Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: ΨΑΧΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατάφερε να μπεί σε σέρβερ που την ώρα που μιλάμε μπορεί να έχει τελειώσει ???
    Για την ακρίβεια σε σερβερ με πατημένο το λεβελ 99 και όλα τα άλλα 2-5 λέβελ πίσω ????
    Ε ρε επισημάνσεις που κάνουν μερικοί !!!!!!!!!!!!!!!!
    χαχαχα
    Κοίτα και επισημάνσεις που κάνεις και εσύ με περίπου 235 λογαριασμούς
    Εκεί ήθελε να μπει εσένα τι σε ενοχλεί

Cyber
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iceman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα και επισημάνσεις που κάνεις και εσύ με περίπου 235 λογαριασμούς
    Εκεί ήθελε να μπει εσένα τι σε ενοχλεί

Iceman, θα σε παρακαλούσα πολύ να μην λες πράγματα που δεν ισχύουν, απλώς για να φουσκώσεις τα πράγματα ! Όλοι γνωρίζουμε ότι ο Άγγελος δεν έχει πάνω από 150 λογαριασμούς.

Όσο για τον τύπο, που μπήκε στον gr3 εν καιρό WW, είναι απολύτως φυσιολογικό ! Ο ixy αποφάσισε να μπει και αυτός σε έναν server (είναι ο μοναδικός που έχει την δυνατότητα να κάνει εγγραφή ενώ ο server είναι κλειστός προς εγγραφές), να φτιάξει έναν λογαριασμό, σε 1 μέρα να έχει 50 χωριά, την 2η 100 (Τι στο καλό ADMIN είναι, ότι γουστάρει κάνει ) να πάρει το 1 WW, να βάλει μέσα άμυνες απο Λουτύριους (νέα φυλή, θα την φτιάξει εκείνη την στιγμή), και να πάρει τον server !

Μα τόσο χαζούληδες είστε και δεν μπορείτε να δείτε το αυτονόητο ? Όλα εγώ πρέπει να τα εξηγώ τέλος πάντων ?

angelo57dm
    Guest

Unhappy

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Cyber Εμφάνιση μηνυμάτων
    Iceman, θα σε παρακαλούσα πολύ να μην λες πράγματα που δεν ισχύουν, απλώς για να φουσκώσεις τα πράγματα ! Όλοι γνωρίζουμε ότι ο Άγγελος δεν έχει πάνω από 150 λογαριασμούς.
    Ευχαριστώ για την υποστήριξη πλην όμως ο Iceman είναι πιό κοντά στην πραγματικότητα αλλά όσο και να προσπαθώ . δεν έχω καταφέρει να φτάσω τους αντιπάλους μου τόσο στον 3 όσο και στον 1

Προεπιλογή

Κατάφερε να μπεί σε σέρβερ που την ώρα που μιλάμε μπορεί να έχει τελειώσει ???
    Για την ακρίβεια σε σερβερ με πατημένο το λεβελ 99 και όλα τα άλλα 2-5 λέβελ πίσω ????
    Ε ρε επισημάνσεις που κάνουν μερικοί !!!!!!!!!!!!!!!!
    χαχαχα
    Δεν ασχολουμαι με 3 επομενως ασε την επισημανση μου ησυχη!!!

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ασχολουμαι με 3 επομενως ασε την επισημανση μου ησυχη!!!
    Ομως απάντησες σε θέμα που αφορά αποκλειστικά τον 3 και μαλιστα πάς να πουλήσεις και εξυπνάδα

Cyber
    Guest

Προεπιλογή

Ευχαριστώ για την υποστήριξη πλην όμως ο Iceman είναι πιό κοντά στην πραγματικότητα αλλά όσο και να προσπαθώ . δεν έχω καταφέρει να φτάσω τους αντιπάλους μου τόσο στον 3 όσο και στον 1
    Ναι αλλά Κύριε angelo57dm δεν απαντήσατε στην ερώτηση που έκανα στο προηγούμενο post μου, δηλαδή το πως εμπλέκεστε στα αποτελέσματα των δεδομένων της αξιολόγησης των γεγονότων ύστερα από την πράξη που συνέβη (με δεδομένα πάντα τα προηγούμενα που έγραψα για την εξαίρεση των γεγονότων από τα δεδομένα κ.λπ. κ.λπ.) !

Θα σας παρακαλούσα αν θέλετε να μας δώσετε μια σαφές απάντηση, όσο σαφές ήταν και το ερώτημα που σας έκανα !

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-11-09, 21:29
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 10:02
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-08, 17:11
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-08, 17:04
  5. περιεργες συμμαχιες συμμαχιων
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-08, 22:21

Δικαιώματα - Επιλογές