Σελίδα 8 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 133

Θέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gio_gio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως Αλινα μου , παιχνιδι στρατηγικης ειναι.
    αλλοι παιζουν το παιχνιδι συνεχεια ,και αλλοι καταστρςνουν σχεδια ,τους πρωτους 5 μηνες για να σπασουν 1 αντε 2 πρωτευουσες, και τουσ υπολοιπους που θα στειλουν το υπερχαμερ τους χωρις βεβαια να πανε και πρωτοι .
    Ε και αν ριξουν μονο χωραφακια στο ww,αλαζουν λιγο την αναφορα και ολα μελι γαλα.

Γιώργο την άποψη μου σχετικά με αυτό τον τρόπο παιχνιδιού την ξέρεις... σαφώς και δεν συμφωνώ, απλά είναι πολύ νωρίς ακόμα, αυτό λέω
    και όπως λένε και στο χωριό μου (τον Πειραιά) "ο καθένας όπως ξέρει .... τη γυναίκα του", όπερ σημαίνει δεν μπορεί κανείς να υποδείξει σε κάποιον άλλον πως θα παίξει, και ξανά - καταλήγουμε... "ολοι από το αποτέλεσμα κρινόμαστε"
    φιλάκια πάω για βουτιές
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Περιοχή
    sto treladiko !!!

Προεπιλογή

πφφφφφφφφφφφφφφ
    βαριεμαι .....
    συνεχιστε

υγ το hit του καλοκαιριου http://www.youtube.com/watch?v=u2e8CbJpVw4
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougk ougk ougk : 23-07-11 στις 09:42

Προεπιλογή

+1
    επιτέλους ένα post με humor
    χεκολατε ρε ένα game με στρατιοτακια είναι ,δεν έχει να αποδιχει τίποτα κανέναs και σε κανέναν

* αυτόγραφα μοιράζω κάθε κυριακή απόγευμα στο γκάζι
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Στο φόρουμ του τράβιαν είμαστε, όχι σε σελίδα κοινωνικής δικτύωσης... Οπότε ας μείνουμε στο θέμα και ας μην ασχολούνται όσοι δεν μπορούν να μιλάνε εδω για την πολιτική και διπλωματία του σέρβερ 5 και το γυρνάνε σε κουβέντες για το πόσο καλές παρέες είναι οι συμμαχίες τους... Φυσικά και θα κράζω κι εγώ κι όποιος γουστάρει τους τρόπους παιχνιδιού που θεωρώ ότι καταστρέφουν το παιχνιδι που μας αρέσει αλλά και τους εκφραστές των, τη στιγμή που αυτοί εμφανίζονται και όχι στο τέλος του σέρβερ. Όσοι δεν γουστάρουν ας μην απαντάνε.
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

χαχαχα δεν μας έφταναν οι μοντερειτορς έχουμε και αλλους που μας λογοκρίνουν τώρα... έλεοοοοοοςςςςςς

Προεπιλογή

Εσυ προσπαθείς να κάνεις λογοκρισία, λέγοντας πως δεν είναι η ώρα να μιλάμε για τις στρατηγικές και τις πολιτικές και παίρνεις την απάντηση που σου αρμώζει. Δεν σβήνω σχόλια απλά απαντάω σ' εσένα και σε όσους άλλους προπαθούν να ξεφύγουν απο το θέμα μας.

Πήγατε στο + απειρο; ΝΑΙ
    Σας αναγκασε κανείς να το κάνετε; ΟΧΙ

Υποστείτε το κράξιμο που αυτό επιφέρει αφου παριστάνετε μια δυνατή συμμαχία.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skorp_Monk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ προσπαθείς να κάνεις λογοκρισία, λέγοντας πως δεν είναι η ώρα να μιλάμε για τις στρατηγικές και τις πολιτικές και παίρνεις την απάντηση που σου αρμώζει. Δεν σβήνω σχόλια απλά απαντάω σ' εσένα και σε όσους άλλους προπαθούν να ξεφύγουν απο το θέμα μας.

Πήγατε στο + απειρο; ΝΑΙ
    Σας αναγκασε κανείς να το κάνετε; ΟΧΙ

Υποστείτε το κράξιμο που αυτό επιφέρει αφου παριστάνετε μια δυνατή συμμαχία.
    χαλάρωσε λίγο, προσπάθησε να διαβάζεις αργά, και να αναπνέεις επίσης... με τέτοια ζέστη μη μας πάθεις και τίποτα, κρίμα είναι...

για τους πιο ψύχραιμους, υπενθυμίζω ότι στο σχόλιο μου ουδέποτε ανέφερα ότι δεν είναι ώρα να μιλάμε για στρατηγικές, είπα ότι είναι πολύ νωρίς να κρίνουμε στρατηγικές, καθώς τα πάντα είναι ακόμα σε εξέλιξη.
    άραγε θα τα καταφέρει να το κλειδώσει το θέμα??? απορία...

ΥΓ. και αυτό μια άποψη είναι, όπως όλων, δεν είπα ότι είναι σωστή, απλά είναι η άποψη μου

Προεπιλογή

[QUOTE=alinaki;122233]χαλάρωσε λίγο, προσπάθησε να διαβάζεις αργά, και να αναπνέεις επίσης... με τέτοια ζέστη μη μας πάθεις και τίποτα, κρίμα είναι...

+1

Προεπιλογή

Είμαι ο θεός κρίνος και γουστάρω να κρίνω, όπως και όποτε θέλω. Απ' τη στιγμή που το κάνω σε κόσμια πλαίσια, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να αντιπαραθέσεις επιχειρήματα στα δικά μου και με βάση αυτά θα κριθούμε απο τους αναγνώστες.

Είμαι απόλυτα ψύχραιμος και ως απάντηση στις προτροπές σου, θα σου συνιστούσα τις προτροπές αυτές να τις κάνεις σ'αυτους που σου το επιτρεπουν. Αυτό που κάνεις λέγεται προσωπική αντιπαράθεση και είναι ακριβώς ο λόγος για τον οποίο κλειδώνονται τα θέματα, οπότε μην επιρρίπτεις τις ευθύνες αλλού για τις επιδιώξεις σου.

Όπως λοιπόν παραθέτεις την άποψη σου, έρχομαι εγώ να δείξω ότι είναι λάθος καθως έρχεται σε αντίφαση με άλλες απόψεις που εκφράζετε σε άλλα σχόλια εσύ ή οι συμμαχοί σου. Αν θέλεις να κάνεις μονόλογο και δεν δέχεσαι τον αντίλογο εσύ εκτίθεσαι.

Ακόμα δεν έχει απαντήσει κανείς επι της ουσίας πως γίνεται απ' τη μια να λέτε πόσο επιθετική συμμαχία έχετε ενω πήγατε στο + άπειρο για να μην έχουν σ' εσας την πρόσβαση με την ίδια ευκολία όσο σε άλλους που έμειναν στο κέντρο οι αντίπαλοι σας. ΑΝ κι εφ' όσων κάνετε κάτι ακόμα άξιο σχολιασμού εκτός το βαρυσήμαντο στρατηγικό νήμα της αποικίας, θα το σχολιάσουμε και αυτό. Προς το παρών μόνο αυτό και τον απειρο αριθμό φέηκ σας έχουμε να σχολιάσουμε.

Περιοχή
    sto treladiko !!!

Προεπιλογή

man μην με σινχιζεσε κανε αφτο που ξερουμε καλα http://www.youtube.com/watch?v=NrTyq...eature=related

υγ αντε ρε παιδια παμε να κανουμε ολοι μαζι καμια βουτια και τα λεμε απο δευτερα
    chears mates

Σελίδα 8 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ
    By zapatas in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-13, 20:21
  2. ερωτηση κρισεως (απλη)
    By Aimilios-the-feared in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-12, 02:57
  3. Ερωτηση κρισεως