Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: travian στο psp

Προεπιλογή travian στο psp

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ....ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ.....ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙ...ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ PSP....ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ TRAVIAN ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ....ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ PSP MOY ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΕΓΩ....ΤΟ ΘΕΜΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ GRX ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΙΣΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΠΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ PSP ΜΟΥ.....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ......ΚΑΤΑ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ.....ΙΣΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ.....ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ LOGIN OTAN ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ......ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ PSP ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ USER NAME KAI TO PASSWORD MOY....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ LOG IN ......ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ (ME PSP Η ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ) ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..............PLZ HELP!!!!

Περιοχή
    ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ Β.ΕΥΒΟΙΑ

Προεπιλογή

ΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ UPDATE TO FLASH PLAYER ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ
    ΣΟΦΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΠΡΟΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ!!!

http://img7.imageshack.us/i/yunan.jpg/

Προεπιλογή

ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ UPDATES ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΤΟ PSP....MEXPI KAI NETWORK UPDATE EXΩ ΚΑΝΕΙ........ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ????
    TRAVIAN THE BEST GAME EVER!

Προεπιλογή

κοίτα δεν έχω psp αλλά κάνε αυτό οπου σου είπε ο φίλος στο 2ο ποστ.μπορεί να έχει βγει καινούριο update ή να μην έχει εγκατεστηθεί καλά...υπάρχουν πολλά σενάρια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ....ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ.....ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙ...ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ PSP....ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ TRAVIAN ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ....ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ PSP MOY ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΕΓΩ....ΤΟ ΘΕΜΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ GRX ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΙΣΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΠΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ PSP ΜΟΥ.....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ......ΚΑΤΑ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ.....ΙΣΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ.....ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ LOGIN OTAN ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ......ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ PSP ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ USER NAME KAI TO PASSWORD MOY....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ LOG IN ......ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ (ME PSP Η ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ) ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..............PLZ HELP!!!!
    κοιτα φιλε δεσ τιν σινδεση σου στο ιντερνετ ..... εχς πσπ κι εχω παθει το ιδιο αλλα εφτιαξα τισ ρυθμισεισ του ιντερνετ μ κι ετσι δεν εχω κανενα προβλημα .....
    πιο μοντελο πσπ εχεισ'?

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή

Κατ' αρχην πρεπει να υπαρχει ελευθερο ασυρματο δικτυο στην περιοχη σου για να συνδεθεις με το PSP στο Ιντερνετ(Wifi Internet,τουλαχιστον εγω μονο ετσι μπαινω,αν υπαρχει αλλος τροπος δεν το ξερω).Βεβαια προϋποθεση ειναι να εχεις κανει το update στην εκδοση 6.10(υπαρχει σε μερικα παιχνιδια και γινεται εγκασταση αυτοματα) η οποια σου δινει την δυνατοτητα να συνδεθεις ακομα και με το σκαϊπ σου!
    Το τραβιαν,λειτουργει σχεδον κανονικα,δηλαδη μπορεις να μπεις να δεις το χωριο σου ΑΛΛΑ δεν μπορεις να δεις σωστα τα κτιρια σου(εκτος αν θελει καποιο update το Flash Player οπως ειπαν τα παιδια πανω),βεβαια μπορεις να δεις αναφορες,να διαβασεις μηνυματα και(αν θυμασε που ειναι το καθε κτιριο) να φτιαξεις στρατο.Αυτο που λες για το λογκιν,απλα πρεπει να περιμενεις γιατι το PSP δεν μπορει να φορτωσει αμεσως την σελιδα(οπως ο υπολογιστης) αλλα θελει μερικα λεπτα μεχρι να την φορτωσει ολοκληρη και μεχρι να γινει αυτο σου δινει "αποσπασματα" της σελιδας.
    Εαν καποιος ξερει κατι παραπανω και μπορει να βοηθησει ας το αναφερει, τις 2-3 φορες που εχω παιξει Τραβιαν απο το PSP αυτα που αναφερω ειχαν γινει

Περιοχή
    ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ Β.ΕΥΒΟΙΑ

Προεπιλογή

ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΕΔΩ http://us.playstation.com/support/systemupdates/psp/
    ΣΟΦΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΠΡΟΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ!!!

Προεπιλογή

ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ UPDATE.....VERSION 6.20 KAI PSP 3000....ΟΜΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΕΜΠΕΝΑ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ LOGIN.....ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ....ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ......ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.....ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ......THANK YOU ALL!!!!!

Προεπιλογή

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ PSP ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ.....

Περιοχή
    ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ Β.ΕΥΒΟΙΑ

Προεπιλογή

ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑΛΕΠΩΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!!!!! (ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ )
    ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Το Travian 5 γίνεται Travian: Kingdoms
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-15, 17:28
  2. Wi-Fi & travian
    By Sound in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-10, 14:16
  3. travian plus