Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 38

Θέμα: Nms s2 Winners????

Το avatar του χρήστη Power Ranger...
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tainted love Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποπό μάντης είσαι ρε hyperlite
    tainted love...και γ@μω τις απαντισεις

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια στους νικητες. Προσωπικα θεωρουσα αναμενομενο το αποτελεσμα απο τη στιγμη που το ενα τεταρτημοριο ειχε καθαρισει ενω στα αλλα παιζοταν καθημερινα ξυλο (και δεν ειναι ο μονος λογος που ειχε τετοια καταληξη ο σερβερ, απλως νομιζω ηταν ο κυριοτερος). Η ηττα οπως τη θεωρουν μερικοι, για μενα ειναι μια μεγαλη νικη. Για συμμαχια απο γατακια, καλα τα πηγαμε με 6 κλεμμενα αντικειμενα, πανω απο 20 μηδενισμενα caps και καμποσα αλλα σπασμενα και με πολυ καλες αμυνες σε πολλους παικτες...
    Δε θελω να δωσω καμια συνεχεια στην οποια κοντρα πανε να δημιουργησουν μερικοι, απλως θα πω οτι λογικο ειναι απο τη στιγμη που χανεται ο σερβερ να θελουμε απλα να μην κερδισει το θαυμα στο τεταρτημοριο μας. Τιποτε περισσοτερο τιποτε λιγοτερο. Αυτη ειναι η αληθεια.
    Ηταν τιμη μου που επαιξα με τετοιους συμμαχους και τιμη μου που αντιμετωπισα τετοιους αντιπαλους. Αλλωστε αν δε θεωρουσαμε οτι απεναντι μας εχουμε μια απο τις πιο δυνατες συμμαχιες επι 9+ μηνες να πλακωνομαστε θα μικραιναμε την ιδια μας την πορεια.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΕΞΑΤΟΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ t3,6.

Υ.Γ Οσο για αυτους που λενε οτι πονεσαμε, εγω μπορω να το επιβεβαιβεωσω αυτο. Τετοιο καψιμο στην πλατη και τετοιον πονο ειχα χρονια να νιωσω... Αλλοι τρεχουν για αμυνες και αλλοι ψαχνουν NIVEA για το κοκκινισμα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Power Ranger... Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕτσιΑπλα, πολυ τον εξυπνο μας κανεις και λες και μ@...κειες.καμια τακτικη δεν εχω για να δωσω συγχαρητηρια εκει που με βολευει και ουτε προσπαθω να διχασω τους αντιπαλους.ξανακοιτα τι εγραψα,και σκεψου καλυτερα τι λες εσυ γιατι εμεις στην ουσια ειμασταν μονοι μας sto end game και δεν φταιμε εμεις γι'αυτο.εχω βαρεθει να βλεπω τις βλακειες που λετε για τον δικο μας συνασπισμο.δες και την suma που εγραψε ο zarate619 στο νεο θεμα και μετα μιλα.
    Καταρχάς πρόσεχε πως μιλάς δεν μας ξέρεις κι απο χθές...

Αυτοι που κέρδισαν τον σέρβερ είναι ο συνασπισμός, στα θαύματα γράφει IN.PEACE όχι NmS όποτε τα συγχαρητήρια σου ήταν άστοχα και επιπλέον αφήνεις να εννοηθεί οτι οι υπόλοιποι ήταν άχρηστοι και δεν συμμετέχανε καθόλου άρα είτε το κάνεις επίτηδες είτε δεν καταλαβαίνεις την έννοια του συνασπισμού συμμαχιών

Επιπλέον για δες λίγο εδώ:

Συμμαχίες:
    #KPR#
    &K.P.R&
    K.P.R
    ~R~
    MXM
    KPR-KMKZ
    fmgreece
    Hellas-Χ
    #ZGST#
    ^ZGST^
    .ZGST.
    -ZGST-
    *ZGST*

Αυτά τα σύμφωνα ξέρεις δεν είναι για μόστρα να λέμε οτι έχουμε συμμαχία με τους τάδε
    Συμμαχία = Ομάδα
    Ορισμός ομάδας: Ομάδα σχηματίζουν 2 ή περισσότερα άτομα που αναπτυσσουν σχέσεις μεταξύ τους, έχουν κοινούς στόχους και αναγνωρίζουν οτι ανήκουν στην ίδια ομάδα

Εφόσον η συνεργασίας σας έχει αναρτηθεί στο προφιλ των συμμαχιών σας τότε είναι γνωστό σε όσους παίζουν στον σερβερ 2 οτι KPR - ZGST - R -Hellas κτλ κτλ πορεύονται μαζί συνεργάζονται με κοινό στόχο να κερδίσουν τον σέρβερ!

Απο κει και πέρα εαν εσείς οι ίδιοι δεν κατορθώσατε ή δεν προσπαθήσατε καν να συνεργαστείτε και να αποτελέσετε απειλή για τους υπολοιπους αναδεικνύει μια ανικανότητα δικιά σας όσον αφορά την επικοινωνία, την οργάνωση και την συνεργασία μεταξυ σας. Με λίγα λόγια εσείς φταίτε που ήσασταν μόνοι σας στο end game ( και όχι δεν εννοώ μόνο την KPR αλλα όλο το πακέτο συμμαχιών )

Ακόμη, μάθε να μετράς πάρε όλες τις συμμαχίες τις δικές σας που έχετε στο προφίλ σας και όλες όσες έχουν οι NmS & SAINTS στο προφίλ τους οτι συνεργάζονται και μέτρα πόσοι παίχτες είναι..........
    Για να μην σε βάζω σε κόπο θα σου πω εγώ
    SAINTS κ λοιποι: 454 ατομα
    KPR κ λοιποι: 476 άτομα

Με λίγα λόγια αυτό που έκανε την διαφορα αναμεσα στους νικητές και τους υπολοιπους ενεργους διεκδικητες του σερβερ ( αυτοι είστε εσεις ) είναι οτι οι μεν ξέρανε οτι ειναι στην ίδια ομάδα και παίζανε ομαδικα ενώ οι δε αρκέστηκαν στα ενδοτεταρτομοριακα τους προβληματα ( KPR vs SAINTS , ZGST vs ~HC~ ) και δεν λειτούργησαν ποτε σαν μία ομαδα όπως δείχνανε στα προφιλ τους
    Συμπέρασμα εσείς φταίτε είτε δεν προσπαθησατε να συνεργαστείτε είτε το επιχειρήσατε δεν σας βγήκε και δεν κάνατε καμια άλλη κινηση απλα παραμείνατε ώς έχεις και οδεύατε προς την ήττα

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να μειώσω τις προσπάθειες της KPR ίσα ίσα ήσασταν αξιόλογοι αντίπαλοι των SAINTS δεν νομίζω οτι διαφωνεί κανένας σε αυτο αλλα σαν WW POWER vs IN.PEACE δεν κάταφέρατε και πολλά........

Απλα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EtsiApla : 20-07-11 στις 17:48
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

τοσο απλα η μαλλον ετσι απλα σας ειπε ο απλα γτ χασατε αμαχητα, δεν υστερησατε σε αριθμο αλλα σε συνεργασια και ισως μπα ...ναι ειναι γεγονος σε ποιοτητα λογαριασμων (τουλαχιστον απο την πλευρα των συμμαχων σας για τους κπρ δεν εχω ιδεα )

Το avatar του χρήστη Power Ranger...
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς πρόσεχε πως μιλάς δεν μας ξέρεις κι απο χθές...

Αυτοι που κέρδισαν τον σέρβερ είναι ο συνασπισμός, στα θαύματα γράφει IN.PEACE όχι NmS όποτε τα συγχαρητήρια σου ήταν άστοχα και επιπλέον αφήνεις να εννοηθεί οτι οι υπόλοιποι ήταν άχρηστοι και δεν συμμετέχανε καθόλου άρα είτε το κάνεις επίτηδες είτε δεν καταλαβαίνεις την έννοια του συνασπισμού συμμαχιών

Επιπλέον για δες λίγο εδώ:

Συμμαχίες:
    #KPR#
    &K.P.R&
    K.P.R
    ~R~
    MXM
    KPR-KMKZ
    fmgreece
    Hellas-Χ
    #ZGST#
    ^ZGST^
    .ZGST.
    -ZGST-
    *ZGST*

Αυτά τα σύμφωνα ξέρεις δεν είναι για μόστρα να λέμε οτι έχουμε συμμαχία με τους τάδε
    Συμμαχία = Ομάδα
    Ορισμός ομάδας: Ομάδα σχηματίζουν 2 ή περισσότερα άτομα που αναπτυσσουν σχέσεις μεταξύ τους, έχουν κοινούς στόχους και αναγνωρίζουν οτι ανήκουν στην ίδια ομάδα

Εφόσον η συνεργασίας σας έχει αναρτηθεί στο προφιλ των συμμαχιών σας τότε είναι γνωστό σε όσους παίζουν στον σερβερ 2 οτι KPR - ZGST - R -Hellas κτλ κτλ πορεύονται μαζί συνεργάζονται με κοινό στόχο να κερδίσουν τον σέρβερ!

Απο κει και πέρα εαν εσείς οι ίδιοι δεν κατορθώσατε ή δεν προσπαθήσατε καν να συνεργαστείτε και να αποτελέσετε απειλή για τους υπολοιπους αναδεικνύει μια ανικανότητα δικιά σας όσον αφορά την επικοινωνία, την οργάνωση και την συνεργασία μεταξυ σας. Με λίγα λόγια εσείς φταίτε που ήσασταν μόνοι σας στο end game ( και όχι δεν εννοώ μόνο την KPR αλλα όλο το πακέτο συμμαχιών )

Ακόμη, μάθε να μετράς πάρε όλες τις συμμαχίες τις δικές σας που έχετε στο προφίλ σας και όλες όσες έχουν οι NmS & SAINTS στο προφίλ τους οτι συνεργάζονται και μέτρα πόσοι παίχτες είναι..........
    Για να μην σε βάζω σε κόπο θα σου πω εγώ
    SAINTS κ λοιποι: 454 ατομα
    KPR κ λοιποι: 476 άτομα

Με λίγα λόγια αυτό που έκανε την διαφορα αναμεσα στους νικητές και τους υπολοιπους ενεργους διεκδικητες του σερβερ ( αυτοι είστε εσεις ) είναι οτι οι μεν ξέρανε οτι ειναι στην ίδια ομάδα και παίζανε ομαδικα ενώ οι δε αρκέστηκαν στα ενδοτεταρτομοριακα τους προβληματα ( KPR vs SAINTS , ZGST vs ~HC~ ) και δεν λειτούργησαν ποτε σαν μία ομαδα όπως δείχνανε στα προφιλ τους
    Συμπέρασμα εσείς φταίτε είτε δεν προσπαθησατε να συνεργαστείτε είτε το επιχειρήσατε δεν σας βγήκε και δεν κάνατε καμια άλλη κινηση απλα παραμείνατε ώς έχεις και οδεύατε προς την ήττα

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να μειώσω τις προσπάθειες της KPR ίσα ίσα ήσασταν αξιόλογοι αντίπαλοι των SAINTS δεν νομίζω οτι διαφωνεί κανένας σε αυτο αλλα σαν WW POWER vs IN.PEACE δεν κάταφέρατε και πολλά........

Απλα

ρε απλα..με δουλευεις τωρα??εσυ ειδες δλδ οτι ειμαστε ισοι με τον δικο σας συνασπισμο????χαχαχαχαχααχ καλο...καταρχας να σου πω και γω οτι δεν μιλαω εκ μερους του δικου μας "υπερσυνασπισμου" αλλα μονο για την συμαχια μου.το τι προσπαθειες εγιναν για να μπορεσουμε να συνεργαστουμε με τις αλλες συμαχιες εσυ δεν την ξερεις οποτε δεν μπορεις να μας κρινεις και να λες οτι δεν προσπαθησαμε οσο επρεπε.αν εσυ νιωθεις οτι ειμασταν ισαξιοι και κερδισατε τοτε μπραβο σου!εμενα μου φαινεται αστειο(προσωπικη μου αποψη).και οντος μπορει σε αριθμο ακκ να ειχαμε περισσοτερα αν υπολογισεις τους ZGST αλλα αυτο και παλι δεν σημαινει οτι ειμασταν ισαξιοι.δλδ εσυ μετρας και τα ακκ που ηταν παρατημενα και ειχαν 5-6 χωρια Η τους ενεργους παιχτες και την ποιοτητα των παιχτων(στην ικανοτητα αναφερομαι)???θεωρεις λοιπον ακομα,μετρωντας τωρα τους ενεργους και τους μεγαλους παιχτες,οτι ειμασταν ισοι?τεσπα δεν εχει νοιμα να λεμε για πραγματα που εγιναν γιατι δεν αλλαζουν.ολες οι συμαχιες εδειξαν την κλαση τους στα δικα τους τεταρτημορια.και φυσικα δεν υπονοησα καθολου οτι ολες οι αλλες συμαχιες απο την IN.PEACE ειναι αχρηστες.δεν μπορω να καταλαβω πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Power Ranger... Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε απλα..με δουλευεις τωρα??εσυ ειδες δλδ οτι ειμαστε ισοι με τον δικο σας συνασπισμο????χαχαχαχαχααχ καλο...καταρχας να σου πω και γω οτι δεν μιλαω εκ μερους του δικου μας "υπερσυνασπισμου" αλλα μονο για την συμαχια μου.το τι προσπαθειες εγιναν για να μπορεσουμε να συνεργαστουμε με τις αλλες συμαχιες εσυ δεν την ξερεις οποτε δεν μπορεις να μας κρινεις και να λες οτι δεν προσπαθησαμε οσο επρεπε.αν εσυ νιωθεις οτι ειμασταν ισαξιοι και κερδισατε τοτε μπραβο σου!εμενα μου φαινεται αστειο(προσωπικη μου αποψη).και οντος μπορει σε αριθμο ακκ να ειχαμε περισσοτερα αν υπολογισεις τους ZGST αλλα αυτο και παλι δεν σημαινει οτι ειμασταν ισαξιοι.δλδ εσυ μετρας και τα ακκ που ηταν παρατημενα και ειχαν 5-6 χωρια Η τους ενεργους παιχτες και την ποιοτητα των παιχτων(στην ικανοτητα αναφερομαι)???θεωρεις λοιπον ακομα,μετρωντας τωρα τους ενεργους και τους μεγαλους παιχτες,οτι ειμασταν ισοι?τεσπα δεν εχει νοιμα να λεμε για πραγματα που εγιναν γιατι δεν αλλαζουν.ολες οι συμαχιες εδειξαν την κλαση τους στα δικα τους τεταρτημορια.και φυσικα δεν υπονοησα καθολου οτι ολες οι αλλες συμαχιες απο την IN.PEACE ειναι αχρηστες.δεν μπορω να καταλαβω πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα.

Κατ'αρχας ασε τις μ@@κιες για οταν μιλας με τους φιλους σου , σε μενα θα μιλας ευγενικα οπως σου μιλησα ή δε θα μου απευθυνεις το λογο.
    Οταν λεμε ισοι εννοουμε προφανως ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΑ ισοι πχ 5=5 και οχι ΛΙΟΝΤΑΡΙ=ΓΑΤΑΚΙ(σαφως και οι 2 συνασπισμοι δεν ειχαν ΙΣΑΞΙΟΥΣ παικτες κι αυτη ηταν η διαφορα)
    -Απο κει κ περα το ποιον λογαριασμο βαζει καθε συμμαχια στις ταξεις τις ειναι δικο της θεμα και ειναι κι αυτο παραγοντας που καθοριζει την αξια της . Το αν βαλατε εσεις πχ λογαριασμους ανενεργους ή με 5 , 6 χωρια οπως ειπες βαρυνει εσας.
    -Επισης το ποιες συνεργασιες θα κανει μια συμμαχια κ σε τι βαθμο παλι βαρυνει την ιδια τη συμμαχια , αν εσεις επιλεξατε να συνεργαστειτε με μια Hellas που deleταρε και μια παραπαιουσα ZGST παλι ειναι δικη σας ευθυνη.
    -Προφανως και ανοιξες το θεμα για να πικαρεις τους SAINTS μη κανεις κωλοτουμπες τωρα , αν ηθελες να δωσεις συγχαρητηρια εντιμα θα πρεπε να δωσεις στο συνασπισμο που οπως δειχνει θα κερδισει και οχι μεμονωμενα στην NmS . Το οτι τα θαυματα της NmS παρεμειναν ανεγγιχτα επαιξε ρολο το πολυ δυνατο παιχνιδι των SAINTS που αναγκασαν ολα τα αντιπαλα χαμμερ να πεσουν πανω στο θαυμα τους επειδη προπορευοταν και ειχε μεσα πραγματικα σπουδαιες αμυνες.

ΥΓ Εχω δωσει σε προηγουμενο post ξανα συγχαρητηρια στην KPR για το game που εκανε , θεωρω πως εδωσε ωραιες στιγμες στον server απλα στο end game δε το χε και φανηκε .
    ΥΓ2 Συγχαρητηρια στον παικτη giagkos για το επιπεδο του .

Etsi
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

Μια μικρή ερώτηση και αν θέλει κάποιος μου απαντάει μιας και δεν είμαι και τόσο γνώστης της διπλωματίας και μια παρατήρηση.

ο Etsiapla ................ δεν ανήκει στην In.Peace μιας και ανήκει σε μια μικρή συμμαχία η οποία δεν είχε ποτέ της θαύμα. Υποθέτω οτι όπως γίνεται στους ελληνικούς σέρβερ ...... αν ο μπατζανάκης του ξαδέλφου του κουνιάδου της γειτόνισσας κερδίσει το λαχείο ..... όλοι πάμε και προσκολάμε να πάρουμε το κατιτίς μας ε ?

Επίσης παρατηρώ οτι όσο αναφορά το EndGame ...... τα σχόλια των ZGST και των NmS είναι ανύπαρκτα αν και οι μεν ανήκουν στους χαμένους και οι δε στους νικητές και αντιθέτως τα σχόλια των άσχετων (να διευκρινήσω εδώ "άσχετος" = αυτός που δεν έχει καμία σχέση με τα θαύματα) και ανύπαρκτων για αυτές τις συμμαχίες (HC και λοιπών μετ εμού συμπεριλαμβανομένου) ... περισσεύουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Staying alive : 20-07-11 στις 21:29

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Staying alive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια μικρή ερώτηση και αν θέλει κάποιος μου απαντάει μιας και δεν είμαι και τόσο γνώστης της διπλωματίας και μια παρατήρηση.

ο Etsiapla ................ δεν ανήκει στην In.Peace μιας και ανήκει σε μια μικρή συμμαχία η οποία δεν είχε ποτέ της θαύμα. Υποθέτω οτι όπως γίνεται στους ελληνικούς σέρβερ ...... αν ο μπατζανάκης του ξαδέλφου του κουνιάδου της γειτόνισσας κερδίσει το λαχείο ..... όλοι πάμε και προσκολάμε να πάρουμε το κατιτίς μας ε ?

Επίσης παρατηρώ οτι όσο αναφορά το EndGame ...... τα σχόλια των ZGST και των NmS είναι ανύπαρκτα αν και οι μεν ανήκουν στους χαμένους και οι δε στους νικητές και αντιθέτως τα σχόλια των άσχετων (να διευκρινήσω εδώ "άσχετος" = αυτός που δεν έχει καμία σχέση με τα θαύματα) και ανύπαρκτων για αυτές τις συμμαχίες (HC και λοιπών μετ εμού συμπεριλαμβανομένου) ... περισσεύουν.
    Eκεί ανήκω φίλε μου ναι είπες κάτι σπουδαίο τώρα θεωρείς ? ή μήπως δε θα πρεπε να χω άποψη ?
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Staying alive Εμφάνιση μηνυμάτων

Φιλε αν θεωρεις ανυπαρκτους μια μικρη συμαμχια στο - +, που εκλεψε 2 πλανα , τα εβαλε με την αντιπαλη συμμαχια του τεταρτημοριου της με αναλογια 1 προς 4 κατα της, και στοιχισε σε ZGST ( 5.5) μυρια σε καταναλωση στρατου τοτε μαλλον διαφορετικο παιχνιδι παιζουμε!!!
    Θεωρω οτι η κλοπη 2 πλανων και η αποδυναμωση μιας υπερσυμαχιας λογω αριθμητικης υπεροχης διαδραματιζει ως ενα βαθμο τις οποιες εξελιξεις στην διαρκεια ενος σερβερ...!!!
    ΥΓ. Μηπως σε ενα ηγετικο μελος αυτης της μικρης, ανυπαρκτης και ποταπης συμμαχιας, του παραχωρεις το δικαωμα να εκφερει αποψη για το end game και οσον αφορα για το ww του συνασπισμου που ανηκει?
    gary 1/2
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cbobogiannis : 20-07-11 στις 23:46

Προεπιλογή

Εκ των υστέρων -για να είμαι δίκαιος- φάνηκε τα δύο πλάνα δεν επηρέασαν καθόλου τα θαύματα του -/+ . Εκτός και αν κάποιο χάμερ ή ράμμερ που θα μπορούσε να χτυπήσει αντίπαλα θαύματα εξαφανίστηκε στα τείχη σας οπότε πάω πάσο λόγω άγνοιας . Όσο για την φθορά προ θαυμάτων ..... τί να πουν και οι sas και με τους xaos ή οι saints με τους kpr ή οι nms με τους hellas (αναφέρομαι μόνο στις συμμαχίες που πρωταγωνιστούσαν στον σέρβερ). Ο όρος "ανύπαρκτος" ανήκε στο endgame και στις συμμαχίες που κατείχαν θαύματα.
    Εξόν λοιπόν και αν έγινε κάτι που αγνοώ θα μου επιτρέψετε να εμείνω στην άποψή μου πώς ... μιλάμε αυτοί που δεν πρέπει να μιλάμε και δεν μιλάνε αυτοί που πρέπει.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. S.A.S winners s2 2011-2012
    By Railgun in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-12, 02:08
  2. ΟΙ THE WINNERS ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ.
    By vasika in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-10, 20:45
  3. συμμαχία winners
    By cinemaniac in forum Αρχείο Speed 1