Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: R & S - Τίτλοι τέλους

Cool R & S - Τίτλοι τέλους

Τελιώνοντας ο 1 νιώθω ότι οφείλω και γω με την σειρά μου να αποδώσουμε φόρο τιμής σε όλα εκείνα τα παιδιά τα οποία μας ακολούθησαν στην τρελλή μας πορεία μέχρι το τέλος του σέρβερ.

Καταρχήν ας δώσω για μία ακόμα φορά ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της Contend ένα επίσης τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους τους συμμάχους είτε τους γνώρισα είτε όχι. Η νίκη ανήκει σε όλους. Η νίκη μας είναι συντριπτική και όλοι μας πρέπει να νιώθουμε υπερήφανοι για όσα πετύχαμε. Η νίκη μας οφείλεται σε κάθε κόκκο σταριού που στείλαμε και σε κάθε καλογυαλισμένο πραίτωρα που έσουρε τα πόδια του στα ww για να τα υπερασπιστεί απέναντι στον εχθρό, σε κάθε κοτρώνα που φορτώσαμε στους καταπέλτες και σε κάθε ακονισμένη λεπίδα. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ.

Κατα δεύτερον νιώθω την ανάγκη και δημόσια να ευχαριστήσω ειδικά τα μέλη των συμμαχιών της RS για το θαυμάσιο παιχνίδι που έκαναν καθόλη την διάρκεια του σέρβερ. Παίξανε κόντρα σε πολλές δυσκολίες και έκαναν ένα υπέροχο παιχνίδι. Θα ήθελα να τους μνημονεύσω όλους αλλά δυστυχώς είναι αδύνατον.

Θα ξεκινήσω από τους Κωστήδες, τους είχαμε και τρεις (ζψή να έχουνε).

Κοstas1971: Ο μεγάλος ηγέτης και ο πολυχρονεμένος μας πασάς, η σπονδυλική μας στήλη και ο σκληρός πυρήνας μας. Θέλω να τον ευχαριστήσω για όλα όσα έκανε και για μένα και για όλα όσα πρόσφερε.

Ο 32: Παιδί κουμπί μαλαμετένιο. Ο άνθρωπος-που-δεν-πρέπει-να-γίνει-διπλωμάτης. Έριξε απίστευτο τρέξιμο, ειδικά στο τέλος.

Ο πεντάστερος - αστερίξ: Η προσωποποίηση της γκρίνιας. Ο σου-βγάζω-την-ψυχή-και-δεν-ξέρω-γιατί. Αλλά ήταν πάντα εκεί όποτε τον χρειαστήκαμε.

Το καλό με τους κωστήδες αυτούς ήταν ότι τους είχαμε απλωμένους σε βάρδιες και έτσι έβγαινε η δουλειά. Επίσης ήταν αρκετό να φωνάξεις Κώστααααααα στο κανάλι, και κάποιος απο τους τρεις να πεταχτεί.

Στην συνέχεια πρέπει να αναφερθώ στις κυρίες μας.

Magnoum: H ατσαλένια μας κυρία, η δεσποσύνη του δέους, η απόλυτη αρχόντισσα του κακού. Κράτησε και τράβηξε μεγάλη κόντρα.

Roni: Η χρύση μας γαυρίνα. Έδωσε σπουδαίες κόντρες, τράβηξε πολλές ιστορίες και συνέβαλε τα μέγιστα. Της χρωστάμε πολλά.

Isis (Φωτεινή, Λουθ). Δύο υπέροχοι άνθρωποι (Φωτεινή να σου ζήσει η κορούλα), που και αυτές τράβηξανε σκληρές κόντρες. Στη Λουθ το νυχτεριδάκι οφείλουν την ζωή τους πολλές άμυνες!!! (Να κανονίσουμε να την κάνουμε για Τιχουάνα εεε; Γιατί προκοπή εδώ δε βλέπουμε.)

Νιοκλέττα: Υποστήλωμα! Βράχος! Δεν έλειψες ποτέ και όποτε σε χρειαστήκαμε τράβηξες δυνατά. Να σαι καλα!

Mara: Μάρα παίξαμε μαζί ενάμησι χρόνο σχεδόν και πάντα στάθηκες δυνατά μέσα στο παιχνίδι. Σε ευχατριστώ για την εμπιστοσύνη που μας έδειξες.

Ελισάβετ: Πρόσφερε πράγματα και ήταν διαρκώς παρούσα. Την ευχαριστούμε.

Ας ξαναγυρίσω στους λεβέντες μας, στα αφιονισμένα μας νιάτα.

Σταύρακας: Μοurgolikos. Ήρωας. Το χρυσοποίκιλτο παληκάρι μας. Έτρεξε την ΙΙ με πολύ σθένος παρότι άπειρος. Μας άκουγε αν και μας έβγαζε την ψυχή.

Πάνος: Ρε Πάνο, με σένα δεν κατάλαβα δύο πράγματα: Σε ποια πόλη μένεις και ποιο acc τρέχεις. Δεν είναι ανάγκη να μου πεις πάντως.

Σκιπίον: Ντου ρεεεεε!!! Η Μαύρη Λεοντή!!! Δυνατός παίχτης, έντιμος και πεισματάρης.

dj_abart: Αλέξανδρε μιλήσαμε ελάχιστα. Αλλά ξέρω ότι τα έδωσες όλα. Να σαι καλά ότι και να κάνεις.

Στελάρας: Μας ήρθε απο τη Rip και πολέμησε σπουδαία σε όλο το -+. Χάρηκα που σε γνώρισα.

Επίσης Σωτήρη, Θάνο, Νίκο, Γιώργηδες, Γιάννηδες και σε όλα τα παιδιά της I και ΙΙ που γνώρισα ελάχιστα.

Σας ευχαριστώ, να είστε καλά σε ότι και να κάνετε, και πάντα επιτυχίες παντού.

Ακόμα, οφείλω να ευχαριστήσω προσωπικά σαν Βασίλης τον Νίκο και το Χάρη απο την INV. Υπήρξαμε σύμμαχοι για μεγάλο διάστημα (και το πιο επικίνδυνο) και πάντα τιμήσατε εκείνη την συμμαχία και όποτε σας χρειαστήκαμε είσασταν εκει. Οι ~~ ήταν τυχεροί που σας πήραν σύμμαχους. Αξίζατε περισσότερα όμως. Να είστε καλά.

Επίσης θέλω να αποτείνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στην ~Τ~. Παίξανε δυνατά, παίξανε έξυπνα, δώσαμε σπουδαίες μάχες και γευτήκαμε και οι δύο και νίκες και ήττες. Στα αλήθεια, και δεν το λέω υποτιμητικά το παιχνίδι δε θα ήταν διασκεδαστικό χωρίς εσάς.

Καλή συνέχεια στις ζωές και στα παιχνίδι φίλοι και εχθροί. Να είστε καλά σε ότι και να κάνετε...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Woobly! : 13-03-10 στις 13:36
    Το τέλος του κόσμου έρχεται!!! Μην ταξιδέψετε στα Ιμαλάια!!!
    Κλείστε θέση στην R&S μόνο με 100.000 η μία.

Ειδικά λουξ δωμάτια, τζακούζι, yideo wall, internet, και ένας σέρβερ για τον καθένα .

Στείλτε igm. Σας περιμένουμε.

Προεπιλογή

Να εισαι καλα Βασιλη.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω και απο εμενα σε ολη την παρεα της R&S.
    Σας ευχαριστω ολο για το χρονο που περασαμε μαζι για την γκρινια μου που ανεχτηκατε για τη στηριξη σε ολες τις αποφασεις που μας δωσατε.
    Να ειστε ολοι καλα ηταν μεγαλη μου χαρα και τιμη που επαιξα μαζι σας.
    Σε ονοματα δε μου αρεσει να αναφερομαι παρολα αυτα θα κανω μια εξαιρεση για να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στις Κυριες τις συμμαχιας μας.

Ανιτα (magnoum)-Μαρια (RONI)-Φωτεινη (Isis)-Λουσια (sakaros)-Μαρα (Mara12)-Νικολ (Nikoleta) ησασταν ολες καταπληκτικες.
    Βαλατε τα γυαλια σε ολους μας αντεχοντας σε εχθρικο εδαφος μεχρι τελους και προσφεροντας τα μεγιστα στη συμμαχια.

