Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 31

Θέμα: ΜΙΑΟΥ

Προεπιλογή

ΣΙΓΑ ΡΕ SABA7 ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΤΟ DELETE ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΤRIX, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΙ Τ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ ΜΙΑΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pothead Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΣΙΓΑ ΡΕ SABA7 ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΤΟ DELETE ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΤRIX, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΙ Τ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ ΜΙΑΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!
    φιλτατε pothaed
    ναι οντος 8α κανω delete αμα μπεναμε ποτε στους ματριχ reloded!
    που βασικα αυτο δεν θα γινει ποτε αλλα λεμε!
    διοτι αδερφε το παιχνιδι μου θα εχανε το νοημα του και θα ξενερονα!
    θα ειτανε σαν να επαιζα σιμ σιτυ!
    για εμενα φιλε εχετε γ...........σει τον σαρβερ απο την αρχη!
    και για αυτο εχουμε απομηνει και τοσοι λιγοι.

Προεπιλογή

ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟΙ ΣΤΟΝ sERVER, ΟΣΟ ΓΙΑ TO SIM CITY πΟΥ ΛΕΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ sIM CITY H ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ SIM CITY ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΜΟΥ( ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΚΛΕΨΙΜΑΤΟΣ,ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ). ΥΠΟΘΕΤΩ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ SAINTS..., ΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ 2-3 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΤΕ ΚΑΝΕΤΕ sIM CITY EITE DEN KANETE, ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ...!
    ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ OI MATRIX HTAN TΡΕΛΗ ΠΑΤΑΤΑ ΣΤΟΝ sERVER, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΗΤΑΝ Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ(ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΜΟΥΝ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ) ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΑ Σ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ.
    Υ.Γ : ΜΕ ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?

Προεπιλογή

AYTO ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ?
    ΑΠΟΥ ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ,ΒΛΕΠΕ ΤΟ.....ΚΙ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ.

ΑΝ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΙ Τ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ"........

Προεπιλογή

ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟΙ ΣΤΟΝ sERVER, ΟΣΟ ΓΙΑ TO SIM CITY πΟΥ ΛΕΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ sIM CITY H ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ SIM CITY ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΜΟΥ( ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΚΛΕΨΙΜΑΤΟΣ,ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ). ΥΠΟΘΕΤΩ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ SAINTS..., ΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ 2-3 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΤΕ ΚΑΝΕΤΕ sIM CITY EITE DEN KANETE, ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ...!
    ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ OI MATRIX HTAN TΡΕΛΗ ΠΑΤΑΤΑ ΣΤΟΝ sERVER, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΗΤΑΝ Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ(ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΜΟΥΝ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ) ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΑ Σ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ.
    Υ.Γ : ΜΕ ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?
    δεν εχω καμια σχεση με σαιντς ουτε με ελλας!
    αλλα μου κανει εντιποση η εμονες που εχεται με της συγκεκριμενες συμαχιες!!!
    γιατι???
    φοβαστε?
    αμα σου στειλο επι8εσεις εγω να δεις τα σπασιματα τον συναδελφον σου στα + τι θα πεις!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο saba7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχω καμια σχεση με σαιντς ουτε με ελλας!
    αλλα μου κανει εντιποση η εμονες που εχεται με της συγκεκριμενες συμαχιες!!!
    γιατι???
    φοβαστε?
    αμα σου στειλο επι8εσεις εγω να δεις τα σπασιματα τον συναδελφον σου στα + τι θα πεις!
    ωχ ωχ ωχ
    τι βρικα ο ατιμος
    http://travian-reports.net/gr/raport...f5,466981fed27

Προεπιλογή

ΤΟ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ, ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Ο "ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ" ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΑTTACK ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ, ΣΥΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΑΝΑΦΟΡΕΣ! ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ...!! ΜΕ ΤΙ nICK ΠΑΙΖΕΙΣ?

Προεπιλογή

εχω πολλες και απο αλλες συμαχιες και απο την συμαχια μου!
    αλλα στην εδειξα που ειπες δεν ξερουν να κανουν επιθεσεις!
    το ναμε γιατι το ζητας?
    θα τσακοθουμε???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο saba7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω πολλες και απο αλλες συμαχιες και απο την συμαχια μου!
    αλλα στην εδειξα που ειπες δεν ξερουν να κανουν επιθεσεις!
    το ναμε γιατι το ζητας?
    θα τσακοθουμε???
    Την αναφορά από την στούκα του ίδιου στρατού την έχεις

Προεπιλογή

αντε για δηχτη μας εσυ που την εχεις!

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές