Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 14

Θέμα: Πόσες αποθήκες σε 15αρη για 20αρια χωράφια

Προεπιλογή Πόσες αποθήκες σε 15αρη για 20αρια χωράφια

Φτάνοντας στο επίπεδο17 ενα χωράφι σιταριού σε 15άρη χωριό πρωτεύουσα για αναβάθμιση στο 18 απαιτεί πάνω απο 560000 ύλες . Πόσες αποθήκες πρώτων υλων πρέπει τελικά να εχω για να φτάσω όλα τα χωράφια μου στο 15αρη στο επίπεδο του 20. Ποιές υποδομές πρέπει να θυσιάσω κατά την γνώμη σου για να έχω 6 (ή και πάνω) αποθήκες υλών
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pgr : 07-02-10 στις 15:01

Προεπιλογή

χωρίς πολύτιμο αντικείμενο που να σου επιτρέπει να φτιάξεις μεγάλες αποθήκες δεν μπορείς να πας τα σιτοχώραφα στο εππίπεδο 20. Μόνο μέχρι 19 πάνε

Προεπιλογή

Το πολύτιμο το δανείζομαι απο κάποιον της συμμαχίας για πόσο καιρό?πόσο καιρό χρειάζομαι για να φτίαξω μια μεγάλη αποθήκη? Το πολύτιμο το κρατώ μέχρι να φτάσω την αποθήκη στο 20 ή το δίνω σε κάποιον άλλο με το που φτίαξω το πρώτο επίπεδο της αποθήκης?
    Πρέπει να απευθηνθώ στην συμμαχία μου για να μου το δώσουν και ανάλογα με την κρίση τους το παιρνω?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alkasios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πολύτιμο το δανείζομαι απο κάποιον της συμμαχίας για πόσο καιρό?πόσο καιρό χρειάζομαι για να φτίαξω μια μεγάλη αποθήκη? Το πολύτιμο το κρατώ μέχρι να φτάσω την αποθήκη στο 20 ή το δίνω σε κάποιον άλλο με το που φτίαξω το πρώτο επίπεδο της αποθήκης?
    Πρέπει να απευθηνθώ στην συμμαχία μου για να μου το δώσουν και ανάλογα με την κρίση τους το παιρνω?
    Το αντικειμενο το παιρνεις απο την συμμαχια σου,αν το εχει με επιθεση με τον ηρωα.Απλα πρεπει να εχεις θησαυροφυλακιο.Τις αποθηκες τις αναβαθμιζεις οσο εχεις το αντικειμενο,μετα αν το δωσεις δεν μπορεις να κανεις αλλη αναβαθμιση.

Το avatar του χρήστη ARAGORN5
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

Στο δανειζει η συμμαχια το ποσο εξαρταται απο αυτους , η μεγαλη αποθηκη πανω κατω 24 λεπτα για το πρωτο λεβελ (παντα για σπεεδ ) , το κρατας και χτιζεις οσες αποθηκες χρειαζεσε παντα με χρυσο , η συμμαχια κρινει πιος θα παρει πρωτος το αντικειμενο .
    Aragorn5

Wink

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ARAGORN5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο δανειζει η συμμαχια το ποσο εξαρταται απο αυτους , η μεγαλη αποθηκη πανω κατω 24 λεπτα για το πρωτο λεβελ (παντα για σπεεδ ) , το κρατας και χτιζεις οσες αποθηκες χρειαζεσε παντα με χρυσο , η συμμαχια κρινει πιος θα παρει πρωτος το αντικειμενο .
    Για να φτάσω στο 20ο επίπεδο όλα τα χωράφια στο 15αρη την μεγάλη αποθήκη πρέπει να την έχω σε ποιό περίπου επίπεδο? μπορώ να φτάσω ένα 15αρη χωράφι στα 25επίπεδα με μεγάλη αποθήκη

και μεγάλη σιταποθήκη? Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

Προεπιλογή

Για να φτάσω στο 20ο επίπεδο όλα τα χωράφια στο 15αρη την μεγάλη αποθήκη πρέπει να την έχω σε ποιό περίπου επίπεδο? μπορώ να φτάσω ένα 15αρη χωράφι στα 25επίπεδα με μεγάλη αποθήκη

και μεγάλη σιταποθήκη? Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
    ακριβώς στο επ7 την μεγάλη αποθήκη και στο επ2 την μεγάλη σιταποθήκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pa*oS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβώς στο επ7 την μεγάλη αποθήκη και στο επ2 την μεγάλη σιταποθήκη
    μπορώ δηλαδή να φτάσω και πιο πάνω απο το 20ο επίπεδο στα χωράφια ? μεχρι ποιό επίπεδο πάνω απο το 20ο μπορώ να τα φτάσω?

Προεπιλογή

μπορώ δηλαδή να φτάσω και πιο πάνω απο το 20ο επίπεδο στα χωράφια ? μεχρι ποιό επίπεδο πάνω απο το 20ο μπορώ να τα φτάσω?
    Τα χωράφια δεν πάνε πανω από 20 (10 στα κανονικά χωριά, 20 στην πρωτεύουσα) όχι γιατί δεν χωράνε οι αποθήκες αλλά γιατί έτσι είναι φτιαγμένο το παιχνίδι

Exclamation

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pa*oS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα χωράφια δεν πάνε πανω από 20 (10 στα κανονικά χωριά, 20 στην πρωτεύουσα) όχι γιατί δεν χωράνε οι αποθήκες αλλά γιατί έτσι είναι φτιαγμένο το παιχνίδι
    αν εχεις επαρκεις μεγαλες αποθηκες τοτε πηγαινουν και παραπανω απο επιπεδο 20 τα χωραφια στην πρωτευουσα... στο επιπεδο 20 το χωραφι σιταριου θελει :

Ξυλο 1193195
    Πυλος 1534105
    Σιδερο 1193195
    Σιταρι 340915

στο επιπεδο 21 το χωραφι σιταριου θελει :

Ξυλο 1992635
    Πυλος 2561960
    Σιδερο 1992635
    Σιταρι 569325

Με λιγα λογια.. στο επιπεδο 21 χρειαζεσαι 3 Μεγαλες Σιταποθηκες και 11 Μεγαλες Αποθηκες... σε δουλεια να βρισκεσαι δηλαδη.. αχαχαχαχαχαχαχαχ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. σχέδιο για μεγάλες αποθήκες
    By ioaniskal in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-14, 06:54
  2. Χωράφια
    By Big Solder in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-11, 11:03
  3. μεγάλες αποθήκες
    By μπαμπας in forum Γενικά