Σελίδα 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 133

Θέμα: βγαλτε αναφορες

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    λαθος χαμμερ χαθηκε αυτο σας λεω ολη μερα αλλα χαμπαρι δεν περνετε...για να φατε το χαμμερ του χρηστου εχετε πολυ δρομο ακομα..περαστικα... το δικο σου χαθηκε οντως ομως νομιζω ε??απο το χρηστο κιολας??και ειχα στεναχωρηθει οταν διαβαζα τα μνμ σου οτι θα κανεις delete κλπ αλλα τωρα οκ με ηρεμησες..

επειδη ο χρηστος δεν μπορει να γραψει αυτη τη στιγμη μου ειπε το εξης..
    βρειτε ΕΝΑ μηνυμα απο το λογαριασμο αρμαγεδων που να λεει πως δεν θα σας πειραξουν και ποσταρετε το..εχετε το ελευθερο απο εμας..αν δεν εχετε σταματηστε τη κλαψα και ανακαλεστε ολα τα υπολοιπα..

Πάνο, οτι δεν ηταν ο βασικος λογαριασμος του Χρηστου αυτος το ξέρουν και οι πέτρες.
    Η κλάψα εμένα προσωπικά δεν μου ταιριάζει και γι αυτό δεν συμμετείχα σε όλο αυτο το πανηγυράκι.
    Επίσης οι ΑΕΤΟΙ ήταν αυτοί που χτύπησαν τον ardenal και όχι εμείς, οπότε δεν με ενδιαφέρει καν
    και δεν θα χαρώ με επιτυχίες άλλων.
    Αυτό το αφ'υψηλού υφάκι όμως που έχετε πολλοί θα πρέπει να εκλείψει γιατί το μόνο που κερδίζετε είναι αντιπάθειες και τίποτα αλλο.

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gavrohori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάνο, οτι δεν ηταν ο βασικος λογαριασμος του Χρηστου αυτος το ξέρουν και οι πέτρες.
    Η κλάψα εμένα προσωπικά δεν μου ταιριάζει και γι αυτό δεν συμμετείχα σε όλο αυτο το πανηγυράκι.
    Επίσης οι ΑΕΤΟΙ ήταν αυτοί που χτύπησαν τον ardenal και όχι εμείς, οπότε δεν με ενδιαφέρει καν
    και δεν θα χαρώ με επιτυχίες άλλων.
    Αυτό το αφ'υψηλού υφάκι όμως που έχετε πολλοί θα πρέπει να εκλείψει γιατί το μόνο που κερδίζετε είναι αντιπάθειες και τίποτα αλλο.
    δεν ειναι καν του χρηστου..ελεος δλδ τοση ωρα τι ακριβως δεν καταλαβαινετε??

μια βολτα στο προφιλ εφτανε να δεις ποιος παιζει το λογαριασμο αυτο..τεσπα επιμενετε οκ..

για το υφος και τις αντιπαθεις :πρωτον δεν αντεχω τι χαζομαρα..δευτερον δεν με ενδιαφερει να με συμπαθησει κανεις μεσω του φορουμ,δεν με απασχολει και δεν εχω να χασω η να κερδισω τπτ με το αν με θεωρεις εσυ η καποιος αλλος καλο η κακο "παιδι"..στο game σε νοιαζει αν ξερω η αν δεν ξερω,αν μπορω η αν δεν μπορω,αν το εχω η οχι..αυτα κρινεις..δεν θελω λοιπον συμπαθειες..το μονο που θελω ειναι να μην ακουω ανακριβειες..και ολη μερα λετε για ενα χαμμερ χαμενο του χρηστου και αναφερεστε σε λογαριασμο που ουδεμια σχεση εχει με το χρηστο..αυτα και μολις τελειωσα......τη δουλεια μου εννοω

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

δεν ειναι καν του χρηστου..ελεος δλδ τοση ωρα τι ακριβως δεν καταλαβαινετε??

μια βολτα στο προφιλ εφτανε να δεις ποιος παιζει το λογαριασμο αυτο..τεσπα επιμενετε οκ..

