδια μου.Για ολους τους συμμαχους μου που ειμασταν και φτασαμε μεχρι το τελος αναλλοιωτοι και αμεροληπτοι χαρις στην ηγεσια μας ειδικα ,σας χαιρετω.Σας ευχαριστω.Ηταν τιμη, κυριες και κυριοι. -Α- μεχρι το κοκκαλο.Αβε.
    Το μονο moto που ακολουθω στη ζωη μου ειναι το moto cross

Προεπιλογή -Α-

Αγαπητοί συμπαίχτες μου

Δεν θέλω να μακρηγορήσω και να γράψω Διθυράμβους κτλ.
    Ένα πράγμα θέλω να σας πω.
    Μόλις εγγραφείτε σε ένα ΝEΟ server κάντε και ένα λογαριασμό ΤΕΥΤΟΝΑ και στείλτε μου μήνυμα.
    Να είστε σίγουροι ότι και πάλι ο Mr. Q θα ανταποκριθεί.
    Σας ευχαριστώ όλους για τη συντροφικότητα και το παιχνίδι που κάναμε πάνω από ένα χρόνο μαζί.

Μετα τιμής
    Κώστας
    Mr. Q
    Πάει το κορμί πατριώτ.................

Προεπιλογή

Kalispera kai apo mena, na do pos tha mou kseplirosete to gegonos oti epsaka na bro ton kodiko prosbasis sto frum tu travian ....... kati tha skefto ... kaneis den me exei katigorisei mexri tora oti ksemeina apo idees.

ti na po gia tin A ... proteina toses fores na tis allaksoume onoma, na gino ego i apoliti autokrateira, na kiberniso dikaios apolitarxika ..... opos katalabainete gnosi den ebalan n me akousoun .... gia auto apofasisa na sinexizo na tous basanizo kai se allous server....

ernesto (kai ena soro alla nick xamena sti lithi ton perasmenon server)

p.s i kaliteri parea gia na ksenixtas kai sta dialeimata tou ksenixtiou na paizeis travian .....

Προεπιλογή -A-

ti na pei kaneis gia auti tin symmaxia...
    sigoura i pio agripni parea tou server!!!
    ametrita vradya ksenixtiou pou tha exoun na thimountai oi "filoi" geitones mas...
    itan o 1os mou server kai o monos logos gia na mpw ksana sto idio"trypaki" tha itan na ksanapeksw mazi sas!!
    euxaristw ola ta paidia gia ti kali parea pou kaname sto skype!!

tha itan timi mou na sas syntrwfeusw se allo server!
    SPARTAN
    Christos

Προεπιλογή

Kαλά μιλάμε είμαστε δύναμη λέμε!!!
    Ποιός έμεινε που δεν έγραψε να τον βάλω στην μπλάκ λίστ?

Να είσαστε καλά και να περνάτε όμορφα!

s2 Black Knight

Προεπιλογή

Na sou kano mia lista? (panta prothimi stis anagkes tis simaxias :P )

Emeis eimaste pano apo dinami .... me peistiko organo ti black list aporo pos den egrapsan oloi ... akoma kai autoi pou itan se alle simaxies :P (hehehehe)

Προεπιλογή

Την τυφλα σας.
    Χαβαλέδες οεοοο
    Εγω τελικά δεν ξαναπαίζω μαζί σας.

Ο μονιμος εχθρός σας

ALFA
    Πάει το κορμί πατριώτ.................

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές