Σελίδα 3 από 22 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 219

Θέμα: *6 μήνες στον s3*

Προεπιλογή

Βρε Αλεξη με δουλευεις???

Εμεις ειμαστε οργανωμενοι αλλα δεν ειμαστε εκει...τι φοβασαι?...2 χωριουδακια που εχουμε κατα μεσο ορο στον αξονα??
    Επισης θα επρεπε να ψιλιαστητε οτι η Ε-ΜΑΦΙΑ συγκεντρωνει στρατο και εμεις σας αποδυναμωνουμε κ να ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΡΟΤΑ...Οι παικτες μας που γουσταρουν θαυμα ειναι εκει...κ εμεις που γουσταρουμε σπασιματα ειμαστε εδω...(προχθες παλι ειμασταν για φαγητο με τα παιδια κ λεγαμε ακριβως τα ιδια). Επικεντρωθηκατε σε λαθος ''καθαρισμα''...

Δευτερον θελεις να μετρησουμε ποσες ΣΟΒΑΡΕΣ συμμαχιες εχεις στο πλευρο σου κ ποσες εχω εγω...????Βαλτα κατω κ θα δεις οτι εχεις περισσοτερες...

Το avatar του χρήστη logims
    Περιοχή
    online : s3 classic

Προεπιλογή

άκου λίγο τι λες ..

σαν E_mafia σας αρέσει να spate στρατούς και να παίζεται ξύλο ... + ότι είστε οργανωμένη ..
    οι E_mafia ήταν στα ++ ...
    και μου λες χτυπάμε λάθος στόχους....
    δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι έπρεπε να αφήσουμε διπλα από τις πρωτεύουσες μαs την E_mafia που μόλις μου περιέγραψες

εγώ νομίζω πως καλά κάναμε και σας διώξαμε..
    -----------Ubi concordia, ibi victoria-----------
    | NightStand NS| ELIT | Badboys |

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYNAMITHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δευτερον θελεις να μετρησουμε ποσες ΣΟΒΑΡΕΣ συμμαχιες εχεις στο πλευρο σου κ ποσες εχω εγω...????Βαλτα κατω κ θα δεις οτι εχεις περισσοτερες...

κοίτα.. εγώ να τις μετρήσω..
    εσύ όμως αυτή τι στιγμή σαν μαφιόζος παραδέχεσαι ότι έχεις συμμαχους ΟΧΙ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ...
    και ξέρεις καλά τι τους κάνετε ...
    (αυτοί να δω ποτε θα το καταλάβουν )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη logims : 25-02-10 στις 16:43

Προεπιλογή

ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ και το παραδεχομαι οτι εχουμε συμμαχους μη σοβαρους...οπως κ εσεις αλλωστε διοτι αν ηταν σοβαροι δεν θα ειχατε τοσα θεματα με την 2-ΝS... (και βεβαια ξερω τι τους κανουμε κ το εχω αναφερει πολλες φορες...+ αλλη μια τωρα...σακους τους μποξ... )

Τωρα οσον αφορα το +/+ δε νομιζω να υπαρχει λογος να ασχοληθεις με 1-2 χωρια καποιου παικτη ενω ξερεις οτι θα σου βγαλει δυνατες αμυνες...κ οτι αυτος ο παικτης θα συνεχισει στην αποικια...ενω εσυ ΣΙΓΟΥΡΑ θα βρεθεις ΞΑΝΑ κ ΞΑΝΑ αντιμετωπος με τον επομενο...Και πιστεψε με στο +/+ κινδυνευεις πιο πολυ απο τους τεμπλαρς παρα απο εμας...Και μεσα σε οοοολο αυτο το χαος τι μενει???Μενει μια Ε-ΜΑΦΙΑ δεδομενη για θαυμα και πολυ πιο δυνατη απο τους ''κουρασμενους'' NS και αντε μετα να βγαλεις ακρη...

Προεπιλογή

Α τωρα το προσεξα το ''σας διωξαμε''....ρε ατιμε ;-) θα ψαξω τωρα στο φορουμ μας κ θα σου κανω copy paste την ψηφοφορια απο την πρωτη βδομαδα σχετικα με την αποικια....χε χε χε

Θα στο στειλω με μηνυμα στο game αν το βρω...

Το avatar του χρήστη thf
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galata gul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προχθες η Ε,εστειλε μηνυμα σε ορισμενες συμμαχιες(δεν ξερω αν ηταν ολες) της Υπερσυμμαχιας,να κανουν επιθεσεις ή fakes αναλογα με την δυναμη τους σε παικτες της ΝΣ.Αυτο εμενα δεν μου πολυαρεσε,γιατι τα παιδια απο την ΝΣ δεν μου εχουν κανει τιποτα παρολο που ειμαι κοντα τους εδω και αρκετο καιρο.Ουτε μια επιθεση.Δεν δυσαρεστηθηκα απλα δεν καταλαβα(οπως και αλλοι φανταζομαι στην Ε) για πιο λογο εγινε η επιθεση αυτη.Αν θελει καποιος ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γνωριζει να μας πει...
    Αυτα απο εμενα ελπιζω(και ευχομαι να εχουμε μια σωστη,κοσμια συζητηση,χωρις αλληλοκαρφωματα,κλειδωματα θεματων ή παικτων και αλλα που γινονται συνηθως σε τετοια θεματα.
    Φίλε Galata απο όλα τα μηνύματα σου δείχνει να έχεις μια έντονη δυσαρέσκεια σχετικά με την Ε και δεν ξέρω και αν έχεις και με την συμμαχία σου.

1. Υποθέτω ότι δεν είσαι σοβαρός για να ζητάς υπεύθυνες απαντήσεις σε ένα ΔΗΜΟΣΙΟ FORUM σχετικά με το γιατί γίνανε επιθέσεις fake στην NS. Αν αρχίσουμε και γράφουμε στο Δημόσιο Forum την στρατηγική της Ε...ε..τότε τι να πω. Λάθος παιχνίδι παίζεις φίλε μου.
    2. Το αν σου κάνανε τίποτε τα παιδιά απο την NS δεν σημαίνει α) ότι δεν θα σου κάνουνε αργότερα αφού είσαι εχθρός και β) ότι δεν πρέπει να τους κάνεις εσυ και αν ακολουθήσεις την στρατηγική της συμμαχία σου.
    Τι πιστεύεις δηλαδή, ότι ΕΣΥ πρέπει να κάνεις επίθεση ΜΟΝΟ αν πρώτα οι εχθροί σου κάνουνε?
    Τότε να ζητήσεις άμυνες (όταν σου κάνουνε) μόνο απο αυτούς που έχουν προηγούμενα απο την NS και φυσικά σε κανέναν απο την Ε.
    3. Αν έχεις δυσαρέσκεια με την Ε ή με την συμμαχία σου κανένας δεν σε υποχρεώνει να μένεις. Όταν μένεις ακολουθείς την στρατηγική της συμμαχίας ακόμη και αν μερικές φορές, επειδή δεν μπορείς να έχεις όλη την πληροφόρηση, θεωρείς αδικία. Έτσι είναι το παιχνίδι φίλε μου.

Θα σε παρακαλούσα σε ΔΗΜΟΣΙΟ FORUM να μην αναφέρεσαι σε πληροφορίες που γνωρίζεις για την Ε ή για την συμμαχία σου. Σκοπός του Forum δεν είναι να δίνουμε ή να παίρνουμε πληροφορίες . Σκοπός είναι να κάνουμε μια κόσμια και γενική συζήτηση για το πως βλέπουμε το παιχνίδι, ΧΩΡΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.

Πάντα φιλικά
    thf

Το avatar του χρήστη thf
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή

[QUOTE=logims;90344]

Όσον αφορά την υπεσυμμαχία νομίζω ότι παρά τις αντίθετες προβλέψεις αρχικά δεν χάλασε το παίχνιδι του server, παρά τον όγκο της

νομίζω ότι το λες αυτό επειδή είσαι στον 70% και όχι στο 30% ..
    λογικό είναι να το βλέπεις έτσι ...

Αν φίλε μου χαλούσε και δεν μπορούσατε να σταθείτε μάλλον θα κάνατε delete. Θεωρώ ότι στέκεστε μια χαρά. Και φυσικά ο καθένας γνωρίζει και το βλέπει απο την πλευρά του.

Επίσης παρά τις αρχικές προβλέψεις δεν συννενόθηκαν δυνατές συμμαχίες της Ε, γεγονός που θα οδηγούσε στο να ξεχωρίσει μια συμμαχία πάρα πολύ σε σχέση με την δεύτερη. Προς το παρών πιστεύω ότι αυτό δεν είναι στους στόχους της Ε (προσωπική μου γνώμη).