για το υφος και τις αντιπαθεις :πρωτον δεν αντεχω τι χαζομαρα..δευτερον δεν με ενδιαφερει να με συμπαθησει κανεις μεσω του φορουμ,δεν με απασχολει και δεν εχω να χασω η να κερδισω τπτ με το αν με θεωρεις εσυ η καποιος αλλος καλο η κακο "παιδι"..στο game σε νοιαζει αν ξερω η αν δεν ξερω,αν μπορω η αν δεν μπορω,αν το εχω η οχι..αυτα κρινεις..δεν θελω λοιπον συμπαθειες..το μονο που θελω ειναι να μην ακουω ανακριβειες..και ολη μερα λετε για ενα χαμμερ χαμενο του χρηστου και αναφερεστε σε λογαριασμο που ουδεμια σχεση εχει με το χρηστο..αυτα και μολις τελειωσα......τη δουλεια μου εννοω

το αν σε εχω συμπαθήσει προσωπικά εγω και αν το εχω δειξει το ξερεις καλύτερα .....και μεσα στο game και εκτός.Το οτι το acc ειναι του mace287 και του Alex εγώ το ξέρω γιατί είχα μιλήσει με τα παιδιά.
    Το οτι ολη μέρα αμύνεστε για τον Χρήστο ενω δεν είναι δικό του το acc δεν το εχω καταλάβει......
    οπότε είστε όλοι άκυροι που απαντάτε στα όσα γραφτηκαν και τρέξατε να τον υπερασπιστείτε. Το οτι δεν έχεις να κερδίσεις την εκτίμηση όσων σε συμπαθούν δεν το βλεπω σωστό, αλλά είναι άποψή σου οπότε δεν μπορώ να σου το επιβάλλλω.

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

το αν σε εχω συμπαθήσει προσωπικά εγω και αν το εχω δειξει το ξερεις καλύτερα .....και μεσα στο game και εκτός.Το οτι το acc ειναι του mace287 και του Alex εγώ το ξέρω γιατί είχα μιλήσει με τα παιδιά.
    Το οτι ολη μέρα αμύνεστε για τον Χρήστο ενω δεν είναι δικό του το acc δεν το εχω καταλάβει......
    οπότε είστε όλοι άκυροι που απαντάτε στα όσα γραφτηκαν και τρέξατε να τον υπερασπιστείτε. Το οτι δεν έχεις να κερδίσεις την εκτίμηση όσων σε συμπαθούν δεν το βλεπω σωστό, αλλά είναι άποψή σου οπότε δεν μπορώ να σου το επιβάλλλω.
    μα δεν ειχε πλακα να τους βλεπεις να χαιροντε??
    ως και ο davelis εριξε το καρφακι του σε αλλο θεμα..η παρουσια μας εδω λοιπον τους εκθετει λιγο παραπανω γιατι οπως και να το κανουμε τραβαμε τα φωτα της δημοσιοτητας..χαχαχααχαχαχαχα....

οσοι με συμπαθουν με συμπαθουν ετσι και αλλιως ρε συ δεν περιμενουν το υφακι μου στο φορουμ για να σχηματισουν αποψη αυτο εννοω..

Προεπιλογή

ως και ο davelis εριξε το καρφακι του σε αλλο θεμα..η παρουσια μας εδω λοιπον τους εκθετει λιγο παραπανω γιατι οπως και να το κανουμε τραβαμε τα φωτα της δημοσιοτητας..χαχαχααχαχαχαχα....

οσοι με συμπαθουν με συμπαθουν ετσι και αλλιως ρε συ δεν περιμενουν το υφακι μου στο φορουμ για να σχηματισουν αποψη αυτο εννοω..
    πανο δεν ειναι θεμα συμπαθειας.εσυ μπορει αν εσυ σαι συμπαθητικο ςκαι καποιος αλλος αντιπαθιτικος.και μην λες για λογαριασμους γιατι καποιοι αλλοι ξερουν καλυτερα ασεχτα αν δεν επενεβησαν και ξερεις εσυ πολυ καλα.σου ειπα απο την αρχη.ειναι θεμα σεβασμου.και δεν με αφορα αν εφαγαν ενα χαμερ η οχι.οταν σεβεσε καποιον δεν ον χτυπας πισωπλατα.και οι αντπαθειες που αποκτα καποιος δεν κανουν κακο μονο στο παιχνιδι..................
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elias100 : 11-02-10 στις 23:26

Προεπιλογή

και με τα λογια σου κανεις να αλλαξουν αποψη καποιοι που σε εκτιμουσαν και αυτο ειναι πολυ κακο.και καποιοι πρεπει να μαθουν να σεβονται πανο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elias100 : 11-02-10 στις 23:42

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elias100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιαννη οταν καποιος παικτης ριχνει plus και κανει delete ειναι επιλογη του να χασει τα λεφτα.οταν ομως ριχνει plus και ο αλλος με διαφορες μαιμουδιες τον κανει να χασει τα λεφτα τοτε σιγουρα δεν υπαρχει σεβασμος.ποσο περισσοτερο οταν ειναι και γνωστος.απο εκει και περα το παιχνιδι γινετε ενα με την πραγματικη ζωη.σκεψου να σου εκλεβαν λεφτα εσενα πως θα αντιδρουσες
    Ρε παιδια , το λεγατε και στο skype την αλλη φορα αυτο και δε συμφωνω καθολου ... μαζι τα συζητουσαμε και την αποψη μου για την συμμαχια σας και για τον καθε ενα προσωπικα την γνωριζετε και σας την εχω εκφραση .
    Το οτι καποιος χωνει χρηματα (πολλα ή λιγα δεν εχει σημασια) και παιζει δεν απαγορευει σε κανεναν να του κανει επιθεση να του σπασει ή να του κλεψει χωρια , μη γραφετε τετοια ρε παιδια , ημαρτον .
    Το τι εχει ειπωθει πριν , υπαρχουν διαφορες εκδοχες ... δε θελω να παρω θεση ...
    Αλλα δεν ειναι σοβαρο επιχειρημα η χρησιμοποιηση gold ...
    Εμενα μου εχουν σπασει χωριο ... δεν ενιωσα οτι με εκλεψε κανεις ...
    Οταν παιζεις αυτο το παιχνιδι πρεπει να εισαι προετοιμασμενος για το καλυτερο και για το χειροτερο σεναριο ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Καλά σταμάτα να γλύφεις επιτέλους!!!!!!
    Έχεις πασαλείψει όλο το φόρουμ!!!!!!!!ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
    Βρε αμπαλε ποιος γλυφει χαχαχαχαχα
    θες να παιξουμε εναν σερβερ μαζι μονο ξυλο οι 2 μας να δεις ποιος θα γλυφει μετα
    μια βδομαδα υποθεση εισαι οχι παραπανο

Μην σηκωνουν κεφαλι και οι φαρμες χαχαχαχαχα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο avrilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε αμπαλε ποιος γλυφει χαχαχαχαχα
    θες να παιξουμε εναν σερβερ μαζι μονο ξυλο οι 2 μας να δεις ποιος θα γλυφει μετα
    μια βδομαδα υποθεση εισαι οχι παραπανο

Μην σηκωνουν κεφαλι και οι φαρμες χαχαχαχαχα
    τωρα το ποιος ειναι φαρμα αστο για αλλη συζητηση

Προεπιλογή

Πάνο πρόσεχε!!!
    Εμένα κάποιοι που με αντιπάθησαν μέσα από το φόρουμ, μου έκαναν τη φοβερή ζημιά να με συγκρίνουν με το dimath
    Εσένα μπορεί να μπούν στη διαδικασία να αρχίσουν να σε συγχέουν μαζί μου Μη ξεχνιόμαστε έχουμε και το dps άλλωστε
    (αν και τώρα που το σκέφτομαι καρναβάλια έχουμε,βάλε μια ξανθιά περούκα και ντύσου demi,θα έχεις μεγάλη πέραση )

ΕΛΕΟΣ...
    τελικά αυτές τις αναφορές από την περιβόητη αυτή μάχη θα τις δούμε??? ή θα πρέπει να τηλεφώνησω στο Χρήστο και θα αναγκαστώ να τον παρηγορώ κιόλας μετά το μεγάλο αυτό κακό που του κάνετε???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη demi : 12-02-10 στις 01:42
    Shadow ~I~mmortals
    Καλύτερα ορφανή παρά με αυτόν "πατέρα"...
    Μας τα λέγατε....δε μας τα λέγατε???Καλά να πάθουμε...

Σελίδα 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. αναφορες
    By Half Human in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-06-10, 13:49
  2. Αναφορες WW
    By bill21 in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 133
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-10, 19:07
  3. Αναφορες
    By Πικραμένος in forum Αρχείο Speed 4