Σελίδα 7 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 133

Θέμα: βγαλτε αναφορες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο demi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάνο πρόσεχε!!!
    Εμένα κάποιοι που με αντιπάθησαν μέσα από το φόρουμ, μου έκαναν τη φοβερή ζημιά να με συγκρίνουν με το dimath
    Εσένα μπορεί να μπούν στη διαδικασία να αρχίσουν να συγχέουν μαζί μου Μη ξεχνιόμαστε έχουμε και το dps άλλωστε
    (αν και τώρα που το σκέφτομαι καρναβάλια έχουμε,βάλε μια ξανθιά περούκα και ντύσου demi,θα έχεις μεγάλη πέραση )

ΕΛΕΟΣ...
    τελικά αυτές τις αναφορές από την περιβόητη αυτή μάχη θα τις δούμε??? ή θα πρέπει να τηλεφώνησω στο Χρήστο και θα αναγκαστώ να τον παρηγορώ κιόλας μετά το μεγάλο αυτό κακό που του κάνετε???
    ντεμι και εγω αυτο λεω που ειναι η αναφορες αλλα τιποτα μαλον θα παρακαλεσουμε

να βαλει ξανθια η κοκκινη περουκα ο πανος??

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

ΕΛΕΟΣ...
    τελικά αυτές τις αναφορές από την περιβόητη αυτή μάχη θα τις δούμε??? ή θα πρέπει να τηλεφώνησω στο Χρήστο και θα αναγκαστώ να τον παρηγορώ κιόλας μετά το μεγάλο αυτό κακό που του κάνετε???[/QUOTE]

Οι αναφορες κυκλοφορουν αναμεσα μας .Ο κόσμος το χει τούμπανο και μεις κρυφό καμάρι.....
    Αλήθεια , γιατι αναφέρεσε και εσυ στο Χρήστο;Αφου το acc δεν ειναι δικό του.......το είπαμε,
    μην επαναλαμβανόμαστε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anonymos Εμφάνιση μηνυμάτων

να βαλει ξανθια η κοκκινη περουκα ο πανος??
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gavrohori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αναφορες κυκλοφορουν αναμεσα μας .Ο κόσμος το χει τούμπανο και μεις κρυφό καμάρι.....
    Αλήθεια , γιατι αναφέρεσε και εσυ στο Χρήστο;Αφου το acc δεν ειναι δικό του.......το είπαμε,
    μην επαναλαμβανόμαστε.

Αγαπητέ εγώ στο σερβερ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ, από αυτά που διαβάζω με πείσατε πως ο λογαριασμός είναι του Χρήστου...
    Βέβαια κάπου πήρε το μάτι μου και το όνομα του αγαπημένου μου φίλου, Άδη,(δεν είναι ειρωνία(επισήμανση για τους κακόβουλους)...είναι από τους καλύτερους μου φίλους και in real life) μάλλον θα πρέπει να πεταχτώ μέχρι το μαγαζί του για καφέ σύντομα για να μάθω τα καθέκαστα!!!
    Τελικά τείνος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά????
    εεεεεεεεεε με συγχωρείτε τείνος είναι βρε παιδιά τα accounts???

Επειδή όμως οι αναφορές είναι εσωτερικής κατανάλωσης,εσείς που καυχιέστε γιατί δεν τις βγάζετε να τις δούμε και οι υπόλοιποι αυτές τις ρήμαδες τις αναφορές και να κουβεντιάουμε σε στρατηγικό επίπεδο κι όχι στο κιτρίνισμα του τύπου "ποιανου είναι οι πολλαπλοι λογαριασμοι","ο Σάκης είναι καλύτερος", "ο Χρήστος είναι κακό παιδί" και "η μαμά μου κάνει καλύτερα μπιφτέκια" κλπ κλπ κλπ...
    Εν αναμονή....

Υ.Γ. η ξανθιά περούκα είναι για να μου μοιάζει αγαπητέ
    Shadow ~I~mmortals
    Καλύτερα ορφανή παρά με αυτόν "πατέρα"...
    Μας τα λέγατε....δε μας τα λέγατε???Καλά να πάθουμε...

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

ωραια πραγματα.....ολοι μια μεγαλη οικογενεια.....ολοι με τα μικρα ονοματα...ολοι με τις εξοδους και τα καφεδακια....ολοι με τα τηλεφωνα....και ολοι με διπλους και τριπλους λογαριασμους...και ολοι τα ξερουν.....εκτος απο τους ΜΗ βεβαια......ειχα διαβασει ενα αλλο ποστ που ενας παιχτης της ΥΑΤΑ ουρλιαζε για την αδικια που κλειδωσανε μερικους για διπλους λογαριασμους(κλειδωματα για τα ματια του κοσμου)...διαβασα ενα αλλο θεμα στο φορουμ αρκετα καλο και αυτο.....

http://forum.travian.gr/showthread.php?t=9827

με λιγα λογια ο παραπανω παιχτης λεει μονος του για την σχεση που εχει με ΜΗ.....παρα πολυ ωραια πραγματα.....τεσπα καλο παιχνιδι να εχουμε......

server 1 city7

speed sitteronia

Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

Προεπιλογή

Τελικα εχει πλακα κανεις αλλος δικηγορος 8α βγει να μας πει τιποτα για το σπασιμο η οχι????
    δηλαδη αμα δειτε της αναφορες τι 8α γινει 8α ερ8ει ο στρατος πισω η θα κανουμε κανενα restart στον server????

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsiou77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια πραγματα.....ολοι μια μεγαλη οικογενεια.....ολοι με τα μικρα ονοματα...ολοι με τις εξοδους και τα καφεδακια....ολοι με τα τηλεφωνα....και ολοι με διπλους και τριπλους λογαριασμους...και ολοι τα ξερουν.....εκτος απο τους ΜΗ βεβαια......ειχα διαβασει ενα αλλο ποστ που ενας παιχτης της ΥΑΤΑ ουρλιαζε για την αδικια που κλειδωσανε μερικους για διπλους λογαριασμους(κλειδωματα για τα ματια του κοσμου)...διαβασα ενα αλλο θεμα στο φορουμ αρκετα καλο και αυτο.....

http://forum.travian.gr/showthread.php?t=9827

με λιγα λογια ο παραπανω παιχτης λεει μονος του για την σχεση που εχει με ΜΗ.....παρα πολυ ωραια πραγματα.....τεσπα καλο παιχνιδι να εχουμε......

server 1 city7

speed sitteronia

Eπιδερμικη αναλυση ...
    1) Δε καταλαβαινω που ενοχληστε πουγνωριζομαστε μεταξυ μας , πινουμε τα καφεδακια μας και τα λεμε , τα λεμε περα απο travian και διαπλοκες ?

2) Που καταλαβες τους διπλους και τριπλους λογαριασμους .

3) Εγω (και οχι μονο) φωναζα για τα κλειδωματα που δεν ειχαν να κανουμε με διπλους ή τριπλους λογαριασμους αλλα με bots ... και ακομη επιμενω οτι 3-4 λογαρισμοι που κλειδωθηκαν και τους ξερω δεν επαιζαν με bots ...

4) Ψαξε αλλου να βρεις , σε αλλες συμμαχιες που εχουν accounts διαφοροι , εχουν accounts ανθρωποι που εχουν τροπο να ελεγξουν το παιχνιδι ...

Οσο για το θεμα που ανοιξε ο adis νομιζω δεν χρειαζετε να γνωριζεις καποιον Mh για να το βρεις ... ειναι ανακοινωση απο server εκτος ελλαδος και η παρατηρηση του ηταν για το κοινο καλο και οχι για α οφεληθει η yata .
    Το ιδιο αντικειμενο μπορεις να το δεις απο πολλες πλευρες και να το ερμηνευσεις οπως θελεις , αλλα η δικη σου παρατηρηση ειναι κανονικη διαστρευλωση ...

Με ολο το σεβασμο ,

ΓΙΑΝΝΗΣ
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Οσο για το θεμα του adis "Εκπτωσεις στην Αγγλια " και την απαντηση του αγαπητου σε ολους ruler , εχω να κανω και εγω μια ανακοινωση :

Προς : ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ TRAVIAN

Eιμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω οτι οποιος παιχτης του travian θελει , μπορω να του δινω 200€ το μηνα σε gold χωρις καμια επιβαρυνση απο την πλευρα του .

ΥΓ:
    Aκομη δε μπορω να σας πω ποτε , θα βγαλω ανακοινωση και θα σας ενημερωσω .
    alfa_boul2g(speed)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια , το λεγατε και στο skype την αλλη φορα αυτο και δε συμφωνω καθολου ... μαζι τα συζητουσαμε και την αποψη μου για την συμμαχια σας και για τον καθε ενα προσωπικα την γνωριζετε και σας την εχω εκφραση .
    Το οτι καποιος χωνει χρηματα (πολλα ή λιγα δεν εχει σημασια) και παιζει δεν απαγορευει σε κανεναν να του κανει επιθεση να του σπασει ή να του κλεψει χωρια , μη γραφετε τετοια ρε παιδια , ημαρτον .
    Το τι εχει ειπωθει πριν , υπαρχουν διαφορες εκδοχες ... δε θελω να παρω θεση ...
    Αλλα δεν ειναι σοβαρο επιχειρημα η χρησιμοποιηση gold ...
    Εμενα μου εχουν σπασει χωριο ... δεν ενιωσα οτι με εκλεψε κανεις ...
    Οταν παιζεις αυτο το παιχνιδι πρεπει να εισαι προετοιμασμενος για το καλυτερο και για το χειροτερο σεναριο ...
    Γιαννη κανεις λαθος.οταν δεν πειραζεις κανεναν εχεις την απαιτηση να μην σε πειραζουν.Αλλωστε ο αλλος μπορει να θελει να παιξει sim city για δικους του λογους.δεν ειναι υποχρεωμενος να βαζει ξυπνητηρι να ξυπναει για να βλεπει τον λογαριασμο αν καποιος τρελλαθηκε και θελει να κανει επιθεσεις.και προσεχε αν ειναι και multplayers πως θα τον αντιμετωπισει ο αλλος μονος.

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eπιδερμικη αναλυση ...
    1) Δε καταλαβαινω που ενοχληστε πουγνωριζομαστε μεταξυ μας , πινουμε τα καφεδακια μας και τα λεμε , τα λεμε περα απο travian και διαπλοκες ?

2) Που καταλαβες τους διπλους και τριπλους λογαριασμους .

3) Εγω (και οχι μονο) φωναζα για τα κλειδωματα που δεν ειχαν να κανουμε με διπλους ή τριπλους λογαριασμους αλλα με bots ... και ακομη επιμενω οτι 3-4 λογαρισμοι που κλειδωθηκαν και τους ξερω δεν επαιζαν με bots ...

4) Ψαξε αλλου να βρεις , σε αλλες συμμαχιες που εχουν accounts διαφοροι , εχουν accounts ανθρωποι που εχουν τροπο να ελεγξουν το παιχνιδι ...

Οσο για το θεμα που ανοιξε ο adis νομιζω δεν χρειαζετε να γνωριζεις καποιον Mh για να το βρεις ... ειναι ανακοινωση απο server εκτος ελλαδος και η παρατηρηση του ηταν για το κοινο καλο και οχι για α οφεληθει η yata .
    Το ιδιο αντικειμενο μπορεις να το δεις απο πολλες πλευρες και να το ερμηνευσεις οπως θελεις , αλλα η δικη σου παρατηρηση ειναι κανονικη διαστρευλωση ...

Με ολο το σεβασμο ,

ΓΙΑΝΝΗΣ
    φιλε γιαννη στο θεμα αυτο που μιλαμε οι μισοι λενε οτι αυτος ειναι ενας απο τους 3 η 4 λογαριασμους που εχει ενας παιχτης(τον αποκαλειται χρηστο)δεν βλεπω κανεναν να αντιδραει για αυτο....στο θεμα που ανοιξε ο αδης αυτος γραφει οτι.......

Οι Ελληνικοι server δυστηχως καταντησαν ενα χωριο (ολοι γνωστοι με ολους)

Ακομα και με την Ομαδα του Travian (Γνωριζω πολλες λεπτομεριες που ισως δεν θα πρεπε να ξερω

αυτος το λεει οχι εγω....αρα πως διαστρευλωνω τα πραγματα.....????

city7 server 1

sitteronia speed

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elias100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννη κανεις λαθος.οταν δεν πειραζεις κανεναν εχεις την απαιτηση να μην σε πειραζουν.Αλλωστε ο αλλος μπορει να θελει να παιξει sim city για δικους του λογους.δεν ειναι υποχρεωμενος να βαζει ξυπνητηρι να ξυπναει για να βλεπει τον λογαριασμο αν καποιος τρελλαθηκε και θελει να κανει επιθεσεις.και προσεχε αν ειναι και multplayers πως θα τον αντιμετωπισει ο αλλος μονος.
    Δε νομιζω να εχεις δικιο ... ειναι εντελως παραλογο αυτο που γραφεις ...
    Ειναι αλλο μια ενδεχομενη συμφωνια που δεν τηρηθηκε και αλλο ο τροπος που παιζει ο καθε ενας ...
    Επαναλμβανω οτι ο καθε ενας μπορει να παιζει με οποιο τροπο θελει .
    Ακομη και για πολλαπλους λογαριασμους που λετε (δε νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα) αυτη ειναι δουλεια των mh και για να μη τρελαθουμε ... δεν ειναι ο μοναδικος (αν αυτο ισχυει)
    alfa_boul2g(speed)

Σελίδα 7 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. αναφορες
    By Half Human in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-06-10, 13:49
  2. Αναφορες WW
    By bill21 in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 133