άσε με να διαφωνήσω κάθετα σε αυτό το σημείο..
    θες να δούμε ποσα άτομα στην E-MAFIA προήλθαν από άλλες E ?? για τσέκαρε λίγο

επίσης... δεύτερη φορα που γίνονται στο KABAMARU 5000 φακές.. και μερικά real... και δεύτερη συνεχόμενη φορα.. οι μονοι στρατοί που χάθηκαν σε real... ήταν από ΟΧΙ E-MAFIA..αλλα από άλλες E...

δεν λέω .. καλή τακτική.. στέλνουμε τα πιόνια να αποδυναμώσουν τον εχθρό.. και εμείς μετά κάνουμε παπάδες

Η Ε αγαπητέ μου είναι ουσιαστικά (ή προσπαθεί να είναι) ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ. Άρα δεν είναι θέμα ποιά πιόνια ή μη θα θυσιαστούν. Το ζήτημα είναι το γενικότερο κέρδος της Ε και όχι μιας συμμαχίας.
    Και να το θέλεις αν φτάσουμε με το καλό στο θαύμα όποια συμμαχία το πάρει θα υποστηριχθεί απο όλες (είτε είναι MAFIA, είτε Angels, είτε οποιαδήποτε). Και αν το κερδίσουμε το θαύμα θα είναι της Ε.

δεν εννοώ τον logism φυσικά που νομίζω ότι βλέπει με ψυχραιμία το όλο θέμα και προάγει την συζήτηση
    να .. και εδώ λάθος είσαι :P

μην κανεις fake ...
    έτσι έκαναν και κάποιοι E*angels στη περιοχή μας..
    που δεν τα είχαμε πειράξει τα παιδιά..και μετά αυτοί την πλήρωσαν δυστυχώς ..
    (ναι ..ο εύκολος στόχος... τι να κάνουμε? βαράς μικρούς παίχτες .. σου την λένε ... τους αφήνεις ... και μετά σου κάνουν attack !!!!!!!!!!!! ....)

Αυτή η παρατήρηση δεν την περίμενα απο εσένα. Αυτό είναι τρομοκρατία και λάθος να το κάνεις σε δημόσιο Forum. Δηλαδή τι λες...μην κάνεις γιατί δες τι έπαθαν αυτοί που κάνανε. Υπάρχουν πολλά αντίστροφα παραδείγματα που πάθανε οι παίκτες της NS. Αλλοίμονο αν αρχίσουμε να απειλούμε σε αυτό το Forum. Και αν το θέλεις είναι κακό να αναφέρεις και ονόματα διότι δημιουργεί άσκποπη αντιπαλότητα και δεν προάγει τίποτα.

Thf

Προεπιλογή

Ας μην απειλουμε εδω.Ας περιοριστουμε στις απειλες μεσα στο παιχνιδι...

Ρε παιδια τι λεμε τωρα?Ο καθενας μπορει να πει τη γνωμη του και καλα κανει και την λεει

Ενα σχολιο μονο θα κανω και αυτο γυρω απο το αν οντως δεν υπαρχουν σακοι του μποξ στην υπερσυμμαχια...

ΧΑΧΑΧΑ

Αυτο και τιποτα αλλο...Ας μην υποτιμαμε την νοημοσυνη μας.Δεν ειναι κακο,και αυτο μια στρατηγικη ειναι αλλα μην λεμε και οτι δεν ισχυει.Οπως μην λεμε οτι κατα κυριο λογο δεν την πληρωνουν μικροτεροι παικτες και οι μεγαλοι μενουν χωρις να τους ακουμπανε...

Αν και γενικοτερα θεωρω αστειο να συζηταμε για στρατηγικη συμμαχιας στην περιπτωση της Ε.Απλα βγαλτε τους ολους να χτυπησουν και πηρατε οτι θελετε.Δεν θελει να εισαι και μεγας αρχιστρατηγος για να το κανεις.Το ερωτημα που θελω εγω να θεσω και δεν το κανω για να δυναμητισω αλλα γιατι πραγματικα το εχω αποροια ειναι:

Τι φοβαται η Ε και δεν βγαινει να χτυπησει ουσιαστικους στοχους?Μηπως υπαρχει καποιο θεμα ενοτητας και συνενοησης?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μην απειλουμε εδω.Ας περιοριστουμε στις απειλες μεσα στο παιχνιδι...

Ρε παιδια τι λεμε τωρα?Ο καθενας μπορει να πει τη γνωμη του και καλα κανει και την λεει

Ενα σχολιο μονο θα κανω και αυτο γυρω απο το αν οντως δεν υπαρχουν σακοι του μποξ στην υπερσυμμαχια...

ΧΑΧΑΧΑ

Αυτο και τιποτα αλλο...Ας μην υποτιμαμε την νοημοσυνη μας.Δεν ειναι κακο,και αυτο μια στρατηγικη ειναι αλλα μην λεμε και οτι δεν ισχυει.Οπως μην λεμε οτι κατα κυριο λογο δεν την πληρωνουν μικροτεροι παικτες και οι μεγαλοι μενουν χωρις να τους ακουμπανε...

Αν και γενικοτερα θεωρω αστειο να συζηταμε για στρατηγικη συμμαχιας στην περιπτωση της Ε.Απλα βγαλτε τους ολους να χτυπησουν και πηρατε οτι θελετε.Δεν θελει να εισαι και μεγας αρχιστρατηγος για να το κανεις.Το ερωτημα που θελω εγω να θεσω και δεν το κανω για να δυναμητισω αλλα γιατι πραγματικα το εχω αποροια ειναι:

Τι φοβαται η Ε και δεν βγαινει να χτυπησει ουσιαστικους στοχους?Μηπως υπαρχει καποιο θεμα ενοτητας και συνενοησης?

Συγνώμη αλλά κάποια παιδιά μάλλον δεν πολυασχολούνται με το παιχνίδι δεδομένου οτι ο general Leader ενος συνασπισμού που δεν είναι μόνο το 30 % του server αλλά αρκετά παραπάνω σαν ποσοστό(Μην προσπαθούμε να περάσουμε την εικόνα του Αδύναμου και κατατρεγμένου λοιπόν ) είναι με διαφορά ο πρώτος Αμυντικός Της εβδομάδας με διπλάσια διαφορά από το δεύτερο.Aν ο leader μιας συμμαχίας δεν είναι σημαντικό πρόσωπο για σένα τότε λυπάμαι , αλλά για μένα είναι και σεβαστός ως leader και ανταγωνιστικός όπως πρέπει για να γίνει καλό παιχνίδι που νομίζω οτι πλέον κάνουμε παιδιά!
    Ξεθάψτε τα τσεκούρια του πολέμου !!! Ένα παιχνίδι είναι . Δεν σημαίνει τίποτα οτι είμαστε αντίπλαλοι.
    Ούτε απαξιώνουμε κανένα .Θα κάνουμε επιθέσεις , θα δεχθούμε .Έτσι πρέπει.Και δεν πρέπει να παρεξηγούμαστε ή να απορούμε γιατί κανουμε επιθέσεις.Έτσι είναι το παιχνίδι και όλοι έχουν τη στρατιγηκή τους Όσο για την ενότητα της Ε που μάλλον ενοχλεί πολλούς εδώ μεσά , μάλλον πρέπει να αφήσουμε τα γεγονοτα να μιλήσουν . Πάντως η ενότητα του Συνασπισμού Ε δοκιμάστικε και επιβεβαιώθηκε πολλές φορές για όσους ξερουν από μεσα πρώσοπα και καταστάσεις. Εξάλλου η από την Ε δεν έχουν φύγει συμμαχίες . Μόνο έρχονται. Ενώ στον αντίπαλο συνασπισμό είχαμε διασπάσεις 2~NS(πρώην S&K ) που χωρίστηκε σε 3 κομμάτια αλλά και άλλες που παλυνδρομούσαν ή παλυνδρομούν ακόμα.

Περιοχή

Lightbulb |É|

θα απαντήσω ... αλλα αργότερα... ξέρετε εσείς. έχω δουλίτσα τώρα

Σελίδα 3 από 22 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αποτίμηση του s4 μετά απο 3 μήνες!!!!
    By fotis649 in forum Αρχείο Server 4 (3)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-11, 16:47
  2. 4 μήνες σερβερ 1
    By giwrgis in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-10, 18:34
  3. 1μιση μήνας πριν τα WW
    By flogovolos in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-10, 00:11
  4. Μετά απο τρεις μήνες Παιχνιδιού...
    By WaRLoRD in forum Αρχείο Server 3 (2)
    Απαντήσεις: 146
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-10, 18:55

Δικαιώματα - Επιλογές