Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 61

Θέμα: CYCLONES S4

Προεπιλογή

Και επωνυμα μπαινουμε ξανα στον νεο σερβερ και δεν υπαρχει κατι να κρυψουμε αλλωστε !!!
    Εσυ φιλε μου ομως δεν μας ειπες το δικο σου name ακομη κια με βαζει σε υποψιες οτι κατι παιζει αλλα φανταζομαι οτι θα μας ενημερωσεισ σχετικα !!!!
    giorgos 68 (S4-Speed 2)-kouasimodos (S1)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagosniki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένας πυρήνας αδερφικών φίλων, από τον παλιό s2,s3 και τον s4 ξεκινάει μια νεα συμμαχια-συμμορια στον νεο s4.Το ονομα αυτης CYCLONES. Σε αυτή συμμετέχουν μέλη της κεντρικής διοίκησης των HERO (s4), μέλη των REVENGE (που κέρδισαν τον s4,μεταξυ αυτων και ο μεγαλος νικητης teutobodos), μέλη των KILLERS, των ELITE και των BOREIOI από τον παλιό s2, μέλη των ~Μ~ και των ΕΕΧ από τον τωρινό s1 οι οποίοι έχουν πολλές καλές πιθανότητες να πάρουν τον server(τι πιθανοτητες δλδ το εχουν παρει ηδη – καλή επιτυχια αδέρφια) και αρκετοί «ανεξάρτητοι» καλοί και έμπειροι παίχτες από τον com…

dkanaris, nikikiamos, samos, giorgos68, iagouaros και manos211 θα ηγούνται της κεντρικης και των wings.Η συμμορια-συμμαχια θα αναπτυχθεί ΝΔ του χάρτη (-/-).

Αν επιθυμεί κάποιος να συμμετάσχει στην συμμαχία μας, ας ποστάρει το όνομά του εδώ... (αν και μάλλον είμαστε υπεράριθμοι, όλοι οι καλοί χωράνε...)
    Καλησπέρα και καλή επιτυχία στην συμμαχία CYCLONES.ξέρω ότι υπάρχουν δυνατοι και έμπειροι παίχτες .μόνο ρε παιδιά το δεν είμαστε συμμαχία είμαστε συμμορία το είχαν οι REBELS πλάκα κάνω μακάρι να υπήρχαν συνέχεια τέτοιες συμμορίες και πάλι καλή επιτυχία.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rizlas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο mister rizlas θα παραμεινει ανωνυμος απο οτι βλεπω...Μαλλον δεν τον παιρνει να μας συστηθει οποτε περναει στην σφαιρα της φαντασιας και της ανωνυμιας...
    giorgos 68 (S4-Speed 2)-kouasimodos (S1)

Προεπιλογή

παιδιά να υπολογίζεται κι την δική μας παρέα... είμαστε μαζί σας
    μαζί μου πάνε (όπως πάντα) ο MARVEL, ο ONEIROPOLOS και ο bamkaikato

όποιος γνωρίζει τους mpit και astrubalos ας τους στείλει μνμα να επικοινωνήσουν μαζί μου... είναι διαλεκτά φιλαράκια μα δυστυχώς χαθήκαμε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MISTIRIO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλή επιτυχία στην συμμαχία CYCLONES.ξέρω ότι υπάρχουν δυνατοι και έμπειροι παίχτες .μόνο ρε παιδιά το δεν είμαστε συμμαχία είμαστε συμμορία το είχαν οι REBELS πλάκα κάνω μακάρι να υπήρχαν συνέχεια τέτοιες συμμορίες και πάλι καλή επιτυχία.
    αν κάτι είναι καλό, δεν υπάρχει λόγος να μην το χρησιμοποιήσουμε...

Προεπιλογή

na valete kai tin AMATEURS na goustaroume ligo
    kserei o giwrgis68

Προεπιλογή

gia xara kai apo emena !
    kati exei parei to auti gia esas alla afou tha mpeite sto -,- tha sas mathw sigoura kalutera
    tha ta poume ekei otan ksekinisei o server tha perasoume kala kai tha rikosume polla gelia opws leei kai o anwmunos rizlas

kourdos.s4

Το avatar του χρήστη logims
    Περιοχή
    online : s3 classic

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rizlas Εμφάνιση μηνυμάτων
    na valete kai tin AMATEURS na goustaroume ligo
    kserei o giwrgis68
    άσχετε.. AMATEURS ήμασταν 2 .. ο ένας ήμουν εγώ
    (k αν δεν παίξουμε μαζί (alex+alex) σίγουρα δεν θα υπάρχει AMATEURS
    -----------Ubi concordia, ibi victoria-----------
    | NightStand NS| ELIT | Badboys |

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο benga Εμφάνιση μηνυμάτων
    gia xara kai apo emena !
    kati exei parei to auti gia esas alla afou tha mpeite sto -,- tha sas mathw sigoura kalutera
    tha ta poume ekei otan ksekinisei o server tha perasoume kala kai tha rikosume polla gelia opws leei kai o anwmunos rizlas

kourdos.s4
    σίγουρα θα πέσει γέλιο φίλε μου... θα είναι η ευκαιρία των TGR να αποδείξουν αν και τι και πόσο αξίζουν... και για να πω την αλήθεια, ελπίζαμε και υπολογίζαμε να κάνετε κι εσείς εγγραφή...

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. CYCLONES
    By corsikios in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-10, 20:23
  2. CYCLONES ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ...
    By teutos.... in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-10, 09:56

Δικαιώματα - Επιλογές