Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 30

Θέμα: ARTIFACTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη τυγχαινει και τις συντεταγμενες τις εχω δει , καλυτερα να ριξεις και εσυ μια ματια ,

Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις
    ριξε και μια ματια να δεις οτι ολα τα παραπανω τα πηραν παικτες που αναπτυσονται στο κεντρο.....προς τι η γκρινια?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    ριξε και μια ματια να δεις οτι ολα τα παραπανω τα πηραν παικτες που αναπτυσονται στο κεντρο.....προς τι η γκρινια?
    Άρη, τώρα το κατάλαβα τι ενοούσε ο Alfa Romeo! Δεν ενοoύσε το κέντρο του χάρτη ...
    αλλά το κέντρο της περιοχής που έχει τα χωριά του

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pythk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρη, τώρα το κατάλαβα τι ενοούσε ο Alfa Romeo! Δεν ενοoύσε το κέντρο του χάρτη ...
    αλλά το κέντρο της περιοχής που έχει τα χωριά του
    Δε μας λετε , μια που συμφωνητε μεταξυ σας ... τα cords ... αιντε να δουμε σε ποιανου το κεντρο βγηκαν ... ετσι για να γελασουμε και εμεις ...

Γιατι καλο ειναι να γραφεις ευφυολογηματα αλλα επισης ειναι καλο και να τα στηριζεις ... αν δε σας κανει κοπο δειξτε και τα cords που βγηκαν στο "κεντρο"
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Δε μας λετε , μια που συμφωνητε μεταξυ σας ... τα cords ... αιντε να δουμε σε ποιανου το κεντρο βγηκαν ... ετσι για να γελασουμε και εμεις ...

Γιατι καλο ειναι να γραφεις ευφυολογηματα αλλα επισης ειναι καλο και να τα στηριζεις ... αν δε σας κανει κοπο δειξτε και τα cords που βγηκαν στο "κεντρο"
    Καλά βρε μην τσαντίζεσε ... αφού είπες ότι τα έχεις, γιατί δεν τα βάζεις εδώ να τα δούμε όλοι?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pythk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά βρε μην τσαντίζεσε ... αφού είπες ότι τα έχεις, γιατί δεν τα βάζεις εδώ να τα δούμε όλοι?
    Καλα αφου "βαριεσε" να τα ποσταρεις ... συνεχισε να βαζεις γελακια

ΥΓ
    Ποτε δε τσαντιζομαι , ιδιαιτερα για το travian
    alfa_boul2g(speed)

Προεπιλογή

Καλα αφου "βαριεσε" να τα ποσταρεις ... συνεχισε να βαζεις γελακια

ΥΓ
    Ποτε δε τσαντιζομαι , ιδιαιτερα για το travian
    αφου ξερεις οτι ολα τα "καλα" αντικειμενα βγηκαν στο κεντρο τι γκρινιαζεις? εκπαιδευτες 1/2 ,μποτεςχ3 ,σταθεροτητα χ5 , διαιτα 1/2 .... αυτα τα καλα βγηκαν κεντρο και τα προλαβανε παικτες που αναπτυσονται στο κεντρο.....

Προεπιλογή

Alfa Romeo και dps:

ΤΟ ξέρετε προφανώς πως έχουν βρεθεί και άλλοτε, πολλοί παίκτες, στη θέση σας, αλλά είναι επίσης προφανές -όπως έχει πρκύψει από πολλές κουβέντες στα φόρα- πως απλά είναι λάθος το όλο σκεπτικό. Εντελώς λάθος. Ενα μόνο παράδειγμα είναι οι μοναδικές μπότες, οι οποίες βγήκαν ακριβώς δίπλα (στο πλαϊνό μπλοκ) 6 χωριών ενός παίκτη της ΖΚΙ. Το καθάρισα εγώ το βράδυ (χαβαλέ πήγα 15 ώρες μετά, δεν περίμενα να μην το πάρετε) και κατακτήθηκε από το Μάνο περίπου 24 ώρες μετά από την εμφάνισή του και ακόμα δεν είχε πάει κανείς (να υποθέσω πως 5-6 χωριά με 700-900 ποπ δεν είχαν μέσα ούτε ρόπαλο;...). Αυτό το περιστατικό (και άλλα πολλά) προφανώς μαρτυρά πως δεν είναι "στημένη" η τοποθέτηση. Η στρατηγική που έχει ακολουθήσει κάθε συμμαχία ως τώρα είναι σαφές κριτήριο για τα άρτιφακτς, αυτό θα με απασχολούσε, όχι ενδεχόμενο "φύτεμα" των αντικειμένων.

τα σεβάσματά μου

Προς Αρη: Καλά, ο δικός σου ο Μπλέιντ, με ΠΕΘΑΝΕ!!! Μας "έφαγε" τον μεγάλο αρχιτέκτονα μέσα από τα χέρια για 12 λεπτά, ίσως το χρόνο που χρειαστήκαμε να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες να ξεπαρκάρουμε και να στείλουμε! Ούτε επίτηδες να το έκανε, ούτε επίτηδες!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Alfa Romeo και dps:

ΤΟ ξέρετε προφανώς πως έχουν βρεθεί και άλλοτε, πολλοί παίκτες, στη θέση σας, αλλά είναι επίσης προφανές -όπως έχει πρκύψει από πολλές κουβέντες στα φόρα- πως απλά είναι λάθος το όλο σκεπτικό. Εντελώς λάθος. Ενα μόνο παράδειγμα είναι οι μοναδικές μπότες, οι οποίες βγήκαν ακριβώς δίπλα (στο πλαϊνό μπλοκ) 6 χωριών ενός παίκτη της ΖΚΙ. Το καθάρισα εγώ το βράδυ (χαβαλέ πήγα 15 ώρες μετά, δεν περίμενα να μην το πάρετε) και κατακτήθηκε από το Μάνο περίπου 24 ώρες μετά από την εμφάνισή του και ακόμα δεν είχε πάει κανείς (να υποθέσω πως 5-6 χωριά με 700-900 ποπ δεν είχαν μέσα ούτε ρόπαλο;...). Αυτό το περιστατικό (και άλλα πολλά) προφανώς μαρτυρά πως δεν είναι "στημένη" η τοποθέτηση. Η στρατηγική που έχει ακολουθήσει κάθε συμμαχία ως τώρα είναι σαφές κριτήριο για τα άρτιφακτς, αυτό θα με απασχολούσε, όχι ενδεχόμενο "φύτεμα" των αντικειμένων.

τα σεβάσματά μου

Προς Αρη: Καλά, ο δικός σου ο Μπλέιντ, με ΠΕΘΑΝΕ!!! Μας "έφαγε" τον μεγάλο αρχιτέκτονα μέσα από τα χέρια για 12 λεπτά, ίσως το χρόνο που χρειαστήκαμε να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες να ξεπαρκάρουμε και να στείλουμε! Ούτε επίτηδες να το έκανε, ούτε επίτηδες!

Σαν θεωρηση η αποψη σου δεν ειναι λαθος ... αλλα σιγουρα θα οδηγηθηθουμε σε ενα φαυλο κυκλο , τα πολυτιμα που απασχολουν περισσοτερο τις συμμαχιες νομιζω οτι συμφωνεις ειναι 3 το πολυ , τα υπολοιπα ειναι "να 'χαμε , να λεγαμε" γι αυτα ακριβως μιλαω και βεβαια σε συνδιασμο με τα κλειδωματα που επεσαν λιγες μερες πριν τα artifacts .
    Δεχομαι λοιπον οτι ολα αυτα ειναι τυχαια και εγω ειμαι καχυποπτος ...
    Αρα το σεναριο ειναι το εξης :

Eπαιζαν τοσοι παιχτες απο yata με bots και στους multihunters τους πηρε 45 μερες να το ανακαλυψουν ... και μαλιστα τους ανακαλυψαν ολους μαζι σε 2 μερες .
    Συγνωμη αλλα ειναι δυσκολο να το πιστεψει κανεις και αν το αποδεχτει , τελος παντων οπως εγραψα πιο πανω με ολη αυτη την ιστορια θα οδηγηθουμε σε ενα φαυλο κυκλο .
    alfa_boul2g(speed)

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Alfa Romeo και dps:

τα σεβάσματά μου

καταρχην καλημερα
    χαιρομαι παντα να συζηταω μαζι σου γιατι εισαι απο τους λιγους που χρησιμοποιουν παντα επιχειρηματα και κρατανε ενα επιπεδο..εχεις κερδισει το σεβασμο μου και ειναι χαρα μου να σηζηταμε δημοσια..
    ομως καποια πραγματα καλως η κακως δεν λεγοντε..για πολλους λογους..αν σε ενδιαφερει μπορουμε να συναντηθουμε καποια στιγμη και να τα αναλυσουμε..
    σε αυτο που λες εχεις δικιο εν μερη με τα οσα γνωριζεις..το παιχνιδι αυτο δεν ειναι οσο αθωο φαινετε ομως και δεν το λεω απο την αποψη οτι χανουμε η κερδιζουμε..εχω κερδισει σε 4 απο τους 5 σερβερ που εχω παιξει και το λεω..
    αν δεις οσα εχω δει τοτε και εσυ θα ξενερωσεις..τεσπα καλη συνεχεια σε οσους αντεχουν ακομα και ξαναλεω μην προκαλουν καποιοι..

υγ..απο το να σβηνετε καθε απαντηση μερικων δωστε μας επιλογη να διαγραψουμε το account στο φορουμ..εψαξα δεν υπαρχει πουθενα..να μην σας βαζουμε και σε κοπο..

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Τα πολύτιμα αντικείμενα θέτονται από το τεχνικό τμήμα στην Γερμανία σύμφωνα με έναν τυχαίο αλγόριθμο, όπως έχω αναφέρει και πολλές φορες στο παρελθόν.

Για θέματα κλειδωμάτων επίσης ξέρετε που να απευθύνεστε.

Η συζήτηση δεν βλέπω να έχει λόγο να συνεχιστεί.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Artifacts
    By Oratios in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-12, 17:29
  2. ARTIFACTS & SAS
    By hyperlite in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-12, 01:02
  3. Artifacts - Συζήτηση
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 288
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-12, 09:57
  4. Artifacts
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-12, 11:25
  5. S2 Artifacts
    By Cyber in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-11, 15:30

Δικαιώματα - Επιλογές