Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 42

Θέμα: ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΣΕΡΒΕΡ???

Προεπιλογή ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΣΕΡΒΕΡ???

Τελειωσε ο σερβερ η μηπως υπαρχουν ακομα αξιολογοι στρατοι που να κανουν ζημια?το ww των ™ VRX ™ειναι στο 97, αντε να τελειωσει να ησυχασουμε!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη solid_snake : 25-01-12 στις 13:03

Το avatar του χρήστη King Oz
    Περιοχή
    London, UK

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο solid_snake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειωσε ο σερβερ η μηπως υπαρχουν ακομα αξιολογοι στρατοι που να κανουν ζημια?το ww των ™ VRX ™ειναι στο 97, αντε να τελειωσει να ησυχασουμε!!
    VRX? Απορρυπαντικό είναι; 2πλή προστασία;

Αν τα καταφέρει, θα αξίζει μπράβο στην VLS γιατί προσπάθησε και μόχθησε.
    Τώρα τα R και τα X και τα VRX, γελάει ο κόσμος.

Πολλά μπράβο λοιπόν κυρίως στη συμμαχία μου την TF και τα παιδιά της VLS, που σ' έναν πολύ άγευστο server, έπαιξαν το περισσότερο ξύλο και προσπάθησαν να δώσουν ωραίες στιγμές.

Υ.Γ. Προσωπική μου γνώμη είναι ότι οι νικητές είναι σωστό να διακατέχονται από ήθος και σωστό χαρακτήρα, και αυτό πέρα από την πραγματική ζωή βγαίνει και σ' αυτό το παιχνίδι. Προσβολές, βρισιές, απειλές και σουξου μούξου μανταλάκια είναι τραγικά και δεν αξίζουν ούτε στον τελευταίο παίκτη.

Proud to have played for TF

Προεπιλογή

πές τα ρε Γιάννη.......και από μένα τα συγχαρητήριά μου στην VLS αλλά μόνο σε αυτήν..... γιατί η RXL δεν αξίζει απολύτως τίποτα...από άποψη ήθους είμαι 100% βέβαιος.... στο παιχνίδι υπάρχουν άτομα μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού που αξίζουν.....ασφαλώς στην VLS το ποσοστό σοβαρών παικτών είναι και αυτό στην μειοψηφία των παικτών, αλλά τουλάχιστον έχουν ήθος....

τα respect μου στον παίκτη Pantomima για τον στρατό του

dennia7

Ένα περήφανο τσιράκι
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

τικ τακ... ποσα λβλ θα πεσει αυριο το θαυμα των VLS?? οσα και να πεσει το παιχνιδι εχει κριθει αφου στρατοι υπαρχουν να ξαναριξουν το θαυμα των TF.
    Μπραβο και απο εμας στα παιδια της VLS αξιζουν την νικη!

Τωρα για το αν η RXL αξιζεi... τσεκαρε λιγο τα στατιστικα δεν πεξαμε και εμεις λιγο ξυλο

Οσο περι ηθους θα συμφωνησω απολυτα με τον Oratio μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου... δηλαδη πεντε ατομα.. και τους ξερω και τους 5 δεν ειναι απο TF!

Προεπιλογή

babs μίλησα για τα παιδιά της RXL όχι για της TF ....εάν εσύ τώρα νομίζεις ότι κάτι κάνεις....τότε δεν μπορώ να σου πώ κάτι εγώ....απλώς να αναλογιστείς το τί δέν έκανες σωστά...και να μην κρυφτείς όπως όλοι οι άλλοι.....διότι όπως και να το κάνεις δεν μπορείς να πείς τίποτα για την στάση της TF....εσείς δέν αρχίσατε τον πόλεμο;;;; μην λες τώρα ότι σου κατέβει στο κεφάλι σου....

dennia7
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

τικ τακ... το θαυμα των VLS στο 95!

ΟΧΙ δεν αρχισαμε εμεις τον πολεμο εσεις το κανατε και με ασχημο τροπο και εσεις ριξατε πρωτοι τα οποια συμφωνα ρωτα το επιτελειο να σε ενημερωσουν

noumac

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο King Oz Εμφάνιση μηνυμάτων
    VRX? Απορρυπαντικό είναι; 2πλή προστασία;

Αν τα καταφέρει, θα αξίζει μπράβο στην VLS γιατί προσπάθησε και μόχθησε.
    Τώρα τα R και τα X και τα VRX, γελάει ο κόσμος.

Πολλά μπράβο λοιπόν κυρίως στη συμμαχία μου την TF και τα παιδιά της VLS, που σ' έναν πολύ άγευστο server, έπαιξαν το περισσότερο ξύλο και προσπάθησαν να δώσουν ωραίες στιγμές.

Υ.Γ. Προσωπική μου γνώμη είναι ότι οι νικητές είναι σωστό να διακατέχονται από ήθος και σωστό χαρακτήρα, και αυτό πέρα από την πραγματική ζωή βγαίνει και σ' αυτό το παιχνίδι. Προσβολές, βρισιές, απειλές και σουξου μούξου μανταλάκια είναι τραγικά και δεν αξίζουν ούτε στον τελευταίο παίκτη.

Proud to have played for TF
    Για κουνηστε λιγο τα κεφαλακια σας και αναρωτηθητε τι εφταιξε και χασατε και αφηστε τα κοινωνηκα επιπεδα του καθενος γιατι οποιος μιλαει για τετοια μαλλον το δικο του εχει προβλημα,βρισιες και κοντρες υπαρχουν σε ολλα τα παιχνιδια ποσο μαλλον σε ενα διαδυκτιακο που δν εχεις την εικονα του αλλου,ειναι ο 3ος σερβερ που παιζω και εχω δει πολυ χειροτερα απο αυτα,οποιος δν τα αντεχει σπιτι του κ νανι.

Εγω θα συγχαρω συμμαχους και αντιπαλους και κυριως τους VLS για την επικειμενη νικη τους που πιστευω οτι και η RXL εβαλε το δικο της λιθαρακι για να επιτευθει.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    babs μίλησα για τα παιδιά της RXL όχι για της TF ....εάν εσύ τώρα νομίζεις ότι κάτι κάνεις....τότε δεν μπορώ να σου πώ κάτι εγώ....απλώς να αναλογιστείς το τί δέν έκανες σωστά...και να μην κρυφτείς όπως όλοι οι άλλοι.....διότι όπως και να το κάνεις δεν μπορείς να πείς τίποτα για την στάση της TF....εσείς δέν αρχίσατε τον πόλεμο;;;; μην λες τώρα ότι σου κατέβει στο κεφάλι σου....

dennia7
    Πόλεμο δεν άρχισε R.X.L., άπλα το συνέχισε... R.X.L. τήρησε το λόγο της - TF δεν κατάφεραν να πάρουν το σερβερ - αυτό ήταν αποτέλεσμα κάποιον ύπουλων κινήσεων που έγιναν άπο τη μεριά του επιτελείου των TF. Και τώρα βγαίνουν κάποιοι που έχτιζαν σπιτάκια στο τραβιαν και βάζουν στο στόμα το VRX...

26-12-11 23:39 #80
    Oratios
    Ο χρήστης Oratios δεν είναι συνδεδεμένος
    Το avatar του χρήστη Oratios

Προεπιλογή ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΗΣ ΛΟΡΕΛΕΙ

λοιπον...ως τωρα ημουν πολλυ συγκρατημενος επειδη σεβομουν τα παιδια της rxl για την εικονα που ειχαν παρουσιασει
    ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ
    το αποψινο ηταν οτι χειροτερο ειχε βγει.... αποδειξατε οτι ειστε ρεζιληδες και με το παραπανω...δεν θα πω πολλα μην ανησυχειτε..........ουτε θα πω ανακριβειες.....απλως θελω να σχολιασω την σταση σας...γιατι ουτε σαν RXL - VLS δεν εχετε σιγουρη την νικη μπροστα στην tf....γιατι αν την ειχατε θα μας αφηνατε απλως στην ''ψευδαισθηση'' μας..αλλα ουτε αυτο σας αρκει........ετσι..για να δουμε τωρα που θα εξελιχθει με τοσα παγκοσμια θαυματα...οι ανατροπιες αλλαζουν..αλλα προς το καλυτερο...γιατι ανακαλυψαμε ακομα και φιδια που ειχαμε στον κορφο μας.......ετσι τωρα για το μονο που θα εχουμε να τεσταρουμε ειναι για το κατα ποσο υπαρχουν ρουφ μεσα μας....αλλα αυτο... αλλα τουλαχιστον δεν θα εχουμε κανει με ρεζιληδες σαν και εσας....ετσι τωρα αποκαλυπτονται τα παρασκηνια των προηγουμενων μηνων.....φυλαγοβνταν ολα ως το τελος...αλλα εδω θα ειμαστε εμεις να συνεχισουμε να ρεζιλευουμε εσας...γτ αποδειξατε πως ακομα και τα γατια της Μαιρ ειναι εξυπνοτερα απο εσας.... (συγνωμη λο )τωρα ας επανελθουμε στο θεμα μας...πιστευατε αλληθινα οτι κατι θα καταφερνατε με αυτο??? ηδη η μιση tf γελαει με τα χαλια σας...και μεσα στις επομενες 3 ωρες θα γελαει και η υπολοιπη μιση (ναι ειμαστε πολλυ ενεργοι)...γιατι μονο για γελια ειστε απο την πλευρα μας...και για κλαματα απο την πλευρα σας.......αντε τωρα....βαριεμαι να γραφω κιολας ειναι το κακο.... θα μπορουσα να γραψω πολλα αλλα..αλλα δεν αξιζει...γτ πολλυ απλα θα αξιζε αν ειχα να κανω με παντελονατους ανδρες..και οχι με γυναικουλες που φοβουνται δυο φαβορι να τα βαλουν με ενα αλλο..και αναλογικα δηλαδη......αλλα δεν πειραζει...ο σερβερ συνεχιζεται και η απαντηση θα δωθει λιαν συντομως....
    μην με αναγκασετε να γραψω αλλα...κουραστηκα για σημερα

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΗΣ ΛΟΡΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗΓΟ ΜΟΥ

ενα τσιρακι

edit: ο σεβασμος ανυπαρκτος γτ μονο τους παντελονατους σεβεται καποιος...στα ερπετα δεν δινει καν σημασια
    Τα πολλά λογία είναι φτώχεια... Το ψάρι για να βράσεις - πρέπει να το πιάσεις πρώτα, φίλε Ορατιε...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xxxxx : 26-01-12 στις 10:17

Το avatar του χρήστη King Oz
    Περιοχή
    London, UK

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο solid_snake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κουνηστε λιγο τα κεφαλακια σας και αναρωτηθητε τι εφταιξε και χασατε και αφηστε τα κοινωνηκα επιπεδα του καθενος γιατι οποιος μιλαει για τετοια μαλλον το δικο του εχει προβλημα,βρισιες και κοντρες υπαρχουν σε ολλα τα παιχνιδια ποσο μαλλον σε ενα διαδυκτιακο που δν εχεις την εικονα του αλλου,ειναι ο 3ος σερβερ που παιζω και εχω δει πολυ χειροτερα απο αυτα,οποιος δν τα αντεχει σπιτι του κ νανι.

Εγω θα συγχαρω συμμαχους και αντιπαλους και κυριως τους VLS για την επικειμενη νικη τους που πιστευω οτι και η RXL εβαλε το δικο της λιθαρακι για να επιτευθει.
    Δεν χρειάζεται προσπάθεια να καταλάβεις ότι αναφέρομαι σε τύπους σαν κι εσένα.
    Που γουστάρεις να ειρωνεύεσαι, να βρίζεις, ναπουλάς τρελίτσα κάθε τόσο και να κάνεις τα δικά σου. Δικαίωμά σου.

Όπως είναι και δικαίωμά μου να θεωρώ ότι η VLS είναι η άξια, γιατί αυτή έπαιξε στα ίσα με την TF.
    Τώρα σχετικά με τα ήθη και τους χαρακτήρες, που εσύ είσαι και πολύ large και δεν σε πολυνοιάζει, η διαφορά μας είναι ότι εγώ θα χαρώ να παίξω και σε επόμενο server, και δε θα έχω κανένα πρόβλημα να είμαι και σύμμαχος με παιδιά της VLS. Με καλούς παίκτες και καλά παιδιά είναι πάντα χαρά μου να παίζω παρέα.

ξ. Λυπάμαι αν σε στεναχωρώ αλλά κάνεις ότι μπορείς για να μου δώσεις αυτή την εικόνα για σένα.

Πάντα φιλικά,

Γιάννης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 26-01-12 στις 16:01

Προεπιλογή

χαχα!!!Για να δεις ποσο αμπαλος εισαι κ δν προσεχεις αυτα που λες!!!Ανοιξα ενα θεμα απλο χωρις ειρωνια και ο πρωτος που απαντησε ησουν εσυ και μαλιστα με μεγαλη δοση ειρωνειας( VRX? Απορρυπαντικό είναι; 2πλή προστασία ποιος πουλαει τρελα εγω η εσυ?αντε πανε παιδακιμ για νανακια!!Οντως υπαρχουν ατομα στη ΤΦ που ειναι αξια αλλα δν εισαι μεσα σε αυτους.

Υ.Γ
    Ορατιε σταματα να εισαι το παπαγαλακι και να συμπληρωνεις τα μυνηματα των αλλων απο την αρχη του σερβερ αυτο κανεις, καποια στηγμη πρεπει να σταματησεις γιατι....

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. O S5 ΤΕΛΕΙΩΣΕ-ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ
    By PANTHIRIOUS in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-12, 22:47
  2. τελειωσε ο σπιντ??????????????????????
    By chrono oro in forum Αρχείο Speed 7
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-11, 14:24
  3. σερβερ 2
    By wipers in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-10, 16:50
  4. σερβερ χ2
    By EKTORAS in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-10, 11:46
  5. ΣΕΡΒΕΡ 2