Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 31

Θέμα: Ούτε RIP υπάρχει ούτε Lorelei

Προεπιλογή Ούτε RIP υπάρχει ούτε Lorelei

Για να μην τρελλαίνομαι και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία... δεν υπάρχει εδώ ούτε RIP ούτε Lorelei. Ανεξαρτήτως, υπάρχουν μέλη της RIP που παίζουν και τα στηρίζουμε...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lorelei Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην τρελλαίνομαι και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία... δεν υπάρχει εδώ ούτε RIP ούτε Lorelei. Ανεξαρτήτως, υπάρχουν μέλη της RIP που παίζουν και τα στηρίζουμε...
    Αυτό το μήνυμα αρέσει στο χρήστη Bolek!
    =======================================
    Autokratorix - s1.gr
    Alfred Hitchcoc - speed.gr
    Bolek - s1.gr

http://www.travian-reports.net/gr/report/222256db73e
    =======================================

Προεπιλογή

ρε συ κοπελια μας εχεις τρελανει...δεν παιζει εδω δεν παιζει στον αλλο σερβερ....για τον θεο..... θα μας τρελανεις ... δεν ειστε και η τρομερη συμμαχια των σερβερ!!!!! μην τρελενεσαι κανεις δεν θα σου κλεψει το ονομα της συμμαχιας.αλλωστε δεν κανατε και τιποτα στον σ1[προηγουμενο] ας ειναι καλα οι συμμαχοι που ειχατε.αυτοι ναι εκαναν την .....διαφορα

Προεπιλογή

πουλι μην βαλεις το ονομα στην συμμαχια που εκανες και παθει κανενα εγκεφαλικο η κοπελα!!!!!!!.υ.γ. μπορεις ομως να το βαλεις και μετα να πεις εισαστε....μαιμου RIP χιχιχιχιχιχι.υ.γ, οπως στον ς1 νεμεσις και μαιμου νεμεσις..χαχχαχαχα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    πουλι μην βαλεις το ονομα στην συμμαχια που εκανες και παθει κανενα εγκεφαλικο η κοπελα!!!!!!!.υ.γ. μπορεις ομως να το βαλεις και μετα να πεις εισαστε....μαιμου RIP χιχιχιχιχιχι.υ.γ, οπως στον ς1 νεμεσις και μαιμου νεμεσις..χαχχαχαχα
    πρεπει να εχεις ενα θεματακι ε?η εισαι ασχετη η κακως πληροφοριμενη......η ριπ κατεκτησε τον προηγουμενο σερβερ και δεν ειχε καμια συμμαχια......εκτος αυτου μηδενησε ολα τα υπολοιπα θαυματα και τα μονα που εμειναν ορθια ηταν αυτα της ριπ ακομα κατεκτησε 38 πολυτιμα αντικειμενα οταν αυτα βγηκαν κατι που δεν εχει ξαναγινει σε ελληνικο σερβερ......θα μπορουσα να πω αρκετα ακομα οπως για στρατους για θαυματα για σχεδια για θαυματα που κλεψαμε απο σντιπαλους...αλλα τεσπα οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια........
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

πες μερικά ακόμα
    είναι πολύ ενδιαφέρον το ζήτημα
    έχω εντυπωσιαστεί ,αλήθεια ,
    Αληθεύει ότι τα hammer σας
    τα ρίξατε σε WW συμμαχίας που σας έκανε πλάτες ?
    έχουν γίνει όλα αυτά ?
    μιλάμε για επικές καταστάσεις ...
    δηλώνω γοητευμένος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη omorfos : 06-07-11 στις 23:25
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες μερικά ακόμα
    είναι πολύ ενδιαφέρον το ζήτημα
    έχω εντυπωσιαστεί ,αλήθεια ,
    Αληθεύει ότι τα hammer σας
    τα ρίξατε σε WW συμμαχίας που σας έκανε πλάτες ?
    έχουν γίνει όλα αυτά ?
    μιλάμε για επικές καταστάσεις ...
    δηλώνω γοητευμένος
    nai αληθευει οπως και αληθεια ειναι οτι στον ακομα πιο παλιο σερβερ ενα τα χαμμερ μας τα ριξαμε η -=Μ=- σε δικα μας θαυματα.....τα χαμμερ ειναι για να πεφτουν και οχι για να μενουν......και δυστηχως εσυ και το παρεακι σου εισασταν κατωτεροι των προσδοκιων αρα επρεπε να τα ριξουμε αλλου.....

να σου κανω και εγω μια ερωτηση?

ειναι αληθεια πως χαρη σε εσενα και την ανυπαρκοτητα σου μεσα στο παιχνιδι εγινε η μεγαλυτερη στουκα του σερβερ?ειναι αληθεια οτι εφαγες διπλη ανιχνευση λιγο πριν στειλεις τον στρατο σου στον στοχο και το εκρυψες απο τους συμμαχους σου?
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    nai αληθευει οπως και αληθεια ειναι οτι στον ακομα πιο παλιο σερβερ ενα τα χαμμερ μας τα ριξαμε η -=Μ=- σε δικα μας θαυματα.....τα χαμμερ ειναι για να πεφτουν και οχι για να μενουν......και δυστηχως εσυ και το παρεακι σου εισασταν κατωτεροι των προσδοκιων αρα επρεπε να τα ριξουμε αλλου.....

ειναι αληθεια πως χαρη σε εσενα και την ανυπαρκοτητα σου μεσα στο παιχνιδι εγινε η μεγαλυτερη στουκα του σερβερ?ειναι αληθεια οτι εφαγες διπλη ανιχνευση λιγο πριν στειλεις τον στρατο σου στον στοχο και το εκρυψες απο τους συμμαχους σου?
    είναι αλήθεια ,ότι στην ελλάδα ο κάθε πικραμένος ,μπορεί να λέει ότι θέλει ,και να πετάει λάσπη ,χωρίς να ντρέπεται ,
    όπως και να δηλώνει M.Napoleon ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη omorfos : 07-07-11 στις 11:22
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι αλήθεια ,ότι στην ελλάδα ο κάθε πικραμένος ,μπορεί να λέει ότι θέλει ,και να πετάει λάσπη ,χωρίς να ντρέπεται ,
    όπως και να δηλώνει M.Napoleon ?
    όμορφε...μάντεψε ρε ο λόλεκ είμαι...τι θα γίνει ρε μάστορα...μετα την περσινή στούκα σας ακόμα θάβω στρατιότες...θα βάλεις κανα χεράκι ?
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων

Δημήτρη να στο επιβεβαιώσω και εγώ καθώς το matinaki έστειλε τις ανιχνεύσεις είναι μεγάλη αλήθεια ότι η μεγαλύτερη σφαγή του σέρβερ 700.000 + στρατού έγινε γιατί ένα ακκουντ με το όνομα Statlerwal κατι δέχτηκε διπλή ανίχνευση 10 σεκ πριν ξεκινήσει για τον λόλεκ και 10 σεκ αφού ξεκίνησε.

Τα υπόλοιπα τα ξέρετε.

Πάλι καλά να λες που δεν ακύρωσε την δικιά του επίθεση να στείλει μόνο τους άλλους όταν είδε τις ανιχνεύσεις, ικανό τον έχω.

Εκτώς και αν δεν τις πήρε χαμπάρι στο 1.30 λεπτά, μάλλον αυτό έγινε αλλιώς θα την ακύρωνε.

χαχαχαχαχαχαχα

Άντε και του χρόνου
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Λεφτα Υπάρχουν?
    By Panosmatz in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-10, 14:56