Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: ΤΕΛΟΣ,ωρα για ξεκουραση!!!

spyrus
    Guest

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια και από εμένα στους U & AE για τη νίκη τους στο σέρβερ. Ευχαριστώ τη συμμαχία μου για την ωραία πορεία. Προσωπική μου άποψη είναι ότι ο σέρβερ κρίθηκε όταν λύθηκε η συμμαχία με τους TF και ενώ ξέραμε πόσο καλοί παίκτες ήταν, δεν τους καθαρίσαμε νωρίς. Αν έλειπαν οι πρώην TF από τους μετέπειτα U, το τέλος του σέρβερ θα ήταν τουλάχιστον περίπατος για εμάς. Οι υπόλοιπες συμμαχίες είχαν ελάχιστους παίκτες που θα μπορούσαν να μας χτυπήσουν με την ίδια σφοδρότητα τώρα στο τέλος.

Μόνο μια παράκληση θέλω να κάνω, επειδή βλέπω ότι υπάρχουν κάποια μέλη της νικήτριας συμμαχία που κουβαλάνε τρελά κόμπλεξ και έχουν αρχίσει ήδη και στέλνουν χαζά μηνύματα, να το σταματήσουν. Είναι ένα παιχνίδι και θέλω να μου μείνει η εικόνα των ωραίων μαχών και των ανατροπών στο τέλος και τίποτα άλλο. Ξέρω ότι ήταν δύσκολα για εσάς τόσους μήνες που δεν είχαμε το Θαύμα για να ασχολούμαστε και "παίζαμε" με εσάς. Ξεπεράστε το. Δεν είναι ανάγκη να μας νευριάσετε με ηλιθιότητες.

Καλή συνέχεια σε όσους δοκιμάσουν και σε άλλο σέρβερ.

Υ.Γ. Ένα προσωπικό μπράβο στον Πάνο (den paizw speed) για την υπερπροσπάθεια του και φυσικά την πρώτη θέση στην κατάταξη. Ήσουν φοβερός παιχταρά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spyrus : 19-01-09 στις 17:49

Προεπιλογή

Θα συμφωνησω και εγω με τους προλαλησαντες.Σπυρο με καλυψες απολυτα αλλα διαφωνω μονο σε ενα σημειο.Η επιθεση στους πρωην Tf θα μπορουσε να καταστρεψη ισως κι εμας.Αν η επικρατηση μας ερχοταν τοτε θα παιζαμε για να τελειωση απλα ο σερβερ.

Θελω τελος να δωσω κι εγω συγχαρητηρια στους αγαπητους κατα τα αλλα U.

spyrus
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ianos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνησω και εγω με τους προλαλησαντες.Σπυρο με καλυψες απολυτα αλλα διαφωνω μονο σε ενα σημειο.Η επιθεση στους πρωην Tf θα μπορουσε να καταστρεψη ισως κι εμας.Αν η επικρατηση μας ερχοταν τοτε θα παιζαμε για να τελειωση απλα ο σερβερ.

Θελω τελος να δωσω κι εγω συγχαρητηρια στους αγαπητους κατα τα αλλα U.
    Προφανώς θα είχαμε και εμείς πρόβλημα, αλλά θεωρώ ότι θα είχαμε πλεονέκτημα λόγω της αριθμητικής υπεροχής μας και του ότι οι νεογέννητοι U δε θα είχαν την αναγκαία συνοχή. Μην το πάμε όμως εκεί. Μια μ...κία είπα. Θεωρίες...
    H πραγματικότητα δείχνει ότι είμαστε ώρες πριν την επισημοποίηση της νίκης των U και αυτό είναι που μετράει. Ξεκούραση από εδώ και πέρα.

Προεπιλογή

ΜΠΡΑBΟ ΣΕ U Κ ΑΕ ΠΟY ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΗΣΟYΝ ΤΟ SPEED SERVER

freemo
    Guest

Προεπιλογή

Tα θερμά μου συγχαρητήρια για την νίκη των U αλλά περισσότερο για το κατόρθωμα (ειλικρινά το λέω δεν ειρωνεύομαι) να καταφέρετε να ενώσετε όλο το χάρτη σε μια συμμαχία, εναντίον της πιο δυνατής συμμαχίας του speed " Erastes ", μπράβο σας και μην ξεχνάτε "η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στον νικητή"... ελπίζω να τα πούμε και στον επόμενο speed είτε σαν αντίπαλοι είτε σαν σύμμαχοι.

Α ... και ρε epitalio δεν σκυλιάζουμε χαλάρωσε ... μια χαρά δεν παίξαμε και σαν γείτονες και σαν αντίπαλοι; Παιχνίδι είναι ... σου εύχομαι τα καλύτερα στη ζωή σου και ελπίζω να τα ξαναπούμε (σύμμαχοι ή αντίπαλοι στον άλλο speed)

Σας ευχαριστώ όλους για τις ωραίες στιγμές που περάσαμε μαζί (ή χώρια)
    εις το επανιδείν ,

freemo (ER@STES3)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Τελος
    By EmCee in forum Αρχείο Speed 15
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-15, 12:35
  2. S2 τελος!
    By KEADA in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-13, 13:28
  3. τραβιαν τελος
    By city7 in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-11, 19:18
  4. ΑΡΧΗ.....και ΤΕΛΟΣ!!!
    By lovecraft in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-09, 21:54
  5. Το τελος του S2
    By Ananias o 15os in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-09, 13:49

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές