Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: ...και εκεί που βαριόμουνα...

Το avatar του χρήστη dxrysiko
    Περιοχή
    VOLOS

Προεπιλογή ...και εκεί που βαριόμουνα...

...και έψαχνα τις γειτονιές, πέφτω πάνω σε κλειδωμένες πόρτες.
    Αρχηγοί της B.I.A* κλειδωμένοι, ο αρχηγός της HELLAS - BADBOY007, ξεκλείδωτος μεν αλλά τιμωρημένος με μείωση πληθυσμού στο 50% (ίσως να μην είναι και η μόνη ποινή που δέχτηκε). Αν διαβάσετε το προφίλ του θα δείτε και λεπτομέρειες. Πάντως μπράβο στο Σάκη για την παραδοχή των «παραβάσεων» αν και κρίμα που σταματάει όπως λέει το παιχνίδι…
    Χλωμό πάντως το τοπίο… αν συνεχίσουν τα κλειδώματα. Ήδη ο speed είναι φτωχός.
    ΜΗ ΜΕ ΖΟΡΙΖΕΤΕ...ΕΧΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

Προεπιλογή

Μαλλον βαλανε καινουργιο ΜΗ και βαραει κλειδωματα αβερτα κουβερτα.... Ναι σιγουρα θα φυγουν καποιοι "παλιοι" παικτες απο το παιχνιδι γιατι πλεον δεν μπορουν να παιξουν χωρις ΒΟΤ αλλα μακροχρονια θα "σωσει" το παιχνιδι αν συνεχισουν την ιδια αυστηρη πολιτικη κλειδωματων για ΒΟΤ....
    Κακα τα ψεμματα νεοι παικτες δεν συνεχιζουν να παιζουν τραβιαν οταν με το που τελιωνει η προστασια νεου παικτη δεχονται δεκαδες επιθεσεις καθημερινα....Υπαρχουν τοσα πολλα οn line games που δεν καθονται να σκανε χωρις ουσιαστικο λογο....Μακαρι να συνεχιστει η προσπαθεια που γινετε για "καθαρισμα" του ΒΟΤ απο το παιχνιδι...
    vamos arianara

Προεπιλογή

Να ρωτησω κατι αλλο εγω??Εχω μια απορια και απο ΜΗ,admin απαντηση δεν υπαρχει περιπτωση να παρω..

Η ποινη για χρηση μποτ διαφερει ανα χρονικα διαστηματα,ετσι??
    Αν ειναι απο τωρα 100% διαγραφη στρατου,μετα τι θα γινει?

Προεπιλογή

Φιλε μου 100% τοις 100% δικαιοσυνη δεν προκειται να υπαρξη στο τραβιαν (οπως και στην ζωη μας) . Αλλα εχει ξεφυγει η κατασταση με την χρηση απαγορευμενων προγραμματων. Και οσο αφορα την ποινη γιαυτο ειναι ο ΜΗ να κρινει αναλογα την παρανομια και αναλογα το χρονικο διαστημα που βρισκετε ο σερβερ για να επιβαλλει την αναλογη ποινη...
    vamos arianara

Προεπιλογή

Δεν κανω quote,γτ δεν ειναι προσωπικο...
    αλλα κοροιδευομαστε μεταξυ μας!
    απλα λιτα κ απεριττα
    s4:val-Revenge
    s1:dorinaki- CB
    grx4 alokotes_meres Μ.Λ
    grx5 Clyde ΕΛΛΑΣ
    grx6 alokotes_meres/LoT/Bonnie Μ.Λ
    s2 v4 Bonnie & Clyde

Περιοχή
    VOLOS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gastone_3k Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτησω κατι αλλο εγω??Εχω μια απορια και απο ΜΗ,admin απαντηση δεν υπαρχει περιπτωση να παρω..

