Σελίδα 23 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 1321222324 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 221 έως 230 από 231

Θέμα: WW levels

paramithaki
    Guest

Προεπιλογή

Εκπροσωπόντας όλους τους Ζωνιανούς θέλω κι εγώ να δώσω τα συγχαρητήρια μου στους νικητές του πρώτου Ελληνικού server. Αναμφίβολα ήταν ένα από τα καλύτερα παιχνίδια.

Ενα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά όλων των ομάδων και στους leaders τους!

Νικητές και ηττημένοι ευχομαι να πάθετε τα καλύτερα στην πραγματική ζωή σας!!!

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια αξιζουν σε ολους οσους αντεξαν μεχρι το τελος, ολους οσους ενα χρονο τωρα το παλεψαν. Επισης ευχαριστουμε τους συντελεστες του παιχνιδιου, που εκαναν τον ελληνικο σερβερ πραγματικοτητα, και οσους δουλεψαν εθελοντικα τον ενα χρονο αυτο. (support, MHs).

Ο πρωτος ελληνικος σερβερ τραβιαν περασε ηδη στην ιστορια, και ελπιζω να ακολουθησουν κι αλλοι τοσο συναρπαστικοι οσο αυτος.
    Τί δύσκολον; Τὸ ἐαυτὸν γνῶναι.
    Τί εὔκολον; Τὸ ἄλλῳ ὑποτίθεσθαι.
    Τί κοινότατον; Ἐλπίς. Καὶ γὰρ οἳς ἄλλο μηδέν, αὔτη παρέστη.
    Τί τάχιστον; Νούς. Διὰ παντὸς γὰρ τρέχει. (Θαλής)

Προεπιλογή

χρωσταω μπυρες,σογκοφρέτες
    που να περναμε κ τον σερβερ,χαχαχαχ

ξεχασα,οπως κ στις ταινίες
    special thanks σε ολα τα smurfs,αλλα και στους ακόλουθους που κρατίσανε ψηλά τη συμμαχια:
    chris4444,kakavoulix,Kyrios mafia,farditis,paco,azazel,eideil
    αλλά κ στους μη σύμμαχους:rubinbon,shikamaru,moonleaf,elpida_s
    thats it folks

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια και από μένα στους νικητές καθώς επίσης και σε όσους έλαβαν μέρος σε αυτόν τον πρώτο ελληνικό server.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

oOaRisOo
    Guest

Προεπιλογή

3. Ntatouras E3arxeia R.A.T.M. 96

Προσωπικα δε θεωρω σωστο που το ονομασατε ''R.A.T.M.''
    ακομα κι αν δε κερδισε,πρεπει να τιματε τους συμμαχους σας

αποψη μου...

Προεπιλογή

Καλημέρα και από μένα.Με τη σειρα μου θα ήθελα να συνχαρω και δημόσια τους νικητές FTW(προσωπικά το έκανα ήδη).Εγινε πραγματικα ενα πολυ ωραιο παιχνιδι στο τελος και ανταμειψε τις ατελειωτες ωρες που σπαταλησα μπροστα στο pc.Ποτε δεν μου αρεσαν τα πολλα μπλα μπλα οποτε απλα λεω ξανα συνχαρητηρια στα παιδια που κερδισαν και γενικα σε όλους που λιωσανε στα ww.

ADIS δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω στο παρτυ αλλα οταν θα ειμαι Ελλαδα θα περασω για καφεδακι σιγουρα(αν δεν με συλλαβουν στο αεροδρομιο).

Επι της ευκαιρειας απολογούμαι σε όσους φερθηκα άσχημα/πίκρανα και ευχαριστώ όλα τα παιδια που κατα καιρούς με βοήθησαν.
    Back to real life

Δημήτρης Βρακάς - VASCONTSELOS
    Hawaiian snow FTW...XAXAXA

Προεπιλογή

Καλημέρα κι από εμένα, όσον αφορά το θέμα του συγκεκριμένου topic θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι σύντομα θα ανακοινωθούν "ανοικτά" όλα τα report των επιθέσεων που χτύπησαν το θαύμα μας, ήδη κάποιος έχει πάρει τη δική του (Bismark EEX 2 great job) και ένα πολύ ωραίο βιντεάκι με πολλές κρίσιμες στιγμές της πορείας μας μέχρι το τέλος thanks to Warpion ~I~2 who is the producer & grecos ~I~2 who will make the montage.

Συγχαρητήρια σε όλους όσους παίξαμε σε έναν από τους καλύτερους server του travian

H αξία του ηττημένου δίνει αξία στον νικητή και όλες οι πλευρές ήταν πάρα πολύ άξιες

Υπήρχαν μόνο μερικές μικροδιαφορές στην στρατηγική και στους στρατούς.

Οι -=Μ=- είχαν σαφώς τους μεγαλύτερους στρατούς στον server αλλά ευτυχώς για εμάς, είχαν πολύ λίγους

Οι FTW κερδίσαμε γιατί είχαμε σαφώς περισότερους στρατούς κι ας χάσαμε αρκετούς στο endgame από λάθη μας, αλλά και πάρα πολύ καλή στρατηγική...

Τρία πράγματα ακόμα και κλείνω εδώ, όταν ετοιμαστεί το videaki θα προσπαθήσω να κάνω μία εκτεταμένη ανάλυση για το τι έγινε στον server από την αρχή και μέχρι το τέλος του.

1) Ευτυχώς νικήσαμε, δεν θα άντεχα για δεύτερη φορά να χάσουμε και να μου μείνει ο μεγαλύτερος στρατός του server στα χέρια.... ο στρατός αυτός που δεν ανακαλύφθηκε ποτέ και τον ήξεραν μόνο δύο άτομα στον server ήταν έτοιμος να χτυπήσει ανά πάσα στιγμή όποιον δεν προλαβαίναμε με τα δεύτερα (τα τρίτα μας έσβησαν τον thor πολύ νωρίς...), δεν είχα πλέον μετά και το δεύτερο χτύπημα στη FTW από την ZSR ενδιασμό για να τον ρίξω και στον ntatoura αν χρειαζόταν, κάτι το οποίο είχα πει τόσο στον Βαγγέλη (blade) όσο και στον Χάρη (harkait), το πρώτο χτύπημα σε εμένα από smurfs, το δεύτερο στον thiou πάλι από smurfs...

2) To θαύμα που κέρδισε τελικά χτυπήθηκε για τελευταία φορά στις 10.01.2008... τα χωριά μου χτυπήθηκαν για πρώτη φορά την τελευταία ημέρα !!! και μάλιστα κάποιος μου πήρε και χωριό 10 λεπτά πριν λήξει ο server μεγειές

3) Είστε όλοι καλεσμένοι στο πάρτυ νίκης της FTW, φίλοι, γνωστοί, σύμμαχοι, "οχτροί", όλοι

http://www.diastro.gr/index.files/Page1061.htm

Σας περιμένουμε

Το avatar του χρήστη eideil
    Περιοχή
    Β. Εύβοια

Προεπιλογή

Ένας (μεγαααααλος) όμορφος κύκλος έκλεισε….
    Συγχαρητήρια στους νικητές, και σε όλους όσους άντεξαν μέχρι τέλους
    καλή συνέχεια σε όλους σας σε ότι κι αν κάνετε στη ζωή σας.

eideil - smurfs2
    s2 moonchild
    __________________________________________________ _______________________________
    America is the only country that went from barbarism to decadence without civilization in between.
    Oscar Wilde

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oOaRisOo Εμφάνιση μηνυμάτων
    3. Ntatouras E3arxeia R.A.T.M. 96

Προσωπικα δε θεωρω σωστο που το ονομασατε ''R.A.T.M.''
    ακομα κι αν δε κερδισε,πρεπει να τιματε τους συμμαχους σας

αποψη μου...

και η δική μου αυτη είναι κ ακομα περιμένω μια απάντηση...

Προεπιλογή

Ελπιδα που χαθηκες εσυ?ουτε ενα μηνυμα?Χαρηκα για την γνωριμια εστω την εικονικη και ελπιζω να βρεθουμε σε καποιον αλλο σερβερ σαν συμμαχοι αυτη την φορα.Καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια που ασχοληθηκαν με τον 1ο Ελληνικο σερβερ εντος παιχνιδιου και στην αληθινη ζωη τους.Θελω να πω επισης ενα πολυυυυ μεγαλο ευχαριστω στα παιδια της συμμαχιας μου για την ομορφη παρεα και ειδικα στον κολλητο μου τον SERETIDE που δεν θα ξαναπαιξει τραβιαν να σαι καλα αδερφακι μου και θα τα λεμε και απο κοντα.
    elrik BB+EEX

Σελίδα 23 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 1321222324 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ww levels
    By 96idefix in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-10, 19:06
  2. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-10, 22:03
  3. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-09, 10:35
  4. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Speed 2