Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 114

Θέμα: Σπεεδ σερβερ τι θα γινει στο τελος!!

spyrus
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paparap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, ο sadam είναι αποφασισμένος να τον πάρει τον server. Από το απόγευμα έχει φάει 2 επιθέσεις Ναταρίων. Είναι ήδη στο 17 λβλ. Και μου είπε πως έχει αρκετό στρατό για να τον κρατήσει όρθιο
    Έχει φάει 2 επιθέσεις Νατάριων και δεν έχει πάθει τίποτα????
    Έλεος ρε παιδιά. Σιγά τις επιθέσεις. Δε θέλω να είμαι ειρωνικός, αλλά δείτε τι επιθέσεις κάνουν οι Νατάριοι και μετά χρησιμοποιείστε το και σαν επιχείρημα.
    Για τα υπόλοιπα που λες, ουδέν σχόλιον. Όσοι έχουν ξαναπαίξει travian μέχρι το τέλος, ξέρουν πόσο σημασία έχουν.

pgr
    Guest

Προεπιλογή

καλημερα
    εχει απολυτο δικιο ο spyrys
    και δεν βοηθαω κανεναν απλα καταθετω την αποψη μου βαση της εμπεριας που εχω

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Μηδέν προ του τέλους μακάριζε....!!!!!!

Το avatar του χρήστη paparap
    Περιοχή
    Θες

Cool

Με την ευγενική χορηγία του sadam, ιδιοκτήτη του Χωριού των Ναταρίων, οι επιθέσεις που έχει δεχτεί!! Έχω και την ανίχνευση στην πρωτεύουσά τους, αλλά δεν θέλω εγώ να την δείξω.

Οι επιθέσεις:

http://www.travian-reports.net/gr/ra...aa7b,1799b1c3e
    http://www.travian-reports.net/gr/ra...3f65,5b08ab883

Δείτε τι τρελός στρατός που επιτίθεται. Τις άμυνες δυστυχώς δεν με αφήνει να τις δημοσιεύσω. Φανταστείτε όμως τι άμυνα θα έχει μέσα αφού μου έχει έρθει αναφορά, και μου λέει πως από τα 1300 ακόντια, σκοτώθηκαν τα 102!! και από τους 134 παλατινούς σκοτώθηκαν 11. Και όταν είδα την αναφορά στο χωριό των Ναταρίων (την πρωτεύουσα) τρελάθηκα!! Θα παρακαλέσω τον den paizo speed, ή κάποιον άλλον να δείξει μια αναφορά των επιθέσεων. Είναι τρελές οι επιθέσεις!
    W.C. MPENEIS ETSIGINESE ETSIKAI VGENEIS ETSI

spyrus
    Guest

Προεπιλογή

Με την ευγενική χορηγία του sadam, ιδιοκτήτη του Χωριού των Ναταρίων, οι επιθέσεις που έχει δεχτεί!! Έχω και την ανίχνευση στην πρωτεύουσά τους, αλλά δεν θέλω εγώ να την δείξω.

Οι επιθέσεις:

http://www.travian-reports.net/gr/ra...aa7b,1799b1c3e
    http://www.travian-reports.net/gr/ra...3f65,5b08ab883

Δείτε τι τρελός στρατός που επιτίθεται. Τις άμυνες δυστυχώς δεν με αφήνει να τις δημοσιεύσω. Φανταστείτε όμως τι άμυνα θα έχει μέσα αφού μου έχει έρθει αναφορά, και μου λέει πως από τα 1300 ακόντια, σκοτώθηκαν τα 102!! και από τους 134 παλατινούς σκοτώθηκαν 11. Και όταν είδα την αναφορά στο χωριό των Ναταρίων (την πρωτεύουσα) τρελάθηκα!! Θα παρακαλέσω τον den paizo speed, ή κάποιον άλλον να δείξει μια αναφορά των επιθέσεων. Είναι τρελές οι επιθέσεις!
    8,3% απώλειες στις πρώτες επιθέσεις των Νατάριων. Εγώ δε θα ήμουν και τόσο ενθουσιασμένος.

Περιοχή
    Θες

Προεπιλογή

Δλδ πόσο θα έπρεπε να ήταν το ποσοστό?

spyrus
    Guest

Προεπιλογή

Δλδ πόσο θα έπρεπε να ήταν το ποσοστό?
    Δε θέλω να βοηθάω τώρα στο τέλος τους αντιπάλους μας. Καλώς ή κακώς η εμπειρία είναι ένα όπλο πολύ χρήσιμο στη φάση που είμαστε.

Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις τους δικούς σου τι θα γίνει αν έρθει ένας παίκτης με την ίδια (ή και παραπάνω) στρατιωτική δύναμη, αλλά και πολύ περισσότερους καταπέλτες.

Αναμφισβήτητα πάντως ο sadam θα είναι άξιος αντίπαλος.

Περιοχή
    Θες

Wink

Οι κατας τότε θα καταστρέψουν (έστω κι 1 λβλ το κτήριο). Το ξέρω. Αλλά αν είναι συντριπτικά μεγαλύτερη η άμυνα, πιστεύω πως δεν θα γίνει τπτ!!

pgr
    Guest

Προεπιλογή

Οι κατας τότε θα καταστρέψουν (έστω κι 1 λβλ το κτήριο). Το ξέρω. Αλλά αν είναι συντριπτικά μεγαλύτερη η άμυνα, πιστεύω πως δεν θα γίνει τπτ!!
    ποιο κτιριο θα καταστρεφανε 1 επιπεδο ?
    το θαυμα ?

spyrus
    Guest

Προεπιλογή

Αν είναι! Προς το παρόν πάντως δεν είναι με τα δεδομένα που μας έδωσες. Φοβάμαι ότι η εκτίμηση σου για το 1 επίπεδο είναι επιεικής...προς το παρόν πάντα!

Και όπως σωστά λέει ο pgr, αν το 1 επίπεδο είναι στο Θαύμα, δε νομίζω ότι χαλάει τους αντιπάλους του sadam. Νίκη στο νήμα έχει άλλη γλύκα.

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-13, 15:06
  2. Λοιπον .. αυτο ειναι το τελος...
    By vk.. in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-10, 07:42
  3. ΑΡΧΗ.....και ΤΕΛΟΣ!!!
    By lovecraft in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-09, 21:54