Αν ξεχασα καποια ζητω συγγνωμη ειμαι ακομα συγκινημενος απο τη τεραστια εμφανιση της Παναθας...

Για τα ρεμαλια της παρεας (ξερουν αυτοι) τι να πω? Σιγα μη τους πω και καλα λογια να το παρουνε και πανω τους

Το avatar του χρήστη BokSurat
    Περιοχή
    Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

Προεπιλογή

μπράβο στην cont-ent για την νίκη της!!! είμαστε και νιώθουμε όλοι νικητές!

Βασίλη (wooby!) και Κώστα (kostas1971) σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!

Παιδιά σας ευχαριστώ και εγώ πολύ όλους πραγματικά για αυτά που περάσαμε τον 1 αυτό χρόνο... το παιχνίδι είχε άλλοτε χαρές, άλλοτε λύπες, πότε άγχος και πότε βαρεμάρα και απλά "χτίσιμο" ανά περίπτωση, αλλά αυτό που μου έμεινε και θέλω να κρατηθεί είναι η παρέα μας στην R&S, είσαστε όλοι καταπληκτικά παιδιά!!!

ονόματα... δεν θα αναφέρω απλά οι 2 συμμαχίες μας R&S-I και R&S-ΙΙ

Προεπιλογή

τι εγινε κωστη??ξεκλειδωθηκαμε?
    Συγχαρητηρια σε ολους και πιο πολυ σε μενα που σας αντεξα!!!
    ουστ μπιλακα που θα με πεις και απειρο...10 ολοκληρες μερες εμπειρια ειχα πριν μπω στον 1...

κοταρααα 71!!!!!
    τιτανομεγιστε!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros-mgl Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι εγινε κωστη??ξεκλειδωθηκαμε?
    Συγχαρητηρια σε ολους και πιο πολυ σε μενα που σας αντεξα!!!
    ουστ μπιλακα που θα με πεις και απειρο...10 ολοκληρες μερες εμπειρια ειχα πριν μπω στον 1...

κοταρααα 71!!!!!
    τιτανομεγιστε!!!!

Καλημεραααααααα Σταυρακα αρχοντοτεραστιε...
    1 στα δυο παω βρε στα μπαναρισματα....

Προεπιλογή

Θα ηθελα και εγω να πω δυο λογια για τους συμμαχους μου.Καταρχην να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην συμμαχο μου (magnoum) που μου εμαθα πολλα μεσα στο παιχνιδι και με βοηθησε παρα μα παρα πολυ.Επισης στην (lucia) και στον (trofi) που ξενυχταγανε πανω στον λογαριασμο μου.Τον (κωστα32) που και αυτος με την σειρα του με εμαθε να παιζω σωστα το παιχνιδι καθοτι δεν ειχα καμμια εμπειρια.Ολους τους συμμαχους μου που με βοηθουσανε παντα στις δυσκολες στιγμες.Συγχωρειστε με αν καποιον εχω ξεχασει.Πιστευω οτι η συμμαχοι μου ηταν ολοι τους καταπληκτικοι,ειμασταν μαζι και στα ευκολα και στα δυσκολα.Ειμασταν δεμενοι σαν μια γροθια,σαν μια οικογενεια,οταν πονουσε ενας,πονουσαμε ολοι μαζι.Τελος αφησα ενα προσωπο το οποιο ηταν παρον παντου και παντα και βοηθουσε παντα ΟΛΟΥΣ.Ο ΚΩΣΤΑΣ1971 ο αρχηγος μας ηταν ενας απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει.Παντα εμπαινε μπροστα στα δυσκολα,πολεμουσε με θεους και δαιμονες και τα εβγαζε παντα περα.Ενα ΜΠΡΑΒΟ αξιζει σε ολα τα παιδια της συμμαχιας και πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Θελω να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη στον παππου της συμμαχιας μας (asterix) που δεν τον ανεφερα πουθενα.Ο παππους ειναι το καλυτερο παιδι,εκανε οτι μπορουσε βεβαια για την συμμαχια,αλλα δεν μπορουσε και πολλα βεβαια μιας και η ηλικια του δεν του επετρεπε να ειναι και πολλες ωρες μπροστα σε ενα pc.Με το τσαγακι του η το χαμομηλακι του παρεα μας μιλουσε που και που λογω και πρεσβυωπιας .Τα βραδια δεν αντεχε και πολυ περα τις 10 η ωρα γιατι ειχε και υπνηλιες!!!!!!!!!!!!!!!.Και το αποκορυφωμα ητανε οταν τον βαλαμε να σιτταρει το θαυμα,εκει τα ειδε ολα...........................Τι η πιεση του ανεβηκε στα υψη,τι το ζαχαρο του στο 5,τρομερη κατασταση.Και τελος να πω οτι παρολα αυτα ηταν πολυ καλος παιχτης και του αξιζουνε συγχαρητηρια!!!!!!!!!!

Υ.Γ:ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΜΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΤΑΤΟΣ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΠΑΠΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή Απάντηση απο ~Τ~

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Woobly! Εμφάνιση μηνυμάτων

Επίσης θέλω να αποτείνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στην ~Τ~. Παίξανε δυνατά, παίξανε έξυπνα, δώσαμε σπουδαίες μάχες και γευτήκαμε και οι δύο και νίκες και ήττες. Στα αλήθεια, και δεν το λέω υποτιμητικά το παιχνίδι δε θα ήταν διασκεδαστικό χωρίς εσάς.

Αγαπητέ Woobly!

Εκ μέρους των Τιτάνων θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τους αγωνιστικούς σας χαιρετισμούς προς εμάς και επιτρέψτε μου να ανταποδώσω.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου ως προς το οτι δώσαμε σπουδαίες μάχες και γευτήκαμε και οι δύο και νίκες και ήττες. Είναι αλήθεια.

Στο παίξανε δυνατά, παίξανε έξυπνα, επίτρεψε μου να συμπληρώσω και οτι παίξαμε καθαρά, στο προηγούμενο μήνυμα μου αναφέρθηκα οτι δεν είχαμε κρυφές συμμαχίες να προσθέσω οτι δεν είχαμε ούτε κατασκόπους.

Και λίγη Ιστορία για όσους ξέχασαν να ξαναθυμηθούν & για όσους δεν γνώριζαν να μάθουν:
    Ο server ξεκίνησε 18/03/2009 και εμείς καθώς φαίνεται και στο παρακάτω post ξεκινήσαμε σύμμαχοι, 24/03/2009, ήμασταν ακόμα σύμμαχοι,
    http://forum.travian.gr/showpost.php...48&postcount=1

24/03/2009 συζητήσαμε με dimath και 25/03/2009 σφίξαμε τα χέρια, γίναμε τότε μέρος του συνασπισμού της ~Ι~.

Αυτά τα χέρια δεν τα ξεσφίξαμε ποτέ και αυτός ήταν και ο σκοπός μας απο αρχής.

Εμείς κρατήσαμε την συμμαχία μαζί σας και μάλιστα προτείναμε (μέσω του konsak) να ακολουθήσετε και εσείς για να μην αναγκαστούμε να σπάσουμε τα σύμφωνα που είχαμε.

Ο kostas1971 τότε δεν δέχθηκε είχε άλλο πλάνο το οποίο και ήθελε να ακολουθήσει. Στεναχωρέθηκε γιατί ήθελε να προχωρήσουμε μαζί και δεν περίμενε οτι θα είχαμε κινηθεί τόσο γρήγορα.

Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν μας πρότειναν να συμμαχίσουμε με ~L~ δεν θέλαμε με τίποτα, όπως χαρακτηριστικά είπαμε εμείς αυτούς τους θέλουμε για φάρμες μας, γιατι αν συμμαχούσαμε και με αυτούς στο -/+, το παιχνίδι δεν θα είχε ενδιαφέρον καθώς εκτός των INV δεν θα υπήρχε και κανείς να παίξουμε.

Τελικά, βέβαια η πρόταση για τους ~L~ πέρασε πλειοψηφικά και καθώς γνωριστήκαμε με τα παιδιά κολλήσαμε και συνεργαστήκαμε άψογα. Σαν μία γροθιά ............

Πώς τα φέρνει καμία φορά ο server ? ! Απίστευτο !

Καθώς διαμορφωνόταν ο συνασπισμός της ~Ι~ με νέες συμμαχίες και εσείς προχωρούσατε στην δημιουργία της R&S-III, η συμμαχία μετατράπηκε σε σύμφωνο μη επίθεσης και μετά έπαψε και αυτό.

Απο εκεί και πέρα παίξαμε ξύλο ατελείωτο και το χαρήκαμε και μακάρι να μπορούσα να ξαναζήσω τις μοναδικές στιγμές που μας χαρίσατε.

Για το end game έχω να δηλώσω οτι δεν σας χτυπήσαμε, και προτιμήσαμε να στείλουμε αλλού τους στρατούς μας, έτσι το ww που στήριζε η συμμαχία σας έφτασε στην 2η θέση και θα μπορούσε να είχε φτάσει και 1ο, εκτός από μία επίθεση μίας παίχτριας μας ανακαλύψαμε οτι είχατε αγορά 20 στο ww σας. Αν δεν είχατε κάνει κάτι τέτοια λάθη πιθανώς τώρα να πανηγυρίζατε.

Παρόλα αυτά και πάλι νικητές είστε σαφώς διαμέσου του συνασπισμού σας.

Σημ.:
    1.Επειδή εμείς ξεκινήσαμε το φαγοπότι απο Παρασκευή μεσημέρι καθυστέρησα να σου απαντήσω, sorry.
    2.Έχουμε σκοπό να κατηφορίσουμε για Αθήνα θα χαρώ να σας σφίξω το χέρι και να συναντηθούμε. Άλλωστε σε διάστημα 1 έτους που διήρκεσε το παιχνίδι γνώρισα παίχτες που δεν τίμησαν τον λόγο τους και αυτό το θεώρησαν και μαγκιά. Εκτιμώ λοιπόν περισσότερο εσάς που η σχέση μας ήταν ξεκάθαρη.
    3.Σου ζητώ συγνώμη που όταν μου ζήτησες, ως αρχηγός της R&S, να μπώ skype να μιλήσουμε δεν δέχθηκα, μπορεί να ήταν πολύ διαφορετική η εξέλιξη του server, παρόλα αυτά η απάντηση μου ισχύει: για τα διπλωματικά του συνασπισμού δεν ήμουν εγώ με την οποία έπρεπε να μιλήσεις.

Με τιμή,
    Αρχηγός Τιτάνων
    D.J-Rita.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Morrigan Εμφάνιση μηνυμάτων

Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν μας πρότειναν να συμμαχίσουμε με ~L~ δεν θέλαμε με τίποτα, όπως χαρακτηριστικά είπαμε εμείς αυτούς τους θέλουμε για φάρμες μας, γιατι αν συμμαχούσαμε και με αυτούς στο -/+, το παιχνίδι δεν θα είχε ενδιαφέρον καθώς εκτός των INV δεν θα υπήρχε και κανείς να παίξουμε.

Ριτα, το πιστευεις αυτο που λες; Η ~Λ~ απο τον πρωτο μηνα υπαρξης της εσπαγε και εξαφανιζε χωρια που εμφανιζοντουσαν γυρω απο το πεδιο δρασης της. Τι ειναι αυτο που ειπες τωρα;
    hummer SmurfsHF S1.gr V1
    hummer AETOI S2.gr V1
    terror ~L~ S1.gr V2
    mitsaras S2.com
    costarlos (1/2) =CLS= S4.gr V2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Morrigan Εμφάνιση μηνυμάτων

Τελικά, βέβαια η πρόταση για τους ~L~ πέρασε πλειοψηφικά και καθώς γνωριστήκαμε με τα παιδιά κολλήσαμε και συνεργαστήκαμε άψογα. Σαν μία γροθιά ............

Πώς τα φέρνει καμία φορά ο server ? ! Απίστευτο !

Παλι καλα....
    hummer SmurfsHF S1.gr V1
    hummer AETOI S2.gr V1
    terror ~L~ S1.gr V2
    mitsaras S2.com
    costarlos (1/2) =CLS= S4.gr V2

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. τίτλοι τέλους
    By kavour in forum Αρχείο Server 1 (7)
    Απαντήσεις: 156
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-15, 11:55