Σελίδα 6 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 92

Θέμα: Μπουνιδια στο +/+.

Περιοχή
    dipla sti semina

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον και εσυ εισαι απο την συμμαχια των αυ-ΝαΝ-ων και θα αναρωτιεσε γιατι οι αδμιν θα σβησουν το ποστ σου και οχι την παραπομπη μου
    οπως επισης δεν θα καταλαβεις οτι δεν μας λες τιποτα
    Τελικα φιλε μπαμιατζη-γυαλαντζη εχεις δικιο...ναι ειμαι απο την συμμαχια των (καλυτερη ορθογραφια απο την δικη σου)αυ-Νααααα-ων και αυτο δεν θα το σβησουν...παντως εμαθα οτι παραλιγο να δημιουργουσες θεμα με τον ζαρζουελα λογω
    (αγαπης)βεβαιως βεβαιως...χαχαχαχαχαχαχχαχααχχα...αλλα μη σκας εγω ειμαι εδω για να σε διωρθωνω και να βγαζω στη φορα τα απλυτα σου!!!και να σε προστατευω φυσικα!!!!!!

Περιοχή
    dipla sti semina

Προεπιλογή

Τωρα για το προηγουμενο μνμ που σβηστικε λογω γκρικλις θα επρεπε να το ανεβαζες εσυ ο ιδιος με την αναφορα που ειδες για τις ψυχολογικες ισσοροπιες που λεγαμε...και κατι αλλο ακομα με τις συμπεθερες μας ενωνει πολυ μεγαλη αγαπη γι αυτο μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα αυτο για να σε προστατευσω στο λεω!!!!και αυτο που εγραψε ο ζαρζουελα μη το παρεις σα φιλοφρονηση απλα ο ανθρωπος την αληθεια εγραψε!!!!!αν καταλαβαινεις και αν σου λεει κατι αυτο!

Προεπιλογή

κατι διαβασα οτι οι συμπεθερες εχουν ικανους παιχτες και αρχηγους......φιλε μου πλανασαι οικτρα.....ενα ματσο αμπαλων ειναι που χαραμιζουν απιστευτες ωρες στο skype...(αυτο με to skype παντως δεν το καταλαβα ποτε) το μονο που την σωζει σαν συμμαχια ειναι οι γυναικες της ηγεσιας....

υγ.και να σας πω τι ευγενιες ειναι αυτες?φορουμ ειναι ριξτε κανα μπινελικι πειτε καμια κακια βγαλτε κανα απλυτο στην φορα φωναξτε εστω ενα εγερθητι αλλα να οργανωθουμε λιγο να κανουμε ενα φορουμ τις προκοπης.....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Περιοχή
    dipla sti semina

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατι διαβασα οτι οι συμπεθερες εχουν ικανους παιχτες και αρχηγους......φιλε μου πλανασαι οικτρα.....ενα ματσο αμπαλων ειναι που χαραμιζουν απιστευτες ωρες στο skype...(αυτο με to skype παντως δεν το καταλαβα ποτε) το μονο που την σωζει σαν συμμαχια ειναι οι γυναικες της ηγεσιας....

υγ.και να σας πω τι ευγενιες ειναι αυτες?φορουμ ειναι ριξτε κανα μπινελικι πειτε καμια κακια βγαλτε κανα απλυτο στην φορα φωναξτε εστω ενα εγερθητι αλλα να οργανωθουμε λιγο να κανουμε ενα φορουμ τις προκοπης.....
    καλημερα Δημητρη ειμασταν και συμπαιχτες μια εποχη καθολου παλια!!!δεν ειναι ενα ματσο αμπαλοι.. συμφωνω οτι πιο ηγετικο ρολο εχουν οι γυναικες εκει αλλα εχει και αρκετα αξιολογα παιδια (αρσενικα)χεχεχεεχε το ξερω σιγουρα και εχουν κανει μια πολυ καλη μεταγραφη απο ΝΜΑ την αγια τριαδα(γεια σας αγορια μου) που θα τους καταλαβουμε προς το τελος!!!
    και για να μην ξεχνιομαστε ΕΓΕΡΘΗΤΟΥΥΥΥΥΥΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panw sti semina Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα Δημητρη ειμασταν και συμπαιχτες μια εποχη καθολου παλια!!!δεν ειναι ενα ματσο αμπαλοι.. συμφωνω οτι πιο ηγετικο ρολο εχουν οι γυναικες εκει αλλα εχει και αρκετα αξιολογα παιδια (αρσενικα)χεχεχεεχε το ξερω σιγουρα και εχουν κανει μια πολυ καλη μεταγραφη απο ΝΜΑ την αγια τριαδα(γεια σας αγορια μου) που θα τους καταλαβουμε προς το τελος!!!
    και για να μην ξεχνιομαστε ΕΓΕΡΘΗΤΟΥΥΥΥΥΥΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!
    καλησπερα αδελφε...(δεν με βοηθας ομως...ονομα σερβερ συμμαχια παρακαλω...:P...)...φιλε μου στα παντα εχουν τον πρωτο λογο οι γυναικες απλα μερικες φορες μας αφηνουν να νομιζουμε πως τον εχουμε εμεις... οσον αφορα για το account που λες θα συμφωνησω απο οτι βλεπω τα πηγαινει τουμπανο....

Προεπιλογή

Καλημερα....αγαπητε city7 εξακολουθω να πιστευω οτι οι SMP εχουν μια ικανοτατη αρχηγο(και οχι αρχηγους), και πολυ καλους παιχτες ...τοσο η αρχηγος οσο και καποιοι απο αυτους τους παιχτες τυχαινει να ειναι φιλοι και παλιοι συμπαιχτες οποτε εχω προσωπικη εικονα, και με βαση τα δικα μου κριτηρια τους ξεχωριζω....θεωρω οτι οι SMP θα ειναι πρωταγωνιστες του σερβερ γιατι διαθετουν ποιοτητα και εμπειρια...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ZARZUELA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα....αγαπητε city7 εξακολουθω να πιστευω οτι οι SMP εχουν μια ικανοτατη αρχηγο(και οχι αρχηγους), και πολυ καλους παιχτες ...τοσο η αρχηγος οσο και καποιοι απο αυτους τους παιχτες τυχαινει να ειναι φιλοι και παλιοι συμπαιχτες οποτε εχω προσωπικη εικονα, και με βαση τα δικα μου κριτηρια τους ξεχωριζω....θεωρω οτι οι SMP θα ειναι πρωταγωνιστες του σερβερ γιατι διαθετουν ποιοτητα και εμπειρια...
    ικανοτατη αρχηγο??????????ποισ την μαγισσα??????????????????ε μην τρελαθουμε κιολας......

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

γεια σου ρε μητσουλα αλανιάρη και καραμπουζουκλη
    καλα ρε παιζεις στον 6 ? δωσε μου ρε λογαριασμο να μπω να σε σκίσω
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxilamogio Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου ρε μητσουλα αλανιάρη και καραμπουζουκλη
    καλα ρε παιζεις στον 6 ? δωσε μου ρε λογαριασμο να μπω να σε σκίσω
    που εισαι ρε λαμογιαρη..................τσιρακι7

Προεπιλογή

δεν καταλαβαίνω το λόγο που πρέπει να γίνονται όλες αυτές οι συζητήσεις!χαίρομαι πολύ που είμαι συμπαίκτης με άτομα όπως ο Ζαρζουέλα,ο Θάνος,ο όμορφος,ο Καβάλα,ο Μοναχός,ο SV1JFL,η Φωτεινή,η Σεμίνα,η Γιούλη,ο Τζίνας,ο Cabrio..!Όπως και που έπαιξα ως ΝΜΑ με άτομα που τώρα παίζουν ως συμπεθέρες και είναι πάρα πολύ καλοί φίλοι!Όλοι στο παιχνίδι θα είμαστε κατά περιόδους αντίπαλοι ή σύμμαχοι,αυτή είναι η φύση του παιχνιδιού!Όσον αφορά πάλι κάποιους παιχταράδες όπως ο Liebe7 kai o Mpamiatzis ή κάπως έτσι που αποκαλούν κουραφέξαλα και άμπαλους τους GT-NMA ως συμμαχία,θα ήθελα να τους πω,πως είμαστε παρέα και πολύ δεμένοι μεταξύ μας και αυτό μας κάνει ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!Εύχομαι να το ζήσετε και εσείς αυτό κάποια στιγμή για να έχετε κερδίσει κάτι από το Travian!Δεν είναι ο σέρβερ που σου μένει που κέρδισες,αλλά πολλά παραπάνω!

την αγάπη μου σε όλους όσους είναι στην παρέα της GT-NMA στον s6,όσους ήταν στον s1 και στην Αγία τριάδα που μας λείπει αλλά παραμένει φίλος στην άλλη μεριά του χάρτη!

Νικήτας!

Σελίδα 6 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές