Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 77

Θέμα: Ανασκόπηση κόσμου 1

Προεπιλογή

καταλαβαινω οτι σου ειναι δυσκολη η Ελληνικη γλωσσα το οτι δεν μπορεισ να κανεισ κατι για αυτο δεν ευθυνομαι εγω αλλα ποτε δεν ειναι αργα για να μαθεισ εστω τα στοιχειοδη, εφοσον δεν μιλάσ με φαρμεσ δεν πρεπει να μιλας καθολου και με κανεναν διοτι οπωσ το λεσ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο απολλητοσ επιτηεικουρασ - κλεφτησ υλων που παντα κερδιζει και ποτε δεν χανει σε τιποτα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο titsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβαινω οτι σου ειναι δυσκολη η Ελληνικη γλωσσα το οτι δεν μπορεισ να κανεισ κατι για αυτο δεν ευθυνομαι εγω αλλα ποτε δεν ειναι αργα για να μαθεισ εστω τα στοιχειοδη, εφοσον δεν μιλάσ με φαρμεσ δεν πρεπει να μιλας καθολου και με κανεναν διοτι οπωσ το λεσ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο απολλητοσ επιτηεικουρασ - κλεφτησ υλων που παντα κερδιζει και ποτε δεν χανει σε τιποτα
    χαχαχα
    Την παροιμία εαν εχεις τέτοιους φίλους τι να τους κάνεις τους εχθρούς την ξέρεις ??
    Ποιός άραγε μου είπε να στα πώ ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SALONIKA 76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .Θα σε παρακαλουσα να μου απαντησεις αν θελεις βεβαια γιατι στο μηνυμα σου δεν αναφερθηκες να μου εξηγουσες τι εννοουσες λεγοντας οτι η ιστορια τις -=W=- δεν την τιμαει???Ελπιζω να μην διαβασες καλα το μηνυμα μου και για αυτο δεν μου απαντησες δεν θα ηθελα να πιστευω οτι δεν απαντησες σκοπιμα.Θα περιμενω την απαντηση σου αν φυσικα θελεις να μας πεις γιατι εθιξες πολλα παιδια που συμμετειχαν και συμμετεχουν σε αυτη την συμμαχια.
    Είδα τι με ρώτησες, απλώς ξέχασα να σου απαντήσω. Ο λόγος που το έγραψα είναι γιατί όπου έχει μπει η συμμαχία -=W=- (ακομα και πριν ονομαστει -=W=-, γιατί όλοι γνωρίζουμε απο ποιες συμμαχιες προηλθε και απο ποιους servers) ποτέ δεν έκανε την διαφορά. Ο αρχηγός της ο papagalos ενδιαφεροταν παντα μονο για τον εαυτο του (στον gr2 επαθε μεγαλη καζουρα ακουσα. μηπως εκει σε μαμησαν εσενα κυριε papagale ? ουπς ) και καθολου για την συμμαχια. Επισης ειχε παιχτει πολλες φορες παιχνιδι κατω απο τα τραπεζια. Οπως και να εχει η -=W=- ηταν παντα μια δευτερευουσα συμμαχια που προσπαθουσε να τραβηξει την προσοχή, κανοντας διαφορα, οπως φετος που και καλα δεν κανει συμφωνα για να το παιξει καποια...
    Αυτα, ελπιζω να σου απαντησα στην ερωτηση σου. Πρεπει να σταματησω να γραφω ομως, δεν εφτιαξα αυτο το θεμα για να τσακωθω μαζι σου, απλως την γνωμη μου εξεφρασα για να ζωντανεψει λιγο το forum....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα τι με ρώτησες, απλώς ξέχασα να σου απαντήσω. Ο λόγος που το έγραψα είναι γιατί όπου έχει μπει η συμμαχία -=W=- (ακομα και πριν ονομαστει -=W=-, γιατί όλοι γνωρίζουμε απο ποιες συμμαχιες προηλθε και απο ποιους servers) ποτέ δεν έκανε την διαφορά. Ο αρχηγός της ο papagalos ενδιαφεροταν παντα μονο για τον εαυτο του (στον gr2 επαθε μεγαλη καζουρα ακουσα. μηπως εκει σε μαμησαν εσενα κυριε papagale ? ουπς ) και καθολου για την συμμαχια. Επισης ειχε παιχτει πολλες φορες παιχνιδι κατω απο τα τραπεζια. Οπως και να εχει η -=W=- ηταν παντα μια δευτερευουσα συμμαχια που προσπαθουσε να τραβηξει την προσοχή, κανοντας διαφορα, οπως φετος που και καλα δεν κανει συμφωνα για να το παιξει καποια...
    Αυτα, ελπιζω να σου απαντησα στην ερωτηση σου. Πρεπει να σταματησω να γραφω ομως, δεν εφτιαξα αυτο το θεμα για να τσακωθω μαζι σου, απλως την γνωμη μου εξεφρασα για να ζωντανεψει λιγο το forum....
    εεεεεε εισαι αλεκος σοστο acc

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Google Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε ξεφτίλα Black Angel εισαι ελεος πραγματικα σε κοροιδευουν ολοι και εσυ καθεσε και γινεσε συνεχεια ρεζιλι ολη η ελλαδα σε κοροιδευει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε καραγκιοζη ε καραγκιοζη
    Σας παρακαλώ πολύ, δεν άνοιξα το θέμα για να τσακωθείτε. Να μιλλατε καλυτερα αλλιως να ανοιξετε δικο σας θεμα....
    Επισης Κύριε titsi, δεν καταλαβα αν το ειπατε ειρονικα ή οχι αν θελετε εξηγηστε μου, δεν θα προσβληθω

Προεπιλογή

χαχαχα
    Την παροιμία εαν εχεις τέτοιους φίλους τι να τους κάνεις τους εχθρούς την ξέρεις ??
    Ποιός άραγε μου είπε να στα πώ ???

βλεπω οτι μπορει να εχουμε τουσ ειδιουσ φιλουσ . αυτο τι λεσ να ειναι κακο η καλο ????? ισωσ ο χρονοσ να δειξει . επισησ αυτοι η παροιμια εχει ισχει σε ολουσ

Προεπιλογή

οχι αλεκο δεν ειπα τιποτα ειρονικα το μονο που ειπα ειναι να κανουμε μια ανασκοπηση μετα τα αντικειμενα και εκει θα ζυγισουμε τα παραγματα απο την αρχη

Προεπιλογή

ο papagalos ενδιαφεροταν παντα μονο για τον εαυτο του

Ναι ρε φιλαράκι , γιατί πολύ με γουστάρω, και είμαι τρέλλα ερωτευμένος μαζι μου... είμαι σκέτη καύλα, και ένα κουκλάκι ζωγραφιστό

Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Προεπιλογή

Δεν νομιζω οτι μιλας αντικειμενικα αναφεροντας το ονομα τις -=W=- ολοι γνωριζουν οτι η συμμαχια αυτη φτιαχτηκε στον προηγουμενο s1 αρα δεν νομιζω να ειχε παρελθον πριν απο αυτο τον σερβερ.Σιγουρα οταν ξεκινησε σχηματιστηκε απο αρκετα παιδια που επαιζαν σε διαφορους σερβερ οπως γινεται συνηθως σε μια καινουργια συμμαχια δεν νομιζω να ειναι αυτο κακο.Ο αρχηγος οταν ξεκινησε ηταν ο Δημητρης με ακαουντ scott που ποτε πριν δεν ηταν αρχηγος σε αλλη συμμαχια,μετεπειτα εγινε ο γιωργος με ακαουντ tsekebara που εμεινε και μεχρι το τελους του σερβερ αρα ο παπαγαλος που κολαει?Θα επρεπε να γνωριζες οτι ηρθε πολυ αργοτερα και προσπαθησε να βοηθησει οσο μπορουσε(αφου εμεις αλλωστε του το ειχαμε ζητησει)Οσο για αν η συμμαχια στον πρωτο σερβερ που συμμετειχε τα πηγε καλα ο καθενας εχει την αποψη του,μπορει να μην μπορεσε να παρει τον σερβερ αλλα προσπαθησε μεχρι το τελος,δεν θα αναφερθω στα αντικειμενα και τι εκανε στον σερβερ απλος οτι για μενα πηγε πολυ καλα,μπορει εσυ να περιμενες απο την πρωτη τις συμμετοχη να το παρει σου ζηταμε συγνωμη που δεν τα καταφεραμε.Τωρα για τον σερβερ που τρεχει το οτι δεν καναμε συμφωνα απο τον πρωτο μηνα σε ενα σερβερ με λιγους λογαριασμους πιστευω για καποιον που θελει να παιξει και να μην κανει sim city ειναι λογικο για σενα προφανως δεν ειναι.Οταν μιλας χωρις φυσικα να εχεις πει αν στον προηγουμενο σερβερ1 εχεις παιξει και με ποιον λογαριασμο και αναφερεις πως ειχαν γινει παιχνιδια κατω απο τα τραπεζια παλι λεγοντας γενικοτητες χωρις να αναφερεις μερικα απο αυτα τοτε ισως το κανεις σκοπιμα για να πεταξεις λασπη που ειναι πολυ ευκολο.(Δεν υπαρχει καποιος λογος να τσακωθουμε αποψεις ανταλασουμε και επειδη ημουνα εκεινη την περιοδο στην συμμαχια γνωριζω καποια πραγματακια που εσυ ισως δεν τα ξερεις τοσο καλα).

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giwrgis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλτατε Αγγελε

Δυστηχως στον φετινο σ1 μου λειπεις παρα πολύ . Όλα φετος γινονται με διαφανια και όχι κατω από το τραπεζι . Καμια διαπλοκη συμμαχικη μου λειπεις……..
    Δωσε χαιρετισματα στην φιλεναδα σου που στον περσινο σερβερ δεν σε ηξερε καν……..και ξαφνηκα συμμαχισατε……και σου μηδενισε και τα ww .
    Ολες οι συμμαχιες ανοιγουν και δεν κλεινουν δεν υπαρχει Αγγελος
    Οποιος ειπε ότι το καρπουζι με την φετα δεν ταιριαζει απλα ….. δεν ξερει τι χανει …..μια δοκιμη θα σε πεισει.

Φιλικα

τεκεβερα-mastouras s1
    Αγαπητέ μου Γιώργο καλό θα ήταν πρώτα να δείτε εαν ο σέρβερ έχει δυνατότητες τερματισμού και μετά να λέτε για συμμαχίες και διαπλοκές και οτιδήποτε άλλο
    Αλλά επειδή εσύ εξακολουθείς να μιλάς για περσυνά ξυνά σταφύλια θα σημειώσω τα παρακάτω που ειναι μεν περσυνά παραδείγματα αλλα τα αναφέρω προς ενημέρωση για τις διπλωματικές διεργασιες στις οποίες συμμετείχαν άτομα που τώρα κοπτονται για διαφάνεια και συμφωνίες κάτω απο το τραπέζι
    Πέρσυ λοιπον φίλε Γιώργη η -=W=- και ενώ ήταν σύμμαχος με την RIP προσπάθησε δύο μήνες πρίν απο τα αντικείμενα να κάνει συμμαχία με την συμμαχία μου ενώ παράλληλα ειχε προσεγγίσει και την DJV
    Αμέσως μετά απο τα αντικείμενα και ενώ ακομα είχατε συμμαχία και παλι η -=W=- στράφηκε σε μας για συμμαχία
    Οταν τέλος σπασατε με την RIP ήταν η πρώτη φορά που δεχθηκα να μιλησω για συμμαχία μαζί σας βάζοντας καποιους όρους αλλα εσείς δεν τους δεχθήκατε
    Κατά συνέπεια μην μιλάτε οτι εχετε τα πειστήρια απο το παρελθόν για καθαρή διπλωματία φέτος ούτε ότι έχετε την έξωθι καλή μαρτυρία για διαφάνεια

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Κόσμος 19
    By Barbarossa in forum Αρχείο Server 19 (2)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-16, 10:48
  2. Ανασκόπηση gr2
    By alekos in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-11, 15:28
  3. Κόσμος 4 / Περιοχή (+/-)
    By Herakleios in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-09, 09:06
  4. Κόσμος 4
    By Herakleios in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-09-09, 22:16
  5. συμμαχία κόσμος 1
    By nik13 in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-09, 23:27

Δικαιώματα - Επιλογές