Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 114 από 114

Θέμα: Σπεεδ σερβερ τι θα γινει στο τελος!!

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paros_seh Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ποιος ειναι το αδηφαγο κητος εδω μεσα δε θα ηθελα να το σχολιασω.Καλο θα ειναι παντως να σταματησουνε οι αναφορες στις εθνικοτητες τον παικτων του σερβερ ειτε αυτοι ειναι τουρκοι, ειτε...ανθεληνες η και εγω δε ξερω τι.στο θεμα μας τωρα.
    Σημερα εφτασαν τα πρωτα ΠΘ πανο απο 90 lvl με την H-oly να εχει ενα μικρο αλλα εμφανες προβαδισμα,που σημενει πως θα αρχισουν να πεφτουν οι προτοι στρατοι erastwn στα τοιχη των ΠΘ.
    βεβαια αμεσως μετα θα πρεπει να κινητοποιηθουν στρατοι για να σταματησουν και το ΠΘ του den paizo speed...
    σα να λεμε τωρα αρχιζουν τα καλα... αρπαχτε το pop-corn ειδικα οσοι δεν εχετε αμεσο ενδιαφερον και απολαυστε τις μαχες
    σε εμας που εχουμε αμεσο ενδιαφερον να δεις pop-corn που πεφτει..καλη διασκεδαση παιδια..απολαυστε το παιχνιδι και ξεκολληστε απο ολα τα αλλα..για αυτο το λογο ειμαστε εδω μην το ξεχναμε,για να περναμε καλα..

Thou
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotosk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέσπα Thou δεν το έθεσα σωστά και παρέξηγήθηκα. Σε σένα πήγαινε μόνο η πρώτη παράγραφος, η δεύτερη πήγαινε για κάτι περίεργους που λένε ότι τους κατέβει...

Δικό μου το λάθος, που τα έγραψα έτσι κ τα έκανα να φαίνονται μαζί.
    Έπρεπε να κάνω quote τα μνμτα στα οποία αναφερόμουν... (τρομάρα μου)

kokorikos.

Μικρή παρένθεση παίδες, για να λυθεί μια παρεξήγηση - καθώς τώρα ανακάλυψα πως ο φίλος satos είναι ο kokorikos που δέχτηκε και την επίθεση επί της οποίας έγινε ο αστεϊσμός μου, γι αυτό ίσως και την πήρε στα μετρητά.
    Αυτό λοιπον που ήθελα να σου πω στο προηγούμενο μήνυμά μου αγαπητέ satos είναι πως το "ανθέλλην" δεν το εννοούσα κυριολεκτικά, έκανα απλώς πλάκα πάνω στην παρατήρηση του sgouro για τους "Τούρκους" που κερδίζουν "στο ημίχρονο" 1-0 (ή κάπως έτσι). Θεώρησα πως και το επίτηδες ανόητο "ανθέλλην" το δικό μου, και το "Τουρκία-Ελλάς 1-0" του sgouro, έχουν την αυτή αισθητική αξία, δηλαδή. Έγραψα δηλαδή μια μουτζούρα σε γνώση μου πως είναι μουτζούρα, ελπίζοντας η πρόθεση να είναι άμεσα κατανοητή και να μην χρειαστούν εκ των υστέρων τόσες επεξηγήσεις. Δεν θα το επιχειρήσω πάλι, πήρα το μάθημά μου. Να είστε καλά:-)

Περιοχή
    Evros-Didimoticho

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μικρή παρένθεση παίδες, για να λυθεί μια παρεξήγηση - καθώς τώρα ανακάλυψα πως ο φίλος satos είναι ο kokorikos που δέχτηκε και την επίθεση επί της οποίας έγινε ο αστεϊσμός μου, γι αυτό ίσως και την πήρε στα μετρητά.
    Αυτό λοιπον που ήθελα να σου πω στο προηγούμενο μήνυμά μου αγαπητέ satos είναι πως το "ανθέλλην" δεν το εννοούσα κυριολεκτικά, έκανα απλώς πλάκα πάνω στην παρατήρηση του sgouro για τους "Τούρκους" που κερδίζουν "στο ημίχρονο" 1-0 (ή κάπως έτσι). Θεώρησα πως και το επίτηδες ανόητο "ανθέλλην" το δικό μου, και το "Τουρκία-Ελλάς 1-0" του sgouro, έχουν την αυτή αισθητική αξία, δηλαδή. Έγραψα δηλαδή μια μουτζούρα σε γνώση μου πως είναι μουτζούρα, ελπίζοντας η πρόθεση να είναι άμεσα κατανοητή και να μην χρειαστούν εκ των υστέρων τόσες επεξηγήσεις. Δεν θα το επιχειρήσω πάλι, πήρα το μάθημά μου. Να είστε καλά:-)

Μπορεί να έφταιγα κ γώ που δεν το κατάλαβα. Οκ, τώρα σε "έπιασα" πλήρως!

Καλή συνέχεια σε όλους καθώς οδεύουμε προς το τέλος!

kokorikos

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

παω στοιχημα 600 τραβιανοχρυσο οτι θα νικησει το ΠΘ του need for speed οι U_WW που στο τελος θα γινουν U-AE και ο σακης007 θα τιμηθει γιατι ξεπατωσε το μισο τραβιαν, επισης παω στοιχημα οτι τουλαχιστον οι μισοι θα μουν στον νεο speed και το 50% απο αυτυς στις ιδιες συμμαχιες που ηταν σε αυτον , απ οτι ειδα θα βγει κτιριο ζυθοποιιο , ε παω στοιχημα οτι ο πρωτος απ ολο τον σερβερ που θα χτισει ζυθοποιιο θα ειμαι εγω

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-13, 15:06
  2. Λοιπον .. αυτο ειναι το τελος...
    By vk.. in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-10, 07:42
  3. ΑΡΧΗ.....και ΤΕΛΟΣ!!!
    By lovecraft in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-09, 21:54