Η ποινη για χρηση μποτ διαφερει ανα χρονικα διαστηματα,ετσι??
    Αν ειναι απο τωρα 100% διαγραφη στρατου,μετα τι θα γινει?
    Για να υπάρξει "μετά" φίλε gastone, πρέπει ο παίκτης να συνεχίσει να χρησιμοποιεί το bot... Που σημαίνει ότι δεν έβαλε μυαλό με την πρώτη ποινή και μάλλον δεν πρόκειται να βάλει. Δίκαια ή όχι η ποινή της διαγραφής 100% στρατού είναι ότι χειρότερο μπορείς να επιβάλεις σε ένα μεγάλο παίκτη... πόσο μεγάλος όμως θα ήταν αυτός ο παίκτης χωρίς τη χρήση ΒΟΤ...? Ίσως και να ήταν εξίσου μεγάλος αλλά σίγουρα θα είχε "ιδρώσει" περισσότερο....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dxrysiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να υπάρξει "μετά" φίλε gastone, πρέπει ο παίκτης να συνεχίσει να χρησιμοποιεί το bot...
    Αν η πρωτη φορα που σε ''πιανουν'' ειναι 100% διαγραφη στρατου,ειμαι σιγουρος πως δεν θα υπαρξει μετα..

Σε com σερβερ η πρωτη φορα που σε πιανουν με Bot ειναι 25% μειωση στρατου,μετα 50% κοκ..
    Εγω αυτο γνωριζω,ισως να κανω λαθος,οι ΜΗ ξερουν καλυτερα..

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dxrysiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δίκαια ή όχι η ποινή της διαγραφής 100% στρατού είναι ότι χειρότερο μπορείς να επιβάλεις σε ένα μεγάλο παίκτη... πόσο μεγάλος όμως θα ήταν αυτός ο παίκτης χωρίς τη χρήση ΒΟΤ...? Ίσως και να ήταν εξίσου μεγάλος αλλά σίγουρα θα είχε "ιδρώσει" περισσότερο....
    Για την αξια του Σακη δεν προκειται να μιλησω,το παλληκαρι ειναι απο τους καλυτερους ειτε καποιοι το θελουν ειτε οχι..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gastone_3k : 23-12-10 στις 12:22

Περιοχή
    VOLOS

Προεπιλογή ...

...συμφωνώ και επαυξάνω... και δε νομίζω να υπάρξει αντίρρηση απο κάποιον σ΄αυτό...
    Ειδικά στον 1ο speed (όπου τον είχα και γείτονα) που δεν έπαιζε με bot και ήταν και νέος στο παιχνίδι το απέδειξε περίτρανα...

Προεπιλογή

τα πολλά λόγια είναι φτώχια.
    καλά κάναν και κλειδώσανε το Σάκη και τον κάθε άλλον (μεταξύ των οποίων και σύμμαχο μου) που παίζει με botaki και φαρμάρει ότι υπάρχει με δόλιο τρόπο. κάθε άλλη δικαιολογία είναι της πλάκας και γίνεται πιο της πλάκας όποιος τη χρησιμοποιεί.
    γι αυτό έχουν μείνει στο σέρβερ τον ένα τέταρτο παικτών που παίξανε στους grx 1 και 2, αφού φαρμάρονται από μηχανάκια με 30-40 επιθεσεις την ημερα ειναι δυνατον να μεινουν να παιξουν; σε καμία περίπτωση...
    οσο για το ποιοι ειναι "μεγαλοι" παικτες και ποιοι "μικροι" το εχουμε ξανακουβεντιασει στο παρελθον, ας βρουμε τα cojones να παραδεχτουμε την αληθεια και να χωρισουμε τους συμμετασχοντες σε παικτες ενος ακαουντ, παικτες δυο ακαουντ και παικτες τριων ακαουντ και μετα ας βγαλουμε τους κορυφαιους απο καθε... κλαση. ετσι γινονται οι συγκρισεις, οχι να βγαινω να λεω ειμαι παιχτουρα και να εχω παιξει 10 ακαουντ στο ξεκινημα (αρα δεκαπλασιες υλες αρα με χρηση Gold δεκαπλασια αναπτυξη απο τον καθε αλλον ανυποψιαατο φουκαρα).

καλα χριστουγεννα

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά τέτοια θέματα δεν είναι προς συζήτηση στο φόρουμ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Παρόμοια Θέματα

1. S1 - Θα είμαστε και εμείς εκεί ?
    By NmS in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-05-11, 17:14

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές