Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 133

Θέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..

Προεπιλογή ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..

πως ονομαζεται το επιθετικο συστημα, κατα την εκτελεση του οποιου, το κοστος των fake, ειναι τριπλασιο απο το κοστος των τελικων ζημιων του αμυνομενου;

ΥΓ. σκεφτείτε να είχαμε πάρει και κανένα σοβαρό πολύτιμο...

Προεπιλογή

Σύστημα LA - T4 ???
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

Ειναι το συστημα απαντησης σε μερικους που θεωρουν τους εαυτους τους μεγαλους "κατακτητες" εχοντας 4 λογαριασμους και πηγαινοντας να κατακτουν χωρια στις 3- 4 το πρωι επειδη δεν εχουν τα "μπαλακια" να πανε να τα κατακτησουν με συντονισμενες ενεργειες... Ειναι το συστημα τιμωριας των αλλαζονων! Επεται Συνεχεια!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως ονομαζεται το επιθετικο συστημα, κατα την εκτελεση του οποιου, το κοστος των fake, ειναι τριπλασιο απο το κοστος των τελικων ζημιων του αμυνομενου;
    κάποιοι εκτος απο την Σχολη Πολεμου στην Ιντιαναπολη έχουν τελειωσει και το Οικονομικο Τμημα στο Χαρβαρτ Για αυτο καi
    οι τοσο πετυχημενες αναλυσεις
    κάντε μια αίτηση στο υπ οικονομικών ,ίσος σας απαντήσουν
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

και αυτό σωστό zeichen

έχω εντυπωσιαστεί πάντως με τις επιτυχημένες αναλύσεις, θέλει τουλάχιστον PhD στα Οικονομικά για να υπολογίσεις πόσες φεικς χρειάζονται για μια επιτυχημένη επιχείρηση, χεχεχεεχε, μέχρι να το πάρω δεν θα ξανακάνω, τσαντίστηκα τώρα.... (χαχαχαχαχα)
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Περιοχή
    sto treladiko !!!

Προεπιλογή

δωστε κανενα ρεπορτο ρε παιδια στον λαο να δουμε τι εγινε ......
    οχι δεν ειμαι κατινα
    οχι δεν ειμαι κατινα
    οχι δεν ειμαι κατινα
    με εμεινε απο το δημοτικο

Προεπιλογή

γειά σου ρε κότσο με τα στιχάκια σου άνοιξες σχολή εκκολαπτόμενων ποιητών

S4.gr dim2526 BEARS
    S5.gr ΑΙΜΟΔΙΨΗΣ (dual) la-BEARS
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIM2626 : 21-07-11 στις 09:21

Προεπιλογή

αγαπητέ κύριε moderator
    το post που μου σβήσατε δεν ήταν στα κεφαλαία, απλά μέσα ανέφερα έναν τίτλο, τον τίτλο του συστήματος των LA. Οι τίτλοι και τα αρχικά δεν μπορούν να είναι στα κεφαλαία?

φταίω εγώ που ήταν μακρύς... ο τίτλος???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alinaki : 21-07-11 στις 10:04
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zeichen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι το συστημα απαντησης σε μερικους που θεωρουν τους εαυτους τους μεγαλους "κατακτητες" εχοντας 4 λογαριασμους και πηγαινοντας να κατακτουν χωρια στις 3- 4 το πρωι επειδη δεν εχουν τα "μπαλακια" να πανε να τα κατακτησουν με συντονισμενες ενεργειες... Ειναι το συστημα τιμωριας των αλλαζονων! Επεται Συνεχεια!!!
    Αγαπητέ zeichen συμφωνόντας απόλυτα μαζι σου, προτείνω να κάνουμε πρόταση να κλείνει το τράβιαν μεσάνυχτα εως 7 το πρωι, γιατί οποιος κάνει επιχειρήσεις εκείνη την ωρα μπορεί να χαρακτηριστεί, ανανδρος και ύπουλος. τωρα οσον αφορά το συστημα τιμωρίας των αλαζόνων τι να πω; ξεσηκωσατε ενα ολοκληρο συνασπισμο για 6αρακια απο ακαδημιες; και το λέει αυτο μια παικτούρα σαςν κι εσένα που εγω στην θέση σου θα ελεγα "αφήστε ρε παιδιά, παω μόνος μου". τι αμυνα να εχει ενα εξαράκι; αρα απο αλλους λειπουν τα "μπαλάκια" οπως αναφέρεις. τουλάχιστον εμείς στουκάρουμε αλλα σε μεγάλουςπαικτες οχι σε παικτες με 4 και 5 χωριουδάκια...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ zeichen συμφωνόντας απόλυτα μαζι σου, προτείνω να κάνουμε πρόταση να κλείνει το τράβιαν μεσάνυχτα εως 7 το πρωι, γιατί οποιος κάνει επιχειρήσεις εκείνη την ωρα μπορεί να χαρακτηριστεί, ανανδρος και ύπουλος. τωρα οσον αφορά το συστημα τιμωρίας των αλαζόνων τι να πω; ξεσηκωσατε ενα ολοκληρο συνασπισμο για 6αρακια απο ακαδημιες; και το λέει αυτο μια παικτούρα σαςν κι εσένα που εγω στην θέση σου θα ελεγα "αφήστε ρε παιδιά, παω μόνος μου". τι αμυνα να εχει ενα εξαράκι; αρα απο αλλους λειπουν τα "μπαλάκια" οπως αναφέρεις. τουλάχιστον εμείς στουκάρουμε αλλα σε μεγάλουςπαικτες οχι σε παικτες με 4 και 5 χωριουδάκια...
    Eχουμε δει 6αρακια(που πολλοι τα υποτιμουν) να εχουν μεσα μεχρι και 50.000 στρατο και αυτο ωφειλεται οχι στους υπουλους οπως αναφερετε αλλα στο επιπεδο των παιχτων που υπαρχουν στο παιχνιδι.
    Και οι χαρακτηρισμοι του τυπου "παιχτουρα" παρακαλω πολυ να λειπουν απο το χαρακτηρισμο ενος τετοιου παιχτη.
    Εχει αποδειξει (που αλλοι δεν μπορουν ουτε αυτο να κανουν) εντος παιχνιδιου την αξια του.
    Και εν τελει το ποιος εχει τα "μπαλακια" ας φανει εντος παιχνιδιου ,και οχι σε ενα φορουμ που μπαινουν πολλοι και γραφουν ανωνυμα.

Με εκτιμηση
    Μαρια
    Del Arco Iris-dual Olympous

Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ
    By zapatas in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-13, 20:21
  2. ερωτηση κρισεως (απλη)
    By Aimilios-the-feared in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 24